nowości i premiery

Mercedes klasy S Coupe Night Edition

Mercedes-Benz klasy S Coupe w limitowanej wersji Night Edition

Podczas targów w Detroit Mercedes zaprezentuje limitowaną odmianę klasy S w wersji Coupe, nazwaną Night Edition. Czym wyróżnia się na tle standardowych wersji?

Z zewnątrz limitowanego Mercedesa rozpoznamy po ciemnym grillu z jedną poziomą poprzeczką wykończoną “fortepianową” czernią, 20-calowych felgach z palety AMG (pokrytych tym samym lakierem co grill) oraz podświetlanych progach. Na liście opcji znajdzie się między innymi niezwykły lakier Selenite Grey Magno, łączący mat z metalicznym połyskiem.

Mercedes klasy S Coupe Night Edition

Kokpit będzie można skonfigurować na dwa sposoby – wybierając czarną, czarno-szarą lub brązowo-czarną skórę Nappa. Fani czerwieni będą mogli z kolei zdecydować się na czarno-czerwoną konfigurację ze skóry Bengal. Sportowa kierownica z pakietu AMG zostanie także pokryta Nappą oraz dostanie oznaczenie Night Edition, które także pojawi się na fotelach.

Mercedes klasy S Coupe Night Edition

Pod maską znajdziemy jednostki oznaczone jako S400, S500 oraz S500 4MATIC, oferujace od 367 do 455 KM. Mercedes rozpocznie przyjmowanie zamówień na S-Coupe Night Edition już 9 stycznia (dla rynku amerykańskiego). W Europie samochód pojawi się w ofercie w kwietniu, zaś pierwsze dostawy przewidziano na sierpień. Cenniki nie zostały opublikowane.

 

Podobne artykuły