Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Filmiki z samochodami w grach

Awatar Hitmaniak17
    Auto
    Subaru Impreza TypeR ... w marzeniach

Domyślnie Filmiki z samochodami w grach

Od pewnego czasu tworzę filmiki z samochodami w GTA korzystając z zalet Edytora Rockstar. Nie zobaczycie tutaj pokazu umiejętności czy mega fajerwerków. Staram się czerpać radość z edytowania filmików pokazując fajne ujęcia, fajne samochody i łącząc to z dobrą muzyką. W mojej jeździe jest więcej szczęścia niżeli umiejętności, ale bardzo lubię samochody i gry wyścigowe. W paru filmach miałem problem z proporcjami, ale już wyłapałem czego to wina i wszystkie nowe filmiki już są nagrywane w 16:9. Zapraszam do oglądania i oceniania.

Jadąc przed sobą spotkałem cztery Ferrari F40 pod czyjąś willą, widać jedno nie wystarczyło. Za to każde jest w innym kolorze

Audi R8 2017 pokazuje swoje wdzięki

Porsche wraca na odcinki rajdowe na szuter w górach i pokazuje pazur. Piękne nocne widoki, szybka jazda i sporo strzelania ogniem z wydechu.

"Mały ale wariat" - trzecie podejście do Edytora Rockstar. W sumie jestem zadowolony początkowe ujęcia niczym z trybu foto w Gran Turismo. Drugi kawałek przypomina mi czasy pierwszych części Gran Turismo, gdzie podobna muzyczka leciała w tle. Miłego oglądania

Na wieczór prawdziwa bestia czyli Lamborghini Huracan Performante, szybki koń nie wybaczający błędów. Drugi raz bawiłem się w Rockstar Editor, ale cały czas się uczę:

Filmik p.t. "Początki driftu".
    Krótki filmik przedstawiający zabawę w kanionie Toyotą Corollą Levin AE86. Pierwszy raz używałem Rockstar Editor, zapraszam do oglądania i oceniania

- - - Aktualizacja - - - -

Czas na plażing z Audi RS4 Avant 2013

Awatar Hitmaniak17
    Auto

Domyślnie

Lamborghini Veneno LP750-4 z muzyką Ship Wrek Zookeepers & Trauzers - Vessel

BMW M3 E92 Liberty Walk z muzyką T-Mass - Bow and Arrow NCS

Awatar Hitmaniak17
    Auto

Domyślnie

Nocna zmiana z BMW M4. Od 2:22 rozpoczęcie nocnej zmiany z muzyką Bad Karma i tzw special stage z rajdowych odcinków:

Awatar Hitmaniak17
    Auto

Domyślnie

Lexus IS-F w komplecie. Filmik edytowany w Rockstar Editor i zgrany z muzyką.

Awatar Hitmaniak17
    Auto

Domyślnie

AMC Pacer w Grand Theft Auto V filmik Rockstar Editor
    [/URL]

Dodge Challenger 2015 GTA V Movie Rockstar Editor
    Jak za starych czasów latający muscle car uciekający przed policją. Film miał być czymś w rodzaju ucieczki z pościgiem policji, jednak ta zgubiła trop niemal od razu. Prawdziwa bestia
    Muzyka może średnio pasować, ale strasznie spodobał mi się ten kawałek i próbowałem go wpasować ze skutkiem musicie ocenić sami.
    [/URL]

Wersja z samą muzyką
    [/URL]

Awatar Hitmaniak17
    Auto

Domyślnie

Ciekawie wyglądająca przeróbka Ferrari 488 spider na Ferrari 488 Speedster wzorowana prawdopodobnie na Lamborghini Gallardo Speedster, które aż tak ładnie nie wygląda. Przód dzięki tej modyfikacji wygląda bardzo drapieżnie z kolei tył jest seksowny do granic samochodowych możliwości. Jest to moja pierwsza próba zgrania materiału wideo z muzyką. Oczywiście nie jest to zrobione w 100%, żeby nie zrobić z tego teledysku.

Wersja z samą muzyką:

Awatar Hitmaniak17
    Auto

Domyślnie

Aston Martin Vulcan w Grand Theft Auto V. Są ładne widoki, laski i szybki samochód. Kolorystyka samochodu nie wszystkim przypadnie do gustu, ale jest wzorowana na Gulf wyścigowym malowaniu Aston Martina i Porsche. W miarę możliwości starałem się zgrać obraz z dźwiękiem.

Wstępnie filmik miał być tylko z Mitsubishi Lancerem Evo X, ale szybko narodził się lepszy pomysł z kilkoma japońskimi furami w akcji. W skrócie zobaczycie między innymi drift, palenie gumy, neony i strzelanie z rury. Przyznam że spędziłem sporo czasu na spasowaniu materiału z muzyką. W akcji zobaczymy Mistubishi Lancer Evo X, Honda Civic Type R, Honda NSX i Subaru Impreza WRX STI.

Jeden z moich ulubionych samochodów w akcji. No może z tym w akcji przesadziłem, ale jest palenie gumy. Noc, dżaga, neony i Subaru po mocnym tuningu. To chyba pierwsze Subaru WRX STI, które żegna się z nazwą Impreza. Subaru od początku miało być lekko przesadzone. Miejscówkę znalazłem przypadkiem i okazała się bardzo dobrym miejscem do klipu z samochodem.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów