Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Komórkowy

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Ludzie, potrzebuję pomocy. Mam zamiar przenieść się na nowy telefon, jednak na obecnym mam całe multum sms-ów z korespondowania z moją dziewczyną. Chciałbym je przenieść z pamięci telefonu na sim albo kartę pamięci, żeby mieć do nich wgląd/kontynuować wątek na nowym telefonie. Obecnie mam Samsunga Galaxy Trend Plus z Androidem 4.2.2 a przenoszę się na Microsofta Lumię 535. Nie mogę znaleźć żadnej podobnej opcji w ustawieniach, może znacie jakąś aplikację albo inne rozwiązanie?
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar QbaKuba
    Auto
    Fabia 1.4

Domyślnie

W Lumii powinna być zainstalowana aplikacja "Przekaż moje dane" - z jej pomocą powinno się udać ściągnąć smsy i kontakty. Jak nie to w sklepie ją znajdziesz. Ja ściągałem smsy ze starej Nokii C3 i wszystko przeszło

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Ok, przytnę moją kartę sim i będę kombinować, dzięki wielkie
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Panowie ktos mial dluzsza stycznosc z samsunegiem a3? Szukam dobrze zrobionego telefonu ze sredniej polki na androidzie dla mojej drugiej polowki. Wazne, zeby byl dobry aparat od frontu ;P i z tylu tez :P
    Chce kupic telefon w necie wiec tak 700 zl planuje wydac max.
    Mind Full of Colors.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Fabia 1.4

Domyślnie

Moja koleżanka go ma jakoś od maja. Robi bardzo ładne zdjęcia, przedni aparat też daje radę. Jest bardzo cieniutki i wskazana jest jakaś silikonowa obudowa. Jak na razie działa całkiem solidnie, szybko i bez zacięć

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

A bateria jak trzyma? :>
    Mind Full of Colors.

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Jak na Samsunga, to całkiem fajnie to zrobione. Wiem bo macałem niedawno w MM. Bateria chyba niewymienna.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar QbaKuba
    Auto
    Fabia 1.4

Domyślnie

Twierdzi, że jak mało używa to nawet 4 dni, jak bardzo intensywnie to jeden dzień, czyli taki smartfonowy standard Napisała mi tez, że nie ma dostępu do baterii, ale w Serwisie Samsunga mogą ją wymienić za 100 zł.

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

100zł już z kosztem samej baterii ? Jeśli tak, to powiem szczerze - super.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar QbaKuba
    Auto
    Fabia 1.4

Domyślnie

Tego nie wiem, ale jak nie zapomnę to się dopytam

Uprawnienia umieszczania postów