Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Komórkowy

Domyślnie

Xperie Z nie błyszczą jeżeli chodzi o jakość zdjęć, także ekranem nie mogą się popisać pierwsze wersje

Auto
    Honda Accord VII

Domyślnie

Mogę zdecydowanie polecić Z1 Compact, użytkuje od ponad 1,5 roku. Zdjęcia robi dobre, nie tak dobre jak powinien patrząc na zastosowaną matrycę, jednak nie jest to zupełna kaszana. Bateria jest w porządku trzyma nieźle, chociaż na KitKat trzymało lepiej niż obecnie na Lolipopie. Telefon jest bardzo szybki, nie zacina się, nie muli, komfort użytkowania jest bardzo wysoki. Ekran jest czytelny, kolory dobrze odwzorowane itd. Jedyna wada to koszmarnie rysująca się tylna obudowa. Moim zdaniem nie ma żadnego sensu dopłacania do Z3 Compact, różnice są minimalne. Tak jak kolega wyżej powiedział, Z1 Compact na pewno będzie lepsze od M2 czy M4, jednak niedługo ma wyjść M5 i z tego co mi wiadomo, bebechy powinien mieć mocniejsze niż Z1C, może warto poczekać i wtedy porównać?

Domyślnie

Też mam Z1 Compact i jestem bardzo zadowolony - robi fajne zdjęcia, a bateria przy normalnej używalności w trybie Stamina trzyma ok. 6 dni.

Natomiast jak już jesteśmy w temacie - od jakiegoś czasu pojawiają mi się komunikaty w stylu "Aplikacja SMS została zatrzymana" lub "Aplikacja Kontakty została zatrzymana". Spotkał się ktoś z czymś takim? Czytałem, że to problemy z Lolipopem i trzeba robić "format" telefonu.

Auto
    Honda Accord VII

Domyślnie

Ja się spotkałem, tylko akurat nie aplikacje jak sms czy kontakty tylko takie dodatkowe jak np Word od Microsoftu, gry od Ravio itd.
    Jednak fakt zdarzają się takie numery, a nie było ich na poprzedniej wersji systemu. Może faktycznie format pomoże. Niedługo jednak ma wyjść nowa wersja Androida 5.1, oby coś poprawiła.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

DJ takie komunikaty są przejawem błędów w systemie i IMO konieczny jest wtedy format ewentualnie poczekaj na nową wersję systemu i zrób aktualizacje jeśli będzie lada dzień jak napisał kolega Michael

Domyślnie

Zrobiłem format, bo jakoś dziwnie złożyło się to z informacjami, że czasami nie można się do mnie dodzwonić. Od wczoraj spokój, całość działa na razie bez błędów.

Domyślnie

Czy ktoś z Was posiada telefony marku Huawei? Są godne i warte uwagi?

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

W rodzinie jest p8lite. W rękach wymagającego 25 latka, który jednak za dużo nie gra.
    Jest bardzo zadowolony

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Od dwóch miesięcy użytkuję P8 (nie lite) i jestem z niego bardzo zadowolony. Jakość wykonania stoi na berdzo wysokim poziomie, ma świetny aparat (nie najlepszy na na rynku, ale wszyscy znajomi robią WOW, jak pokazuję zdjęcia), jest szybki i stabilny (nie zawiesił się, ani nie przyciął nigdy). Bebechy ma całkiem w porządku, do tego nie grzeje się za mocno. Nie wiem, jak z grami, bo nie gram na telefonie. Minusem jest przeciętna bateria i dość dlugi czas ładowania. Co prawda na 2 amperach laduje się trochę szybciej, ale oficjalnie nie ma funkcji szybkiego ładowania.
    Spokojnie mogę to polecić, bo chyba nigdy nie byłem tak zadowolony z telefonu.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Moim zdaniem wykonanie P8 spokojnie przewyższa galaxy S6

Uprawnienia umieszczania postów