Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Kącik Komórkowy

Domyślnie

W tej cenie szukałbym Huawei P8 Lite. Lepsza bateria, więcej RAMu, lepsze aparaty i moim zdaniem wygląd.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Fabia 1.4

Domyślnie

Nie znam osoby, która byłaby zadowolona z Huawei. Nawet ostatnio Pani w Orange odradzała mojej mamie tę firmę, twierdząc że Huawei często wracają do serwisu. Jeden z moich znajomych kupił jakiś czas temu jeden z wyższych modeli (szczerze przyznam nie pamiętam modelu) i po trzeciej naprawie w ciągu 3 miesięcy oddał telefon. Kupił Samsunga S4 w tej samej cenie i jest zadowolony.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

A3 ma żona i jest zadowolona. Używa już ponad pół roku. Wcześniej miała galaxy s3 i o dziwo a3 działa szybciej.
    Bateria ładowana co ok 36 godzin ale WiFi i pakietowa chodzą na zmianę.
    Telefon świetnie wykonany a etui polecam dedykowane od Samsunga. Wygląda bardzo ładnie i nie niszczy się zbytnio.

P8lite wcale problemów w Orange nie stwarza. Po prostu go nie mają na magazynie. W weekend miał świetną cenę na ich stronie telefonów bez umowy. Bodaj 749 pln.
    Jest lepszy parametrami ale plastik fantastik wiec jak kto woli

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Gdzieś czytałem, że w Huawei nie można wysłać sms'a z polskimi znakami. To prawda, czy jakieś brednie ?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Nie znam osoby, która byłaby zadowolona z Huawei.
    Ja jestem Mam P8 od czerwca, czyli już prawie pół roku i nie zamierzam go na razie zmieniać. Ani razu się nie zaciął, nie sprawia najmniejszych problemów, nie działa mi żadnymi pierdołami na nerwy. To niezły wyczyn.
    Być może P8 Lite sprawia jakieś problemy, ale P8 jest telefonem bez wad. Po pół roku mogę spokojnie stwierdzić, że to najlepszy telefon, jaki kiedykolwiek miałem.

EDIT:
    @VectorOPC: W edytorze pisze się z polskimi znakami, ale co do ludzi później dochodzi, to nie wiem.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Auto
    Daewoo Lans/Opel Astra H

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    A bateria jak trzyma? :>
    Kobiece torebki i tak ważą 10kg więc 200g powerbank nie zrobi różnicy: p

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Puszek, właśnie gdzieś czytałem, że w edytorze są polskie znaki, natomiast do adresata dochodzi sms w innej postaci. Jak będziesz miał kiedyś możliwość - sprawdź proszę.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Auto
    -

Domyślnie

Nie wiem jak tam w Huawei, ale w HTC jest tak, że możesz w ustawieniach sobie ustawić, że w edytorze masz polskie znaki, ale wysyła bez nich. Ma to zapobiec naliczaniu dodatkowych opłat za większą ilość smsów. Przy pisaniu polskich znaków wielkość jednego smsa, zmniejsza się do bodajże 60 znaków.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Sprawdziłem, smsy są wysyłane bez polskich znaków, nawet w sumie to widać już po wysłaniu, tylko nie zwróciłem uwagi.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

To powinno być do zmiany oprogramowaniem albo ustawieniami. W końcu to android więc nie sądzę aby był to problem producenta.

Uprawnienia umieszczania postów