PDA

Zobacz pełną wersję : Mam już kalendarz aG 2009! Jest...

Krzysztof Cieślak
18-11-2008, 16:48
Już niedługo opinie pierwszych właścicieli kalendarza autoGALERII 2009.

Proszę o wpisywanie się tylko posiadaczy edycji 2009 ;)

LiveLetDie
24-11-2008, 08:45
No to pierwszy. Właśnie odebrałem kalendarz. Nie jest niestety w doskonałym stanie (ten drucik chyba mógłby być dłuższy albo chociaż prosty - bo u mnie jest pokrzywiony) ale niektróre zdjęcia naprawdę zachwycają i rekompensują tą niedoskonałość (szczególnie Lexus, Focus, Subaru, Vectra i Merc).

Potek
24-11-2008, 11:11
tez właśnie odebrałem. Drucik cały ale lekko pomięty z jednej strony w dolnym rogu, no ale trudno. Ogólnie jestem zadowolony, trzeba będzie go przywiesić:)

Edit:
Już wisi :)
http://images48.fotosik.pl/33/cfa08eba7cba19fbm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfa08eba7cba19fb.html)

VectorOPC
24-11-2008, 14:49
Właśnie mam w ręku kalendarz :)
Mój jest w znakomitym stanie. Co do papieru, wydaje mi się że jest cieńszy niż w kalendarzu na rok 2008. Ale to nic nie szkodzi. Co do jakości druku to: Ogólnie zdjęcia są super, ale szare kwadraciki oznaczające święta są lekko rozmazane. Niektóre oczywiście. Z daleka nie widać. W moim przypadku przesyłka była świetnie zabezpieczona przed uszkodzeniem, o niebo lepiej niż poprzedni egzemplarz. Ogólnie nie żałuję ani grosza wydanego na ten kalendarz. W skrócie:

Kalendarz bardzo dobrze wykonany, świetnie zabezpieczony przed uszkodzeniem, wysłany w ekspresowym tempie.

michal_
24-11-2008, 19:43
Mam , Pan Listonosz przytaszczyl mi o 20:)
Swietny jest.
Stan idealny , więc proces wysyłania mu nie zaszkodził.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

byku123
26-11-2008, 19:03
Ja następnym razem zapłacę te 40ziko więcej, ale poproszę przesyłkę jakimś kurierem, bo to ta pieprzona Poczta Polska o mały włos mi nie rozwaliła przesyłki...Jak złapię listonosza, to go chyba w pół złamię bo to On jest winny, bo od dawna ma zwyczaj zmniejszania nie formatowych przesyłek zginając je na pół, albo na cztery(!!!):angry::angry::angry::angry::angry:...

Ja nie wiem, jak mocno musiał się starać, żeby złamać na pół dwie tektury i zgiąć dwa (jeden dla siebie a drugi na prezent;)) kalendarze...Na szczęście jak Tato dostał przesyłkę w ręce,to od razu ją odgiął i postawił na tym ciężką stertę papierów), więc nie wygląda to tak tragicznie, ale listonosza to chyba za nogi powieszę do góry:angry::angry::angry::angry::angry::angry:...

Co do samej przesyłki była superancko zapakowana, bo była zapakowana w kopertę antywstrząsową i same kalendarze były opakowane dwoma tekturami...Jednak chyba autogaleria.pl musi zmienić drukarnię, bo, może jestem czepialski, ale wydaje mi się, że można lepiej wydrukować zdjęcia...Np. przy zdjęciu Land Rovera z Kwietnia wydaje mi się, że czerwonej farby jest tam aż za dużo...Tak samo "listopadowe" Subaru jest też takie sztuczne...

Dj Brabus
26-11-2008, 19:36
Do mnie też doszła przesyłka - gruba, zabezpieczona i nieuszkodzona. Dziękuję!

Maybach 57S
27-11-2008, 18:39
Dzisiaj i ja dostałem swój kalendarz :grin:
Świetnie zapakowana przesyłka, idealny stan :grin:
Już niedługo zawiśnie na ścianie :smile:

Seth
27-11-2008, 22:19
a ja już chyba tydzień czekam i nic :(

byku123
28-11-2008, 08:13
Seth może święty Mikołaj się namyślił i stwierdził, że mimo iż zapłaciłeś, to nie dostaniesz prezentu, bo nie byłeś grzeczny:lol:

Matador
29-11-2008, 13:15
Ja co prawda upomniałem się o kalendarz w innym temacie ale niestety jeszcze nie zamówiłem, musi poczekać. Kontrola biletów była jakiś czas temu w MPK no i sami wiecie, bywa... :-/

Ale to tylko kwestia czasu.

Seth
30-11-2008, 13:15
kalendarz dotarł, lekko zagnieciony w rogu. Wygląda lepiej niż się spodziewałem, ale nadal wolałbym czarny :) - ale znów będzie co ciekawego w pracy powiesić na ścianie :)

Kowalik
01-12-2008, 18:01
Ja dziś również dostałem swój kalendarz. Wygląda bardzo elegancko, jest wart tych 40 PLN (za tą samą kasę, a nawet i większą, w markecie dostajemy jakiś syf). Jedyne do czego mogę się przyczepić to do jakości niektórych zdjęć ale da się przeżyć.:wink: Przesyłka dość dobrze zabezpieczona, oprócz delikatnie zagiętego rogu kalendarz doszedł cały i zdrowy. Jednym słowem, dobra robota panowie!

Gdzieś mi się o uszy obiło że kalendarz wydrukowany w nakładzie 100 egzemplarzy, dobrze słyszałem? :susp:

Matador
10-12-2008, 17:17
Zapomniałem o złożonym w tamtym tygodniu zamówieniu. 15 minut temu otworzyłem drzwi a tam listonosz z paczką...

http://img226.imagevenue.com/loc567/th_29238_DSCN0353_123_567lo.JPG (http://img226.imagevenue.com/img.php?image=29238_DSCN0353_123_567lo.JPG)

Stan idealny. Bardzo dobre zdjęcia, białe tło bardzo mi odpowiada. Kawał dobrej roboty!

kojek
10-12-2008, 17:36
Ja również się tu jeszcze nie wypowiedziałem, a kalendarz dostałem w tamtym tygodniu:oops: Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam!

Kaczor
19-12-2008, 12:19
Kalendarz jest u mnie już od jakiegoś czasu, przed chwilą go rozpakowałem i nie jestem zawiedziony, białe tło jest ok, zdjęcia w porządku, jednym słowem polecam.

P.S. Poczta szkód większych nie poczyniła - właściwie jest tylko jedno zagięcie delikatne, ale to pestka.