Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Carsharing w Polsce – sprawdziliśmy, jak działa

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Carsharing w Polsce – sprawdziliśmy, jak działa

Just another random guy driving random cars around random places.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Fajnie, a skąd się bierze paliwo w tych autach?

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

@Robak, pracownicy Traficara tankują samochody pod osłoną nocy Wtedy też auta są przemieszczane w strategiczne strefy, jeśli ich tam brakuje. Zastanawia mnie tylko, w jakim stanie będą te samochody za kilka miesięcy, skoro są wspólne. Oby nie skończyły jak ławki w parku, bo carsharing to naprawdę ciekawy sposób na przemieszczanie się po mieście. Aha, samochodem można też wyjechać poza miasto, ale trzeba go zwrócić w Krakowie.

Auto

Domyślnie

W 4mobility z kolei w autach są karty paliwowe - jeśli w aucie jest mało paliwa, to można je śmiało dotankować.

Domyślnie

Pomysł mega spoko, ale ciekawe co się będzie działało z takimi samochodami po pewnym czasie. Na pewno ktoś wpadnie na jakiś "śmieszny" pomysł. Jak się zabezpieczają przed robieniem syfu w samochodach?
    Zobacz jaki skład powinny mieć kremy na zmarszczki http://zmarszczka-na-czole.info.pl/

Auto
    Daewoo Lans/Opel Astra H

Domyślnie

Z tego co wiem przy zabieraniu samochodu musisz potwierdzić że wszystko w nim jest ok-czyli jak jest rozwalony albo nie wiem obrzygany to wina schodzi na poprzedniego użytkownika

Auto

Domyślnie

Każdy przejazd jest rejestrowany. Jeśli w aucie pojawi się syf lub jakieś zniszczenia, to na bazie godzin wynajęcia bez problemu trafią do kierowcy.
    Just another random guy driving random cars around random places.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Fajne jest to że tym autem można cisnąć ile fabryka dała a koszt przejazdu jest i tak taki sam... zaraz tak naprawdę im szybciej jeździsz tym taniej cię to wychodzi bo skraca się czas użytkowania. Cool

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez paida Zobacz posta
    Jak się zabezpieczają przed robieniem syfu w samochodach?
    Cytat Zamieszczone przez coo84 Zobacz posta
    Z tego co wiem przy zabieraniu samochodu musisz potwierdzić że wszystko w nim jest ok
    @paida, jest dokładnie tak, jak napisał @coo84 - po wejściu do auta zaznaczasz czystość na ankiecie, która wyskakuje Ci na ekranie telefonu. To wszystko jest na tyle zautomatyzowane, że nie będzie problemu z odnalezieniem winowajcy w razie jakiegokolwiek problemu (patrz: twój profil z dokładnymi danymi).

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Fajne jest to że tym autem można cisnąć ile fabryka dała a koszt przejazdu jest i tak taki sam...
    W Lublinie miało wystartować coś takiego jak Lubelskie Auto Miejskie także oparte na Oplach Corsa i czytałem, że tamte auta... Mają zamontowany ogranicznik prędkości i nie pociśniesz więcej niż 70 km/h W sumie ma to sens przy założeniu, że to auto tylko do miasta - i tak dobrze, że nie "odcięli" przy 50 km/h Traficarem można wyjeżdżać poza miasto, często ludzie jeżdżą tymi autami na pobliskie lotnisko, więc nie ma takiego ogranicznika. Chyba, że przy prędkości, której nie osiągnąłem w mieście
    Ostatnio edytowane przez Grap! ; 21-03-2017 o 21:17

Uprawnienia umieszczania postów