Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Problemy z Inpostem czy ktoś mial

Domyślnie Problemy z Inpostem czy ktoś mial

http://allegro.pl/show_item.php?item=6565029999#thumb/4

Najlepszy jest tekst na dole

W związku z nie doręczeniem listów Poleconych InPost do klienta.

Nie wysłam listow InPost

Coraz wiecej slyszłe że są problemy z inpostem z listami poleconymi nie zostawiają awizo tylko na emaila
    Czy oni maja obowiązek zostawić awizo w skrzynce pocztowej , czy na emaila jak to jest prawnie

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Jeśli inpost to tylko paczkomaty. Integer ma spore kłopoty finansowe, nie płacą ludziom etc. Do mnie kiedyś polecony InPost 3 tygodnie szedł, aczkolwiek ostatnio kurier importu byl wyjątkowo szybko

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Współpracowałem z InPostem i szczerze odradzam tą firmę. Zerwałem umowę z nimi po kilku awanturach i po tym jak musiałem się tłumaczyć swoim klientom dlaczego listy nie dotarły. Żenująca firma.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Domyślnie

Dziwne, ja kilka razy zamawiałam na Allegro i paczki szły przez InPost i więcej problemów miałam z naszą kochaną pocztą, niż z InPostem. Ale widocznie miałam farta :P

Domyślnie

Trochę bierze mnie przerażenie jak to czytam. Zawsze sobie chwalę dostawę do paczkomatów (szybko i wygodnie). Nie było okazji się naciąć, ale skoro mówicie, że bywa inaczej, to już nie wiem co myśleć.

Domyślnie

Też zamawiałam raz dostawę do paczkomatów i nie było żadnych problemów. Z tymi paczkomatami to super opcja. Jak kupuję coś na allegro i jest paczkomat, to wybieram. Nie wiem, może to zależy od miasta?

Awatar Lorenzo
    Auto
    Audi A4 B6

Domyślnie

Korzystam bardzo dużo z inpost(paczkomaty, polecony oraz kurier z allegro) głównie jako kupujący a ostatnio również trochę jako sprzedający i złego słowa powiedzieć nie mogę. Chyba jedyna wada to, że w okresie przedświątecznym trzeba odbierać samemu w punkcie. Acha i nadawanie paczek dużo wygodniejsze niż w przypadku Poczty Polskiej

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

Zamowilem raz paczke z allegro, wyslano InPostem. Kuriera nie bylo, Awizo nie zostawil, przyszlo na maila. Nazajutrz miala byc podjeta druga proba doreczenia, nastapila tydzein pozniej... Infolinia niedostepna, zero pomocy, formularz kontaktowy z reklamacja i proba wyjasnienia dal skutek po 3 dniach - przyszla odpowiedz, ale nie skonkretyzowana... zajmiemy sie, prosimy o cierpliwosc.
    InPostowi mowie stanowcze NIE za brak checi o podjecia proby wyjasnienia niezrozumialej dla mnie i niedopuszczalnej sytuacji.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

No właśnie o tym pisałem . Zero kompetencji i jakiegokolwiek zainteresowania klientem . Nawet takim hurtowym jakim byłem ja .
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Domyślnie

Ja nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów...
    Zło jest w każdym, a miłość polega na tym, by dostrzec to samo zło w sobie, bo tylko wtedy można wybaczyć drugiemu człowiekowi.

Uprawnienia umieszczania postów