Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: ENZO H 16" i opony - VW Golf 4 1.4

Domyślnie ENZO H 16" i opony - VW Golf 4 1.4

Witam,mam Golfa 4 z silnikiem 1.4 2000r.Chce zakupic felgi ENZO H 16" oraz opony tylko wlasie teraz jaki rozmiar felgi 16"x6,5 czy 7,0? i opony 195/55 czy 205 /55 czy jeszcze inne.Mam do wydania max.2,5 tyś.zl.
    jakie macie podpowiedzi.Chce aby auto nie bylo zamulone.Pozdro all i thx za odpowiedzi
    i co powiecie o tych oponach czy warto je kupic?chcialbym takie: BFGoodrich-G-Force Profiler lub Uniroyal RainSport 1,a moze inne polecicie?
    Gdybym miał te pieniądze, które już przepiłem w moim życiu, to mógłbym teraz za to iść się napić!

Awatar Vincentus

Domyślnie Re: Golf 4...felgi i opony?

Cytat Zamieszczone przez X'driver
    Chce aby auto nie bylo zamulone.
    No ale może być, przy silniku 1.4 trzeba ostrożnie.
    Te oponki są w porządku, chociaż ja osobiście bym polecał jakieś naprawdę typowo letnie, np. asymetryczne Dunlop SP Sport 01 - świetne na suchym.
    Dobry Kamaz nie jest zły

VIP Awatar Robak

Domyślnie

Ja tez mam takiego golfa i jezdze na oponach 205/55 r16 i feldze 7/16. Musze powiedzic ze auto jest troche zamulone i spala wiecej ale da sie z tym zyc. Nie chciałbym miec balonowych czternastek ani tez pietnastek bo w golfie IV sa wielkie nadkola i kazde koła mniejsze niz 16" sprawiaja ze auto wyglada jak pojazd dla emerytow na kołkach od wozka dzieciecego.
    http://www.autodomena.pl/
    Tu kupisz barum bravuris z indeksem H za 246zł/sztuka
    Zostaje Ci 1500zł na jakies fajne szesnastki.

redaktor autoGALERII Awatar Dj Brabus

Cytat Zamieszczone przez Vincentus
    ja osobiście bym polecał jakieś naprawdę typowo letnie, np. asymetryczne Dunlop SP Sport 01 - świetne na suchym.
    Zdecydowanie tak!!! Na Loganie spisują się cudownie i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń!

VIP Awatar Robak

Domyślnie

Przy tych oponach nie starczy mu na felgi bo komplet znacznie przekroczy 2500zł. Nie oszukujmy sie, przy silniku 1.4 75 koni jakakolwiek bedzie trzymała auto w ryzach.

Domyślnie

OK,dzieki panowie za odpowiedzi.Kazda z nich jest cenna.co do opon to sie jeszcze zastanowie.Pozdro all
    Gdybym miał te pieniądze, które już przepiłem w moim życiu, to mógłbym teraz za to iść się napić!

Awatar Vincentus

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Cytat Zamieszczone przez Vincentus
    ja osobiście bym polecał jakieś naprawdę typowo letnie, np. asymetryczne Dunlop SP Sport 01 - świetne na suchym.
    Zdecydowanie tak!!! Na Loganie spisują się cudownie i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń!
    Dali takie fabrycznie ?
    Dobry Kamaz nie jest zły

redaktor autoGALERII Awatar Dj Brabus

Domyślnie

Fabryka daje rumuńskie Matadory. SP Sporty zmontowałem z 16" alufelgami - tutaj więcej info i fotek.

Uprawnienia umieszczania postów