Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 4387 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43869

Wątek: Imperium Spamu

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Croma 1.9 JTDm 150KM 2005r 2. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie Imperium Spamu

Cytat Zamieszczone przez Emenems Oryginalna treść pierwszego postu z pierwszego tematu "Dla Spamerów"
    Stworzyłem ten temat dla tych wszystkich SPAMERÓW (nie bede wymieniał po Nickach) żeby sobie w tym temacie popisali wszystkie Ochy i Achy, wszystkie "ten jest fajny", "super osiągi", "zajebisty, a ile kosztuje".
    Robie to dlatego żeby przestali zaśmiecać tymi bezsensownymi tekstami inne wartościowe tematy.

A więc macie pole go popisu.....
    (coś mam wrażenie że ten temat długo nie będzie istniał )

..........................................

Witam w nowym temacie "Dla Spamerów". Temat jest nowy więc jego działanie będzie się opierało na nowych zasadach. No może nie do końca nowych, ale na pewno bardziej egzekwowanych.
    Ostatnich kilka miesięcy dało się zauważyć że poziom naszych Spamerów znacznie się obniżył. A ostatnich kilka dni, sięgnął dna. Niestety nie dało się patrzeć na to ze stoickim Spokojem.
    Postanowiłem więc wprowadzić pewną regułę, która będzie funkcjonować w tym Temacie.

Jakiekolwiek uzasadnione zgłoszenie postu z tematu "dla Spamerów", będzie oznaczało Dobowy (lub odpowiednio większy dla Recydywistów) BAN dla osoby, której post został zgłoszony do moderacji.
    Cała dyskusja która "wywołała" zgłoszenie posta będzie usuwana.

Poza zwykłymi zgłoszeniami, nad porządkiem będą również czuwać Moderatorzy i będą reagować odpowiednio szybko bez zbędnej dyskusji.

Witam więc ponownie i życzę "MIŁEGO" Spamowania.
    Ostatnio edytowane przez Emenems ; 20-12-2010 o 20:51
    włoszczyzna 91 włoszczyzna 97 włoszczyzna 98 włoszczyzna 01 francuz 04 włoszczyzna 05 (99 i 00)
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

No to witam i zaczynamy raz jeszcze..

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

ja mam od razu pytanie:

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    "zajebisty, a ile kosztuje".
    tu można przeklinać?
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Pogubiłem się w tym wszystkim, ten topik już zostaje, si?
    Just another random guy driving random cars around random places.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Croma 1.9 JTDm 150KM 2005r 2. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Aha i jeszcze jedne. Teraz Grzesiu odpuścił. Ale w podobnej sytuacji, posypią się ostre jednodniówki niezależnie od poglądów.

Proszę więc przestrzegać regulaminu Spamerów i nie przeciągać struny.

Edit

Wszamol. Ta część postu to w sumie "przedruk" pierwszego postu w pierwszych spamerach z, bodajże 2005 roku. Wtedy były troszkę inne zasady i inni ludzie. Postanowiłem zachować więc oryginalną treść, ale jeśli Ciebie to zabolało to oczywiście ją zmienię.
    włoszczyzna 91 włoszczyzna 97 włoszczyzna 98 włoszczyzna 01 francuz 04 włoszczyzna 05 (99 i 00)
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

No, a ja dalej nie wiem dlaczego dostałem kartonik ~~ hehe

Agent - nie zaczynaj znowu. Gdybym chciał to większość Twoich postów bym zgłaszał bo niektóre uderzają w moją godność (tak bende sobie wmawiał.)

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Z tego, co widziałem dostałeś za tekst w temacie o samochodzie za 40 tys zł - IMO niepotrzebna zaczepka w kierunku agenta, po prostu ignoruj

Domyślnie

Wtedy były troszkę inne zasady i inni ludzie..
    Kiedyś to były czasy.. :lol: Tęsknie za nimi. Tak jak kiedys to juz nigdy nie bedzie.. ??:

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Wszamol. Ta część postu to w sumie "przedruk" pierwszego postu w pierwszych spamerach z, bodajże 2005 roku. Wtedy były troszkę inne zasady i inni ludzie. Postanowiłem zachować więc oryginalną treść, ale jeśli Ciebie to zabolało to oczywiście ją zmienię.
    absolutnie nie zabolało, tylko zdziwiło, bo zamiast porządku znów by się śmietnik zrobił. Ale teraz już wszystko jasne
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

oho ;p widze cos sie dzialo jak mnie nie bylo ;p

ide obczaic smietnik ;d
    Mind Full of Colors.

Uprawnienia umieszczania postów