Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Suzuki Swift | PIERWSZA JAZDA

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Suzuki Swift | PIERWSZA JAZDA

Zapraszam Was do dyskusji na temat pierwszej jazdy nowym Suzuki Swift.

Fotogaleria: 35 zdjęć
    Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar Grey
    Auto
    Zoom-Zoom 3 1.6 MZR Active

Domyślnie

Pasek dziennych LED-ów pod wspólnym kloszem występuje tylko w Elegance?
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto

Domyślnie

Owszem - w uboższych wersjach LED-y są umiejscowione w zderzaku, tuż nad światłami przeciwmgłowymi. Poza tym w Elegance dostępne są już w pełni LED-owe światła.

Awatar Grey
    Auto
    Zoom-Zoom 3 1.6 MZR Active

Domyślnie

Widzialem w Premium plus halogeny i kolosalna różnica, na minus jak dla mnie. Elegance to jedyny słuszny wybór jednak szkoda, że występuje tylko z hybrydą, jakby zaoferowali standardowe 1.2 Elegance za jakieś 53 900 to byłaby bardzo fajna oferta, a tak za 59 900 to już można u konkurencji się rozglądać.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto

Domyślnie

Za to tutaj przy cenie 59 900 mamy już w zasadzie kompletne wyposażenie i oszczędną jednostkę napędową. Nie jest to zła cena - tak naprawdę coś z porównywalnym wyposażeniem znajdziemy głównie u francuzów (i to raczej tylko w Renault).

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek ;-)

Domyślnie

Ale zepsuli to auto. Upodobnili je do nowego Baleno, którego jak wiadomo nikt nie kupuje. Z tym może być podobnie.
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Auto
    XC90, 118d

Domyślnie

Nie wiecie może drodzy redaktorzy czy samochód ma w dowodzie rejestracyjnym wpisane że jest hybrydowy? W sumie dla mnie to ważna sprawa, a wydawało mi się że nie mam żadnego wyboru prócz Yarisa.

PS: Agent ja widuje sporo Baleno, aż się sam zacząłem zastanawiać kto to kupuje.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 kombi

Domyślnie

Ja również trochę tych Baleno widuję - właściwie to nawet ominął mnie fakt wypuszczenia na rynek takiego samochodu i nie zdawałem sobie sprawy z jego istnienia dopóki kilka razy nie minąłem "dziwnego modelu Suzuki" na drogach

Mimo to również uważam, że ten Swift im wizualnie nie bardzo wyszedł. Mechanicznie z kolei jest to zapewne dopracowany samochód, podejrzewam, że będzie trwały, mało awaryjny, jednostka 1.2 zbiera naprawdę dobre opinie, bo dobrze daje sobie radę w tych nowych, lekkich Suzuki (pomiary wręcz wskazują, że czasy 0-100km/h są poważnie niedoszacowane). Ja jednak mam obawy, że ta dość drastyczna kuracja odchudzająca nie do końca jest zasługą postępu technicznego, ale zwyczajnie...oszczędności. Tu dali mniejsze, tam dali cieńsze... I troszkę się boję - nie wiem, czy słusznie, to się okaże - że niektóre z nich byłyby dość bolesne na dłuższą metę.

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Widać, że Suzuki daje robotę designerską stażystom, i to z jakiejś kiepskiej uczelni... Zapewne chińskiej.
    Baleno to porażka, Ignis to totalna porażka, Swift również jest brzydki... Za parę lat zwina biznes samochodowy z Europy bo mało kto to kupi...

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Baleno nie jest za ładne, Ignis jest dziwny... ale Swift wg mnie wyszedł bardzo fajnie. Liczę bardzo na Sporta. Szkoda, że Suzuki zrezygnowało z nadwozia 3d, ale reszta producentów robi to samo.

Uprawnienia umieszczania postów