Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

No raczej.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Ew. komplet zapasowych kierowcow :-D

prosto z kartofla
    Mind Full of Colors.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Zmieniając temat na przyjemniejszy czy ktoś coś robi w sprawie tego zlotu?

Awatar dżony
    Auto
    Mitsubishi Space Star

Domyślnie

Vector można, ale to wymaga czasu i pieniędzy na poszukiwania.
    Nie lepiej sobie w przypadku tak popularnych aut jak kompakty, kombi w dieslu, gdzie na rynku są tysiące ofert od razu zawęzić pole poszukiwań do aut krajowych, serwisowanych podczas gwarancji, gdzie można to łatwiej i taniej zweryfikować lub w przypadku aut poleasingowych już na placu obejrzeć parę egzemplarzy?
    Co do znajomości poprzedniego właściciela - to był żart, po prostu tak jak pisałem, nie znam nikogo kto uparłby się, że musi mieć tylko i wyłącznie Astrę, Focusa czy Megankę itp. bo to nie są auta, które wywołują we flotowych wersjach większe emocje, w związku z tym bierze się co się akurat trafi w dobrym stanie, a, że często ktoś znajomy lub z rodziny to się takie kupuje.
    A zapotrzebowanie na tanie auta nie usprawiedliwia oszustwa, krew mnie zalewa jak widzę usprawiedliwianie cofania liczników tym, że "janusz nie kupi auta z większym przebiegiem niż 200 000 km, to co mam zrobić żeby sprzedać?" albo ukrywania powypadkowej przeszłości bo przecież "polaczki to chcą auta jak najnowsze i jak najtańśze" no chcą i co z tego? każdy chce tanio i dobrze, większość nie wie, że to się wyklucza i takie są efekty, ale dostosowywanie się do tego poprzez oszustwo - na to nie ma usprawiedliwienia.
    Jakby nie to, to może polski rynek by znormalniał, ludzie by zrozumieli, że jak ma być tanie i jak najnowsze to np. Dacia, z dobrym stosunkiem ceny do jakości np. Opel itd.
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 19-03-2017 o 18:42

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Oszustwo każde powinno być oczywiście piętnowane. W żadnym wypadku nie mam zamiaru bronić handlarzy, bo raczej próbuję w jakiś sposób pomagać kupującym i cwaniactwo tępić. Po prostu w Polsce ludzie są specyficzni. Żeby nie powiedzieć dobitniej. Ktoś nie jest w stanie pojąć pewnych praw. Samochód kupują po to, żeby się pokazać. Znają się na wszystkim, ale w zasadzie to na niczym. Serio, u nas panuje taki folklor, że ciężko sobie to wyobrazić. Ja po trzech latach nadal jestem zadziwiany kompletną głupotą kupujących. Gość ledwo umiejący się wysłowić ciągnie z Włoskiego placu ledwo trzymające się samochody w dobrej cenie i opycha je na placu zaniżając faktury o połowę. A ludzie to biorą i wręcz się zabijają. Mnie, to od pewnego czasu nie jest nawet tych ludzi szkoda. Książkę chyba napisze niedługo, bo teraz moda

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

@Robak: trzeba ruszyc topic

prosto z kartofla
    Mind Full of Colors.

Awatar dżony
    Auto
    Mitsubishi Space Star

Domyślnie

zyszek, ale żeby ruszyć i się zadeklarować to trzeba wiedzieć co, kiedy i gdzie.
    Jakby co to ja chętnie się dostosuje

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Robak dbrze napisal w topicu. Zajrzyj i sie wypowiedz

prosto z kartofla
    Mind Full of Colors.

Awatar dżony
    Auto
    Mitsubishi Space Star

Domyślnie

Ale ja nie jestem z redakcji, także nie mam nic do gadania.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Chociaz date bys zaproponowal :-P

prosto z kartofla
    Mind Full of Colors.

Uprawnienia umieszczania postów