wydarzenia

DaftCafe – Kawa i Samochody 27/05/2017 [GALERIA]

Sobotnie motoryzacyjne poranki spędzone na Placu Europejskim ulokowanym przy biurowcu Warsaw Spire stają się już tradycją. Majowe spotkanie było jednocześnie otwarciem tegorocznego sezonu spotkań organizowanych przez DaftCafe.

Otwarcie nie może być nudne i nijakie. Organizatorzy ściągnęli nie tylko całą rzeszę osób, które wyciągnęły z garaży swoje perełki, ale także zaprosili kilka większych firm, takich jak Rowiński-Wajdemajer (dealer Audi), Inchcape (dealer BMW), PP-Performance, PLDetailing, AutoCar czy Dolcar. Przekrój aut, które pojawiły się na Placu Europejskim był porażający – od hothatchy w postaci Hondy Civic Type R i Leona Cupry, przez takie cuda jak BMW M3 E46 czy M5 E61 (oryginalny Touring!) aż po Ferrari F430 i Lamborghini Huracan.

DaftCafe - Kawa i Samochody 27.05.2017 | fot. Maciej Kuchno

Klasyków również nie brakowało – Alfa Romeo Spider i GTV, Austin Healey czy Chevrolet Chevelle SS to tylko jedne z kilku pozycji, które prezentowały się na Placu Europejskim. Frekwencja również nie zawiodła – bez wątpienia było to największe wydarzenie w tym miejscu. My również dorzuciliśmy do tego wszystkiego swoją cegiełkę, przybywając Renault Clio Trophy i Alfą Romeo Giulią (w towarzystwie Alfy Romeo MiTo Veloce z redakcji autowizja.pl).

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Podobne artykuły