Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ferrari w gimnazjum

Domyślnie Ferrari w gimnazjum

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    Poza tym, jakby nawet nazwali SuperVeloce, to taki sam byłby tu tłum marud, że "o matko, czemu nazwali jak Lamborghini, nie mogli jakoś po swojemu?"
    Dokładnie. Wystarczy rzucić okiem na profile społecznościowe portali motoryzacyjnych, żeby zobaczyć, że najgłośniej biadolą nad nazwami nowych modeli aut kilkunastolatkowie (prawdopodobnie uczniowie gimnazjów), którzy na 99,97% nie zakupią tego auta. Ale pomarudzić sobie mogą, dając tym samym upust szkolnym frustracjom.

Dziwię się, że jeszcze nie poruszono w tym wątku problemu z nazwą chociażby Mitsubishi Pajero, która oznacza osobę zajmującą się sprzedażą słomy (w języku hiszpańskim) bądź często się onanizującą... Mając to na uwadze myślę, że nazwa Superfast, nie jest taka zła. Tym bardziej, że zdaniem przedstawicieli marki, klienci z USA są dla marki jednymi z najważniejszych w kontekście tego modelu.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6, Civic EJ9 1.4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez honada Zobacz posta
    (prawdopodobnie uczniowie gimnazjów), którzy na 99,97% nie zakupią tego auta. Ale pomarudzić sobie mogą, dając tym samym upust szkolnym frustracjom.
    Ty masz jakiś kompleks wieku, czy co? Prezentujesz sobą taki poziom, jakbyś sam miał nie więcej niż 15 lat, cały czas wracając do tematu szkoły i gimnazjum. Ja już dawno zapomniałem o szkolnych czasach, ale u Ciebie widzę wspomnienia całkiem świeże.
    Ale co ja z Tobą dyskutuję, od zawsze byłeś forumowym trollem.

Seth, można wiele takich nazw przytoczyć, jak Fiat Kropka, Ford Skupienie, Ford Połączenie czy Mazda Prostytutka. Więc jak dla mnie temat jest wyczerpany.

U każdego przychodzi taki czas, że musi "forumowo" dorosnąć.
    - Robak, 19.02.2013

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Nie musisz nic więcej pisać, bo i tak Cię zleję.
    Ale Ty miękki jesteś, nie wytrzymałeś 5 sekund.

PS. Odnieś się merytorycznie do tematu, bo rozmawiamy o aucie, którego producent pod wieloma względami jest pionierem w motoryzacji a Ty się czepiasz jego nazwy bądź jego V-maxa czy przyspieszenia do setki. Piszesz takie rzeczy, jakbyś zatrzymał się na etapie gum Turbo.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6, Civic EJ9 1.4

Domyślnie

Już pomijam fakt, że stosujesz słownictwo, jakbyś naprawdę zatrzymał się na etapie 1-3 podstawówki, co ciągle sugerujesz innym. "Nie wytrzymałeś 5 sekund"? A co to jest, solo pod trzepakiem?

Uznałem zatem, że w rozmowie z debilem nie ma co się silić na merytorykę, bo dostanę w twarz "gimbazą" i "gumą Turbo". Nie pomyliłem się, więc skoro tylko na tyle Cię stać, to baw się dalej sam. Proste, nie?

A teraz przepraszam, ale muszę Cię zablokować, bo Twoje wypociny zwisają mi i powiewają z furkotem.

- - - Aktualizacja - - - -

A na dobranoc: rzuć okiem w sygnaturę, specjalnie dla Ciebie zmieniłem. Sam też się do niej zastosuję, dlatego życzę spokojnej nocy i do (nie) zobaczenia.

U każdego przychodzi taki czas, że musi "forumowo" dorosnąć.
    - Robak, 19.02.2013

Domyślnie

Ani jednego argumentu merytorycznego w odniesieniu do tematu, za to regularne obrażanie w każdym poście. Nie spodziewałem się niczego więcej po Tobie.

Wracając do tematu, to warto zauważyć, że Ferrari dalej optuje za tworzeniem aut o charakterystycznym rozkładzie mas. Model 812 jako typowy przedstawiciel samochodów z ukł. nap. typu FR, cechuje się rozłożeniem mas pomiędzy osiami zbliżonym do aut typu MR. Co więcej, prezentuje się pod tym względem identycznie jak chociażby Pagani Zonda Cinque (MR,47/53%). Vette C7 czy Viper (FR) osiągnęli teoretycznie idealny stosunek mas pomiędzy osiami 50:50, ale inżynierowie Ferrari podkreślają, że według nich lepsze osiągi na torze (i na prostej) osiągnie auto z nieco mocniej dociążoną tylną osią. I tego cały czas się trzymają.

Uprawnienia umieszczania postów