PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Administrator forum??

Tomasz
12-04-2005, 05:03
Widzę że macie nowego Administratora - Astona ;) Gratuluję awansu...
Krzysztof, ja tam nic do nikogo nie mam, przestałem tu się i tak udzielać patrząc na to wszystko... ale nie uważam, żeby to był dobry pomysł... no ale cóż - nie moja sprawa ;)

Ja tylko staram się być obiektywny i wykorzystać swoje spore doświadczenie w tym wszystkim. Moja opinia jest taka, iż władzę dostał ktoś, kto z niej nie umiał korzystać nawet jak był "tylko" moderatorem...

Bałagan to się tutaj dopiero zacznie...

...ja tylko czekam aż dostanę od Astona bana za mojego posta...

PS. Trzeba uczyć się na błędach - nie może mieć władzy osoba, która jest nielubiana i atakowana/krytykowana ze wszystkich stron. Bo dzieje się to, co się dzieje. To, co widać. To, co nieuniknione. Trzeba czasem pomyśleć DLACZEGO tak się dzieje? Przecież kiedyś tak nie było? Kiedyś to forum miało renomę, POZIOM, i wypowiadali się tutaj wspaniali ludzie... Obecnie - jedyną renomą na tym forum jest emblemat w lewym górnym rogu - "autoGALERIA" - wypracowany nie przez forum, tylko przez serwis ;)

Taka decyzja, trudno. Nie zgadzam się z nią, ale szanuję. Ludzie dalej będą stąd uciekać, pozostali już i tak same dzieciaki, którzy zachować się też nie potrafią. W dodatku dostali włądzę, którą posługiwać się nie umieją. Za chęci ogromny + "plus", ale za całą resztę - mega "-" minus...

Powodzenia. Powodzenia niby ze szczerości, ale z wielkim niedowierzaniem. Ja już dawno postawiłem tutaj "kreskę"... czas się z tym forum pożegnać... i tak już dawno straciliśmy fajne miejsce w internecie... no cóż - nic nie trwa wiecznie... a szkoda... bo klimacik kiedyś tu naprawdę był...

2 post

Nie mogę edytować swojego posta... nie wiem skąd takie ograniczenie, ale ok...

Chciałem tylko dopisać w tym powyższym, żebyś się też zastanowił nad dziwnym faktem - ludzie przychodzą tutaj na to forum, potem "przeprowadzają się" do mnie na moje i u mnie już pozostają... ciekawe, prawda? I nie robią scen, wszystko jest ok... a dowodem na to "ok" jest fakt, że się zadomowiają na dobre... Tego typu odejścia stąd i przejścia w inne miejsca chyba o czymś świadczą, dają do przemyśleń... czemu tak się dzieje i co tutaj jest nie tak, że ludzie stąd uciekają?

AML
12-04-2005, 08:20
A zauważyłeś że ten dział może moderować tylko Krzysztof? :???:

...ja tylko czekam aż dostanę od Astona bana za mojego posta...
Czy ty naprawde myślisz że mógłbym cię zbanować, nie jestem kanalią, w przeciwieństwie to takiego Funk Doc'a który jak by miał uprawnienia admina to by wszystkich od razu pobanował za "gębę", smutne jest to że jesteś do mnie tak nastawiony za to że skasowałem kiedyś twojego posta, gdyby każdy się o to obrażał to rzeczywiście nikogo by tu nie było.
Niektórzy rzeczywiście mnie nie lubią, a nawet poją taką nienawiść z którą się żadko w życiu spotykałem, można kogoś nie lubić ale ujawnianie takiej nienawiści świadczy o niczym innym jak prymitywności, podobnie jest z cynizmem i arogancją, wielu ludzi na tym forum nie było do mnie źle nastawionych i dzisiaj jeśli ich spytasz o mnie to powiedzą ci jaką bezinteresowną pomocą i życzliwością ich obdarzyłem za bycie "człowiekiem" i ci ludzie wiedzą że ludzkie podejście do ludzi popłaca.
Natomiast jak ktoś leci z pięściami (np. Funk Doc) to nie ma szans na jakąkolwiek przyjaźń czy pomoc, ja Funka nigdy nie zaczepiałem, nie napisałem mu ty taki i owaki, to on sam się na mnie pierwszy rzucił, a popis jego nienawiści i furii można było oglądać niedawno.

Ice
12-04-2005, 10:26
No to teraz już bedzie całkiem cenzura i nadmierne blokowanie wszystkiego. Tutaj stali sie ludzie dla forum, a nie forum dla ludzi. Paranoja - nie widzialem zeby gdzies jakis mod, badz nawet admin afiszowal sie z wladza ja ktu. No coz. Szerokiej drogi. Ja tu juz chyba bede tylko zagladal z ciekawosci o los 4um, bo merytoryczna strona i tak ostatnio niezbyt cieszy.

Rodzina SŚ 4ever 8)

kuules
12-04-2005, 10:51
Ja jestem tutaj moze wmiare nowy (2 miesiace), wsumie rownoczesnie zalogowalem sie na tym forum i na samochodyswiata.pl. Po tych dwoch miesiacach stwierdzam ze poziom tego forum idzie w dol. Wiekszosc to (nie bede pisal dzieci zeby nikogo nie urazic) osoby ktore maja zerowa wiedze o motoryzacji a zabieraja glos jakby byly ekspertami. Sam kolega Aston jest tego przykladem w kilku tematach. Ja rowniez nie uwazam siebie za eksperta dlatego zabieram glos tylko w tych sprawach na ktorych sie znam i o ktorych mam spora wiedze. Jest tu pare osob ktore maja pojecie o motoryzacji i sprawach z nia zwiazanych, ale mozna policzyc je na palcach jednej reki. Co do moderowania forum to zauwazylem tylko ze Aston nie potrafi byc obiektywny i wdaje sie w niepotrzebne dyskusje, czego nie powinien czynic moderator. Bylem, jestem moderatorem na paru forach i wiem ze nie jest to latwa sprawa.
Sledze portal autogalerii praktycznie od samego poczatku, kiedy powstal - szkoda ze forum nie jest na jego poziomie. Jednym slowem poziom tego forum mozna porownac do przedszkola motoryzacji. Szkoda tylko ze niektorzy nie maja ochoty isc do przodu, uczyc sie na bledach i rozwijac.

Tyle z mojej strony jako obiektywnego obserwatora.

PS. Mowiac juz o forum samochodyswiata.pl to tam jest zupelnie odwrotnie, czyli poziom idzie w gore. Przynajmniej ja ma takie odczucia.

el_
12-04-2005, 11:05

Ale przecież chyba była edycja własnych postów (mogę się mylić, ale tak mi się przynajmiej wydaje)?

AML
12-04-2005, 11:07
Wszystkie ustawienia for są takie same jak były, ewentualnie mógł się wkraść błąd, sprawdzę.

kuules
12-04-2005, 11:11

Ale przecież chyba była edycja własnych postów (mogę się mylić, ale tak mi się przynajmiej wydaje)?

Przeciez mozna edytowac posty, ja wlasnie to zrobilem.

AML
12-04-2005, 11:14
Teraz już jest dobrze.
Przy tej aktualizacji nie ma się co dziwić że coś nie działało. :wink:

el_
12-04-2005, 11:37
Przeciez mozna edytowac posty, ja wlasnie to zrobilem.

Teraz już jest dobrze.
Przy tej aktualizacji nie ma się co dziwić że coś nie działało. :wink:

Aston już wszystko wytłumaczył ;)

Krzysztof Cieślak
12-04-2005, 12:25
Aston został administratorem tymczasowo, na czas aktualizacji forum, z której wywiązał się wzorowo. Popłoch jest tu zbyteczny.

Podziękujmy mu za to, bo sam bym pewnie jeszcze długo tego nie zrobił.

Aston WIELKE dzięki.

GuGi
12-04-2005, 13:44
Dziex Aston ale przy niektorych tematach nie wyswietlaja sie gify w ksztalcie zalacznikow:P Pomysl o tym :P

AML
12-04-2005, 13:45
Gdzie tak jest?

GuGi
12-04-2005, 13:49
Tu

AML
12-04-2005, 13:52
Tu
zaraz zaraz, po co robić jakieś screeny jak mogłeś nacisnąć wykrzyknik przy poście, było by szybciej i wygodniej, no tak ale tu chodzi o forum :!: :!: :!: :wink:

update: już się za to biore

GuGi
12-04-2005, 13:59
Tak samo jest z buzkami jak piszesz posty! :)

AML
12-04-2005, 14:02
chodzi ci o to że jaki piszesz :) to nie ma buźki?

GuGi
12-04-2005, 14:06
nie to jest cos takiego

AML
12-04-2005, 14:26
ok, sprawdź czy teraz jest ok to o czym mówiłeś

GuGi
12-04-2005, 14:31
wszystko spox

AML
12-04-2005, 15:39
pysznie więc, wygląda na to że wszystko działa :grin:

Cossie
12-04-2005, 15:53
ja już dawno wypowiedziałem swoje zdanie przy temacie "Zhonghua - China car for Europe" - nic dodać nic ująć - czas isć stąd .

AML
12-04-2005, 15:55
ja już dawno wypowiedziałem swoje zdanie przy temacie "Zhonghua - China car for Europe"
ale po co o tym piszesz

nic dodać nic ująć
już każdy to zna

czas isć stąd .
miłej podróży życze

Wck
12-04-2005, 16:17
czas isć stąd .
miłej podróży życze

W tym momencie pozbyłeś się kolejnego użytkownika, który pisał wartościowe posty i wiedział o czym pisze... W ten sposób naprawdę doprowadzisz do tego, że zostaną tu jedynie ludzie na poziomie góra podstawówki... :?

AML
12-04-2005, 16:21
On sam odszedł, taka była jego decyzja, kiedy ja pisałem tamten post to on już się wylogował.

reanimator
12-04-2005, 16:30
on sam na własne życzenie z tąd poszedł,niech nie myśłe że ktoś bedzie sie płaszczył żeby został :roll:

piotrus
12-04-2005, 16:46
omg ale zamieszanie jaki dym, nie znam astona ani za bardzo sytuacji na tym forum bo mam swoje - ale wyglada na to ze kazdy ma cos do niego a chyba chlopak nic nie zrobil? czy to jest zawisc ze on ma takie stanowisko nie wiem :roll: ale chyba pora sie zastanowic nad tym skoro kazdy dokada kolejne cegielki - mowie do admina forum. Dobre forum to zasluga wlasnie moderatorow , dyscypliny oraz kultury przede wszystkim :!:

Dominik999
12-04-2005, 16:48
Dobre forum to zasluga wlasnie moderatorow , dyscypliny oraz kultury przede wszystkim :!:
w pełni się zgadzam, zwłaszcza z tym wyróznionym :twisted:

Krzysztof Cieślak
12-04-2005, 16:54
omg ale zamieszanie jaki dym, nie znam astona ani za bardzo sytuacji na tym forum bo mam swoje - ale wyglada na to ze kazdy ma cos do niego a chyba chlopak nic nie zrobil? czy to jest zawisc ze on ma takie stanowisko nie wiem :roll: ale chyba pora sie zastanowic nad tym skoro kazdy dokada kolejne cegielki - mowie do admina forum. Dobre forum to zasluga wlasnie moderatorow , dyscypliny oraz kultury przede wszystkim :!:
Aston nie jest już administratorem, zaktualizował forum i tu jego misja się kończy. Poza tym każdą niejasną sytuację na forum Aston będzie przed interwencją zgłaszał mi.

Sam w najbliższym czasie będę się bardziej przyglądał i jeśli zajdzie taka potrzeba interweniował na forum. Oczywiście nie ma się czego obawiać, zakładajcie tematy do kolejnych dyskusji na forum. Peace.

Ice
12-04-2005, 17:17
Dobre forum to zasluga wlasnie moderatorow , dyscypliny oraz kultury przede wszystkim :!:

Dobre 4um to zasługa TYLKO I WYŁĄCZNIE ludzi piszących posty...czyli takze i w tym moderatorzy i admin.

Emenems
13-04-2005, 19:37
Moderator powinien byc osobą stojącą w Cieniu, raczej bezstronną nie wdającą się w bezsensowne dyskusje i nie narzucający komuś swojego zdania, a tym bardziej obrażania kogoś. W tym przypadku tak nie jest. Już pisałem o tym wielokrotnie, ale nie moge zrozumieć jak jeden człowiek może wywoływać takie negatywne reakcje, a do tego twierdzi że nie jest niczemu winien. Może po prostu jest pechowcem. Ja w przeciwieństwie co do niektórych jeszcze tutaj zostane, ale cos mi się wydaje że chwila WYLOGOWANIA sie zbliża, bo nikt nic nie chce zrobić...

Pozdrowionka

piotrus
14-04-2005, 07:49

Dobre 4um to zasługa TYLKO I WYŁĄCZNIE ludzi piszących posty...czyli takze i w tym moderatorzy i admin.
to tez of course

dokladnie Emenems :???: