PDA

Zobacz pełną wersję : Clic

TuningPan
09-04-2005, 17:52
co sadzice o tym pojezdzie :?: :?: :?: moim zdaniem to nowa evolucja malucha przerobionego na vana :lol:

http://motoryzacja.interia.pl/gal/motoprzyszlosc/galeria?galId=4784&tytulGal=Clic

Fancars
09-04-2005, 18:33
nastepnym razem bardziej sie wysil i napisz cos wiecej o samochodzie...(chyba ze podajesz linka do dancyh technicznych np.)A co do Clica to jest ohydny...Jakbym to na ulicy zaobczyl to bym sie zbeltal...Dobre to jest do wozkow golfowych tudziez do ogrodka zamiast traktorkow...

Doktorek
09-04-2005, 20:48
Kiedy mieli wprowadzić do produkcji to mamy koleżanka chciała kupić to plastikowe maleństwo... Skutecznie wybiłem jej to z głowy :!:

Ps. Felgi ma ciekawe :wink:

Raffi
09-04-2005, 21:44
Wg mnie to auto jest delikatnie mówiąc tragiczne. Osobiście wstydziłbym się tym czymś jeździć.

AML
09-04-2005, 22:34
Wiecie co mi przychodzi na myśl, kiczowaty jak japońskie zabawki Nissan Cube, o tak, ten sam typ brzydoty.

shrek
10-04-2005, 10:53
Bleeeeeeeee. Coto wogule ma być. Jak to wyjdzie do produkcji pojade do fabryki i zabiję szefa. A później wysadzę fabrykę. :twisted:

Doktorek
10-04-2005, 10:55
Albo nie... Zrobimy to jak Jeremy z TopGear :!:

Zetniemy chińskie drzewko szefa, albo zabijemy jego psa :lol:

shrek
10-04-2005, 10:57
Albo nie... Zrobimy to jak Jeremy z TopGear :!:

Zetniemy chińskie drzewko szefa, albo zabijemy jego psa :lol:
CZy ktoś ma przy sobie siekierkę. Jedziemy do fabryki!!!

Doktorek
10-04-2005, 11:03
Ieee tam... Wystarczą nożyce do żywopłotu :lol:

Emenems
10-04-2005, 11:04
Prosze się nie śmiać, to będzie prawdopodobnie jedyny czysto polski samochód, to on będzie podtrzymywał naszą polską świadomość motoryzacyjną :)

A tak pozatm jest bardzo tani w eksploatacji, szyba przednia i tylna są takie same, tak samo jak boczne (prawe i lewe), więc części do niego też mają byc super tanie.
W sumie się dziwie dlaczego go jeszcze nie produkują...coś mi się wydaje że chodzi o kase

shrek
10-04-2005, 11:36
Prosze się nie śmiać, to będzie prawdopodobnie jedyny czysto polski samochód, to on będzie podtrzymywał naszą polską świadomość motoryzacyjną :)

A tak pozatm jest bardzo tani w eksploatacji, szyba przednia i tylna są takie same, tak samo jak boczne (prawe i lewe), więc części do niego też mają byc super tanie.
W sumie się dziwie dlaczego go jeszcze nie produkują...coś mi się wydaje że chodzi o kase
:shock: Ja tego niechce widzieć w polsce.

Raffi
10-04-2005, 12:22
Ja już wolę nie mieć czysto polskich samochodów.

-=Sadek=-
10-04-2005, 17:34
Noooo nareszcie coś wymyślnego wygląda komicznie ale mi sie podoba :)

Sonsiatt
11-04-2005, 12:54
Popieram cie w 100% Emenems.To mzoe byc nasz nowy Maluszek. :wink: Nareszcie jakis produkt made in PL.Moze wizualnie nie jest ciekawy ale koszt jego eksploatacji,produkcji moze byc jego nawiekszym plusem.Ja jestem za Cliciem.Choc czekam na niego juz chyba okolo 2 lat,a na razie nie widze ze sie cos posuwa apropos jego wytwarzania.Chyba nawet Hirek Wrona "macza" w nim palce.
:wink: