Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek ;-)

Domyślnie

Przecież infiniti to nissan, tylko że z innym znaczkiem.
    Fabbrica Italiana di Automobili Torino

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Tak mówią ludzie którzy mają znikome pojęcie o motoryzacji. Inny człowiek - pasjonata, który w dobie internetu i ogromu wiedzy weń zawartej może dowiedzieć się że murano bazuję na podowoziu z przednim napędem, silnikiem v6 zdławionym i umieszczonym poprzecznie oraz skrzynią bezstopniową cvt, dołączany napęd tylnej osi występował w opcji. FX natomiast ma architekturę tylną napędową i występuję rownież w opcji ze stałym napędem na 4 koła. Skrzynia to tradycyjny automat w pierwszej wersji 5 biegowy a w drugiej 7. W mocniejszej wersji silnik v8. Jakie będą rożnice w jeździe tymi autami chyba tłumaczyć nie trzeba.
    To tak jakby powiedzieć że porsche macan to taki vw tiguan tylko z innym znaczkiem.

Auto
    Toyota LC V8 '15 / Honda Forza '15 / Ford Tourneo Courier 1.5 TDCI Titanium '16

Domyślnie

Robak z jednej strony racja, ale z drugiej strony jak się kiedyś do Infiniti przymierzałem to wręcz raziły niektóre elementy rodem z Micry a sprzedawca stwierdził wprost - "tak, racja. Nic na to nie poradzimy że to ma fatalną jakość. Ale jak Pan odpali silnik to Pan o tym zapomni."

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek ;-)

Domyślnie

Ok, dzięki za wyjaśnienia, z tym znaczkiem to trochę celowo tak napisałem, chciałem się dowiedzieć skąd ta różnica cenowa miedzy Infiniti a Nissanem. Chociaż z drugiej strony ta marka Infiniti nie jest w Polsce chyba aż tak ceniona jak BMW, Mercedes czy Audi, żeby tak trzymać cenę? Jest mało popularna i nie wiem, czy potencjalni nabywcy traktują ją jako typowe premium, tak jak wymieniona wcześniej trójca. No własnie i to o czym wspomniał drajwer - ciekawe jak wiele wspólnych ze sobą elementów mają modele Nissana i Infiniti. Myślę, że przy zakupie jakichś części zamiennych, okazało by się pewnie, że jest sporo pasujących od Nissana do Infiniti.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Być może tak jest ale to już trzeba się głębiej w temat zanurzyć . Faktem jest że jak byłem w salonie infiniti to zdążyłem obejrzeć wszystkie aktualne modele. Jeśli chodzi o wnętrze czyli jakość wykończenia to między modelem m a każdym innym modelem tej marki jest przepaść. Nawet fx kosztujacy podobne pieniadze jest dość tandetny przynajmniej 2 klasy w dół. Z drugiej strony podobno mechanika w tych samochodach jest na tak wysrubowanym poziomie ze gwarantuje to bezproblemowa eksploatację przez lata. Niemcy dziś mogą się przy tym schować. Ile w tym prawdy to się zobaczy

Awatar NovemberYankee
    Auto
    Passat 1.8 TSI / Soul 1.6 GDI

Domyślnie

http://tablica-rejestracyjna.pl/imag...0312141613.jpg
    Wchodzę sobie dzisiaj na tablica-rejestracyjna.pl, a tutaj... @AGENT, czyste to Twoje Grande Punto

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek ;-)

Domyślnie

Nie za bardzo wiem o co tu chodzi, ja tam nie mam konta na tej debilnej stronie i w życiu tam zdjęć swojego auta nie wrzucałem...

Auto
    Toyota LC V8 '15 / Honda Forza '15 / Ford Tourneo Courier 1.5 TDCI Titanium '16

Domyślnie

Bo to raczej chodzi o to, że Twoje zdjęcia wrzucają tam inni

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek ;-)

Domyślnie

No teraz skumałem, że jakiś anonimowy śmieszek wrzucił zdjęcia i opis mojego profilu z ffp. To jest bardziej żałosne od moich rzekomych "wyczynów" na drodze.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6, Civic EJ9 1.4

Domyślnie

Ładne tam opinie zbierasz, Agent.

U każdego przychodzi taki czas, że musi "forumowo" dorosnąć.
    - Robak, 19.02.2013

Uprawnienia umieszczania postów