Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 114

Wątek: Rekordowo duży przebieg w samochodach osobowych

Awatar Kamils
    Auto
    Passat B5 FL/ Clio II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Połowa sprowadzonych aut ma nakulane pewnie z ~400-500 tys. km (a zwłaszcza diesle)...
    Dokładnie tak, ja mam u siebie ponad 300kkm raczej oryginalne, choć nigdy nie wiadomo, a wnętrze w lepszym stanie niż te cuda po 150kkm, wniosek prosty.
    Passat B5 FL 1.9 TDI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez micrus Zobacz posta
    To pewnie więcej niż resurs deklarowany przez producenta
    Silnik duży 3.6 to 0.5 miliona nie powinno robić na nim większego wrażenia . Tym bardziej jak jest prawidłowo użytkowany i serwisowany.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Powinno nie powinno różnie to bywa

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Nie gadaj głupot, pół miliona to bardzo duży przebieg, czy silnik był odpowiednio eksploatowany czy nie. Jeśli tylko nie miał po drodze remontu, to naprawde świetny wynik. Według mnie już 250- 300 000km to spory przebieg i świadczy o dopracowaniu i dobrym wykonaniu jednostki. Co do sporych przebiegów, to Renault Traffic i Opel Vivaro 2,0 odpowiednio 710 000 i 530 000km. Renault ma wymieniony silnik przez zerwany rozrząd przy bodajże 620kkm. Nadal jeżdżą w delegacje do Francji czy Danii.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Nie gadaj głupot, pół miliona to bardzo duży przebieg, czy silnik był odpowiednio eksploatowany czy nie. Jeśli tylko nie miał po drodze remontu, to naprawde świetny wynik. Według mnie już 250- 300 000km to spory przebieg i świadczy o dopracowaniu i dobrym wykonaniu jednostki. Co do sporych przebiegów, to Renault Traffic i Opel Vivaro 2,0 odpowiednio 710 000 i 530 000km. Renault ma wymieniony silnik przez zerwany rozrząd przy bodajże 620kkm. Nadal jeżdżą w delegacje do Francji czy Danii.
    "Pól miliona to bardzo duży przebieg" Tak i Nie zależy od silnika i jego wysilenia ale prawdą jest że spora ilość sprowadzonych aut ma taki przebieg i dalej jeżdżą. A co do Traffica i Vivaro to ostatnio widziałem w jednym ponad 900 tyś i właściciel twierdził że bez remontu .

- - - Aktualizacja - - - -

Mam dla was test mobila (co prawda w warunkach laboratoryjnych) Mercedesa w 211 po przejechaniu miliona km zużycie silnika było minimalne.
    https://www.youtube.com/watch?v=fygoGMWgKxU

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

Z dostawczakami to trochę inna bajka. One mają wyraźnie wyższy resurs.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6, Civic EJ9 1.4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Royallith Zobacz posta
    Kompania Węglowa użytkuje Peugeota 406 z silnikiem 3.0 V6 z przebiegiem grubo przekraczającym 700 tys. km.
    No to w pytkę, takiej opinii właśnie potrzebowałem.

Moja Corolla dochodzi powoli do 280,000 km (jak na Toyotę niedużo). Aczkolwiek kilka lat temu w jakiejś gazetce (AutoŚwiat?) czytałem o Seacie Toledo, który naklepał milion kilometrów.

U każdego przychodzi taki czas, że musi "forumowo" dorosnąć.
    - Robak, 19.02.2013

Auto
    różne, aktualnie kilka na stanie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    No to w pytkę, takiej opinii właśnie potrzebowałem.

Moja Corolla dochodzi powoli do 280,000 km (jak na Toyotę niedużo). Aczkolwiek kilka lat temu w jakiejś gazetce (AutoŚwiat?) czytałem o Seacie Toledo, który naklepał milion kilometrów.
    Nie wiem jak się sprawuje przy takich przebiegach v6, ale niejednokrotnie jechałem 406 1.8 w gazie z przebiegiem 700+ (MPT taxi) i taksiarze zawsze sobie chwalili. W dodatku wnętrze bez protestu znosiło upływ czasu, jedynym elementem po którym można było poznać przebieg, to boczek drzwi kierowcy (przetarty w miejscu, gdzie kierowca czasem dotykał kolanem, operując sprzęgłem). U nas w domu był 406 od nowości (rocznik '96) i przez 170 tys nie miał żadnej, nawet najdrobniejszej, usterki.
    Pozdrawiam,
    Paweł

A w domu... S-max '11, V40 '14, 535d '09, Saxo '03, 126p '93 (na sprzedaż), E30 '88, E36 '92

Moje BMW 130i - klik

Domyślnie

Fiat Doblo 1.9 JTD, ~800tys. km, blacha zdrowa, silnik jest pierwszy ale już dymi, bierze olej i właściciel jeździ na 20w50 :P

Domyślnie

O to przykład uczciwego sprzedającego 418 tyś km Vw sharan 1.9 tdi 2002 r . A przecież mógł go skręcić na 218 tyś bo na zdjęciach nie widać tego przebiegu.
    Brawo dla sprzedającego !!!

http://otomoto.pl/volkswagen-sharan-i-C34592722.html

Uprawnienia umieszczania postów