nowości i premiery

Fiat Sedici ze zmianami na rok modelowy 2012

Fiat po raz kolejny unowocześnia model Sedici. Tym razem zdecydowano się na delikatne modyfikacje, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Nowy model dostępny będzie w sprzedaży od początku przyszłego roku, ale już teraz można składać na niego zamówienia.

Fiat Sedici obecny jest na rynku od 2006 r. Jego wiek bardziej predestynowałby go do motoryzacyjnej emerytury, ale na nią musi jeszcze poczekać. A skoro ma dalej skutecznie walczyć o klienta, Włosi zdecydowali się na drobny restyling swojego miejskiego SUV-a.

Zewnętrznie auto wyróżnia się nowymi lusterkami pokrytymi szarym metalizowanym lakierem, które posiadają wbudowane kierunkowskazy oraz elektryczną regulację we wszystkich wersjach wyposażenia (w wersji Emotion są również podgrzewane). Poza tym paleta barw zyskała nowy, fioletowy kolor nazwany Patchanca.

We wnętrzu najbogatsza wersja wyposażeniowa, Emotion, może pochwalić się nową tapicerką. W odmianach Fresh oraz Dynamic można teraz zamówić ESP, a w wersji Emotion wyposażeniem standardowym stał się Pakiet Bezpieczeństwo, zawierający kurtyny powietrzne oraz ESP. W najwyższej odmianie dostępny jest na zamówienie nowy system nawigacji Bosch z 5-calowym ekranem dotykowym z czytnikiem CD/MP3, Bluetooth, portem USB oraz obsługą iPhone/iPod.

Fiat Sedici na rok modelowy 2012 jest już do zamówienia w salonach sprzedaży. W promocyjnej ofercie wersję 1.6 16v 120 KM Fresh w wersji 4×2 z klimatyzacją, radiem z CD, światłami przeciwmgielnymi i 4 poduszkami powietrznymi można kupić za 49 990 zł, natomiast wersję Dynamic 4×4 za 59 990 zł.

Dyskusja

komentarzy