Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314
Pokaż wyniki od 131 do 138 z 138

Wątek: Gdzie na wakacje?

Awatar mariobull
    Auto
    Fiat Bravo

Domyślnie

Raczej chodzi o to że w Tatrach czy w Zakopanem jest dużo więcej ludzi i tłok

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Ja byłem w zeszłym roku w Azerbejdżanie. Bardzo fajne miejsce. Góry idealne. Czysto, ciepło, dobre jedzenie. Poruszanie się w tym kraju jest utrudnione, gdyż drogi są takie jak u nasz a Gomółki. Ale generalnie bardzo fajny kraj, i co najważniejsze cenowo jest bardzo atrakcyjny (jeszcze)

Domyślnie

W tym roku byłem nad jeziorem Rożnowskim na tygodniowym wypoczynku. A prawdziwe wakacje jeszcze przede mną. Lecę niedługo do Grecji

Domyślnie

Ja polecam Hiszpanię Wlasnie wrocilem z 3-tygodniowego urlopu tam Jakby ktos byl zainteresowany to moge dać namiar na tanie noclegi przy plaży...

Domyślnie

Ja w listopadzie wyruszam na Teneryfę. Liczę na dobrą pogodę, bo po prostu potrzebuję błogiego wypoczynku i nicnierobienia

Awatar skynetic
    Auto
    Opel astra 1.54

Domyślnie

Mój brat poleca Dubaj! Wcale nie wychodzi drogo jeśli samemu załatwia się dojazd i hotel. Za tydzień pobytu on i jego żona (lot samolotem +hotel z wyżywieniem+bilety miejskie) zapłacili ok.4000zł . Tylko upały są tam nieziemskie, aaa i dwie rzeczy - jest całkowity zakaz jakichkolwiek zbliżeń damsko męskich na ulicy, nawet buziak! A na dodatek nie można kupić piwa i nieść go po ulicy, nawet w torbie bez pozwolenia bo jak zgarnie Was policja to będzie kiepsko
    Ale ogólnie super miejsce.
    Moja strona - www.skynetic.pl

Domyślnie

Polecam południową Francję.
    Bardzo fajne miejsce, jest co zwiedzać, ciekawe miejsca. W tym roku także się tam wybieram.

Domyślnie

Mojej mamie zamarzyła się Grecja, trzeba coś zaplanować. Moi znajomi byli na Rodos i bardzo im się tam podobało, był może ktoś z Was? Jakieś doświadczenia?

Uprawnienia umieszczania postów