Lipsk 2010

bmw_serii_5_touring_2010_01.jpg

AMI - Międzynarodowe Targi Samochodowe w Lipsku

Po raz kolejny Targi Lipskie na początku kwietnia otworzą swe podwoje dla wszystkich fanów motoryzacji. Z racji tego, że w tym roku nie odbędzie się wystawa we Frankfurcie, AMI 2010 to największe targi motoryzacyjne w Niemczech. Na zwiedzających czeka wiele nowości a na czytelników konkurs.

Blisko 500 wystawców z 20 krajów w dniach 10-18 kwietnia 2010 zapewni odwiedzającym na wypełnionych po brzegi Lipskich Terenach Targowych fascynujące przeżycia motoryzacyjne i zaprezentuje ofertę branży samochodowej w całej jej okazałości. Jak już pisaliśmy na wstępie, wśród światowych premier zobaczymy najnowsze wcielenie BMW Serii 5 Toruing. Poza tym VW zapowiedział, również światową, premierę nowego Tourana. Audi pokaże zaś model TT po face-liftingu.

W Lipsku zwiedzający będą mogli zobaczyć także wiele nowości z zakończonego niedawno Salonu Samochodowego w Genewie. Na stoiskach firm ujrzymy m.in.: Renault Megane CC, Renault Wind, Dacię Duster, Toyotę RAV4 po faceliftingu, najnowszego Forda Focusa kombi, a także wiele innych ciekawych aut.

W związku z tym ciekawym wydarzeniem mamy dla Was konkurs. Na zwycięzców czekają dwa dwuosobowe wyjazdy na targi w Lipsku oraz 10 zestawów gadżetów AMI. Zapraszamy do zwiedzania targów (bilety on-line) i udziału w naszym konkursie.

Dodaj komentarz

Dyskusja na forum

 • Grap!

  Za free, a jeśli chodzi o kolejki, to zależy do jakiego auta ;]
 • mk2

  Jak jest za free, to szykuje się rozpusta :)

  Dzięki.
 • byku123

  mk2
  Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia jazd próbnych na targach. Jak się domyślam to są tam kolejki i pewnie słono to kosztuje. Czy dla każdego samochodu jest taka sama cena?

  Pozdrawiam.


  Co do kosztów, to jest za free...Ja się przejechałem Superbem II 3.6 V6, tylko musiałem się umówić na konkretną godzinę...Pan z niemieckiego oddziału Skody bardzo uprzejmy, dużo gadał konkretnie :) Polecam :)
 • MKa

  Targi będą się odbywać w cyklu dwuletnim od 2011 roku.

  http://lipsk.home.pl/index.php?p=news&kid=14&pkid=115&nid=131&Offset=18
 • Kris88

  Następne targi AMI są dopiero za dwa lata, ponieważ będą się one teraz odbywać naprzemiennie z frankfurckim IAA.