Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Problem z Fiatami 500x w Polsce. Fiat wypiera się.

Auto
    Hyundai ix20 1.6 AT

Domyślnie Problem z Fiatami 500x w Polsce. Fiat wypiera się.

https://youtu.be/uuyPb8-8j_c
    Nakręciłem film na temat problemu z Fiatem 500x. Chcialem zachęcić kilka gazet i tv. Ale nie oficjalnie powiedziano mi że znają problem z usterkowością i problemy z nawigacjami. Że Fiat chce tylko ingormacji o dobrych stronach fiata i trochę krytyki ale nie znoszą krytyki że sprzedają bubel i wiedząc o tym. Gdzieś mają uoiki. Że jak któryś portal zadrze z FCA to może zapomnieć o testach np Fiatów . To powiedziano mi nie oficjalnie.

Auto
    Renault Twingo 1,5 dci 2008 (pseud. Tweety), Renault Laguna 1,6 2003 (pseud. Romuald)

Domyślnie

obejrzałem Twój film -niestety słabo to wyszło

a same wady, które wymieniłes - niektóre mnie mocno rozbawiły...miałem nowe samochody - moja przygoda z Yeti to przy Twoich problemach pikuś :P
    A z tym, że nie słychać kierunkowskazów, jak nie zapniesz pasów to pojechałeś

ale faktycznie problemy z nawigacją, czy z siedzeniem kierowcy są po prostu wkurzające.

nie do końca zrozumiałem o jakie problemy z silnikiem Ci chodziło - możesz coś przybliżyć

a z całego filmu to w sumie wynika, że masz fajne - generalnie ekonomiczne auto (LPG)

szerokości!!

Auto
    Ford Focus 2 fl/ Golf 6 1.4 TSI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez lukasz.zst Zobacz posta
    https://youtu.be/uuyPb8-8j_c Że jak któryś portal zadrze z FCA to może zapomnieć o testach np Fiatów . To powiedziano mi nie oficjalnie.
    Nie jest to żadna nowość i dotyczy wszystkich portali, gazet, itd

nieoficjalnie pisze się razem
    Interesujesz się motoryzacją, a dodatkowo chcesz wiedzieć coś więcej w tej tematyce również pod względem przepisów prawa? Jeżeli tak, to zapoznaj się z naszym profilem na portalu społecznościowym Facebook oraz na Blogspocie, gdzie umieszczamy również testy najnowszych samochodów oraz artykuły prawne powiązane ze światem motoryzacji, ale nie tylko. Znajdziesz nas również na Instagramie oraz Youtube.
    Pozdrawiamy, prawoimotoryzacja

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

też za bardzo nie rozumie o co chodzi, ja póki co nie mam problemów z samochodem i trochę te problemy o których mówisz są jakby to powiedzieć, nie za bardzo problemami.

Co do nawigacji to inna sprawa, ale wina leży wg mnie też po stronie dostawcy czyli TOMTOM, to są ich mapy i oni powinni zapewnić aktualizacje. Inna sprawa, że zazwyczaj te nawigacje samochodowe są dużo gorsze od tych na telefon

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Moim zdaniem problem w tym ze ktoś sprzedając zrobił zapewnienie a producent nie chce brać odpowiedzialności za słowa pracowników. Fakt ze to pracownicy pośredni ale szkoda że psuje ktoś sobie renomę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez korg Zobacz posta
    też za bardzo nie rozumie o co chodzi, ja póki co nie mam problemów z samochodem i trochę te problemy o których mówisz są jakby to powiedzieć, nie za bardzo problemami.

Co do nawigacji to inna sprawa, ale wina leży wg mnie też po stronie dostawcy czyli TOMTOM, to są ich mapy i oni powinni zapewnić aktualizacje. Inna sprawa, że zazwyczaj te nawigacje samochodowe są dużo gorsze od tych na telefon
    Tu nie ma map TOMTOM
    Ssytem tak jak w telefonie ( android lub windows) , ssytem jest tomtom a mapy firmy HERE

- - - Aktualizacja - - - -

https://www.youtube.com/watch?v=RPsvvkwp97o&t=0s
    Awaria silnika

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

ślizgający się pasek klinowy nazywasz awarią silnika??
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Domyślnie

A chciałem kupić Fiata

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek ;-)

Domyślnie

Ja wiem dlaczego u was na śląsku jest najtaniej z LPG Tartarini - ponieważ tylko tam (Katowice) znajduje się oficjalny przedstawiciel tej beznadziejnej marki i tylko tam są ludzie, którzy cokolwiek maja pojęcia o tym badziewiu. Nigdy w życiu nie chcę więcej do auta tej instalacji, a niestety 4 rok muszę się z nią męczyć już. Swoja drogą - jakim cudem tam weszła butla 73 L?
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Domyślnie

To co opisałeś to nie do końca awarie, jedynie co do nawigacji mogę się zgodzić, ale to winna zewnętrznej firmy która ją dostarcza.

Uprawnienia umieszczania postów