Nowości

2018 Jeep Wrangler

Jeep Wrangler – pierwsze wycieki i wizje

Wczoraj wyciekło pierwsze, niezbyt wyraźne zdjęcie nowego Wranglera. Nie przeszkodziło to zdolnym miłośnikom zrobić bardzo prawdopodobne wizje nowego modelu.

Wyciek, jak zwykle ostatnio, nastąpił najprawdopodobniej z urzędu patentowego. Widać na nim pięciomiejscowego Wranglera w dwóch wersjach – “z” i “bez” karoserii. No, może nie do końca bez karoserii, ale nawet pięciodrzwiowa wersja Wranglera najwyraźniej będzie miała zdejmowany dach oraz wszystkie drzwi, tworząc lekkiego i bardzo “przewiewnego” offroadera z klatką bezpieczeństwa. Użytkownicy forum JL Wranglers znajdący się na programach graficznych poszli dalej i zaprezentowali “nieco lepsze” zdjęcia legendarnego Jeepa.

2018 Jeep Wrangler

Sam Wrangler z daleka nie będzie bardzo zmieniony. Na pierwszy rzut oka jest nieco większy, szerszy, a pod oknami pojawiło się przetłoczenie biegnące wzdłuż nadwozia. Na przednich błotnikach pojawią się zapewne diodowe lampy do jazdy dziennej. Z tyłu z kolei będą nowe lampy z “X”, podobne do tych w modelu Renegade. Najmniej wiemy o wnętrzu – ale pewnie przejdzie najwięcej modyfikacji wizualnych tak, aby nadążyć za “współczesnością” (choć nie spodziewałbym się luksusów na poziomie najlepszych Mercedesów G).

2018 Jeep Wrangler

Premiera zapewne w tym roku, debiut rynkowy zapewne w 2018 roku.

Podobne artykuły