PDA

Zobacz pełną wersję : [Elia] Dacia Logan

19-04-2005, 13:14
Co sądzicie o tuningu tej Dacii Logan :?:

King Kerosin
19-04-2005, 13:16
zeby to jeszcze było prawdziwe zdjęcie a to bezczelne VT, wystarczy przyjżec sie dokładnie felgom

19-04-2005, 13:20
zeby to jeszcze było prawdziwe zdjęcie a to bezczelne VT, wystarczy przyjżec sie dokładnie felgomTak?? Przepraszam wszystkich,znalazłem to w internecie i myślałem że to normalny tuning.
PS. W takim razie pierwszy temat do zamknięcia :???:

el_
19-04-2005, 13:30
zeby to jeszcze było prawdziwe zdjęcie a to bezczelne VT, wystarczy przyjżec sie dokładnie felgom
I tu się mylisz, to nie jest żaden VT, to auto istnieje. Zostało stuningowane przez firmę Elia, na codzień zajmującą się Renault.

http://www.elia-ag.de/inhalt/fahrzeugangebot.html

Doktorek
19-04-2005, 13:34
I tu się mylisz, to nie jest żaden VT, to auto istnieje. Zostało stuningowane przez firmę Elia, na codzień zajmującą się Renault.

http://www.elia-ag.de/inhalt/fahrzeugangebot.html

Tak jest :!: W gazecie o nim czytałem i fotka też tam była

19-04-2005, 13:34
I tu się mylisz, to nie jest żaden VT, to auto istnieje. Zostało stuningowane przez firmę Elia, na codzień zajmującą się Renault.To w takim razie kontynuujmy temat :grin:
PS. Już się przekonałem że Kingowi Kerosinowi nigdy nie można ufać :lol:

Davis
19-04-2005, 13:47
Hmmm...ciekawy pomysl, gdyby dodac bodykid, bad-look i jakis spox spojler to z takiej daci logan rzeczywiscie mogloby wyjsc cos fajnego :wink: . Jednak tutaj - jesli chodzi o tuning vizualny - to w zasadzie niewiele zmieniono. Chyba tylko felgi, tą obciachowa reklame i mala listwe z przodu :roll:

PS: Trzeba jednak przyznac ze te fele rzeczywiscie wygladaja troche sztucznie...

King Kerosin
19-04-2005, 14:38
tylko coś z tymi felgami jest nie tak, może auto owszem jest prawdziwe ale felgi są doklejone w jakims programie graficznym :!:

Max
19-04-2005, 14:42
Masz rację King Kerosin mi też wyglądają na doklejone w programie

King Kerosin
19-04-2005, 14:58
I tu się mylisz, to nie jest żaden VT, to auto istnieje. Zostało stuningowane przez firmę Elia, na codzień zajmującą się Renault.To w takim razie kontynuujmy temat :grin:
PS. Już się przekonałem że Kingowi Kerosinowi nigdy nie można ufać :lol:
bez przesady, dlaczego nie można mi ufać ? chcesz koniecznie wkroczyc na wojenną scieżkę tylko dlatego ze zwróciłem ci uwage ze temat o seicento nie pasuje do działu Youngtimer ? wez zluzuj posladki :cool:

AR 156
19-04-2005, 15:08
Te felgi rzeczywiście jakieś sztuczne, wystarczy popatrzeć na ilość śrub na obrazku jest 5 a w rzeczywistości Logan ma 4.

Mercedesw123
19-04-2005, 16:13
na pierwszy rzut oka myślałem że to VT któregoś z forumowiczów jednak ten samochód to rzeczywistość jednak te wszystkie zdjęcia wyglądają na Vt .Ale ten samochód istnieje

King Kerosin
19-04-2005, 17:23
na pierwszy rzut oka myślałem że to VT któregoś z forumowiczów jednak ten samochód to rzeczywistość jednak te wszystkie zdjęcia wyglądają na Vt .Ale ten samochód istnieje
przeciez producent tez moze zafundować sobie VT co to za problem w ich zespole są przeciez graficy

el_
19-04-2005, 17:36
przeciez producent tez moze zafundować sobie VT co to za problem w ich zespole są przeciez graficy
To auto było wystawiana na jednym z salonów samochodowych (nie pamiętam na jakim) więc trochę ludzi może potwierdzić, że istnieje ;)

King Kerosin
19-04-2005, 17:43
dobra przecież nie o to tu chodzi, wracajac do tematu to ten logan praktycznie jest niezmieniony, ja tu widze jakieś małe dokładeczki pod zderzakiem przednim i felgi

Max
19-04-2005, 19:43
Dla mnie to po prostu firma reklamuje się na tej daci
Albo to jest samochód firmowy

P.S i mały winyl :lol: