Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Zadbany egzemplarz, chętnie wymieniłbym swój na ten pomijając kolor podgrzewane fotele i tempomat naprawdę się przydają. Jedynie wymienić gałkę zmiany biegów na "niepogryzioną" i jeżdzić aż zabronią silników spalinowych czyli do końca swojego albo i RP

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek i Hania

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Agent. Poszukaj czegoś w ten deseń
    https://www.otomoto.pl/oferta/honda-...-ID6yKRWL.html
    Czyli civic ufo 1.8. Samochód porządny i przyjemny. 140KM wiec jest czym pojechać, skrzynia 6 biegów wiec jest ekonomia. Wnętrze fajnie wykonane i przyjazne a nie trupiarnia jak w leonie. Silnik sam w sobie oszczędny a jak bedziesz chciał to kupisz z lpg lub założysz. Auto wygodne, przestronne i mało problematyczne. Nie wiem czy w tym budżecie wymyślisz coś lepszego. Podaż jest wiec można przebierać.
    Właśnie też oglądałem syfiki, tylko wolałbym kupić od razu z instalacja LPG, a takich aut jest niestety niewiele. Ciekawe jak z awaryjnością tego modelu i jednostki napędowej?
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

no psuje się non stop a zwłaszcza silnik 1.8

Auto
    Daewoo Lans/Opel Astra H

Domyślnie

Nigdy bym nie kupił zagazowanej hondy, te silniki wymagają trochę uwagi na gazie i masz szanse że zawory już powoli klękają

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    MCL widzialem na fejsie film z Genewy...
    Dwa pytania:
    1) GDZIE SĄ HOSTESSY!?!?!?!?!
    2) gej-party tam mieliście? 1:08 filmu... zamiast laski w mini na schodach jakiś typ w spodniach koloru kupy dziecka.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Dopiero zauważyłem Twój post.

Gdzie hostessy? Otóż powiem Ci, że z roku na rok dziewczyn jest coraz mniej. Polityczna poprawność zapukała już do drzwi koncernów. Nieliczni producenci zatrudniają hostessy, zaś większość z nich - i to bez żartów - "ubierana" jest w strój typu "koszula, marynarka, spodnie" aniżeli jakieś gustowne sukienki.
    Just another random guy driving random cars around random places.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Właśnie też oglądałem syfiki, tylko wolałbym kupić od razu z instalacja LPG, a takich aut jest niestety niewiele. Ciekawe jak z awaryjnością tego modelu i jednostki napędowej?
    Na twoim miejscu kupił bym bez gazu i wsadził instalację na własny koszt u kogoś kto się na tym zna. Za 2500 będzie dobra gazownia i wiesz co masz.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Ja bym widział Agenta w Niu Bitlu 1.9 te de i

使用Tapatalk我MI注LTE发送
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Hm czy to przypadek ? z serii #niesondze: w dwoch programach moto nastapila spora zmiana, Wheeler Dealers (fani 4 kółek) zegna mechanika Edd China na ktorego miejsce pojawi sie Ant Anstead (?). Natomiast w Gas Monkey Garage = Fast'n'Loud (Autoreaktywacja lol) z ekipy wykruszyl sie rowniez glowny mechanik Aaron Kaufman. Szkoda bo fajnie sie ogladalo chemie i roznice w podejsciu strony biznesowej czyli wkurzajacego Mike'a Brewer'a i Richard'a Rawlings'a do mechanikow (przynajmniej na ekranie) majacych zupelnie inna wizje i chec wyprowadzenia aut na 100%. Czy bedzie #dobrazmiana?

Z pozostalych show, oglada ktos Street Outlaws? :P
    WATCH THIS SPACE| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Dopiero zauważyłem Twój post.

Gdzie hostessy? Otóż powiem Ci, że z roku na rok dziewczyn jest coraz mniej. Polityczna poprawność zapukała już do drzwi koncernów. Nieliczni producenci zatrudniają hostessy, zaś większość z nich - i to bez żartów - "ubierana" jest w strój typu "koszula, marynarka, spodnie" aniżeli jakieś gustowne sukienki.
    Hostessa w spodniach też może być sexy, kwestia tego od której strony robisz zdjęcie

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek i Hania

Domyślnie

Widziałem teraz tą nową skode kodżak, stała na parkingu pod firmą, więc mogłem się dobrze przyjrzeć. Z zewnątrz okropne auto, ciężki kloc, stylistycznie bunkier niczym stare q7 czy aktualne xc90.

Wysłane z kalkulatora
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Uprawnienia umieszczania postów