PDA

Zobacz pełną wersję : Fiat Seicento

18-04-2005, 08:08
Co myślicie o tym modelu :?: A tak nawiasem to zobaczcie zdjęcia w załączniku:
1 i 2- tak miało wyglądać Seicento
3 i 4- tak wygląda Seicento

MKa
18-04-2005, 10:46
Powiem krótko: miało być gorsze niż jest :!: :grin:

Doktorek
18-04-2005, 11:11
Prototyp wygląda jak jakieś chińskie autko z silnikiem od skutera...
Produkcyjna wersja o wiele lepsza :wink:

Dominik999
18-04-2005, 16:22
Mi proototyp przypomina Ligiera Nova... (z przodu)

Raffi
18-04-2005, 17:49
Prawdziwy zdecydowanie lepszy.

Doktorek
18-04-2005, 18:14

Dokładnie :!: To samo pomyślałem gdy zobaczyłem te zdjęcia.

kocie_ruchy
18-04-2005, 19:08

Dokładnie :!: To samo pomyślałem gdy zobaczyłem te zdjęcia.

mi tez :razz: ciekawe czy nabyli od nich prawa autorskie czy tylko skopiowali ich pomysl

King Kerosin
18-04-2005, 21:33
seicento w dziale youngtimer :?: no no widze ze to forum jest bardzo profesjonalne :???:

kocie_ruchy
18-04-2005, 22:15
seicento w dziale youngtimer :?: no no widze ze to forum jest bardzo profesjonalne :???:
a w ktorym powinno byc wedlug ciebie?

kuules
18-04-2005, 22:39

Youngtimer to auto ktore jest jeszcze za mlode by stac sie oldtimerem. Wiec seicento nijak tu pasuje. Youngtimerami mozna nazwac auta z lat 80. Przynajmniej taka ogolnie zasada jest przyjeta.

Co do sejczento to wg mnie jest to: nedzna imitacja samochodu, wnetrze wykonane jest z tanich i tandetnych materialow ktorych jakosc spasowania pozostawia wiele do zyczenia. Moj 20 letni VW byl lepiej wykonany i z lepszych materialow. Napedzana jest kiepskimi silnikami ktore ledwo rozpedzaja je do jakiejkolwiek predkosci. Wyjatek stanowi jednostak 1.1 ktore ma jako takie osiagi, ale i tak wypada niezbyt dobrze. Dla mnie jest to maluch w troche nowszym opakowaniu. Raz mialem (nie)przyjemnosc niechac takim autem z silnikiem 900ccm. Przy 2 osobach na pokladzie mozna zapomniec o jakimkolwiek manewrze wyprzedzania. Nigdy wiecej nie mam zamiaru tym czyms jezdzic.

Ice
18-04-2005, 22:47
[/quote]

Fakt..ale to jedyny najsluszniejszy dzial. Niestety nie ma dzialu uzywane/seryjne lub cos podobnego.

King Kerosin
19-04-2005, 00:47
nie ma ale można zrobić, wspomniałem o tym bo zaliczanie seicenta do grona youngtimerów to jakiś absurd, seicento to produkt masowy jak szajs sprzedawany w sklepach "wszystko po 4zł" :!:

Doktorek
19-04-2005, 07:59
(...) seicento to produkt masowy jak szajs sprzedawany w sklepach "wszystko po 4zł"

Bardzo nieprofesjonalne podejście do motoryzacji :neutral:

-=Sadek=-
19-04-2005, 08:16
no nie te pierwsze zdjęcia to jak bym nie wiedział to pomyślałbym że to jakies chińskie gówienko. Doibrze że tego nie wprowadzili czasami. a co do tego seicenta teraźniejszego to bardzo fajne autko, przytulne, powolne, najlepsze do nauki jazdy (moja ciotka takie ma :mrgreen: )

Ice
19-04-2005, 09:21
(...) seicento to produkt masowy jak szajs sprzedawany w sklepach "wszystko po 4zł"

Bardzo nieprofesjonalne podejście do motoryzacji :neutral:

Jakie nieprofesjonalne? Nazwał bym raczej racjonalne, bo to fakt. SC to masówka, a to, że znajduje sie w dziale Young... to jest dopiero nieprofesjonalizm :!:

Doktorek
19-04-2005, 10:49
szajs sprzedawany w sklepach "wszystko po 4zł" :!:

O to mi chodziło co do tego nieprofezjonalizmu :idea:

King Kerosin
19-04-2005, 13:22
jak seicento moze byc youngtimerem ??? niech ktos mi to wytłumaczy, skoro maluch nie jest jeszcze youngtimerem i długo nim może nie byc to seicent już tym bardziej nie ma najmniejszych szans należec do tego zacnego grona, jak auto z tandetnymi blachami i plastikami może zostać youngtimerem :!: :?: jeśli uważacie ze seicento to youngtimer to ja zgłaszam jako kandydata do tego grona wózek na zakupy i hulajnoge
P.S. niech ktos przeniesie ten temat w inne miejsce :!:

19-04-2005, 13:25
jak seicento moze byc youngtimerem ??? niech ktos mi to wytłumaczy, skoro maluch nie jest jeszcze youngtimerem i długo nim może nie byc to seicent już tym bardziej nie ma najmniejszych szans należec do tego zacnego grona, jak auto z tandetnymi blachami i plastikami może zostać youngtimerem :!: :?: jeśli uważacie ze seicento to youngtimer to ja zgłaszam jako kandydata do tego grona wózek na zakupy i hulajnoge
P.S. niech ktos przeniesie ten temat w inne miejsce :!:W takim razie mądralo do którego działu byś go przeniósł :?: :lol: :lol: :lol:

King Kerosin
19-04-2005, 13:28
no właśnie dla takich samochodów nie ma miejsca na tym forum :lol: wyskoczyłeś tu z seicento i wsadziłeś bezczelnie do działu YOUNGTIMER, a YOUNGTIMER to samochód młody ale z duszą :!:

Doktorek
19-04-2005, 13:28
W takim razie mądralo do którego działu byś go przeniósł :?: :lol: :lol: :lol:
No właśnie... Jak King Kerosin wymyśli to chyba cud będzie :lol:

2 post

bezczelnie
A co Ty tak cały czas z tym "bezszczelnie" :lol:

19-04-2005, 13:30
no właśnie dla takich samochodów nie ma miejsca na tym forum :lol: wyskoczyłeś tu z seicento i wsadziłeś bezczelnie do działu YOUNGTIMER, a YOUNGTIMER to samochód młody ale z duszą :!:Jeśli chodzi o bezczelność to ty we wszystkich tematach bezczelnie się panoszysz,wszystkim rozkazujesz i "radzisz" a jak ktoś cię zapyta przykładowo gdzie byś przeniósł ten temat to grasz głupa :evil:

Doktorek
19-04-2005, 13:32
Jeśli chodzi o bezczelność to ty we wszystkich tematach bezczelnie się panoszysz,wszystkim rozkazujesz i "radzisz" a jak ktoś cię zapyta przykładowo gdzie byś przeniósł ten temat to grasz głupa :evil:

No właśnie :!: Gościu zaledwie kilka dni na forum a rozkazuje wszystkim jakby był modem albo przynajmniej starym forumowiczem

King Kerosin
19-04-2005, 14:31
To są bezpodstawne zarzuty, nikomu do kutwy nędzy nie rozkazuję i sie nie panoszę. Piszę tylko na tematy które mnie interesują.

qoompel
20-04-2005, 15:57
i to i to bez sensu....bynajmniej dla mnie..

Emenems
20-04-2005, 19:22
To pierwotne Seicento było projektowane na równi z Obecnym, Jednak to prototypowe bardzo niewiele róźniło się od Cinquecento i dltego w Fiacie zdecydowano się na model który widzimy teraz na drogach (które też za bardzo nie odbiega od Cinquecento).

21-04-2005, 09:21
To pierwotne Seicento było projektowane na równi z Obecnym, Jednak to prototypowe bardzo niewiele róźniło się od Cinquecento i dltego w Fiacie zdecydowano się na model który widzimy teraz na drogach (które też za bardzo nie odbiega od Cinquecento).No tak może i nie odbiega za bardzo od Cinquecento no ale w końcu Seicento to następca Cinquecento :wink:

Emenems
21-04-2005, 17:24
No oczywiście, ale modele nowsze zastepujące starsze mogą się całkowicie różnić (Brava - Stilo) lub następca jest tylko podretuszowanym klonem (cinquecento - seicento) (Matiz - Spark) Itd

MikI MałS
22-04-2005, 14:43
Seicento jest całkiem fajne.Jak ktoś potrzebuje małego autka dla jednej osoby to to jest auto dla niego.

P.S. A widzieliście Punto IV Jest holernie dziwne

TuningPan
22-04-2005, 21:59
szkoda slow na takie gowno :cool: :twisted:

23-04-2005, 11:45
szkoda slow na takie gowno :cool: :twisted:Jak masz pisać takie coś jak "gówno" itp. to możesz się wcale nie odzywać :evil:

TuningPan
23-04-2005, 17:30
szkoda slow na takie gowno :cool: :twisted:Jak masz pisać takie coś jak "gówno" itp. to możesz się wcale nie odzywać :evil:

ok tylko mnie nie pobij :lol: :wink: a co do seicento to ostatnio widzialem seicento po tuningu wygladalo calkiem niezle... :smile:

MikI MałS
24-04-2005, 12:30

ok tylko mnie nie pobij :lol: :wink: a co do seicento to ostatnio widzialem seicento po tuningu wygladalo calkiem niezle... :smile:

ja też widzaiłem sprzedają nawet jednego na Komisie GePard

24-04-2005, 13:12

ok tylko mnie nie pobij :lol: :wink: a co do seicento to ostatnio widzialem seicento po tuningu wygladalo calkiem niezle... :smile:Ale wiadomo że jak ty mówisz że tuning jest fajny to znaczy że jest do d**y, ponieważ tak jak sam pisałeś gówno się na tym znasz :lol: :lol: