Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Kia Sportage 1.6 T-GDI 7DCT AWD GT-Line | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Kia Sportage 1.6 T-GDI 7DCT AWD GT-Line | TEST

Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Jak można na taki szajs wydać 140 tys złotych ....

Auto
    Toyota LC V8 '15 / Honda Forza '15 / Ford Tourneo Courier 1.5 TDCI Titanium '16

Domyślnie

Spalanie z autostrady też kosmiczne... to jest kutwa 1.6 pojemność.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar NovemberYankee
    Auto
    Passat 1.8 TSI / Soul 1.6 GDI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Specjalnie tanio nie jest, ale ten samochód to już zdecydowanie nie szajs, miałem okazję trochę obcować ze Sportage w dieslu i z manualem i moim zdaniem jest po prostu solidny w każdym aspekcie, w wielu miejscach prezentując poziom Tiguana, a miejscami zrobił na mnie nawet lepsze wrażenie, zwłaszcza z wyglądu - ta Kia po prostu może się podobać. Za nią przemawia też 7 lat gwarancji, doskonałe wyniki poprzedniczki w testach długodystansowych i popularność na rynku wtórnym przy jednocześnie niskiej utracie wartości. Aczkolwiek fakt faktem, auto ma swoje wady - spalanie jest kosmiczne jak na silniczek 1.6, nie przypadł mi też do gustu bagażnik z wyjątkowo grubą klapą i nieciekawą roletą.

Awatar joker5513
    Auto

Domyślnie

Są gusta i guściki - dla mnie KIA i inne koreańskie wyroby to kwintesencja nijakości i tandety.

Auto co ma prawie 180 koni i 9 s do setki?? 13 litrów spalania autostradowego?? Wygląda jak .... wygląda. Prędzej zjadłbym 140 tys złotych niż kupił ten twór.

Auto
    Toyota LC V8 '15 / Honda Forza '15 / Ford Tourneo Courier 1.5 TDCI Titanium '16

Domyślnie

Joker obejrzyj Genesisa i zmienisz zdanie o korei

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Szajs? W którym miejscu? W domu wszystko w porządku?

Poza tym ten samochód można mieć już za 75 tyś.zł. Jeśli kupisz mocną benzynę, dodasz wszystkie opcje to nie dziwne, że cena się podwoiła. U niemieckiej konkurencji lepiej pod tym względem nie jest.

Samochód zupełnie mi się nie podoba właśnie przez przód. Poza tym to solidny, świetny SUV. Spalanie fakt spore, ja jeździłem jakiś czas 136-konną benzyną w Cee'd i tam byłem mocno zdziwiony jak wskazówka od poziomu paliwa szybko spada. Tymbardziej, że nie przekładało się to na jakiś lepszy sprint. W ogólnie nie czułem tych 136 koników. Fakt, że nad silnikami benzynowymi jeszcze Koreańczycy muszą popracować. Chociaż podobno ten 1.0 to już niezły postęp. Do tego ten. 1.6 był sprzężony z automatem, który lubił co jakiś czas szarpnąć, a i zamulał przy próbie szybkiego przyspieszenia. Nie wiem czy to ten sam co w testowanym Sportage.

Edyta:

Są gusta i guściki - dla mnie KIA i inne koreańskie wyroby to kwintesencja nijakości i tandety.

Auto co ma prawie 180 koni i 9 s do setki?? 13 litrów spalania autostradowego?? Wygląda jak .... wygląda. Prędzej zjadłbym 140 tys złotych niż kupił ten twór.
    Twoja krótkowzroczność dobija, przejdź się do salonu KIA zamiast (...) dyrdymały. Dziękuje.

Chyba, że swoją ocene opierasz o tabelki no to nie mam pytań.
    Ostatnio edytowane przez daboo ; 12-01-2017 o 10:18

Awatar joker5513
    Auto

Domyślnie

Niedawno miałem plan zakupu nowego kompakta. I na tle Meganki; Focusa, Leona itp. Kia Ceed wygląda (w środku i na zewnątrz), jeździ i ogólnie czuje się ją jak kompletną tandetę. Takie jest moje zdanie, nie musisz się z nim zgadzać.

W domu w porządku,dziękuję. Nie musisz od razu każdego obrażać, chociaż udowodniłeś już nie raz na tym forum że masz to w zwyczaju.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Przepraszam, ale używasz słów nieadekwatnych do tematu nie mając do tego argumentów. "Szajs" to tworzą np. chińskie marki albo Tata, a nie producent ogólnie już ceniony. Test też tego nie wykazał.

Oczywiście, że się nie zgadzam. Przejechałem swoim już prawie 3000 km i nadal nie wiem gdzie ta "tandeta", jestem zadowolony z wyboru. Sportage patrząc na popularność raczej też pomijając wygląd pasuje ludziom.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

A ja Kie bede bronil. Przetestowalem wiekszosc kompaktowych SUVow na rynku I Kia to absolutna czolowka.
    To kawal solidnego I dopracowanego auta. Nie zdecydowalismy sie na nie z Zona przez... kolor (taaa...) I podejscie sprzedawcy.

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Spalanie z autostrady też kosmiczne... to jest kutwa 1.6 pojemność.
    Nie zgodze sie ze spalaniem podanym w tescie: przy 150km/godz (licznikowe) pali 10,5l - sprawdzalem kilkukrotnie, wlacznie z tankowaniem. Wciaz to niemalo, ale juz bardziej rozsadnie.

- - - Aktualizacja - - - -

Jesli postrzegasz auto wylacznie przez pryzmat marki, to moze I szajs. Ale jesli podejdziesz do auta subiektywnie, to to auto, szczegolnie w tej wersji wyposazenia, jest baaardzo konkurencyjne I zjada wszelkie Ateci itp. na sniadanie jakoscia wykonczenia I solidnoscia, o Nissanach nie wspominajac.
    Ostatnio edytowane przez Piciu ; 11-01-2017 o 23:26

Uprawnienia umieszczania postów