Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 84

Wątek: Nissan Almera N15

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Seth o rdzy wiem bardzo dobrze bo jest tu i tam na nadwoziu. Podwozie jest zabezpieczone wraz z przednimi błotnikami więc zostały mi do zrobienie tylne.
    Najważniejsze obecnie do zrobienie to ta elektryka tak że jak ktoś zna porządnego elektryka z okolic Katowic to będę wdzięczny za info
    Joker nissan nie był planowanym zakupem, wynikł przez tragiczną śmierć saxofona;/
    Auto ma jeszcze jedną zaletę świetnie brzmi powyżej 4k rpm i dostaje wtedy kopa ( nie wiem czy zmieniają się fazy rozrządu czy załącza się drugi wałek, ale aukustycznie i doznaniowo robi się ciekawie.

NOWA STRONA POD NOWYM ADRESEM !!
    www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Popraw sobie auto w danych na profilu To przy następnym spocie flota mam nadzieję będzie większa.
    Just another random guy driving random cars around random places.

Domyślnie

Jezzzu, jak Krzyś kupuje samochód to ja naprawdę wpadam w panikę

Niemniej teraz pytanie brzmi, kiedy zobaczę ją na żywo bo kolor prezentuje się to bardzo dobrze... u nas to się nazywa Speed Blue - 20KM więcej:P
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Almera GTI i to jeszcze w kolorze niebieskim. Mieszanka wedlowska. Almere rzadko widuje. Już nie mówiąc o GTI i to w tym kolorze. Świetny wybór. Bezawaryjności i szerokiej drogi.

ps. Zgadzam się co do czarnych felg. Chyba najlepiej pasowałyby do tego auta. Tylko najpierw ogarnij elektrykę i reszte.

ps2. Ile ci to żłopie? Myślisz o LPG?

Domyślnie

Jeśli założy LPG to nie jestem mściwym człowiekiem, ale żeby tak nie mógł więcej dosiągnąć swędzących go miejsc!

Ja obstawiam biały felunek
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Awatar dżony
    Auto
    Mitsubishi Space Star

Domyślnie

Fajowy
    Liczę, że będziesz przewoził równie chętnie jak Saxo bo bardzo ciekaw jestem jak to jeździ
    Podobają mi się lampy przednie i kolor niby nic a nie wygląda tak emerycko jak zwykła wersja.
    Moc jak to w GTI z tego okresu, przy tej masie pewnie lata jak dzisiejsze 180 konne
    Popieram wybór i typowo japońskiej eksploatacji życzę

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

jak na razie z wstępnych obliczeń wychodzi mi 9,5 miasto i 7,5 trasa. więcej będę umiał powiedzieć dopiero po kilku bakach. Kupując auto liczyłem się z paliwem także gaz jej na razie nie grozi Jakieś 85% moich jazd to trasy.

----- Poprzedni post napisany o 19:42 -----

Dżony niema sprawy, tylko trzeba będzie się kiedyś w kraku spotkać

www.rawa.katowice.pl

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Też gratuluję auta, jako gówniarz mocno bardzo się nim interesowałem dobry, wytrzymały i cichociemny samochód. Oby sprawował się jak najlepiej !

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Ładnie ładnie, trafił Ci się egzemplarz w naprawdę dobrze się prezentującym kolorze i dodatkowo z dobrym felunkiem

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Widze że temat koloru felg mocno was wciągnął, więc ochłodzę trochę atmosferę. Felgi nie będą ruszana (może lekka polerka przed wiosną). Obecnie szukam stalówek 6,5x14 4x100 ET40 z otworem 59 na zime

www.rawa.katowice.pl

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów