Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Sprzedałem auto za 41 tys. zł wystawiając fakturę vat.
    I to była dobra cena, biorąc pod uwagę pewną historię i niski przebieg. Niektórzy jednak wolą kupić TDI od Niemca, który jeździł nim do kościoła
    Z całą resztą można dyskutować - kupującego mało obchodzi ile w to auto włożyłeś, równie dobrze mogłeś trzy razy mogłeś zmienić rozrząd, Twoja sprawa. Auto musi być tylko warte swojej ceny, i dotyczy to każdego egzemplarza.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Fakt zapomniałem o odliczeniu 6000 tys. vatu. i podatku dochodowym ale mimo wszystko i tak nie jest to powód żeby oddawać dobre auto komuś za pół darmo.

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Mnie interesuje ile faktycznie ja płacę za auto 9 letnie i twoja "oferta" była całkowicie nie warta zainteresowania i dziwię się że nabywca znalazł się tak szybko. Zadziałał chyba polski kult VW.
    Kupisz nowszy od Niemca po dzwonie i z korektą licznika o 50 tys. za połowe ceny, igłę, okazję i też będziesz szczęśliwy. Nabywca mojego cc czekał na to auto rok czasu... i wszyscy są szczęśliwi a było jeszcze dwóch innych deklarujących gotowość zakupu. Jeden z nich to brat mechanika u którego serwisowałem auto. Z tego co pamiętam to dawałeś link do jakiegoś cc mówiąc że jesteś nim zainteresowany wiec kult vw nie jest Ci obcy.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Tak masz rację - CC za normalne pieniądze byłem swego czasu zainteresowany.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Za normalne czyli jakie?

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Daboo dawaj płaską 13 bo chłopaki dokręcili śrubę 😝

使用Tapatalk我MI注LTE发送
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Dobra chyba czas zakończyć tą wyminę ciosów. Wiem - jestem z natury uparty i konsekwentny i nie zmieniam łatwo zdania i patrząc z perspektywy potencjalnego nabywcy jestem takim poziomem cen wnerwiony. Nasz rodzimy rynek samochodów jest bardzo dziwny. Zalani jesteśmy tonami chłamu z USA; DE; FR i cholera wie jeszcze skąd i jak tylko trafi się ktoś z krajowym pewnym autem to chce (w mojej opinii) abstrakcyjne pieniądze.

Dla mnie 40k to wielka kwota na którą muszę dłuuuugi czas pracować i jak pomyślę że mogę sobie za to kupić "aż" 9 letni samochód średniego segmentu to chce się ryczeć ze złości....

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Myślę dokładnie tak jak ty i również bardzo ciężko pracuję każdego dnia dlatego swojej krwawicy nie byłem w stanie oddać za mniejsze pieniądze bo to auto było wychuchane( większość aut 4 letnich z którymi miałem styczność wyglądało dużo gorzej) i tak samo jestem wybredny dlatego po roku szukania, marudzenia, zawracania wielu ludziom 4 liter kupiłem w końcu upragniony następny wóz( 6 letni).
    Wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Kto ma dobre auto z salonu nie odda go tanio. Miałem 130 tys na nowe auto i w końcu dotarło do mnie że w salonie mogę kupić jedynie wyprzedażowego superba albo passata 1.8 tsi dsg na którego widok rzygać mi się chce.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Moze zapalimy fajke pokoju?

prosto z kartofla
    Mind Full of Colors.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Tak na zlocie zapalimy.