PDA

Zobacz pełną wersję : Samochody do ślubu

amelka
24-04-2004, 13:16
Mam nadzieję że nie będziecie urażeni że na tak poważnym Forum zamieszczam takie tematy ale...nic nie tracę mam nadzieję.
Skoro tutaj jest większość mężczyzn to mam takie pytanie.
Jaki samochód wybralibyście do Waszego ślubu. Jaką markę, jaki kolor? Mam nadzieję że upodobania Waszych wybranek też weźmiecie pod uwagę. :D
A oto moje jeżdżące marzenia.
http://asiunia1975.w.interia.pl/ECE_Schwetzingen_2001.jpg
http://asiunia1975.w.interia.pl/chrysler300M.jpg
http://asiunia1975.w.interia.pl/mercedesE_klasa.jpg
Pozdrawiam :D

Tomasz
24-04-2004, 13:22
Klasyczny i biały :) - po prostu ;)

amelka
24-04-2004, 13:29
Klasyczny i biały :)
No tak, biały się bardzo dobrze prezentuje. Ja ogólnie myśle o jasnym a modele już zademonstrowałam.

Spark^
24-04-2004, 13:50
Dziadka Warszawa 223, jeszcze mi sie podoba Maserati Quattroporte tylko takiego pewnie nie ma w Polsce...

amelka
24-04-2004, 14:15
Dziadka Warszawa 223, jeszcze mi sie podoba Maserati Quattroporte tylko takiego pewnie nie ma w Polsce...
Warszawę moge sobie wyobrazic ale ten drugi to nie mam pojęcia jak wygląda. :?

Ice
24-04-2004, 14:24
Taka fura zeby wszystkim szczeny opadły, jakies Lamborgini, Dodge Viper, albo RR :]

amelka
24-04-2004, 14:34
Taka fura zeby wszystkim szczeny opadły, jakies Lamborgini, Dodge Viper, albo RR :]
A jaki kolor?

Tomasz
24-04-2004, 14:48
ten drugi to nie mam pojęcia jak wygląda. :?
Amelko, tutaj parę galeryjek tego maseratti :)
http://samochody.e9.pl/viewtopic.php?t=377

t.m.

LHunter
24-04-2004, 14:53
a ja będę zgodny z moim motoryzacyjnym marzeniem i chętnie bym podjechał [żadnych szoferów!] Audi RS4, ewentualnie RS6 lub S8 [stare, nowe, bez różnicy] kombi w kolorze jkaiegoś odcieniu niebieskiego a limuzyna w kolorze srebrnym bądź czarnym ; )
a jeśli małżonce by nie przypadły owe autka, to jakiś cabrio, najlepiej Bentley Azure, kolor tego samego odcienia błękitu co w w/w audi :D
też byłby dobry jakis amerykański muscle, np. Dodge Challenger R/T [odkryta wersja], który by grzmiał i huczał w promieniu 5 km :D tutaj akurat kolor żółty z czarnym, lub czarny z niebieskim.
choć przyzwitym by było zastosować cos polskiego, ale cóż..

kenny
24-04-2004, 16:26
najlepiej jakiś merol obojetnie czy nowy czy stary kazdy fajnie sie prezentuje, a jesli chodzi o kolor to jak do ślubu to biały

Spark^
24-04-2004, 19:12
Dzisiaj koło mnie był ślub i tam do ślubu ich powieźli srebrnym Jaguar'em S-type na sokólskich blaszkach - obecnie najlepsza bryka w mieście.

reanimator
24-04-2004, 22:01
A ja najchetniej bym podjechal MAYBACHEM 62 mysle ze wszystkim by oczy powychodzily kolor bez znaczenia.[/list][/quote][/code]

LHunter
24-04-2004, 22:14
no mnie by akurat nie wyszły 8)

kurde, a jakies wianuszki kwiatuszki też na karoserie? ja raczej wole bez

Spark^
24-04-2004, 22:49
A po ch*j ci wianuszki i kwiatuszki :?: Kupujesz Maybach'a z lakierem z płatkami złota i po sprawie ;)

Seth
24-04-2004, 23:13
czarna, lub biała impala cabrio z 64go, z białą tapicerką

a jak nie to caddy eldorado cabrio '71 lub cos w tym stylu

Ice
24-04-2004, 23:24
A jaki kolor?

RR zloty, Dodge i Lamborghini to albo czarne kompletnie, alboo srebrne, oczywscie z odpowiednim udekorowaniem

amelka
25-04-2004, 00:07
Nigdy nie sądziłam że mężczyźni mają tak bujną wyobraźnię i takie piękne marzenia (i tak różne). Zakoczyliście mnie całkowicie. Pozdrawiam.

Spark^
25-04-2004, 00:28
Marzenia to są, tylko ciężko je zrealizować :(

Kalten
25-04-2004, 18:01
Ja chcialbym podjechac pod kosciol Subaru Impreza - oczywiscie w kolorze niebieskim :]

LHunter
26-04-2004, 17:46
Nigdy nie sądziłam że mężczyźni mają tak bujną wyobraźnię i takie piękne marzenia (i tak różne). Zakoczyliście mnie całkowicie. Pozdrawiam.
lolx, chociaż jedna uświadomiona :)

Seth
26-04-2004, 19:00
no jeszcze jeden samochodzik w moim przypadku by mógł być :wink:

Ford Granada. czarna na chromowanych felgach, tapicerka welur lub skóra kremowa. Silnik 2.8V6 na wtrysku :)

exul
27-04-2004, 01:08
A ja ze swej strony dodaje autka, które by mnie interesowały :D
kolejność przypadkowa :D
co o nich powiesz :D

amelka
27-04-2004, 06:58
A ja ze swej strony dodaje autka, które by mnie interesowały :D
kolejność przypadkowa :D
co o nich powiesz :D

Prócz zdjęcia 9 wszystkie są boskie. Boskie to mało powiedziane. Trafiłeś w mój gust w 100%. :D Ale wyjśc za Ciebie nie wyjdę :lol:

sly_85
27-04-2004, 09:49
a ktore to dla ciebie to nielubiane zdjecie 9 :?: :idea:

lordzofmafia
27-04-2004, 11:37
Amelko dlaczego nie podoba Ci się Corvette C3?? Przecież to jeden z najpiękniejszych samochodów w historii. Dla mnie jest to najładniejsza Corvette. I do tego te silniki V8 dochodzące do 500KM. Miodzio. :D

amelka
27-04-2004, 11:41
a ktore to dla ciebie to nielubiane zdjecie 9 :?: :idea:
Hmmm, to czarne, przedostatnie, z długim przodem.

Amelko dlaczego nie podoba Ci się Corvette C3??
Nie wiem może poprostu mam inny gust niż Ty. Wole wszystkie pozostałe.Pozdrawiam :)

Seth
27-04-2004, 13:21
z typów exula tylko Vette i eventualnie bentley.

Jeśli chodzi o C3, to jestem na tyle nienormalny, ze mógłbym się Z nia ożenić :twisted: :wink:

LHunter
27-04-2004, 15:16
z typów exula zostawiłbym AMG CL [lakier każdy inny tylko nie biały], AMG SL [ładny kolor :D], A8 [kolor ok], Z8 [inny kolor] i oczywiście Corvettę, w której chyba nie ma co zmieniać : )

lordzofmafia
27-04-2004, 16:18
Ja z tych wszystkich aut wybrałbym właśnie Vette. Ocieka sexem, mocą i chromem. I to właśnie kocham w autach. Nawet jak stoja muszą wyglądać jakby pędziły z maxymalną prędkością.

Seth
27-04-2004, 18:52
Ja z tych wszystkich aut wybrałbym właśnie Vette. Ocieka sexem, mocą i chromem. I to właśnie kocham w autach. Nawet jak stoja muszą wyglądać jakby pędziły z maxymalną prędkością.

nareszcie swój człowiek :wink:

Ice
27-04-2004, 19:11
Na jenak bym wybral ktores z aut nowej generacji :) Red Labla , albo Mercusia,BMW, czy Audice :)

reanimator
27-04-2004, 22:22
Tak patrząc na to to każdy woli merce i inne limuzymy a bardzo dobrym rozwiązaniem była by Corveta ja też nie miał bym nic preciwko tylko czerwona by mogła być!!!

reanimator
27-04-2004, 22:46
A jak nie samochodzmi to czym byście innym pojechali lub polecieli ja bym najlepiej podleciał Apachem albo Black Howkiem i na linie przez okno jak antyterrorysta do kościoła pod outarz.

exul
27-04-2004, 23:10
A oto kolejne autka do ślubu :D

sly_85
27-04-2004, 23:19
najlepsze na slub to ta "monster limo" :lol:

exul
27-04-2004, 23:36
jako,że mozna dodac tylko 10 załączników wiec dalsze autka są tutaj :D

Tomasz
28-04-2004, 05:31
monster-limuzyna rulezzzz ;)))))

Ice
28-04-2004, 08:44
monster limuzyna do slubu :| A fe w zyciuuu

Seth
28-04-2004, 09:46
z kolejnych propozycji exula, wybieram wszystkie lambo :wink:
RR Phantom, ev. Corniche i BMW 545P(olizei)

Tomasz
28-04-2004, 12:34
monster limuzyna do slubu :| A fe w zyciuuu
Dlaczego... od razu pod ołtarz można tym wjechać :lol: :lol: :lol: joke ;)

t.m.

Ice
28-04-2004, 12:57
Ze co przepraszam? LANCIA DELTA I POLICYJNE BMW? :lol:

:wink:

amelka
06-05-2004, 14:19
A jak nie samochodzmi to czym byście innym pojechali lub polecieli ja bym najlepiej podleciał Apachem albo Black Howkiem i na linie przez okno jak antyterrorysta do kościoła pod outarz.

Skoro jak terrorysta to ja chcę później widzieć te wydatki na naprwę zbitego ona i innych rzeczy. A miny teściowej juz nie wspominam :D

amelka
06-05-2004, 14:20
jako,że mozna dodac tylko 10 załączników wiec dalsze autka są tutaj :D

Ta dziesiątka jest jeszcze lepsza. Zwłaszcza pierwsze cudo i oczywiście Corniche.
Policyjny odpada :D

amelka
06-05-2004, 14:22
A oto kolejne autka do ślubu :D

No a tutaj to nie wyobrażam sobie wchodzenia do samochodu zaopatrzonego w tak duże koła. Jak narazie kobiety nie mają skrzydeł mimo że są aniołami. :D

sly_85
06-05-2004, 14:42
e co tam na upartego sie drabine postawi i mozna wsiadac :wink:
amelko mala prosba edytuj posty :roll:

amelka
06-05-2004, 14:45
e co tam na upartego sie drabine postawi i mozna wsiadac :wink:
amelko mala prosba edytuj posty :roll:

Ja juz chcę widzieć młodą pannę wchodzącą w swojej sukni po drabinie.
Natomiast prosze o wyjaśnienie na temat postów. Co to jest i co dokładnie mam zrobic bo nie rozumiem.Dostosuje się ale proszę o dokładne wskazówki.

Ice
06-05-2004, 16:45
hehe...tego monstera juz ktos dawał

Amelka nic nic... chodzi o to zeby twoich kilka postow nie bylo pod soba pod rzad, ale widac ze jeszcze nie opanowalas cytowania kilku osob na raz :wink: mi to nie przeszkadza, bo nie jest to robione notorycznie :)

amelka
06-05-2004, 16:47
hehe...tego monstera juz ktos dawał

Amelka nic nic... chodzi o to zeby twoich kilka postow nie bylo pod soba pod rzad, ale widac ze jeszcze nie opanowalas cytowania kilku osob na raz

Kiedys mi sie udało ale tylko raz i przez przypadek ale niestety teraz juz nie wiem jak to zrobić. Może kiedyś do tego dojdę.

Ice
06-05-2004, 17:19
Wpisujesz w odpowiedzi na dany topic:

[ q u o t e = " nazwa.uzytkownika " ] Tutaj tekst ktory chcesz zacytowac wpisujesz [ / q u o t e ]

Naturalnie wpisujesz to bez spacji :)

I wyglada to tak
Tutaj tekst ktory chcesz zacytowac wpisujesz

nikt
07-05-2004, 18:09
ech... poprostu stary biały rolls(np. silver cloud)
wszystkim by oczy wyszły chyba że nie mają "poczucia estetyki"

kristoofer
11-05-2004, 19:43
osobiście póki co ślubu nie biore i nic nie wskzuje bym w najbliższym czasie go wziął :P :P nie spieszy mi sie jakos do żeniaczki :mrgreen: wiecie jak to jest z tymi kobietami (Amelka bez obrazy) :D , ale jak już to na dzień dzisiejszy to Chyba Skoda Superb oczywiście w Full Opcji Climaanlage, skóra, nawigacja pełna elektryka. Jak podkreślam to na dzien dzisiejszy, świat się zmienia trendu, gusta również :) a co do koloru to hmm czerń lub jakis odcien niebieskiego moze.. błekitny... :?: :?: :roll: Pozdrawiam

amelka
15-05-2004, 15:31
osobiście póki co ślubu nie biore i nic nie wskzuje bym w najbliższym czasie go wziął :P :P nie spieszy mi sie jakos do żeniaczki :mrgreen: wiecie jak to jest z tymi kobietami (Amelka bez obrazy) :D ,
Ci co tak mówią najszybciej lądują przed ołtarzem. Udowodnione! :P :D

exul
15-05-2004, 15:41
Ślub :?
I zamiast kasiorkę dać na nowe autko lub unowoczesnienie obecnego kupowac ukochanej ciuszki, perfmu itp. :?
Nigdy w życiu :D
A pozatym po co się obrączkować :D
Problemy tylko potem z rozwodem i mi jeszcze może moje ukochane autko zabierze :?
Nigdy :D
Niech żyje stan kawalerski :D

amelka
15-05-2004, 15:44
Ślub :?
Problemy tylko potem z rozwodem i mi jeszcze może moje ukochane autko zabierze :?
Nigdy :D
Niech żyje stan kawalerski :D
Hmmm, no tak. To by była żałoba dla Was mężczyzn. Ale nie wszystkie kobietki są aż tak pazerne. Często jest teraz tak, że to one zostają bez niczego i na lodzie :( bo głupie są i szukają miłości z której niestety w tych czasach nie wyżyją.

Spark^
15-05-2004, 18:29
Hmmm, no tak. To by była żałoba dla Was mężczyzn. Ale nie wszystkie kobietki są aż tak pazerne. Często jest teraz tak, że to one zostają bez niczego i na lodzie :( bo głupie są i szukają miłości z której niestety w tych czasach nie wyżyją.Sory, ale zazwyczaj jak jakiś facet ma coś wartościowego, to kobieta dąży do tego, żeby go wych*jać /chociaż bywają wyjątki.
P.S. Co za kretyn zapisuje na żone ukochany samochód :?:

amelka
15-05-2004, 19:56
Np. mój tata zapisał na moją mame samochód. :? :!:

Ice
15-05-2004, 19:57
Zakochany :twisted: to mozg logicznie nie funkcjonuje ;););)

amelka
15-05-2004, 20:00
Zakochany :twisted: to mozg logicznie nie funkcjonuje ;););)
No to mój tata jest juz ponad 30 lat zakochany w mojej mamie :)

Spark^
15-05-2004, 20:53
Np. mój tata zapisał na moją mame samochód. :? :!:
Ale chodzi tu o co innego raczej, bo np. jak Twoi rodzice znają i kochaja sie dużo czasu, a nie odrazu po ślubie. trzeba mieć pewność, że k**wa /przepraszam/ nie spier**li razem z samochodem.

Ice
15-05-2004, 21:16
Spark^ dałes wybitnie abstrakcyjny i patologiczny przyklad spotykany chyba tylko w filmach, bo wiadomo ze nowo poznanej kobiecie nie ufasz, a jezeli ufasz to cie musi byc na to stac

Spark^
15-05-2004, 21:25
Spark^ dałes wybitnie abstrakcyjny i patologiczny przyklad spotykany chyba tylko w filmach, bo wiadomo ze nowo poznanej kobiecie nie ufasz, a jezeli ufasz to cie musi byc na to stacNie tylko w filmach ...

Ice
15-05-2004, 21:40
No nie wiem dla jakiej fury ludzie by cos takiego robili pomijajac filmy? Co? Dla Maybacha? To tego kolesia i tak stac na takich 15, wiec nie widze w takim czyms sensu. Jezeli kobieta zrobi to dla drogiej fury, to tego kolesa bedzie stac na taka nastepna, zresszta to nie film, i tak latwo jej to nie wjdzie.

Poza ttym przepisuje sie takie eczy z bardzo prostego powodu ! Mezowi interesy nie wyjda, przyjdzie komornik i co? SAmochodu mu zabrac nie moze, bo jka byc to jest zony, wiec na tym to polega

reanimator
15-05-2004, 23:31
he he dobre jak by mi żona ukradła maybach to bym ją z czymś takim szukał i zrobił sito z obydwu rzeczy!!!kupił bym nowego z autocasco

Sonsiatt
16-05-2004, 00:47
Bardzo ladna bron :D

Kobi
16-05-2004, 09:44
Ja do ślubu pojechał bym :
RR
Maybach to moje 2 typy :)

kristoofer
16-05-2004, 14:35
osobiście póki co ślubu nie biore i nic nie wskzuje bym w najbliższym czasie go wziął :P :P nie spieszy mi sie jakos do żeniaczki :mrgreen: wiecie jak to jest z tymi kobietami (Amelka bez obrazy) :D ,
Ci co tak mówią najszybciej lądują przed ołtarzem. Udowodnione! :P :D
Amelka - co Twój mąż jest tego przykładem, że tak mówisz :?: :?: (bez urazy )wcale tak nie musi być jak mówisz mam juz tych kilkanaście latek (21) ale bez sadyzmu zebym się zenił juz za kilka lat nie widzi mi sie jakoś 8) póki co NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ :!: :!: :!: :mrgreen:

amelka
16-05-2004, 21:08
Hihi, troszkę żartuję ale dużo ze znajomych tak skończyło jak pisałam. :wink:
A jesli chodzi o mojego męża to...już dawno nie jesteśmy razem. Alkohol mężczyzn niszczy wszystko. Przez alkohol mozna stracic nietylko samochód ale i kariere a także rodzinę. :cry:

Ice
16-05-2004, 21:45
:cry: tut mir Lied

kristoofer
17-05-2004, 07:10
Amelka nie wiedziałem przepraszam z skad mogłem wiedzieć :( :( :( na szczescie moi znajomi szybko sie nie żenią, nie wychodzą za maż :P :P także chyba nie jest jeszcze z nimi tak żle :D

sly_85
17-05-2004, 11:36
amelko ale przeciez nie kazdy mezczyzna jest chamem i czasami jak sie trafi to mozna niezla sztuke upolowac :wink:

exul
17-05-2004, 12:23
No pewnie,że sie uda upolowac niezłą sztuke :P
Np. mnie mozesz upolować co Ty na to :D

Ice
17-05-2004, 13:58
No juz nie przesadzajcie...

Spark^
17-05-2004, 14:28
Moge i ja w kolejke sie wkrecić :?: :twisted:

Ice
17-05-2004, 14:38
Jakie charty :twisted:

Vmary
17-05-2004, 14:43
bna razie się żenić nie zamierzam, ale do ślubu to jak na razie merc SLR.

amelka
17-05-2004, 16:07
czasami jak sie trafi to mozna niezla sztuke upolowac :wink:
To fakt, ale ja nie należę do tego typu dziewczyn dla których głównym celem jest złapanie bogatego męża, czy też w ogóle kogokolwiek (złapać to moge stopa na drodze (czego nie praktykuje w rzeczywistości nawet jeśli to byłby Mercedes). Taka juz jestem. Zbyt konkretna :) Człowiek mysli że drugiego zmieniale niestety tak nie jest. Teraz juz pogodziłam się z faktem co mnie spotkało. W tej chwili nie ma czasu na użalanie się nad sobą. Ale nie ukrywam że coraz częściej szukam ludzi do rozmów (przynajmniej nie jestem odludkiem jak kiedyś byłam). Między innymi też poprzez rozmowy takie jak np.: na Forum , mogę się dokształcić. :D
A poza tym teraz mam już kogoś do kochania (wprawdzie ma 3 latka) ale mi to wystarczy i tak jak większośc z Was cieszę się z (może nie kawalerstwa ale z...) spokoju którego nam brakowało.
Więc do wzięcia nie jestem oznajmiam oficjalnie :P A teraz przejdźmy do konkretnych tematów dotyczących samochodzików bo po to tutaj jesteśmy wszyscy :)

markus
17-05-2004, 16:16
Wow, widzę że tu życiowe tematy są poruszane. Wtrącę swoje 3 grosze nt. żeniaczki. Mam 26 lat i jestem jednym z 2 chyba ostatnich ludzi z naszej klasy z technikum, którzy są stanu wolnego. Dla mnie to jest horror! Nie wiem jak można dać się uwiązać w wieku dwudziestukilku lat. Każdy mówi, że jest OK że to jest to itd itp ale już dochodzi do piewszych rozwodów w mojej byłej klasie. Więc w takich sprawach lepiej byc ostrożnym. Pozdro dla wszystkich zatwardziałych kawalerów! :twisted:

kristoofer
18-05-2004, 13:58
Markus nie chcesz póki co się żenić jeszcze ( z Twojego postu tak owe wnioski wyciagłem) z Twojej byłej kalsy technikum sa juz rozwody. Owszem, ale widzisz nie znasz tak naprawde ich przyczyn, powodów moze a powody moga byc naprawde rózne od zdrady poprzez zazdrość, brak zaufania u partnera naprawde powody moga byc rózne jak również i ten chyba głowny na jaka kobiete trafisz :evil: z nimi to nie wiadomo tak do konca czego sie mozna od nich spodziewać sam mimo zem jeszcze młody jestem chyba :D (21 lat) to musze powiedzieć że juz mam na ten temat zdanko wyrobione. Z życia nie wyniosłem własny juz bagaż doświadczeń nabrałem :( :( wiecie co wam powiem :?: :?: co jak co ale wóz jest zdecydoani wierniejszy niz nei jedna kobieta 8) Amelka bez obrazy to nie tyczyło sie Ciebie ani Twoje osby broń Boże :!: :!: :P :P

markus
18-05-2004, 14:50
Z życia nie wyniosłem własny juz bagaż doświadczeń nabrałem :( :( wiecie co wam powiem :?: :?: co jak co ale wóz jest zdecydoani wierniejszy niz nei jedna kobieta 8)

Święte słowa! Masz u mnie piwo za to zdanie! RESPEKT!!! :twisted:

Seth
18-05-2004, 14:54
zgadzam sie z tym, aczkolwiek miewa czasem zachcianki zupełnie jak niektóre kobiety, a to olej niedobry, a to świece nie pasują, a to nie ma dobrego przewiewu :) na szczeście z bizuteria nie grymasza :twisted:

reanimator
18-05-2004, 15:10
a ja wam powiem że np idą dwie laski chodnikiem a na ulicy stoji jakaś bryka superfajna albo jedzie to nie patrze na byle coś co idzie tylko na to co jedzie bo to ładniejszy widok przeważnie

amelka
18-05-2004, 15:49
OK, dziękuję za obszerne wypowiedzi.
Ale uważam temat ów zamknięty bo zaczyna sie wymykać z rąk :wink: :) Pozdrawiam.

exul
18-05-2004, 16:48
Masz racje reanimator, zdecydowanie lepiej popatrzeć na faje autko :D
W końcu dziewczyny sa takie podobne do siebie, a autko nie zawsze :D
I jak napisał Kristoofer autko jest wierniejsza niż niejedna kobieta :D

Sonsiatt
18-05-2004, 17:19
Smutne acz prawdziwe :)

sly_85
18-05-2004, 17:31
pamietam jak rozmawialem z kolezanka :wink: taka fajna
rozmawialem na dosc wazny temat a wlasciwie to ona ze mna rozmawiala a tu nagle viper przejezdza ... co zrobilem luknelem na vipera i wznowilem rozmowe ... a co mialem zrobic :P

markus
18-05-2004, 18:46
Święta racja Panowie, mnie też piękny samochód jest w stanie odciągnąć od wszystkiego... :)

kristoofer
18-05-2004, 19:42
Spoko Markus wiem co pisze. Tak jak Amelka wczesniej powiedziała temat mozna chyba uwazać za zamkniety. Także jakiś moderator mogłby sie tym zajać i zamknąc go juz 8)

sly_85
18-05-2004, 20:15
tak ja tez tak mysle aby go zamknac aby wiecej ludzi nie nabijalo sobie postow :wink:
wariuje :P