PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie załączników

Davis
14-04-2005, 14:13
Nie jestem pewny czy tak zrobiono na calym forum czy to tylko u mnie tak sie porobilo ale od paru dni zalaczniki sa inaczej pokazywane (patrz załącznik). Niby jest lepiej bo lepiej widac co to za dodatek, ale tylko zabiera duzo miejsca na 4um, a przedwszystkim WDL. MNIE jest niewygodny. Jesli to dotyczy calego 4um to proponawalbym na zmiany stary sposob wyswietlania zalacznikow :cool:

14-04-2005, 14:16
Na całym forum tak jest :wink:

Davis
14-04-2005, 14:18

A wiec czy nie mozna by dac tak jak bylo przedtem :sad: :?:

14-04-2005, 14:34

A wiec czy nie mozna by dac tak jak bylo przedtem :sad: :?:Pewnie mogą to zrobić niektóre osoby,dla mnie też poprzedni sposób był trochę lepszy :smile:

piotrus
14-04-2005, 14:34
wynika to z faktu iz aktualizacja forum prawdopodobnie polegala na zastapieniu plikow aktualizacyjnych zamiast wyedytowac kilka linijek kodu przez co w plikach tpl ktore nie powinny byc tkniete zaszly takie zmiany. :!:

Davis
14-04-2005, 14:46
wynika to z faktu iz aktualizacja forum prawdopodobnie polegala na zastapieniu plikow aktualizacyjnych zamiast wyedytowac kilka linijek kodu przez co w plikach tpl ktore nie powinny byc tkniete zaszly takie zmiany. :!:

Dobra, dobra, powiedzmy :wink: Ale czekam na odpowiedz "wyzszych swer" nie mozna by dac tak jak bylo przedtem :?:

Ice
14-04-2005, 15:22
W ogóle te załączniki mnie wkur... niewygodne to i niepraktyczne...

AML
14-04-2005, 16:57
Tak nie praktyczne że teraz naciskasz na grafikę i już ci się ona ładuje a wcześniej trzeba było je ściągać. :???:

el_
14-04-2005, 17:12
Tak nie praktyczne że teraz naciskasz na grafikę i już ci się ona ładuje a wcześniej trzeba było je ściągać. :???:
To chyba u Ciebie, bo u mnie poprostu otwierała się w nowym oknie ;)

AML
14-04-2005, 17:14
U mnie tak samo w nowym, ale teraz nacisnę i sam mi się wyświetla a wcześniej musiałem to zapisać na dysku i otwierać np. acdsee, co trwało "godzinę". :wink:

el_
14-04-2005, 17:17
U mnie tak samo w nowym, ale teraz nacisnę i sam mi się wyświetla a wcześniej musiałem to zapisać na dysku i otwierać np. acdsee, co trwało "godzinę". :wink:
Teraz wogóle nie wiem o co Ci chodzi :?

Emenems
14-04-2005, 17:42
Z otwieraniem jest tak samo jak wtedy, tylko teraz zajmuje dwa razy więcej miejsca.

AML
14-04-2005, 17:43
to dziwne bo "wtedy" to musiałem to ściągać flashgetem i otwierać z dysku :???:

Emenems
14-04-2005, 17:48
to dziwne bo "wtedy" to musiałem to ściągać flashgetem i otwierać z dysku :???:

Może miałeś coś nie tak w ustawieniach przeglądarki, lub kompa. Bo mnie otwierało się poprzez kliknięcie na zdjęcie :) (w nowym oknie przeglądarki)

Davis
14-04-2005, 18:28
Z otwieraniem jest tak samo jak wtedy, tylko teraz zajmuje dwa razy więcej miejsca.

Racja :!: A co do problemu z zapisywaniem n to pierwszy raz slysze, u mnie sie normalnie otwieralo i juz. A jak napisal enemens to pozytek jest tylko taki z tej nowej formy ze tylko miejsce zabiera :???: A wiec ponawiam prosbe: Czy nie mozna przywrocic tak jak bylo wczesniej :?:

Ice
14-04-2005, 20:45
Racja. Teraz dopiero zauwazylem ze fota sie odrazu otwiera. Kiedys musialem jeszcze klikac w przegladarce "otworz z biezacej lokalizacji" etc. To oczywiste zalezy od ustawien przegladarki. Ale teraz jest lepiej. Chociaz wolal bym tradycyjne [img] ;) Ale jest dobrze. Sorka Aston Martin Lagonda mój błąd, nie sprawdziłem, że teraz jest inaczej.

Krzysztof Cieślak
15-04-2005, 09:47
Przywrócono poprzedni schemat wyświetlania miniatur załączników. Dodatkowo po najechaniu kursorem na miniaturkę powinny się wyświetlać dodatkowe informacje: opis, rozmiar i ile razy oglądano zdjęcie.

Davis
15-04-2005, 14:53
Foty sa CHYBA i tak iweksze niz na samym poczatku, ale juz nawet lepiej niz na poczatku i DUZO lepiej niz przedtem. Dzienx za spelnienie mojej prosby :grin: