PDA

Zobacz pełną wersję : Migiem o... - nowy dział aG

Krzysztof Cieślak
27-01-2009, 14:22
Jeśli ktoś miałby ochotę wypowiedzieć się nt. nowego działu pt. "Migiem o... (http://www.autogaleria.pl/migas/)" pod redakcją Piotra Migasa, to jest to najlepsze miejsce.

Czekam na opinie i pomysły.

mkente
27-01-2009, 15:23
Mnie się podoba. Nie zawsze mam czas czytać długie testy, a taki nie za długi artykuł przyjemnie się przeczyta i przy tym zawiera on wiele informacji.

RX-7
27-01-2009, 15:25
Sam pomysł utworzenia działu "migiem o" jest jak najbardziej ok. Mam jednak pewne zastrzeżenia. Po pierwsze, póki co to nie jest "migiem", tylko normalne testy, jakie na aG pojawiają się od ponad 4 lat. Jeśli tak to ma wyglądać w przyszłości, to nie widzę sensu dzielenia testów na dwa niemal identyczne działy.
Tekst powinien być krótki, zwięzły, konkretny, bez zapędzania się zbytnio w rozbudowane wstępy itd.
Następna sprawa to kwestia aut testowanych przez red. Migasa. A5, czy Scirocco chętnie zobaczyłbym w pełnowymiarowym teście z dużą ilością zdjęć, porównań do konkurencji i specyfikacji technicznych. Jednak ciężko jest napisać wyczerpujący i ciekawy tekst o Kii Picanto 1.1. I właśnie takie auta powinny być prezentowane w tym dziale. Szybko i konkretnie.
"migiem o" nie powinien być, że się tak wyrażę, pełnowymiarowym działem, tylko uzupełnieniem do testów aG.

Tyle ode mnie :wink:.

Dj Brabus
27-01-2009, 18:07
póki co to nie jest "migiem", tylko normalne testy, jakie na aG pojawiają się od ponad 4 lat.
Nazwa działu raz, że wzięła się od nazwiska autora, a dwa, że znacznie szybciej znajdziecie w nim pierwsze jazdy danymi modelami, niż w naszych testach. Na takie Scirocco trzeba będzie poczekać...

Tekst powinien być krótki, zwięzły, konkretny, bez zapędzania się zbytnio w rozbudowane wstępy itd.
I tak raczej będzie - dział jest pomostem między szybką prezentacją w newsach a rozbudowanym opisem w teście.

chętnie zobaczyłbym w pełnowymiarowym teście z dużą ilością zdjęć, porównań do konkurencji i specyfikacji technicznych.
O to się nie martw - samochodów do testowania przez aG wciąż napływa. Zarówno te najnowsze modele (których jeszcze nie ma w cennikach), jak i dobrze znane na rynku. Cierpliwości. ;)

RX-7
27-01-2009, 18:42
I tak raczej będzie - dział jest pomostem między szybką prezentacją w newsach a rozbudowanym opisem w teście.
Miło słyszeć, bo to właśnie miałem na myśli :wink:.

O to się nie martw - samochodów do testowania przez aG wciąż napływa. Zarówno te najnowsze modele (których jeszcze nie ma w cennikach), jak i dobrze znane na rynku. Cierpliwości. ;)
To też miło słyszeć :wink:. Pytanie, czy będziecie testować auta wcześniej prezentowane przez red. Migasa?

Dj Brabus
27-01-2009, 18:47
Oczywiście, że tak - niestety zarówno Q5 jak i Scirocco zagoszczą pewnie dopiero na wiosnę na aG, ale mamy inne, równie ciekawe perełki... ;)

RX-7
27-01-2009, 19:49
W takim razie nie mam więcej pytań :).

Krzysztof Cieślak
26-02-2009, 09:13
Co sądzicie o gwiazdkach, które obrazują oceny przyznawane przez Piotra Migasa?

RX-7
26-02-2009, 14:27
Proste rozwiązania często są najlepsze - system "gwiazdkowy" jest IMO bardzo dobry :wink:.