PDA

Zobacz pełną wersję : Citroen Xsara Picasso

13-04-2005, 15:35
Co o nim myślicie??

Dominik999
13-04-2005, 15:43
Niby nie jest źle, ale trochę się rozczarowałem - patrząc na poprzednią generację i C4 można chyba oczekiwać czegoś więcej.....

MKa
13-04-2005, 15:45
Moim zdaniem udany samochód rodzinny. Na pewno ładniejszy od poprzedniej pisanki. Teraz (a właściwie jak wejdzie do produkcji seryjnej) najważniejsze jest to, żeby Citroen z ceną nie przesadził. Ciekawi mnie bardzo również jak będzie wyglądał tył oraz wnętrze tego auta.

kok
13-04-2005, 18:07
Auto wygląda pieknie i niema sie czego przyczepić. Tył jest też pewnie wzorowany na C4 wiec powinien być ładny jestem tylko ciekaw jak wnętrze sie prezentuje i ile nowych schowków i innych patentów włożyli do środka by samochód był jeszcze bardziej funkcjonalny

Emenems
13-04-2005, 19:42
Jak cała linia nowych modeli Cytryn, bardzo mi się podoba. Jak by było mnie stać na napewno kupił bym Cytryne.

AML
13-04-2005, 19:56
Dla mnie to jedyna cytrynka która mi się podoba to C4, ale już ta głupia kierownica nie. :lol:

TuningPan
13-04-2005, 20:13
nieladny citroen jak wszystkie inne nie wiem czemu ale nie lubie citroenow i tego juz nikt nie zmieni ale podobnie jak aston minimalnie lubie c3 i nic poza tym

Emenems
13-04-2005, 20:16
Dla mnie to jedyna cytrynka która mi się podoba to C4, ale już ta głupia kierownica nie. :lol:

Może i głupio wygląda, ale czy prowadziłeś auto z taką kierownicą ??
A jeśli taka kierownica z powodu swojej nietypowej konstrukcji zwiększy twoje bezpieczeństwo choćby o 1% ??
Dzięki takiemu rozwiązaniu można było stworzyć poduszke powietrzną która lepiej spełni swoją rolę.

A poza tym mnie się podoba ta kierownica, lubie nietypowe rzeczy.
rzecz Gustu

Davis
13-04-2005, 20:18
Jakos tak "dziko" wyglada ten przód... byc moze lepiej by bylo gdyby rejestracja bylaby wyzej. A tak poza tym ten samochod jest taki przecietny wdl. mnie - typowy, a nawet nudny samochodzik rodzinny...

MKa
13-04-2005, 23:55

(...) podobnie jak aston minimalnie lubie c3 i nic poza tym
Astonowi podoba się C4 a nie C3. Ale dobra nie będę się czepiał. :smile: :razz:

A ta kierownica w C4 taka śmieszna ale ujdzie...

qoompel
14-04-2005, 08:10
Podoba mi sie....szczególnie swiatla. z reszta wszystkie nowe Cytrynki mi sie podobaja (szczególnie C5-jest po prostu SUPER !!!!!!).

-=Sadek=-
15-04-2005, 09:03
jak dla mnie to troche za mało różni sie od c 4 za bardzo okrąglasty jest ale nie powiem żeby był brzydki :smile:

shrek
15-04-2005, 14:53
Wygląda jak C4 van. Ale nawet może być, mam nadzieję że wyjdzie do produkcji.

Max
15-04-2005, 15:15
Myślałem że będzie ten samochód będzie ładniejszy ale się zawiodłem :mad:

Dominik999
15-04-2005, 19:03
Wygląda jak C4 van.
Bo raczej takie jest założenie.....

Fancars
15-04-2005, 19:09
Musze przyznac ze nowa stylistyka Citroena mi sie podoba...Szczegolnie C6 i C4.Natomiast co do tego to mam mieszane uczucia...Z jednej strony to nie powinien byc jakis za bardzo awangardowy bo tatusiowie z dziecmi(grupa docelowa) raczej nie musza miec samochodu cudownego z wygladu wazne zeby byl funkcjonalny(z reguly jesli jest funkcjonalny to nie jest piekny i na odwrot).Z drugiej zas strony po wczesniejszych modelach mozna sie bylo spodziewac czegos bardziej awangardowego...Nie ocenie wozu tylko po jednym zdjeciu,ktore do tego jak mniemam jest zrobione komputerowo na podstawie zdjec zamaskowanego samochodu.Mysle ze jednak bedzie to dobry kjonkurent dla Scenica,a reszte konkurencji jesli bedzie funkcjonalny polozy na lopatki swoim dodatkowym atutem jakim bedzie pewnie niebanalny wyglad...