Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Honda Civic X Sedan & Hatchback | PIERWSZA JAZDA

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AdamS Zobacz posta
    jakoś mam wrażenie, że nieco hejtujecie ten samochód...
    Też się zastanawiam skąd ta ogólna niechęć do samochodu. Okej, dyskusyjna uroda to spory problem, ale na żywo samochód naprawdę nie straszy... Zwłaszcza sedan. Większym problemem są ceny, z którymi Honda zaszalała, ale z drugiej strony Civic nigdy nie był tani, a sprzedawał się nieźle. Na prezentacji udało mi się dowiedzieć, że od wprowadzenia tej generacji na naszym rynku Honda sprzedała już 400 egzemplarzy hatcha (zarejestrowanych w PL). W znacznej mierze auta z mocniejszym silnikiem 1.5 VTEC Turbo.

Cytat Zamieszczone przez AdamS Zobacz posta
    myślę, że Honda odwaliła kawał dobrej roboty - to naprawdę bardzo udny kompatowy samochód - choć stylistyka nie każdemu przypadnie do gustu
    natomiast jeżeli chodzi o jazdę to moim zdaniem jest to w tej chwili jeden z najlepszych kompaktów
    I tak jest w istocie. Dopracowane zawieszenie i optymalnie skalibrowany układ kierowniczy dały mi się polubić przy pierwszym spotkaniu.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Widziałem na drodze jakąś pstrokatą wersję i prezentowała się fajnie. Honda zawsze była droższa, ale może tym razem będzie warta swojej ceny.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    Cruze 1.8 LPG

Domyślnie

Mam pytanie do użytkowników Hondy. mam często możliwość korzystania w pracy z bardzo nielubianego Civica 5D 2008 r. Poza mną większość użytkowników bardzo narzeka. Fakt auto wymaga przyzwyczajenia, ale po dłuższej trasie powyżej 500 km z reguły zaczynam ją lubić, choć jest chyba największą mieszanką zalet i wad. Do jednego jednak zawsze mam pretensje i mam nadzieję, że to już przeszłość. W VIII generacji obok Civica był 6 miejscowy Van z 3 siedzeniami z przodu i chyba stąd kierownica w Civicu była obok kierowcy (około 10 cm na lewo) czy w kolejnych wersjach udało im się trafić na wprost kierowcy?

Uprawnienia umieszczania postów