prototypy i wizje

Nowe BMW Serii 3 powoli zrzuca kamuflaż

I niestety możemy spodziewać się zmniejszonej “piątki” w nieco zadziorniejszym wydaniu. Nowa Seria 3 zaadoptuje z większego brata charakterystyczne zaokrąglenie w lampach przednich przy styku z “nerkami”. Z tyłu zaś możemy spodziewać się interpretacji na temat typowych dla tej marki świateł ledowych. Wszystko wskazuje jednak na to, że designerzy postanowili dodać “trójce” nieco więcej sportowego… View Article

I niestety możemy spodziewać się zmniejszonej “piątki” w nieco zadziorniejszym wydaniu. Nowa Seria 3 zaadoptuje z większego brata charakterystyczne zaokrąglenie w lampach przednich przy styku z “nerkami”. Z tyłu zaś możemy spodziewać się interpretacji na temat typowych dla tej marki świateł ledowych. Wszystko wskazuje jednak na to, że designerzy postanowili dodać “trójce” nieco więcej sportowego charakteru – widać to po spłaszczonym przodzie oraz coraz bardziej zauważalnych pod maskowaniem przetłoczeniach bocznych.

Wnętrze nowej Serii 3 ma być zdecydowanie bardziej “cyfrowe” – możemy spodziewać się ekranu zastępującego zegary oraz powiększonego ekranu systemu iDrive. Sama koncepcja deski rozdzielczej nie ulegnie większej zmianie – wciąż będzie ona delikatnie nachylona w stronę kierowcy, a liczba przycisków i przełączników pozostanie maksymalnie zredukowana.

Kiedy możemy spodziewać się nowej “trójki”? Zadebiutuje ona najprawdopodobniej w przyszłym roku, zaś do sprzedaży trafi w trzecim lub czwartym kwartale 2018 roku.

Podobne artykuły