Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Komórkowy

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Jak mam spokojny dzień to bateria starcza na dzień pracy. Jednak rzadko to się zdarza...tak więc i w domu i w aucie i w pracy ładowarka jest pod ręką
    Zmieniać na razie nie będę gdyż już się do tego przyzwyczaiłem ze idąc spać tel wpinam do ładowarki
    Najlepsze w BlackBerry jest to ze niby mam stary model a zupełnie tego nie czuje

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

A ja dla odmiany się rozwinę dzisiaj.

Słów kilka o iPhone 6 w porównaniu do iPhone 5s:

- bardzo wygodny i funkcjonalny jest czytnik linii papilarnych, w 5s raz działał, raz nie, najczęściej nie, tu jest perfekcyjnie
    - wydajność jest rewelacyjna - da się na telefonie oglądać projekty w AutoCAD...
    - ... w dodatku całkiem wygodnie, bo ekran jest spory i ma dobrą rozdzielczość
    - bateria wytrzymuje ponad 1 dzień! Z dzisiaj: odłączony o 6 rano, jest 22 i nadal 30% baterii jest (WiFi, BT, LTE włączone non stop, poczta automatycznie się ściąga co 30 minut, dzisiaj przegadane ze 3h)
    - dużo wygodniej niż na 5s ogląda się www / email / fejsa ale...

- ... telefon nie jest najwygodniejszy w obsłudze jedną ręką, mimo, że mam spore dłonie, to na przykład wybranie numeru z klawiatury jest małą gimnastyką
    - obserwuje regres w wykonaniu słuchawek Apple - 4 / 4s były masywne, ciężkie, czuć było, że materiały są z najwyższej półki. 5 / 5s również dawały to odczuć, ale w mniejszym stopniu niż 4-rki. 6-stka? Taki Szmelcung tyle, że zamiast plastiku aluminium...
    - bardzo głośny ma wibrator zakładam, że z racji cienkiej obudowy, ale jest to nieprzyjemne

Podsumowując: z jednej strony jest to krok naprzód względem poprzednika (miałem 5s i sporo czasu zwlekałem z wymianą, dopiero jak się kupiec sam napatoczył to się zdecydowałem) ale z drugiej strony krok w tył. Chyba idealny by było telefon pośredni - taki 5s Plus z "bebechami" z 6-stki, ekranem 4,3" i jakością wykonania z 5s.

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

Bateria wytrzymuje 1 dzień... Chyba mnie przekonales, za te rewolucję warto zapłacić 3000.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

6+ trzyma dluzej i robi nieco lepsze zdjecia w nocy dzieki optycznej stabilizacji, ktorej w 6tce brak..ale i tak bez przycisku wstecz baardzo ciezko sie uzyw tego systemu. Ale do robienia zdjec jak najbardziej sie nadaje.

Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Q-Taz Zobacz posta
    Bateria wytrzymuje 1 dzień... Chyba mnie przekonales, za te rewolucję warto zapłacić 3000.
    ale czy ja coś o cenach piszę?
    dla porównania:
    5s: padał około 17-18
    4s: około 16
    lumia 520 pracownika: pada 15-16 najpóźniej

Kedirak kwestia przyzwyczajenia - dla mnie obsługa jest intuicyjna i łatwa. 6+ to już olbrzym nie do obsługi jedną ręką. A do robienia zdjęć mam lustro.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

A mój LG G3 przy podobnym użytkowaniu wytrzymuje spokojnie półtorej dnia jak nie więcej. Dodatkowo po aktualizacji jeszcze lepiej.

Ja rozumiem że Apple to premium, ale powiem jedno, 6 jest moim zdaniem najgorszym z modeli jakie wyszły z pod ich skrzydeł. Cukierkowy interfejs i to bardziej niż w poprzednich, o tym że jest zamkniety nie mówie kazdy lubi coś innego. Bateria jak widać słaba i cieńka, a niby taka świetna optymalizacja systemu. Telefon wydaję się bardzo wiotki i słaby w porównaniu do poprzedników jak wspomniał właśnie Driv3r.

Moim zdaniem to przepłacanie, ale to tylko moje zdanie.

Domyślnie

O, to ja rąk dużych nie mam, ale mimo że byłem przeciwnikiem dużych ekranów, to bardzo szybko przyzwyczaiłem się do 5' i ciężko byłoby mi wrócić do czegoś mniejszego, takie 4,7" to dla mnie chyba minimum. Wg mnie Apple bardzo dobrze dobrało wielkość wyświetlaczy w iPhone 6, choć pewnie niegłupim pomysłem byłoby zrobienie jeszcze jakiejś serii mini z wyświetlaczem ~4,3"

Auto

Domyślnie

Interfejs jest taki sam w każdym modelu z tą samą wersją systemu.

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Podoba mi sie to czy nie, obecnie 6+ ma najlepszy aparat. Licze na nowe LG, moze one cos wniosa w tej kwestii..

Driver,
    Pewnie szybko sprzedaz 6ke gdy wyjda nowe S ki.

Gdyby byl 'wstecz', ktore oczywiscie nigdy nie bedzie ..niestety, wtedy wielkosc by Ci rowniez tak nie przeszkadzala.

Auto

Domyślnie

Kedirak wielkosc to problem na przyklad jak wbijam numer i potrzebuje jedna cyfre skasowac - wtedy telefon okazuje sie nieporeczny.
    Ja tego "wstecz" w ogole nie potrzebuje.

Uprawnienia umieszczania postów