PDA

Zobacz pełną wersję : [priv] Tuning prywatny

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

King Kerosin
21-04-2005, 23:48
oto przykład

MKa
21-04-2005, 23:51
Ale lipa :!: :mad: A tylne lampy są o Mazdy 6, czy mi się zdaje :?: :???:

King Kerosin
21-04-2005, 23:54
lampy mazdowate to pewne, widać ołner nieźle sie napocił szpachlujac szarana

MKa
21-04-2005, 23:57
Nic tu nie ma ładnego - nawet fele źle dobrane. Człek bez gustu. Blee :mad:

King Kerosin
22-04-2005, 00:25
kolejne zmasakrowane autka, nie oszczędzili nawet bmw 6 :evil: widać dla tjunerów nie ma świetości wszystko muszą sprofanować :!:
protestuję przeciwko dalszej emisji programu PIMP MY RIDE :twisted: :!: :!:

el_
22-04-2005, 11:44
protestuję przeciwko dalszej emisji programu PIMP MY RIDE :twisted: :!: :!:
Też ich nie cierpie :evil:

BABELEC
22-04-2005, 11:50
King - super przykłady, jak można spartolić furę. Ubawił mnie ten Espace udający swoją wersję F1. :grin:
I jak można zepsuć tak klasyczną 6?
206 - batmobil wersja dyskotekowa

Kompletnie nie pasuje mi amerykańsko-japońska szkoła tuningu w stylu fast&(food?)furious, w której w pip naklejek, skrzydeł i pługów do odśnieżania z przodu.

King Kerosin
22-04-2005, 12:54
Francuzi, Belgowie i Szwajcarzy zapatrzyli sie w Amerykę i mamy to co widać, auta obwieszone plastikiem na chromowanych paskudnych felgach - poczwary, wiekszosc spoilerów w tych autach to przerobione zestawy wlasnie CARZONE :!:

Raffi
22-04-2005, 16:56
Biedne BMW 6, co oni Ci zrobili. Takie piękne było z Ciebie auto. Reszta też tragedia, dlaczego niektórzy nie mają totalnie wyczucia smaku.

Emenems
22-04-2005, 19:37
Ten Sharan z czymś mi się kojaży...wiem ...z TGV :grin:

Max
22-04-2005, 19:40
Ale ten co stuningował BMW 6 chyba nie ma mózgu :lol:

Fancars
23-04-2005, 16:47
Z reguly tacy ludzie nie maja mozgu....Ja bym chcial tylko nadmienic ze tuning z USA w stylu FnF nie jest do konca taki zly jesli jest kompleksowy i zrobiony bez przesadyzmu przez kolesia ktory sie na tym zna...Jesli jest robiony przez amatora ktory chce szpanowac wygladem to wiadomo co z tego wyjdzie...

BABELEC
23-04-2005, 16:51
...tuning z USA w stylu FnF nie jest do konca taki zly jesli jest kompleksowy i zrobiony bez przesadyzmu...

FnF i przesadyzm z lekka się wykluczają. Bo te fury są w zasadzie tak porobione, że wszystko leży na glebie i sporo rzeczy wystaje/odstaje. Do tego krzykliwe zestawienia kolorów i mnóstwo naklejek. Neony oświetlają je jak każdy lepszy pimphouse.

FnF bez przesadyzmu to se Pane ne da.

Ale to moje zdanie. Nie trzeba się z nim zgadzać.

King Kerosin
23-04-2005, 16:53
ludzie roznie rozumieją tuning FnF, jedni zmieniają importowane furki w wyczynowe wozy a niektórzy robią z nich choinki, jeśli ktos wrzuca do swojej toyoty celica spinnery, robi lambo doors i pakuje mnustwo sprzętu elektr. to juz nie mamy do czynienia z rasowym streetracarem ale z choinką

Fancars
23-04-2005, 16:56
ludzie roznie rozumieją tuning FnF, jedni zmieniają importowane furki w wyczynowe wozy a niektórzy robią z nich choinki, jeśli ktos wrzuca do swojej toyoty celica spinnery, robi lambo doors i pakuje mnustwo sprzętu elektr. to juz nie mamy do czynienia z rasowym streetracarem ale z choinką

popieram i mowie wlasnie o rozumieniu tuningu FnF jako tuning japoncow ekstremalny.Nie mowie tu tez o tak hardkorowym obklejaniu wozow...uwazam ze taki ladnie ospojlerowany japoniec z mala dawka wlotow(czyt. IC) i spojlerkiem na klapie albo i nie(zalezy od wozu) ze zmodyfikowana mechanika jest bardzo dobrym pomyslem.Ale to moje zdanie...

King Kerosin
23-04-2005, 17:10
w japońskich wozach takie ospoilerowanie ma sens, w wielkich wlotach montuje sie intercoolery, jak widze takie podobne ospoilerowanie np w fiacie brava czy peugeocie 206 wypełniane siatexem to az mnie korci zeby takiemu ołnerowi skóre wygarbować, koles ma pod macha max 1,4 a montuje sobie skrzydło dociskowe lub co najgorsze zakłada wydech o średnicy lufy armatniej, to jest typowy polski tuning, obwiesic wóz duperelami jak choinke, neonki, swiecace spryskiwacze czy antenki klasyka WT :mad:

obadajcie to :twisted: http://impuls8.republika.pl/zwijacze_asfaltu.JPG

Max
24-04-2005, 12:08
Co mają znaczyć te przednie zderzaki :mad: (i w ostatniej fotce te rury) :mad: przecierz to trudno nazwać tuningiem :mad: :mad: :mad: :mad:

MikI MałS
24-04-2005, 16:11
Co jest złe w tych samochodach mi się bardzo podobają, a zwłaszcza ten Peugeot

King Kerosin
24-04-2005, 21:51
Co jest złe w tych samochodach mi się bardzo podobają, a zwłaszcza ten Peugeot no tobie sie podobają ale reszcie juz nie :grin:

shrek
25-04-2005, 12:34
Trochę do śmiechu trochędo płaczu. Wiejski tunning.
Reszta na stronie http://www.tuninguj.com.pl/wiejski_tuning.php.

Max
25-04-2005, 12:36
Chyba raczej do płaczu :cry: z tego malucha było ładne cacko a teraz to jest............

MikI MałS
25-04-2005, 14:51
Co jest złe w tych samochodach mi się bardzo podobają, a zwłaszcza ten Peugeot no tobie sie podobają ale reszcie juz nie :grin:

Mi się podoba taki tuning i koniec.Nie interesuje się co inni o nim myślą.
To powiedzcie mi co w nich jest takiego złego??

:evil: :evil: :evil:

MKa
25-04-2005, 14:56
Co za ścierwa. :evil: :evil: :evil:
Jak można tak niszczyć auta. Kompletny brak wyczucia i gustu :!:
Mnie to ani nie śmieszy ani nie zasmuca - mnie to poprostu denerwuje :!: :evil:

(Więcej takich można zobaczyć w temecie "Humor motoryzacyjny" :grin:)
:arrow: http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=1055&postdays=0&postorder=asc&start=15

Davis
25-04-2005, 15:47
Tego maluszka to juz chyba kazdy zna, a to drugie cos to niezla zalamka. Ludzie niekturzy to sa glupcy - przecierz to tak samo jakby ten wlasciciel zrzucil swoje auto w przepasc :!: :???:

Rav009
25-04-2005, 19:37
W tych przykłądach stuningowanych fur widac, że są robione bez sensu. Jedem ma za duży zderzak, inny spoiler, itp. Jedyną DOSYC dobrą furą jest Peugeot 206...tylko, ze tez jest za niski i ma całkowicie zchrzanioną maske. Chromowanie fele mi się podobają tylko nie moga one być "pełne" bo wole "szprychowe" ( i takie zdanie mam w każdym rodzaju felg chrom czy zwykłe polerowane aluminium)

King Kerosin
25-04-2005, 23:27
wsumie to juz sprawa wlasciciela co zrobi z swoim samochodem moze nawet na niego narobic i wisi mi to :!: jesli komus podobają sie takie wyszpachlowane rice-rakiety to cóż zrobić moge mu serdecznie współczuć :lol:

MikI MałS
26-04-2005, 16:16
wsumie to juz sprawa wlasciciela co zrobi z swoim samochodem moze nawet na niego narobic i wisi mi to :!: jesli komus podobają sie takie wyszpachlowane rice-rakiety to cóż zrobić moge mu serdecznie współczuć :lol:

Mi się takie podobją.I nie masz co współczuć takim co mają takie auta.Bo skoro takie mają to znaczy, że im się takie podobają :evil: :evil: :evil:

Ps. Dalej nie dostałem odpowiedzi na pytanie co w tym tuningu jest złego. Czy ktoś mi w końcu odpowie :?: :?: :?: :evil: :evil:

King Kerosin
26-04-2005, 16:21
nie wyobrazam sobie odsprzedazy takiego samochodu, watpię zeby ktos chciał kupic tak zchrzanione auto, te samochody wyglądają jakby sie uginały pod ciezarem tych wszystkich spoilerów, zresztą samochód ma służyc do jeżdzenia a nie jako obwoźna dyskoteka, ten peugeot 206 wygląda jak dom publiczny na kołach brakuje mu jeszcze czerwonych zasłon

MikI MałS
26-04-2005, 16:44
nie wyobrazam sobie odsprzedazy takiego samochodu, watpię zeby ktos chciał kupic tak zchrzanione auto, te samochody wyglądają jakby sie uginały pod ciezarem tych wszystkich spoilerów, zresztą samochód ma służyc do jeżdzenia a nie jako obwoźna dyskoteka, ten peugeot 206 wygląda jak dom publiczny na kołach brakuje mu jeszcze czerwonych zasłon

Ten Peugeot jest akyrat jedntm z najlepiej wytuningowanych aut jakie widziałem. Jest bardzo fajny i mi się podoba. I wcale nie wygląda jak dom publiczny tylko jak bardzo dobrze wytuningowane auto.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Max
26-04-2005, 17:22
Ja takiemu co tak tuninguje dał bym mu po mordzie i po sprawie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

King Kerosin
26-04-2005, 18:44
ten peugeot wyglada jak knypek obwieszony grubymi złotymi łańcuchami udający ulicznego zawadiake, zaloze sie ze wiekszych predkosci to on nie rozwija, watpie zeby to była topowa wersja 206-tki, ktos kto kupuje sobie szybki wózek nie musi obwieszac go takimi festyniarskimi gadzetami aby pokazac innym ze jego bryka potrafi szybko jezdzic, raczej zalezy mu na "cichociemnym" wyglądzie autka

AML
26-04-2005, 21:25
No i oczywiste jest też to że wielki udział w rozpszestrzenianiu się stylu FnF miał NFS U i U2, jak dla mnie ciekawa ale wsiowa gra.

King Kerosin
26-04-2005, 21:52
przyznam ze nawet nie grałem w te gry nigdy, wogole to nie jestem maniakiem jakichkolwiek gier, ewentualnie preferuję strategie, choc swoj czas poswiecam raczej rodzinie i pracy

Fancars
27-04-2005, 11:05
Wlacze sie do dyskusji zeby troche obronic serie gier Need For Speed.Otoz co do U i U2 to trzeba pamietac ze U to byl wybryk EA Games.Zrobili gre inna.nie da sie zaprzeczyc ze bylo to ciekawe urozmaicenie po serii 6 gier z superbrykami takimi jak Ferrari czy Porsche.Zrobili ja ze wzgledu an glosy fanow ktorzy chcieli miec w grze samochody ktore jezdza czesto po ulicach.Chcieli moc utozsamiac sie z glowna postacia w grze.U2 zostal zrobiony ze wzgledu na gigantyczna sprzedaz U1 i nie mozna zaprzeczyc ze pomimo wielkich zapowiedzi nie wniosl wiele nowego.Zrobilo sie to nudne i dlatego U2 nie odniosl juz takiego sukcesu.Co do pomyslu byl on dobry ale jednorazowy i EA niepotrzebnie ciagnelo go i rozwijalo.NAtomiast wszystkich ktorzy widza kultowa serie NFS przez pryzmat Undergroundow(z reguly sa to dzieciaki w wieku 10-11 lat ktore rajcuja sie kolorowymi nalepkami ktore "dodaja mocy" :lol: )prosze o zerkniecie w chwili wolnego czasu chociazby na NFS: Porsche Unleashed albo na NFS:Road Challenge(am. High Stakes). Te gry naprawde jeszcze dzisiaj wciagaja pomimo gorszej grafiki.W srodowisku ludzi ktorzy graja w NFSy wielu jest takich ktorzy wracaja chociazby do 2 czesci ( NFS II) i pomimo braku uszkodzen,dobrej fizyki jazdy i niewielu samochodow graja w nia cale dnie poniewaz tam byl KLIMAT!!!

Natomiast co do tuningu a'la FnF to nie przecze ze milo jest popatrzec na film w ktorym glowna role odgrywaja wozy i mile panie.Ale tyle.Do porownania styli polecam MAXI TUNING nr 4 gdzie mozna porownac zrobione w 2 stylach Eclipse.Jeden jest wozem ktory reklamowal U2 w Hiszpanii, a drugi to zdaje sie rodzima koncepcja.Trzeba przyznac ze Hiszpan jest przesadzony i slaby...natomiast El Polacco jest zdecydowanie dyskretniejszy ale i mocniejszy...Obklejone wozy...Nie mam nic przeciwko jesli jest to kilka decali producentow czesci.Ale jesli samochod ma byc caly przykryty plaszczem z Vinyli,to ja przepraszam....Nie lepiej zainwestowac kase z vinyli na przerobki mechaniczne??PredatoR klocisz sie ze takie sa lepsze....Moze masz jakies argumenty zeby mnie przekonac?Porozmawiajmy jak kulturalni ludzie a nie sie wyzywacie....Poprosze konkretne argumenty...

MikI MałS
27-04-2005, 13:09
przyznam ze nawet nie grałem w te gry nigdy, wogole to nie jestem maniakiem jakichkolwiek gier, ewentualnie preferuję strategie, choc swoj czas poswiecam raczej rodzinie i pracy

Ja w to ciągle ciupałem, ale teraz już nie bo zatrzymałem się na jednym głupim wyścigu, którego nie mogę przejść, ale gra jest bardzo fajna :grin:

shrek
27-04-2005, 13:48
A c opowiecie na to?

Max
27-04-2005, 14:01
Ten przednia linka jest po to że jakby auto staneło auto to można zaciągnąć do mechanika :roll: (lub do zawodów strongmenów) :wink:

King Kerosin
27-04-2005, 18:57

Ja w to ciągle ciupałem, ale teraz już nie bo zatrzymałem się na jednym głupim wyścigu, którego nie mogę przejść, ale gra jest bardzo fajna :grin:

:grin: totez nie gram bo wiem jak to potrafi wciagać, kiedys dorwałem sie do jakies gry to potrafiłem noc przesiedziec przy niej

MikI MałS
27-04-2005, 19:06

:grin: totez nie gram bo wiem jak to potrafi wciagać, kiedys dorwałem sie do jakies gry to potrafiłem noc przesiedziec przy niej

Ja jak w kółko grałem w Simsy i dostałem na nie kare, to mi się śniły po nocach :grin: :grin: :grin:

King Kerosin
27-04-2005, 19:11
hehe wierze Ci, ja grałem w Carmaggedona ale rozjezdzac ludzi w realu nie miałem ochoty :lol:

MikI MałS
28-04-2005, 15:13
hehe wierze Ci, ja grałem w Carmaggedona ale rozjezdzac ludzi w realu nie miałem ochoty :lol:

Hahahahahahah na szczęście :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: :lol:

Doktorek
01-05-2005, 19:06
:!: UWAGA :!: Na poniższą stronę mogą wejść tylko ludzie o mocnych nerwach :lol:

Spora dawka "dobrego" tuningu :cool:

http://tanetane92.web.infoseek.co.jp/20050116tas2.html

kocie_ruchy
01-05-2005, 19:35
:!: UWAGA :!: Na poniższą stronę mogą wejść tylko ludzie o mocnych nerwach :lol:

Spora dawka "dobrego" tuningu :cool:

tak tylko przypominam ze to vt :wink:

Doktorek
01-05-2005, 19:36
tak tylko przypominam ze to vt :wink:
A ja przypominam, że to nie jest VT :wink: NIE SŁUCHAJCIE GO :!:

2 post

Z tej całej strony to tylko jeden jest fajny :

kocie_ruchy
01-05-2005, 20:34
no dobra, chyba musze sie odwolac do przykladow (wlasnej roboty :razz: )

spojrzcie tylko na ta piekna toyote corone (czy co tam to jest)

http://img150.echo.cx/img150/9052/0531512su.th.jpg (http://img150.echo.cx/my.php?image=0531512su.jpg)

jak oni zrobili te spojlery? :shock:

a no tak:

http://img150.echo.cx/img150/5483/blah26xy1zd.th.jpg (http://img150.echo.cx/my.php?image=blah26xy1zd.jpg)

zobaczcie, zostalo miejsca na wiecej :grin:

http://img150.echo.cx/img150/8257/0531510po0cw.th.jpg (http://img150.echo.cx/my.php?image=0531510po0cw.jpg)

(to juz robota mojego znajomego)

albo to:
http://img150.echo.cx/img150/4456/0529614uj3om.th.jpg (http://img150.echo.cx/my.php?image=0529614uj3om.jpg)

hmmm, jak sie robi takie body???

http://img150.echo.cx/img150/2464/blah13kx7ii.th.jpg (http://img150.echo.cx/my.php?image=blah13kx7ii.jpg)

Doktorek
01-05-2005, 20:39
No i teraz mam przykłady i wierzę, że to VT :wink:

Oddaje honor Dydzi :wink:

BABELEC
16-05-2005, 12:53
Myślałem, że padnę ze śmiechu :mryellow: :mryellow: :mryellow:

MKa
16-05-2005, 13:16
To przymiarka do profesjonalnego tuningu :!: :grin:
Zmasakowany, żeby nikt prędzej plagiatu nie zrobił :!: :mryellow:
:lol: :lol: :lol:

Constantine
16-05-2005, 13:20
Ciekawe ile na to wydal? :twisted:

Davis
16-05-2005, 13:56
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: <-- Nic dodac nic ujać :wink: :lol:

Gemini
16-05-2005, 14:50

Trzeba mieć fantazje...dziadku ;)

Dla mnie bomba :arrow: ile kosztuje tuning w tej firmie :?: Dam im hulajnoge :)

TuningPan
17-05-2005, 19:32

a tak swoja droga to ile masz juz procent bo ja tez gram w ta gre moze cos doradze albo cus... :smile:

Kasti
20-05-2005, 20:55
szusteczka piekny woz a macie o cos o e30 :grin:

Ryzykant
21-05-2005, 05:53
Buhahaha... Bez komentarza. :lol:

MikI MałS
21-05-2005, 13:13

To jest w ogóle tuningu.Poopklejanie auta tekturą to jest tuning??
Nieno niezła ta firma jak ona się nazywa??

:mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe hrehheheheh

:twisted: :mryellow: :twisted: :mryellow: :twisted: :mryellow: :twisted:

Pastor
23-05-2005, 19:29
w instrukcji obsługi tego auta jest napewno mały druczek "nie jechać powyżej 20 km/h ponieważ ospojlerownie morze uledz uszkodzeniu"

GuGi
23-05-2005, 19:37

To jest w ogóle tuningu.Poopklejanie auta tekturą to jest tuning??

Jezcze zobaczysz co bedzie z tego samochodu super wsiowa bryka :!: Przynajmniej gosc ma projekt :!:

shrek
23-05-2005, 19:37
Ciekawe ile na to wydal? :twisted:
Prawie nic. .. no chyba że na taśmę klejącą :lol: gdyż kartony znalazł pod sklepem.

Rolex aka JoHnSoN
23-05-2005, 19:47
Mi sie wydaje ze niektorym ludziom naprawde sie nudzi ... to akurat kosztowało nie dużo ... ale co myslec o furach na ktore poszlo kupe hajsu a wyglada to jak kupa :damn:
czy wlasciciele tych samochodow nie widza ze to wies ??
no ale co u duzo mowic .. sa ludzie i parapety :mryellow:

Dominik999
23-05-2005, 20:18
Boże... mi się najbardziej spodobały Alusy.... ciekawe podejście....

Rav009
23-05-2005, 21:20
hmm, czy mi się zdaje czy ta fura jest niższa ni oryginał.....bo jak tak to pewnie na zawieszeniu z kartonu LAY`S :lol: :lol:

Ajronmen
24-05-2005, 10:14
Mnie sie najbardziej podoba napis STI na przednim "spojlerze" , wogóle jestem fanem wszelakiego rodzaju nalepek, naklejek i napisów na samochodzie ... :P Wie ktoś może co się stało z www.wiejskituning.com ? Tam dopiero były fury, de best jeśli chodzi o tuning domowy zza naszej wschodniej granicy

renówa
27-05-2005, 19:07
poniższe zdjęcie mogą obejrzeć Ci kórzy nie lubią golfów (chyba mało tawkich osób jest :wink: :wink: )

Spójrzcie na światła!!!
makabryczny "tuning"jeżeli można to tak nazwać!!

Gemini
27-05-2005, 19:24
Fuj :!: :ogh: ale porażka :!: Zabierajcie to :!: Szkoda słów :!: Chyba będę wymiotowł ;) To mogło powstać tylko w Polsce :arrow: co za bez guście to robiło :?: :!:

TuningPan
28-05-2005, 13:09
swiatla z golfa IV dac do takiego szrota to juz lekka przesada :???: :???:

BABELEC
01-06-2005, 08:57
Żenada :!: :evil:
Za coś takiego powinno się obciąć łapy, które to wykonały i łeb, który to wymyslił.

Gemini
01-06-2005, 09:04
Mówisz o tłumiku i światłach w samochodzie obok tego czarnego Lambo ;) :lol:

MKa
01-06-2005, 19:20
Za coś takiego powinno się obciąć łapy, które to wykonały i łeb, który to wymyslił.
Światła i spoiler jest kompletnie skopany. Ale kolor (czarny) to wypas.

BABELEC
01-06-2005, 19:31
Lampy ok ale to skrzydło...To jest właśnie ten popieprzony styl FnF.

Ajronmen
03-06-2005, 12:54
Nie rozumiem dlacego ludzie sie tak zachwycają stylem FnF. Nie ma w nim fajnego, kupa naklejek, spojlerów i inne gadżety żeby auto przypominało choinkę i było widoczne z daleka. Błeeeee
To chyba coś takiego ??

Gemini
03-06-2005, 16:57
Nie rozumiem dlacego ludzie sie tak zachwycają stylem FnF. Nie ma w nim fajnego, kupa naklejek, spojlerów i inne gadżety żeby auto przypominało choinkę i było widoczne z daleka. Błeeeee
To chyba coś takiego ??
Ta Meganka byłaby spoko żeby nie ten kolor :damn: Jak można mieć samochód w kolorze denaturatu :?: :!:

BKX
03-06-2005, 17:22
To lambo wyglada spoko, a ostatnio nawet spodobaly mi sie te spoilery... hehehe moze to przychodzi z czasem???? :mryellow:

Gemini
03-06-2005, 17:24
To lambo wyglada spoko, a ostatnio nawet spodobaly mi sie te spoilery... hehehe moze to przychodzi z czasem???? :mryellow:
Jak przyszło to niech pójdzie :P to sie nazywa klasowe spieprzenie samochodu z klasą :(

renówa
03-06-2005, 19:34

Żeby tak tuningować to trzeba być debilem :evil: :evil:

Rolex aka JoHnSoN
08-07-2005, 11:05
kolejna porcja "śmiechu w pigułce" :mryellow:
radze usiąść i dobrze sie trzymać przed oglądaniem :razz:

Dominik999
08-07-2005, 11:56
To juz było, w topicu "humor motoryzacyjny" o ile się nie mylę :wink:

Rolex aka JoHnSoN
08-07-2005, 12:00
To juz było, w topicu "humor motoryzacyjny" o ile się nie mylę :wink:

nie wiem czy to bylo bo tego nie widzialem jeszcze ... ale do tego tematu sie nadaje :razz:

BKX
08-07-2005, 13:14
:shock: !!! Tuning tuningiem ale takich "szopek" jeszcze nie widzialem, istny kabaret, szczegolnie to ospojlerowanie i "koncowki" rury wydechowej... :twisted:

Dominik999
10-07-2005, 21:11
Coż.... jesli oni lubią takie coś, kwestia gustu :twisted:

Rolex aka JoHnSoN
10-07-2005, 21:24
Coż.... jesli oni lubią takie coś, kwestia gustu :twisted:
Tylko wez pod uwage to ze to to juz jest bezguście :mryellow: :mryellow:

Rav009
13-07-2005, 21:54
To ja dodaje COS takiego :lol: :lol: :lol:

Amerykane to wszystko wymyślą....bo po co nam opony? :lol: :lol:

http://pierrou.turboblog.fr/.shared/image.html?/photos/uncategorized/jantes.JPG

Doktorek
13-07-2005, 22:07
Jeżdżąc na takich oponach to polegając na kręgosłupie można policzyć ile nóżek miał rozjechany przez nas pajączek :mryellow:

Robak
13-07-2005, 22:08
co to za kraj ze takie rury wystaja jak by ktos z instalacji wodnej w chacie wykrecił.Prawie wszystkie skopane ale jeden zajebisty błekitny nissan 300zx sie tam przewinał(mowie o poscie DJ johnsona)

Doktorek
13-07-2005, 22:09
co to za kraj ze takie rury wystaja jak by ktos z instalacji wodnej w chacie wykrecił.Prawie wszystkie skopane ale jeden zajebisty błekitny nissan 300zx sie tam przewinał
W Japonii kolego... To ich tradycja :mryellow:

BABELEC
27-07-2005, 15:49
Wydaje mi się, że pasuje tutaj to-to, co złapałem w Płocku. :roll: :wink: :grin:
http://img268.imageshack.us/my.php?image=dscf20757pl.jpg
http://img268.imageshack.us/my.php?image=dscf21047ph.jpg
http://img268.imageshack.us/my.php?image=dscf21058jr.jpg

Robak
27-07-2005, 16:07
ale jazda tarpan przerobiony na hummera.Hm nie jest taki zły, ja bym tego nie nazwał tuningiem.Wyglada lepiej niz seryny.

Mercedesw123
27-07-2005, 17:58
ciekawy pomysl, chociaz brakuje jednej rzeczy(napisu Hummer), Robak ma racje nie jest taki zly na swoj sposob jest nawet fajny...

Rolex aka JoHnSoN
23-10-2005, 18:15
Nie wiedziałem gdzie to wrzucić ... BMW mi sie w ogole nie podobają a tu jeszcze coś takiego ... no chyba że jestem zacofany w informacjach i coś takiego naprawde istnieje ale bardzo w to wątpie :roll: :roll: :roll:

Robak
23-10-2005, 18:42
Istnieje bo ktos sobie tak przerobił auto.Juz nie pierwszy raz to widze.Co do samochodu to bardzo bardzo lubie ten model.Te auto jest ładnie utrzymane i zadbane ma super firmowe alu i ładny lakier tylko ktos go zapsoł wycinajac poł kabiny :sad:

v40
23-10-2005, 19:00
http://img405.imageshack.us/img405/7/10dw.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=10dw.jpg)
http://img405.imageshack.us/img405/4388/23dj.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=23dj.jpg)
http://img405.imageshack.us/img405/2232/36vy.th.jpg (http://img405.imageshack.us/my.php?image=36vy.jpg)
http://img275.imageshack.us/img275/5878/49ky.th.jpg (http://img275.imageshack.us/my.php?image=49ky.jpg)
:lol: :lol: :lol: :ogh:

kok
23-10-2005, 19:25
Jak ktoś lubi wieś party to niech sobie je robi z swojego samochodu ale ten Duży fiat a'la S-type to już przegięcie :???: :???:

Rolex aka JoHnSoN
23-10-2005, 19:54
Istnieje bo ktos sobie tak przerobił auto.Juz nie pierwszy raz to widze.Co do samochodu to bardzo bardzo lubie ten model.Te auto jest ładnie utrzymane i zadbane ma super firmowe alu i ładny lakier tylko ktos go zapsoł wycinajac poł kabiny :sad:
tylko mi właśnie chodziło o to czy istnieje to BMW w pick-upie ...

Robak
23-10-2005, 20:01
tylko mi właśnie chodziło o to czy istnieje to BMW w pick-upie ...
Dalej nie czaje.Istniej to zanczy ze jest, ktos wział(nie jestem pewien) trojke sedan albo kombi i przerobił sobie na pickup(wyciał kawał nadwozia).Ale nigdy takiego modelu nie było w ofercie bmw.

Rolex aka JoHnSoN
23-10-2005, 20:16
Dalej nie czaje.Istniej to zanczy ze jest, ktos wział(nie jestem pewien) trojke sedan albo kombi i przerobił sobie na pickup(wyciał kawał nadwozia).Ale nigdy takiego modelu nie było w ofercie bmw.

No ale ja czaje bo właśnie mi o to chodziło ... że to jest realne auto to ja wiem ... że ktoś przerobił go sobie na pick-upa to wiem ... ale mi właśnie chodziło o to czy to ktoś sobie przerobił czy w jakimś kraju sprzedają takie BMW ... teraz już wszystko rozumiem ... czyli dobre mam info że takiego modelu nigdy na żadnym rynku nie było ... i sprawa jasna ...

mustangshelby
23-10-2005, 22:28
patrzcie na ten tuning!!!tamte auta to nissany toyoty powiejskim tuningu, ale czy widzieliście ferrari f40 po tuningu??

Rolex aka JoHnSoN
23-10-2005, 22:52
... czy widzieliście ferrari f40 po tuningu??

To jest Virtual Tuning :???: :???: :???:

AML
23-10-2005, 23:10
Przecież F40 ma silnik umieszczony centralnie, po co komu by były 2 silniki.
Ehh.

M.A.C.K.
24-10-2005, 11:17
na taki debilny pomysł mogli tylko amerykanie wpaść
z tyłu V10 a z przodu V8 z hipermegagiga dodatkami

Wielbłąd
24-10-2005, 14:11

No przeciez troche wyzej napisali ze to jest VT ... :damn: :damn: :damn:

Robak
24-10-2005, 15:29
hm, z tyłu jest v8 twinturbo :???: czyz nie

Wielbłąd
24-10-2005, 17:18
TAK :wink: dalsze dane techniczne: 8-cylindrowy, układ cylindrów: widlasty, 4 zawory na cylinder; DOHC; umieszczony centralnie, napęd na tylne koła
-pojemnosc: 2936 cm3
-max. moc silnika: 478 KM / 7000 obr./min.
-max. moment obrotowy: 576 Nm / 4500 obr./min.
-skrzynie biegów: 5-biegowa manualna

Obecnie nie produkowany :razz: :razz: :razz:
Nie znalazłem dokładniejszych danych na temat 2 turbospreżarek. podobno w aucie za 415000 USD zamiast klamek są UWAGA :razz: Linki :razz: :wink: :wink:

Davis
24-10-2005, 17:18
... czy widzieliście ferrari f40 po tuningu??

To jest Virtual Tuning :???: :???: :???:

I to jaki... mustangshelby cos sie podniecil, naprawde tego niezauwazyles ?| :lol: :???:

M.A.C.K.
24-10-2005, 17:53
oops ale byka walnąłem, :damn: nie znam się zbytnio na starych ferrari a ze montowali w większości V12 więc myślałem ze w tym takrze

a co do tego ze to VT to wiem tylko sam fakt takiej przerubki mnie powalił

a to już poza moim bykiem i VT

Davis
24-10-2005, 18:05
:shock: :shock: :shock: To na VT nie wyglada, ale z drugiej strony KTO ZROBILBY COS TAKIEGO ZE SWOIM WOZEM ?| :shock: :lol: :lol: :grin: Juz rozne badziewie pokazywano tutaj i w "humorze motoryzacyjnym" ale to chyba bije wszystko.... Skad masz te fote bo naprawde jesli to VT to nie patrzac na styl to genialny.

Rolex aka JoHnSoN
24-10-2005, 18:12
To nie jest VT ... a pochodzenie fotki masz na niej ... juz widziałem to ospoilerowanie ... nienajgorzej wyglada ale nie takie duze i nie na takim samochodzie :shock: :shock:

mustangshelby
30-10-2005, 18:47
najgorzej stuningowane auta, to auta przeciwników w NFSU 2
kolor jaskrawo czerwono- zielony, 56 naklejek niebieskie felgi, spojler ze star
treka i różowo pulsujące neony. I to wszystko w mustangu...
Aż sie żygać chce

M.A.C.K.
31-10-2005, 11:21
coś

Potek
31-10-2005, 13:43
ja wiem ja wiem .. to jest prototyp Audi RSQ :P
nie no spoko autko :P tez bym takie chciał..-> joke
hehe
maja czasem ludzie pomysly...

v40
31-10-2005, 18:40
Większość pewnie zna, ale co mi tam
Tak nie należy tuningować (http://www.topgear.com/content/timetoburn/sections/carbage/pages/0418/)
:lol:

kok
06-07-2006, 22:06
Jak dlamnie ten merc to tragedia (http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=114022842).

Dj Brabus
06-07-2006, 22:44
Mam nadzieję, że pod tym szaro-zielonym wnętrzem pokrytym mchem firma Brabus się nie podpisuje... :damn: Wkładka pod tablicę rejestracyjną z tyłu oraz zielone lampy to też elementy, które powodują wymioty...

Tak poza tym jest git - chip Brabusa i ponad 300 koni mechanicznych w Dieselku! :cool:

kok
07-07-2006, 06:11
Ten mech zwie się alcantara i zistał połączny z drewnem ( jak by go niemugł wywalic i zastąpić leprzymi kolorami :roll: , o tyle ni episze bo brak mi słów...

Potek
07-07-2006, 07:59
kiedys widzialem test audi rs4(00') od hmm... nie pamietam .. ale chyba TechArt i mial tapicerke z takiego brązowego szorstkiego materiału (nie wiem jak sie to nazywa) i do tego miał zielone nitki (zarysy airbagów czy obszycie nawiewów) ... brzmi nieciekawie ... ale wyglądało świetnie !! mnie sie bardzo podobało do tego autko bylo z tego co pamietam czarne... szukalem na necie jego zdjęc z tym wnętrzem ale za chiny nie mogłem znalezc ... :roll:

jaromir
09-07-2006, 12:38
http://images1.fotosik.pl/100/fefe3ff71915783fm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fefe3ff71915783f) http://images1.fotosik.pl/100/ff03a9bdb94ac9d2m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ff03a9bdb94ac9d2) http://images4.fotosik.pl/63/7cc3c7e18931bbcbm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7cc3c7e18931bbcb) http://images2.fotosik.pl/100/4ab21460edae53b8m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4ab21460edae53b8)
To już nawet nie jest śmieszne. Boże widzisz i nie grzmisz. :damn: :roll:

poorwich
09-07-2006, 12:48
Ten czarny Merc (chyba :roll: ) jest po prostu ochydny. Ja nie wsiadłbym do takiego wozu. Żółty Merc też jest brzytki.

SPGM1903
09-07-2006, 13:03
[cut :evil: ]

używanie znacznika [img] jest na forum niedozwolone.dzieki za informacje, bo nie wiedzialem. jakbym wiedzial to bym nie dawal!

Nuba
09-07-2006, 14:12
malczan nie wiem czemu ale mi sie podoba :D ... po modyfikacjach znalazlo by ise tam miejsce nawet na 1.7 boxer-a od alfy 33 :twisted:

140 konny malak :roll:

Szakal
09-07-2006, 14:34
SPGM1903 od kiedy jesteś na forum??? Ile razy jeszcze trzeba powtarzać, że używanie znacznika [img] jest na forum niedozwolone. :evil: Poza tym, te zdjęcia (no może oprócz Logana) są już od bardzo dawna w internecie. Aj człowieku zmień to zanim moderator przyjdzie. :damn:

STS
09-07-2006, 17:14
:lol: :lol: :lol: koles ma nieze pod kopula :lol: :lol: :lol:

Suchy
19-07-2006, 11:27
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=116388834

Tak zniszczyć wspaniałego klasyka... właściciel powinien zostać powieszony za jaja :evil:

SPGM1903
19-07-2006, 14:17
ta Honda inspirowana NFS-em? :/
Merc zaś jest po prostu nieszanowany i w lapy wzial go jakis młody buhaj, co mysli, ze wklei sobie Remus czy HKS na bok/szybę i jest speedman...

to pewnie bylo...: http://www.beepworld.de/memberdateien/members42/tuned-cars/hummer.jpg
(PaintVT?) http://carclub6.tripod.com/tunedcars/tuned-eagle.JPG

poorwich
26-07-2006, 11:38
Biedna ta Fiesta :lol:
http://images3.fotosik.pl/109/4262c723f94019d6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4262c723f94019d6.html)

Mercedesw123
26-07-2006, 12:20
to nie Fiesta to statek U.F.O
pewnie zaraz odlecą na swoją planetę

jaromir
26-07-2006, 14:33
http://images3.fotosik.pl/109/4262c723f94019d6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4262c723f94019d6.html)
Gdzie robią ludzi, którzy coś takiego potrafią wyrzeźbić? :shock: Fiesta jakoś nigdy nie należała do moich faworytów wśród aut ale to nie jest powód żeby robić z nią co tylko nam się podoba. :mad: Takiego co jej to zrobił to tylko za jaja i do drzewa do góry nogami żeby się nauczył, że samochody to nie tylko kupa blach ale one tak samo jak my chcą wyglądać na ulicy wśród kolegów i koleżanek. :wink: Do samego twórcy tego czegoś mogę powiedzieć tylko tyle: Weź się człowieku palni w ten pusty łeb i jak masz coś takiego robić to już lepiej jeździj autobusem albo rowerem.

kubik trickz
26-07-2006, 21:37
Tuning Fiesty?? :| Do tego potrzeba zawodowca, a przynajmniej kogoś ulepszającego wozy, a nie oszpecającego :P Co to za styl??

Te pseudo-wydechy też nic nie pomogą w mojej opinii :(

Suchy
02-08-2006, 13:35
Zobaczcie debila :shock:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118908275

Wielbłąd
02-08-2006, 13:42
Chodzi o indyvidual czy o co bo nie wiem o co kaman?

A indyvidual mi sie nawet podoba, takiej tapicerki w aucie jeszcze nie widziałem, dosc oryginalnie :smile:

Robak
02-08-2006, 13:45
Ten fiolet na zewnatrz jest swietny jednak plastik tego samego koloru w srodku i fioletowa skora to totalna porazka.

Kasti
02-08-2006, 13:49
ale sztos!!!!kto mógł tak zepsuć taką betkę a ta fiesta to poprostu padaka kiedy widze takie samochody to mi sie żyć nie chce bo wiem że oprócz wieśmanów tuningu są też poprostu skończeni idioci!!
co to jest te 9 rur wydechowych!!!!!!!
ide się modlić aby ta fiesta jak najszybciej trafiła do kasacji

tak zepsuć samochód?! Boże że ty na to pozwalasz i nie grzmisz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Suchy
02-08-2006, 13:54
Chodzi o indyvidual czy o co bo nie wiem o co kaman?

No oczywiście, że chodzi o ten kretyński folet na spotowej limuzynie i to odrażające wnętrze jak w maluchu jakiegoś łebka w dresie ze wsi pod barem z piwem :mad:

Kasti
02-08-2006, 13:58
co za porażka

bartixxx
02-08-2006, 20:06
Ten maluch mnie rozbawił.Jak byłem niedawno w zamku czocha na placu stał stuningowany polonez.Aż żałowałem że nie miałem przy sobie cyfrówki.Popłakaliścieby sie jak zobaczylibyście to zdjecie

Kasti
03-08-2006, 15:02
mam pare fotek...

Emenems
03-08-2006, 17:15
Ten terenowy "Maluch" jest całkiem niezły.

Kasti
03-08-2006, 23:31
Chciał bym mieć takiego kaszla!!!!

ha ha ha hahahahahaha :mryellow:

jaromir
05-08-2006, 15:47
Czy połączenie trzech gwiazd (C, S, SL) oraz pomarańczowego koloru jest dobrym rozwiązaniem i znakomitym tuningiem? To musicie już ocenić sami ale jak dla mnie i w takiej sztuce jak tuning są pewne granice, których nie powinno się przekraczać. Jestem na NIE. No i jeszcze te trzy końcówki wydechu. :???:
http://images4.fotosik.pl/81/aad233faa6d01c19m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=aad233faa6d01c19) http://images4.fotosik.pl/81/eef55d3471196f0dm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=eef55d3471196f0d)

STS
05-08-2006, 18:52
Przod 0.5 biedy ale tyl... :ogh: szkarada :mad:

jaromir
05-08-2006, 20:19
Ja mam chyba dzisiaj jakiś zły dzień. Żeby jednego dnia natrafić na taki tuning to nie wiem ile trzeba złego w życiu zrobić. :roll: Kontynuacja W202 oraz Ferrari F355 w niezbyt trafionym (majtkowym) kolorku.
http://images1.fotosik.pl/126/b98e8366bddbba31m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b98e8366bddbba31) http://images3.fotosik.pl/118/8aa66b24ae441d46m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8aa66b24ae441d46)

STS
05-08-2006, 23:57
Jagdowe Ferrari :razz: z jednej strony fajny bo kojezy mi sie z pysznym owocem ale do Ferrari to niepasuje...predzej w kwiatki :lol: (uklon w strone plci przeciwnej :mryellow: ) oczywiscie joke :wink:

Kasti
07-08-2006, 12:01
MERCEDESIK-człówiek który go stworzył chciał chyba z pośród tych 3 modeli pozostawić to co najlepsze tzn. wmontować je do tego auta ale powiedzcie mi czy taki człowiek wie co robi?? a z resztą to co to są te 2 prostokąty na tylnej klapie?? a z przodu ten grill na masce?? porażka!!
FERRARI-fajne autko, gościu rano jechał szosą przez las wpadł w poślizg i pojeździł troche bokiem po jagodach (pewnie zawodnik D1) a że jagodki wyrywane z ziemi przez bieżniki jego opon pirelli z ziemi leciały w góre a gościu akurat kręcił bączki to spadały na karoserie auta. Ponieważ że jagody brudzą i ciężko je zmyć gostek auto już nie domył(idiota pewnie zapomniał że jest zakaz wchodzenia do lasu z powodu suszy)
a że to wszystko stało się w drodze na zlot to druga kwestia a tak na serio to pewnie rano upadł na głowe!!!!!! :damn:

poorwich
10-08-2006, 07:08
Szkoda mi tych wozów :neutral:

http://images1.fotosik.pl/130/3cd423d5f05dec84m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3cd423d5f05dec84.html) http://images1.fotosik.pl/130/ab21e961eecdf93am.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab21e961eecdf93a.html) http://images2.fotosik.pl/122/7ec749aed98ad0f4m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7ec749aed98ad0f4.html) http://images2.fotosik.pl/122/ac683272b74d6c98m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac683272b74d6c98.html) http://images2.fotosik.pl/122/95bb09056990cb83m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95bb09056990cb83.html) http://images4.fotosik.pl/85/7b2792c71cb791c0m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b2792c71cb791c0.html) http://images2.fotosik.pl/122/833f2001c7271c2am.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/833f2001c7271c2a.html) http://images1.fotosik.pl/130/61bc855ed469159em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61bc855ed469159e.html) http://images3.fotosik.pl/122/8aa9fb33b0dc92b5m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8aa9fb33b0dc92b5.html)

(c) topspeed.com

Kasti
12-08-2006, 01:07
JEZUS ta łada z nerką , płakać mi się chce, zbeszcześcić taki symbol!!!!!!!!
Najlepszy to jest ten samochód z 2 poziomowym spojlerem z klocków lego!! Jak się nazywał ten samochód bo go kojarze!!??
:damn:

venom
12-09-2006, 00:16
Przeszukując sieć natrafiłem na coś takiego:
http://ziza.ru/2006/08/31/MasterCar-Tuning-Meeting-2006-95-foto.html

:grin: 90% samochodów z tego zlotu nadaje się idealnie do tego tematu.
UWAGA! Połowa zdjęć przepełniona erotyzmem :!: (18+)

poorwich
17-09-2006, 11:40
Mimo, iż to Hyundai, to szkoda mi go po takim "tuningu" :neutral:

http://images3.fotosik.pl/166/596f321767c0cbbam.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/596f321767c0cbba.html) http://images1.fotosik.pl/175/56d4d8139936b81fm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/56d4d8139936b81f.html) http://images2.fotosik.pl/166/e0656f8266dae439m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e0656f8266dae439.html) http://images2.fotosik.pl/166/2c6b296e8afc1befm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2c6b296e8afc1bef.html)

(c) forum supercars.net

qoompel
17-09-2006, 17:13
Mimo, iż to Hyundai, to szkoda mi go po takim "tuningu" :neutral:
Że Hyundai to gorszy ? :susp:

kok
18-03-2007, 20:22
Jak dla mnie: Wieś tańczy i śpiewa
http://images20.fotosik.pl/141/9f4f88c31a629d9fm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9f4f88c31a629d9f.html)http://images20.fotosik.pl/141/b48ac7346344e96cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b48ac7346344e96c.html)http://images21.fotosik.pl/92/41f13703da2b017em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41f13703da2b017e.html)http://images21.fotosik.pl/92/f35c7fd26f006ce8m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f35c7fd26f006ce8.html)http://images20.fotosik.pl/141/ea814d061da25e06m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ea814d061da25e06.html)
http://images22.fotosik.pl/56/bf8518c49a1e3161m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bf8518c49a1e3161.html)http://images21.fotosik.pl/92/e8d94c641c854fa1m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e8d94c641c854fa1.html)

Dj Brabus
18-03-2007, 20:40
A żeby było śmieszniej, to czytelnicy "GT" wybrali tą Calę "Najlepszym tuningiem wszech czasów"! :lol: :lol: :lol:

kok
18-03-2007, 22:06
błahahaha prawie spadłem z krzesła jak to przeczytałem ( dobrze że miałem słuchawki na głowie :lol: ), choć z drugiej strony niema co sie dziwić wiekszość aut tam WT jak się paczy wiec co innego mogli wybrać :lol:

SupeRallY
20-03-2007, 13:53
w nie których ztuningowanych samochodach np.peugeot 206,opel corsa;denerwuje lotka na wysokości dolnej krawędzi tylnej szyby

Dynks
20-03-2007, 22:38
Chyba tutaj się nada ujrzany dzisiaj Opel Vectra A. Niby nic dziwnego na pierwszy rzut oka, ot zwykła Vectra z alufelgami. Niestety, a może stety moją uwagę przykuła tylna felga, miała jakiś czerwony znaczek. Spojrzałem z bliska, a tu co? Znaczek Bugatti :mryellow: . Uśmiałem sie jak nigdy, jak jutro tam będzie stać to zrobie fotke jak będę wracał ze szkoły :mryellow:

kocie_ruchy
20-03-2007, 23:19
no widzialem tą cale na zywo na targach w poznaniu i wsrod gawiedzi wywolywala wieksze zainteresowanie niz murcie spyder i gallardo :damn:

Shyrl
21-03-2007, 07:51
Też widziałem ta Calibrę kiedyś na wystawie z B707. Naprawdę na żywo wyglądała co najmniej zjawiskowo... Była wykonana naprawdę porządnie i z dbałością o szczegóły. niektórzy lubią takie metamorfozy. Mimo ze jestem sceptykiem w stosunku do tuningu to uważam ten samochód za najlepiej stuningowany jaki widziałem na żywo. :twisted:

Civic_Fan
21-03-2007, 08:41
zgodzę się z Shyrl1 ;] widziałem ją na żywo (Warsaw Motor Show 2005) ;]

se7en
21-03-2007, 13:56
niektore auta w ogole tu się nie powinny znajdować, jak widze wiele ludzi nie rozumie definicji "wieś tuningu" :roll: :lol:
ta niebieska calibra jest tak dobrze i dokładnie zrobiona ze pozazdrościć.
wieś? jesli ktoś stwierdzi ze to jest wieś to sam jest smieszny.
definicja wieś tuningu jest taka ze jak ktoś coś chciał udoskonalić i mu nie wyszło i wyszła kicha, np z desek spoilery, albo zle skomponowane i niedobrane kolory i spoilery. są tez rożne style , rat, cult, JDM, USDM.
ktoś gustuje w CULT i powie zaraz ze USDM to wieś :???: buractwo.
znam ludzi którzy za "rat" uważają wieś tuning. ale to głupota. :damn:

a co z japońskim tuningiem gdzie masa naklejek które mają WKŁAD w auto? u nas zostało by to uznane za wieś tuning... a w Japonii szacunek. ah ta polska mentalność...

kok
21-03-2007, 14:47
Człowieku WT to nie tylko dewniane spoilery czy przewymiarowane części zewnętrzene. Do tego można zaliczyć właśnie takie gównoloty jak ta Cali. TZN zrobić z zewnątrz nie wiadomo co zwracające na siebie uwage i do tego obowiąskowo głośne. Mile widziane jest też jak ma Lambo doorsy i oczywiście obowiąskowo musi być najsłobsza wersja, bo przecież jak wezme kupie mocniejszą to na spoilery mi nie styknie.
W tej Cali nie wiem czy było coś dłubane w mechanice ale auto powstało tylko po to by zwracało uwagę po nad wszystko, a w tuningu chodzi o poprawe fabryki głównie mechaniczną by po jazd lepiej się prowadził, lepiej hamował i miał leprze osiągi jeśli jest spełniony choć jeden z tych czynników jest dobrze. Poprawa może też dotyczyć: wnętrza ( tapicerka, nagłośnienie, przedłużenie ) które ma na celu zwiększenie przyjemności podróżowania lub bezpieczeństwa ( np opancerzenie za którym idzie dogłębny tuning mechaniczny ).
Niestety w autach które pokazuja w/w czasopiśmie chodzi głównie tylko o to by auto zmienić stylistycznie przez uglebienie i dołożenie kilkudziesięciu kilo spoilerów które jakoś są ozdobione przez malunki ( do których nic nie mam jeśli sa zrobione z głową ), a wnętrze i bardzie kosmicznie wygląda tym lepiej.

Nuba
21-03-2007, 14:50
ta cali jest dziwna i wręcz "niesmaczna" ... ale czy to wieś tuning kwestia sporna, mi osobiście nie podchodzi taki rodzaj tuningu
sorka ale każde takie auto wyśmieję na ulicy
odkąd pojawiła sie pierwsza część F&F ludzie oszaleli, im więcej przeróbek tym lepiej? może to i być wspaniale spasowane i pasujące wszystko do siebie ale wstyd takim samochodem się pokazać
oczojebny kolorek, genialne blink-blink spinery, lotka która ni jak pasuje do auta a już napewno jeżdżący nim nie wie do czego służy spojler bo przecież to element upiększający auto i nadający mu rasowy wygląd
a ten dach zachodzący na przednią szybę w tej calibrze ? no kur....cze ale jeśli nie widzisz w tym śmiechawy to wybacz ale nigdy nie dojdziemy do porozumienia :wink:

są auta i są różne rodzaje tuningu ... ale zarówno jedno jak i drugie można popsuć nadmierną ilością udziwnień :roll:

EDIT
odnośnie japonii ... jest to kraj w którym średnio raz w miesiącu jest gdzieś trzęsienie ziemi/erupcja wulkany/tajfun/ czy inny kataklizm ( niepotrzebne skreślić) więc ludzie nie inwestują w domy tylko w samochody ... tam jest to poza tym z umiarem ... jeśli swoje domysły kreujesz tylko i wyłącznie na podstawie F&F tokyo drift to gratulacje ... ale tam co dziesiąty tuningowany samochód ma tysiąc naklejek, 10 spojlerów i winyla na całym samochodzie ... u nich tuning zaczyna się od mechaniki i najczęściej tam się kończy

kiedyś widziałem saxo zrobiony w podobnym stylu co ta cali ... silnik 1.0 :mryellow: teraz może zrozumiesz czemu każdy tak jeździ po tym aucie

b707
21-03-2007, 15:03
zgodzę się z Shyrl1 ;] widziałem ją na żywo (Warsaw Motor Show 2005) ;]

To sie pewnie mineliśmy:P

Se7en zgadzam sie z Toba...

Wiele osób nie rozumie po co takie auta powstają... to nie ma byc popisowy wóze którym ktos będzie się rozbijał po mieście... To są auta prezentujace mozliwości w zakresie Tunningu...

Kok z Twojej wypowisedzi wynika że każdy Demo Car producenta Audio klasyfikuje się jako wieś Tuning...
Mylisz tez pojęcie Tuningu mechanicznego z wizulanym... Bowiem tuning to nie tylko poprawianie fabryki ale dostosowanie samochodu do własnych potrzeb... własnego gustu

Bo patrząc z drugiej strone Tuning mechaniczny jest "beee" bo zwiększa spalanie, emisje szkodliwych substancji, ma negatywny wpływ na żywotność mechanizmów oraz może być przyczyna wypadków:/

IMHO takie auta NALEZY traktować jak prezentacje tego co można w dzisajszych czasach zrobić z autem...

Bo dla mnie większym obciachem jest tuning RR wykonany przez Mansory Conquistador

Co do naklejek to większość aut po tuningu urzytkowym/mechanicznym jest nimi obklejona... to sponsorzy albo poprostu chec pokazania co w aucie drzemie... Nawet słynne na forum AE86 Big Yin'a było obklejone...

pzdr

PS: Zreszta ta Cali LTS sostała stworzona specjalnie na wystawy... taka maskotka firmy... Prezentuje ze moga zrobić wszystko... A normalne auta mozna zoabczyc na ich stronie www.lts-auto.pl zreszta taka modyfikacja to juz jest sztuka... a sztuka wszytkim podobac się nie musi... ale niewielu potrafi jednak cos takiego zrobic...

kok
21-03-2007, 16:13
Powiedz mi gdzie z mojego tekstu wynika że myle tuning optyczny z mechanicznym :ogh: owszem napisałem ze jestem przeciwnikiem wizualnego jak nie jest potrzebny ale by to zrozumieć trzeba czytać ze zrozumieniem :roll: .
Co do Dema carów producentów audio oczywiście że nic do nich nie mam jak służą tylko do zademonstrowania możliwości producenta i zwróceniu uwagi na nie. Tylko taki demo car powinien być samobieżny.

Civic_Fan
23-03-2007, 21:17
Tak na temat tej Cali
http://www.autokrata.pl/ogien/1342/polski_tuning_podbil_francuzow/

ŁukaszZz
30-03-2007, 09:28
http://www.autokrata.pl/ogien/1402/tuning_z_francuskiej_wsi/

:lol: :lol: :lol:

Abaddon
01-04-2007, 12:04
http://images21.fotosik.pl/132/ce66d125f2b081ccm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce66d125f2b081cc.html)

:mryellow: :mryellow: :mryellow:

Civic_Fan
07-04-2007, 10:31
http://allegro.pl/item181537520_porsche_turbo_996_replika.html

Wielbłąd
07-04-2007, 10:53
Eeee no ładnie jest przecież zrobiony... :roll:

Luc
07-04-2007, 17:03
Co do Opla CAL-911 2.5V6 to mam mieszane uczucia, ale jednak dość zdecydowanie na NIE... :roll:

Z jednej strony podziwiam dokładność odwzorowania oryginału - nie można powiedzieć że wyszło odpustowo. Z większej odległości lub podczas jazdy, przypuszczam że nawet bym nie zauważył że to nie jest prawdziwe Porsche.

No OK, ale ten samochód to nadal przykład buractwa i utopienia pieniędzy. Cóż z tego że jest tak podobny do 911?
Nawet gdyby odwzorowanie wyglądu było 100%-owe, byłby nie do odróżnienia nawet dla dyrektora Porsche to i tak dla mnie jest gówno warty.

Cały czas jest to tylko i wyłącznie Calibra. Przyspiesza jak Calibra, wydaje dźwięk Calibry, skręca jak Calibra i jest przednionapędowa :lol:
Możliwe że ktoś mi zaraz wyskoczy z jakąś głupią argumentacją typu "A może dla kogoś nieistotne są osiągi, woli tylko spokojnie wozić tyłek?"....
Odpieram z miejsca: skoro nawet tak, to ciekaw jestem jak wygląda wnętrze tego wynalazku :lol:

Jest to pojazd który nie nadaje się do niczego innego, jak burackiego lansu polegającego na jeżdzeniu dookoła domu i szpanowania pt. "mam Porsche"
Dla mnie ktokolwiek kto jeździ takim czymś jest żałosny :lol:

czarna_mamba
09-04-2007, 11:05
Dla mnie ktokolwiek kto jeździ takim czymś jest żałosny :lol:

Kurcze ja też wstydziłbym się wsiąść do takiego auta..., a po drugie to musi byś straszny dyskomfort jechać niby Porsche wiedząc o tym, że układ jezdny i osiągi są z Calibry :wink:
Mnie by to napewno nie pasowało!

Basti
10-04-2007, 16:58
Opel Calibra... Jak będzie czas zrobie fotki przodu(na szybie m.in wielka nalepka). Jej właścicielem jest łysy(dres)kark,z lekką nadwagą,a gdy jedzie słychać bum bum bum bum... :|

http://images22.fotosik.pl/93/7c74c382ee228577m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7c74c382ee228577.html)

Abaddon
10-04-2007, 19:09
U mnie w mieście takich 3 jeździ. Jeden przemalował Calibrę na.... Jaskrawo zielony. Do tego dorzucił skrzydło (bo tego spoilerem nijak nazwać). Nie wiem jak można robić z siebie takiego (przepraszam za wyrażenie) kretyna. :roll:

SPGM1903
10-04-2007, 21:01
te progi wygladaja jak brzuch statystycznej amerykanki... błe :???:
u mnie tez jezdzi pare takich wozow z podobnym tuningiem i tez slychac n-c n-c n-c n-c... widac ten typ tak ma, lubi miec wypas gadzetow i naklejek ile tylko samochod uwiezie...

Basti
20-04-2007, 17:23
Hmm... Pare przykładów (wieś)tuningu :neutral: :

Zlot (http://adamd20.fotosik.pl/albumy/173088.html)

Biedne autka(osobiście nic do Calibry nie mam)...

EDIT:
Biedny XM:http://images20.fotosik.pl/249/32a23a435b40e48am.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/32a23a435b40e48a.html) http://images20.fotosik.pl/249/7257e933946bb3d3m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7257e933946bb3d3.html) :|

kok
03-05-2007, 17:07
http://images21.fotosik.pl/243/3ae7ac8d83c5ea4dm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3ae7ac8d83c5ea4d.html)http://images20.fotosik.pl/298/8800974f45d262d7m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8800974f45d262d7.html)

SupeRallY
04-05-2007, 12:47
Przecież ten citroen jest w takim małym stopniu ztuningowany że nie wiem o co ci chodzi??

Dominik999
04-05-2007, 12:53
Przecież ten citroen jest w takim małym stopniu ztuningowany że nie wiem o co ci chodzi??
Czasami nie chce m się wierzyć, że takie rzeczy można pisać na poważnie... :shock: :damn:

Dj Brabus
04-05-2007, 13:21
Chodzi głównie o uroczy tylny zderzak, z którego wystają hak holowniczy z gniazdem i cudowne cztery końcówki układu wydechowego, z czego każda para w inną stronę. :lol: :lol:

Progi i spoiler na klapie można jeszcze przeboleć...

zychu
04-05-2007, 16:56
ummm ale to Maserati to...brak slow ;/ O.o

Dj Brabus
05-05-2007, 15:45
Za takie zmasakrowanie Shamala powinni jaja obcinać! :twisted:

Abaddon
05-05-2007, 20:46

Rozciąć brzuch, wyjąć jelito, przybić je do słupa i rozgrzanym żelazem po dupsku pieść żeby uciekał. :twisted:

gt4
07-05-2007, 21:47

Rozciąć brzuch, wyjąć jelito, przybić je do słupa i rozgrzanym żelazem po dupsku pieść żeby uciekał. :twisted:
:!: :!: :!:

takie same mysli mi przyszly jak to zobaczylem :evil:

Shyrl
08-05-2007, 09:09
http://www.autodoplnky.cz/fotogalerie/cesky-tuning-alfa-romeo-golden-nuget/ to jest dopiero masakra;]

PS: to kiedyś była alfa 146 :wink:

zychu
08-05-2007, 14:23
to nie jest 146 tylko 33 :P

ja pierdykam....jak mozna tak zniszczyc auto ;/ ten koles chyba nienawidzi AR ~~

przod wygalda jak jakas skoda xD

Shyrl
08-05-2007, 14:33
rzeczywiście... trochę jestem przewrażliwiony ostatnio :wink:

Basti
18-05-2007, 18:04
Ech...Ta chęć dowartościowania się :
http://images21.fotosik.pl/304/82246a87ffd15bfam.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/82246a87ffd15bfa.html) :neutral:

RX-7
19-05-2007, 13:18
Podobną dorwałem, jak wracałem ze szkoły :lol:.
http://images21.fotosik.pl/307/cdfb3f06ce45b3cem.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cdfb3f06ce45b3ce)
Sorki za jakość, ale zdjęcie robione telefonem :wink:

misterLambo
22-05-2007, 20:26
Co za kretyn tak oszpeca takie auta ? :ogh: Jeśli chcecie się pośmiać to macie pare fotek :

Shyrl
22-05-2007, 20:29
To Tipo to nawet ujdzie... tylko ten zderzak trochę mniejszy i jak dla mnie to jakiejś tragedii nie ma specjalnej :damn:

Abaddon
22-05-2007, 20:47
TEN KASZLAK WYMIATA :!: :lol: :lol: :lol:

zychu
22-05-2007, 23:56
a myslalem ze to ruscy sa krolami mega wies tjuningu , a tutaj widze ze nasi rodacy nie odstaja ;p

Basti
26-05-2007, 14:33
Masakra :neutral: ...
Ja złapałem Matiza(ach,ta nalepka na wlew paliwa)
http://images20.fotosik.pl/390/948a0a2d70fdc4cfm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/948a0a2d70fdc4cf.html)

zychu
30-05-2007, 19:21
http://www.autokrata.pl/ogien/1812/tuning_z_ukrainy/ o mamo ;F

ja jestem ciekaw jak to ma jezdzic na 1/4 skoro ma naped na przod ;pp

i ta tylna ossss [=]

sefar
30-05-2007, 21:50
http://images21.fotosik.pl/350/9cebd6b337f3978em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9cebd6b337f3978e.html)

Niestety A3 można zepsuć :roll:

Dj Brabus
31-05-2007, 13:02
Boska AR 156 SW z dedykacją dla nowego moda:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2749060

nikt nie przechodzi koło tego autka obojętnie :-)
Woreczki na wymioty gratis... :roll:

zychu
31-05-2007, 19:26
o boze !!!!!1111111
umarlem - dzwoncie po karetke bo leze pod kompem ;/

kurna takiemu komus za takie cos to bym rowerem caly dzien po kolanie jezdzil ;pp

Emenems
01-06-2007, 18:19
Dla mnie to jest bezczeszczenie wyglądu 156-tki. Która tak naprawdę idealnie prezentuje sie tylko w oryginale.

Nuba
01-06-2007, 18:32
omg
jak widzę jakiekolwiek inne auto przerobione w ten sposób tylko się krzywo uśmiecham z politowaniem dla geniusza poruszającego się tym ... 156 SW ? brak słów

PS. ooo orzeszek M&M awansik ;) gratki

DAFID
02-06-2007, 08:17
Taka bryczka zajechac pod kasyno Monte Carlo :cool:
http://images21.fotosik.pl/226/cc212b1dc48ddaddm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cc212b1dc48ddadd.html) http://images21.fotosik.pl/226/0572c9c6cb9cb239m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0572c9c6cb9cb239.html) http://images21.fotosik.pl/226/f37f58b906f026a0m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f37f58b906f026a0.html)

P.S
Nie jestem pewien czy pokazywalem na tym forum juz ten okaz, z ktorego zlapania jestem dumny

Abaddon
02-06-2007, 09:11
Normalnie NFS... :mryellow:

Emenems
02-06-2007, 09:16
Się śmiejecie, ale spawacz miał przy tym aucie na pewno sporo roboty. Dał bym autu jeden punkcik za oryginalność i ciężką pracę w niego włożoną :wink:

Luc
02-06-2007, 10:25
http://www.autokrata.pl/ogien/1812/tuning_z_ukrainy/ o mamo ;F

ja jestem ciekaw jak to ma jezdzic na 1/4 skoro ma naped na przod ;pp

i ta tylna ossss [=]

To coś przyjedzie za niecały miesiąc na mistrzostwa Europy w 1/4 mili (odbywające się nieopodal Opola, na 99% jadę tam) i będzie startować w klasie aut przednionapędowych :mryellow:

Mam nadzieję, że będzie okazja, abym osobiście mu się przyjrzał...

Jeśli ktoś nie wierzy, że to coś będzie na mistrzostwach Europy, to proszę bardzo, oficjalna lista aut biorących udział w zawodach...
http://www.streetracingmania.com/2007/koedrag/registration.html
...nasz ulubieniec jest zarejestrowany pod numerem 211 :smile:

kok
02-06-2007, 16:33
http://images21.fotosik.pl/353/c29c82853bb87013m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c29c82853bb87013.html)

poorwich
02-06-2007, 17:24
- Mercedes SL al'a SLR:
http://img104.imageshack.us/img104/1935/3261082aqc1.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=3261082aqc1.jpg) http://img467.imageshack.us/img467/9914/3261082bbo7.th.jpg (http://img467.imageshack.us/my.php?image=3261082bbo7.jpg) http://img104.imageshack.us/img104/1120/3261082cmh3.th.jpg (http://img104.imageshack.us/my.php?image=3261082cmh3.jpg)

- BMW serii 3:
http://img467.imageshack.us/img467/1666/215657avt2.th.jpg (http://img467.imageshack.us/my.php?image=215657avt2.jpg) http://img363.imageshack.us/img363/1909/3246138blu2.th.jpg (http://img363.imageshack.us/my.php?image=3246138blu2.jpg) http://img363.imageshack.us/img363/7973/3246138crb0.th.jpg (http://img363.imageshack.us/my.php?image=3246138crb0.jpg) http://img363.imageshack.us/img363/9568/3246138ded2.th.jpg (http://img363.imageshack.us/my.php?image=3246138ded2.jpg)

- Ford Mondeo:
http://img118.imageshack.us/img118/7213/3254181all1.th.jpg (http://img118.imageshack.us/my.php?image=3254181all1.jpg) http://img176.imageshack.us/img176/903/3254181bnz6.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=3254181bnz6.jpg) http://img475.imageshack.us/img475/9310/3254181cwa3.th.jpg (http://img475.imageshack.us/my.php?image=3254181cwa3.jpg) http://img475.imageshack.us/img475/8201/3254181dpt1.th.jpg (http://img475.imageshack.us/my.php?image=3254181dpt1.jpg)

- Porsche:
http://img353.imageshack.us/img353/8325/200412cvy6.th.jpg (http://img353.imageshack.us/my.php?image=200412cvy6.jpg) http://img167.imageshack.us/img167/301/200412dlz2.th.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=200412dlz2.jpg)

zychu
02-06-2007, 17:28
myslalem ze to Mondeo to Vectra..omg ale psuje z tych tjunerow ;p

Wielbłąd
02-06-2007, 17:29
- Mercedes SL al'a SLR:

I to jeszcze w budzie R129! :lol: :lol:

Abaddon
02-06-2007, 19:22
To czerwone BMW (chyba E30) nawet mi się podoba od przodu patrząc... :ogh:

poorwich
03-06-2007, 06:43
Kolejna dostawa:

- Opel Calibra:
http://images12.fotosik.pl/53/280246c0869af942m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/280246c0869af942.html) http://images21.fotosik.pl/354/9bc079b94093f4b1m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9bc079b94093f4b1.html) http://images12.fotosik.pl/53/fa4782d159dfece1m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fa4782d159dfece1.html) http://images21.fotosik.pl/354/9a5e98f4678282b6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9a5e98f4678282b6.html) http://images22.fotosik.pl/125/c1128e0aee753177m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c1128e0aee753177.html) http://images12.fotosik.pl/53/83313e20711b801cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/83313e20711b801c.html) http://images12.fotosik.pl/53/c7eed5a5ff915fe4m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c7eed5a5ff915fe4.html) http://images22.fotosik.pl/125/46bfbc04d3e16938m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/46bfbc04d3e16938.html) http://images12.fotosik.pl/53/47deb92c00c29eb6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/47deb92c00c29eb6.html) http://images22.fotosik.pl/125/61f5448d66dec674m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/61f5448d66dec674.html) http://images12.fotosik.pl/53/6d7f2b6d526e06d8m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d7f2b6d526e06d8.html) http://images22.fotosik.pl/125/de56ad4f05c97d0em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/de56ad4f05c97d0e.html) http://images22.fotosik.pl/125/087b86ead8ff3de6m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/087b86ead8ff3de6.html) http://images12.fotosik.pl/53/857e914ce0b3d8aam.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/857e914ce0b3d8aa.html) http://images12.fotosik.pl/53/3fdb0aab33e98bfdm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3fdb0aab33e98bfd.html) http://images21.fotosik.pl/354/1f9b44f5e097815cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1f9b44f5e097815c.html) http://images11.fotosik.pl/62/c20d16dfe1ec1171m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c20d16dfe1ec1171.html) http://images21.fotosik.pl/354/a48e23a2db0cdd31m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a48e23a2db0cdd31.html) http://images22.fotosik.pl/125/0998c65f62fa71f5m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0998c65f62fa71f5.html) http://images12.fotosik.pl/53/e81e1d4d7fee839cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e81e1d4d7fee839c.html) http://images22.fotosik.pl/125/5cf9751706cbdb96m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5cf9751706cbdb96.html) http://images21.fotosik.pl/354/0c3304d18706c050m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0c3304d18706c050.html) http://images12.fotosik.pl/53/56744ab6fd9ce5f9m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/56744ab6fd9ce5f9.html) http://images22.fotosik.pl/125/1408808785d7deccm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1408808785d7decc.html) http://images21.fotosik.pl/354/810bf041e343c2fdm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/810bf041e343c2fd.html) http://images22.fotosik.pl/125/dacfe5d58cc66d28m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dacfe5d58cc66d28.html) http://images11.fotosik.pl/62/99031c6193ccc9bam.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/99031c6193ccc9ba.html)

- Volkswagen Golf:
http://images22.fotosik.pl/125/fe8da3002f5edc3cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fe8da3002f5edc3c.html) http://images12.fotosik.pl/53/8c488afdb16bf75fm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8c488afdb16bf75f.html) http://images22.fotosik.pl/125/9c1fa2f71e39708am.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9c1fa2f71e39708a.html) http://images21.fotosik.pl/354/5ab43e38638d3805m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5ab43e38638d3805.html)

- Fiat 126p (ten sam, którego fotkę dał kilka postów wyżej kok):
http://images21.fotosik.pl/354/911440e8051ec4a8m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/911440e8051ec4a8.html) http://images22.fotosik.pl/125/86461dd2e5108d45m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/86461dd2e5108d45.html) http://images12.fotosik.pl/53/0b34bb2ab949ca5fm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b34bb2ab949ca5f.html) http://images11.fotosik.pl/62/2b99d4a31c19fe0cm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2b99d4a31c19fe0c.html)

(C) moto.allegro.pl
(C) otomoto.pl

Basti
03-06-2007, 08:18
To czerwone BMW (chyba E30) nawet mi się podoba od przodu patrząc... :ogh:

E21 (tzw.Rekin) ;)

Emenems
03-06-2007, 09:50
Ta Calibra stoi na parkingu dwa bloki od mojego miejsca zamieszkania. Napęd 4x4. Gostek często lansuje sie po mieście.
http://images21.fotosik.pl/354/0c3304d18706c050m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0c3304d18706c050.html) http://images12.fotosik.pl/53/56744ab6fd9ce5f9m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/56744ab6fd9ce5f9.html) http://images22.fotosik.pl/125/1408808785d7deccm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1408808785d7decc.html)
Oczywiście tabliczki już PTU (wcześniej PKA) :mryellow: Więc właścicieli tem samochód już trochę miał.

Szakal
03-06-2007, 10:18
Ta Vectra

Wydawało mi się, że to Calibra. :ogh: Chyba, że o innym aucie mówisz? :susp:

...UPS, czeski błąd. Już poprawiłem. W sumie to Vectra :mryellow: ...MNM

zychu
03-06-2007, 11:13
widac koles zrobil ostry tjuning wizualny XD

b707
03-06-2007, 11:35
http://images21.fotosik.pl/354/0c3304d18706c050m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0c3304d18706c050.html) http://images12.fotosik.pl/53/56744ab6fd9ce5f9m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/56744ab6fd9ce5f9.html) http://images22.fotosik.pl/125/1408808785d7deccm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1408808785d7decc.html)

Szcerze przyznam że ta Calibra bardzi mi sie podoba... Może zmieniłbym kilka rzeczy ale tak naprawde dlamnie niema w tym nic złego...
pzdr

Nuba
03-06-2007, 12:08
b707 poruszył według mnie ważną rzecz
część z prezentowanych tu aut wcale nie jest zwieśniaczonych :wink:
ta cali jest fajna, choć nie przepadam za tak przerobionymi samochodami to nie nazwałbym tego złym tuningiem

nie ma żadnych wielkich spojlerów, jest fajnie wygładzona i przede wszystkim jest zrobiona w dobrym guście

czasami wydawało mi się że niektórzy wrzucają tu wszystkie przerobione auta żeby tylko zaistnieć na forum

Emenems
03-06-2007, 13:58
Na żywo, ten Spoiler z tyłu i to białe malowanie, nie wygląda zbyt dobrze.

Shyrl
03-06-2007, 18:39
Jakby ją inaczej pomalować to dla mnie też wiochy nie ma. Nie gustuję w zbyt mocnym zmienianiu nadwozia ale tutaj efekt psuje głównie lakier :sad:

Szakal
05-06-2007, 09:01
Smart ForTwo "Eleanora" :lol: :lol:

http://images11.fotosik.pl/66/e9f4a0f9acb50f3am.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e9f4a0f9acb50f3a.html) http://images12.fotosik.pl/60/ebecaa82f79c1177m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ebecaa82f79c1177.html) http://images21.fotosik.pl/357/108a4ce8183175d2m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/108a4ce8183175d2.html) http://images22.fotosik.pl/131/cbe592bef621abc3m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cbe592bef621abc3.html) http://images11.fotosik.pl/66/cf93f733a45f1aeem.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf93f733a45f1aee.html) http://images12.fotosik.pl/60/c2886e1d63d8b9eam.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c2886e1d63d8b9ea.html)

filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=CrAKZkKENxM&eurl=

(c) carscoop

b707
05-06-2007, 14:00
Smart ForTwo "Eleanora" :lol: :lol:

http://images11.fotosik.pl/66/e9f4a0f9acb50f3am.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e9f4a0f9acb50f3a.html) http://images12.fotosik.pl/60/ebecaa82f79c1177m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ebecaa82f79c1177.html) http://images21.fotosik.pl/357/108a4ce8183175d2m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/108a4ce8183175d2.html) http://images22.fotosik.pl/131/cbe592bef621abc3m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cbe592bef621abc3.html) http://images11.fotosik.pl/66/cf93f733a45f1aeem.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf93f733a45f1aee.html) http://images12.fotosik.pl/60/c2886e1d63d8b9eam.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c2886e1d63d8b9ea.html)

filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=CrAKZkKENxM&eurl=

(c) carscoop

Troche drobnych zmian bym wprowadził... ale w porówaniu do normalego smarta... Jak bym miał kase to bym kupił:P

Dj Brabus
05-06-2007, 14:04
Gone in 6 seconds - GT 50% :lol: :lol: :lol: Rozwaliło mnie to!! :lol:

Shyrl
05-06-2007, 14:21
Sama Eleonor mi się nie podoba jak nią przywalili w mur i skrócili to nie podoba mi się jeszcze bardziej :wink:

AGENT
05-06-2007, 16:24
Zajedwabisty jest :grin: :shock: Trochę dłuzszy od zwykłego Smarka :lol:

SupeRallY
05-06-2007, 17:30
Smart ForTwo "Eleanora" http://images12.fotosik.pl/60/ebecaa82f79c1177m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ebecaa82f79c1177.html)
Nie lubię ani smarta ani mustanga wszelakiej generacji
ale to fajnie pokazuje jaką mają strefę zgniotu w amerykańskiej motoryzacji :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Abaddon
05-06-2007, 17:36
Żałosne. Nic więcej nie da się powiedzieć. Któś musiał bardzo nie lubieć tego filmu. :damn:

Emenems
05-06-2007, 17:43
Ja uważam że to Autko jest komicznie świetne. Więcej takich jajcarskich tuningów (lub jak sie to nazywa).

Shyrl
05-06-2007, 17:56
Żałosne. Nic więcej nie da się powiedzieć. Któś musiał bardzo nie lubieć tego filmu. :damn:

Hmmm... nie lubię Eleonor... pod blokiem stoi smart któregoś z sąsiadów... w piwnicy jest dykta... hmmmm :twisted: :twisted: :twisted:

Civic_Fan
05-06-2007, 18:26
Może ten smart będzie lepszy ? http://www.youtube.com/watch?v=oPQIizRp9ck

Abaddon
09-06-2007, 09:34
Kwintesencja tematu - Corvette limo rocznik 1979...

http://images12.fotosik.pl/70/8b9f7c32591f5ac7m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b9f7c32591f5ac7.html) http://images22.fotosik.pl/141/04b385705a14d919m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/04b385705a14d919.html) http://images21.fotosik.pl/362/54b57a558742f2b5m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/54b57a558742f2b5.html)

http://images22.fotosik.pl/141/ab9ad0347d27fc49m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab9ad0347d27fc49.html) http://images12.fotosik.pl/70/131b0835b557915fm.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/131b0835b557915f.html) http://images11.fotosik.pl/71/c46d554a3c8a7553m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c46d554a3c8a7553.html)

Pomysł godny najgorszych tortur, z wyrywaiem paznokci na początek... :twisted:

zychu
09-06-2007, 12:30
rozszarpac tego co to zrobil ;/

moja ulubiona generacja Vetty ;/

gt4
09-06-2007, 13:09
Może ten smart będzie lepszy ? http://www.youtube.com/watch?v=oPQIizRp9ck
ten mi sie juz bardziej podoba :cool:

a to widzialem ostatnio

poorwich
10-06-2007, 15:00
RR Phantom SUV :lol: A tak na serio to amerykański SUV Forda z przodem od RR Phantoma :/

http://img516.imageshack.us/img516/5672/carsccoprollssuvford1qs1.th.jpg (http://img516.imageshack.us/my.php?image=carsccoprollssuvford1qs1.jpg) http://img516.imageshack.us/img516/3122/carsccoprollssuvford3rw2.th.jpg (http://img516.imageshack.us/my.php?image=carsccoprollssuvford3rw2.jpg) http://img266.imageshack.us/img266/2351/carsccoprollssuvford4hm4.th.jpg (http://img266.imageshack.us/my.php?image=carsccoprollssuvford4hm4.jpg) http://img266.imageshack.us/img266/1470/carsccoprollssuvford5uv3.th.jpg (http://img266.imageshack.us/my.php?image=carsccoprollssuvford5uv3.jpg) http://img266.imageshack.us/img266/4374/carsccoprollssuvford7qe6.th.jpg (http://img266.imageshack.us/my.php?image=carsccoprollssuvford7qe6.jpg)

Więcej fotek TUTAJ (http://carscoop.blogspot.com/2007/06/ebay-rolls-royce-suv-based-on-ford.html).

(C) carscoop

zychu
10-06-2007, 15:13
ale to trzeba miec w glowie narypane ;d

---

http://www.carstyling.net/gallery-data/be/2004/springtuningshow/088.jpg
rece mi opadly do samej gleby ;/

BABELEC
13-06-2007, 15:14
To fakt.
Za coś takiego należałoby rozstrzelać. Pieczątka "ubój konieczny" na czoło :evil:
http://images12.fotosik.pl/81/0f56564917789adfm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0f56564917789adf)

Robak
13-06-2007, 15:33
Mysliałem ze to radzieki sprzet bo u nich taka moda na robienie z auta cerkwi ale jak zobaczyłem blachy to padłem na ryj ze smiechu. :lol:

BABELEC
13-06-2007, 15:47
Ja, Gdańszczanin, aż się wstydzę za barana. :damn:

poorwich
13-06-2007, 17:31
Ten samochód to bardzo dobry przykład kiczu - przeładowany "ozdobami". Nie chciałbym być potrącony przez ten samochód na przejściu dla pieszych (to orurowanie z przodu rodem z terenówki).

SupeRallY
13-06-2007, 17:33
http://images12.fotosik.pl/81/0f56564917789adfm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0f56564917789adf)
następnym etapem "tuningu" będzie pewnie przyklejenie baranich rogów i kuli dyskotekowej na masce jako "spitit of extasy" :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow:

BABELEC
13-06-2007, 18:06
Jeszcze jeden wieśniak, co się filmów naoglądał. Chciałem mu to urwać.

http://images11.fotosik.pl/76/4f27edd250b2559cm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=4f27edd250b2559c)

Robak
13-06-2007, 18:16
Goryczy dopełniaja przyklejone odblaski, tłumik skierowany w kosmos oraz bajeczny znaczek m3.

Seth
13-06-2007, 18:50
http://www.allegro.pl/item205370929_bmw_m3_3_2l_321_km_orginal_tuning_e_ 46.html

to jest tragedia w tuningu bmw

Basti
13-06-2007, 19:22
Szkoda słow :| ... W "BMW Trends" pokazywali gościa,który...przerobił/połączył E30 z E36 i E46...no poprostu masakra!Z tej (http://www.trends.com.pl/) stronki można pobrać wydanie 2/2006 w PDF jednak tam widać na spisie treści to coś...-resztę-można sobie wyobrazić.

Seth
13-06-2007, 19:25
jak E30 z E36 i E46, to niech mu ziemia lekką będzie, ale to nie jest taka masakra - tu zostało zniszczone M3 :evil:

zychu
13-06-2007, 19:34
wracajac do tego 300C ta rura na tylnej klapie wygalda jak porecz XD

Petter
13-06-2007, 23:17
http://www.allegro.pl/item205370929_bmw_m3_3_2l_321_km_orginal_tuning_e_ 46.html

to jest tragedia w tuningu bmwAle to jest rozbity składak!! :|

Seth
13-06-2007, 23:24
jaki znów rozbity składak? M3 E36 z przeszczepionym przodem od E46 - taki stajl :neutral:

Petter
14-06-2007, 23:38
Szczerze mowiac widziałem w warszawce taka bejce. A ze akurat stała u mechanika to po zapytaniu dowiedzialem sie ze facet rozbity sazmochod sobie "ulepszył".. Duze prawdopodobienstwo ze ty też taka historia była.

Shyrl
18-06-2007, 08:35
Może trochę dowalę fanom BMW, ale trudno:

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=33&postdays=0&postorder=asc&start=0

znaleziono na: forum.alfaholicy.net

Mój osobisty faworyt to żółty banan udający 8mkę :lol:

Emenems
18-06-2007, 08:54
Żeby nie było że Alfaholicy nie potrafią się z siebie śmiać
http://agrotuning.fotosik.pl/
również znalezione na: forum.alfaholicy.net

Shyrl
18-06-2007, 09:04
W tym przypadku moim faworytem jest to:
http://images12.fotosik.pl/90/9512745fc488aea5m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9512745fc488aea5)

cokolwiek to kiedyś było :lol:

Ale i wśród forumowiczów zdarzają sie nam "ładne kwiatki"

http://www.forum.alfaholicy.net/topics17/alfa-156-to-niezwykla-alfa-style-by-mariusz-vt2156.htm

IMO zbrodnia :damn:

Abaddon
18-06-2007, 11:41
Dwa przykłady wieśniackiego tjuningu w moim mieście:

http://images12.fotosik.pl/94/0b3cb93617b1d98em.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b3cb93617b1d98e.html) http://images21.fotosik.pl/374/452262d32c02a8fem.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/452262d32c02a8fe.html)

Oraz przykład że nadmiar pieniędzy potrafi "odmóżdżać":

http://images22.fotosik.pl/165/c3ddacc67c94e276m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3ddacc67c94e276.html)

:mryellow:

Wielbłąd
18-06-2007, 12:48
Oraz przykład że nadmiar pieniędzy potrafi "odmóżdżać":

Brak ich również.

To VT.

307_big_fan
18-06-2007, 12:53
Czy ja wiem ... skoro istnieje w kolorze morskim :???:
http://static.flickr.com/66/172778728_f0dda15103_o.jpg

Wielbłąd
18-06-2007, 12:57
No żeby tutaj nie poznać, że to VT to trzeba być wyjątkowo udanym....

307_big_fan
18-06-2007, 13:02
No dobra ... może faktycznie jest to VT ... obleśnie wygląda ... :surp:

Nuba
18-06-2007, 14:03
a ja kiedyś czytałem na temat tego/tych samochodu ;) jeśli to na prawdę VT to gratuluję pomysłowości autorowi tekstu i przerabiania kilku zdjęć ...

http://images22.fotosik.pl/166/b72831edcc833f2cm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b72831edcc833f2c)

mam dwa zdjęcia z tym że jedna już jest na którym rzeczywiście nie wygląda zbyt realnie ale to przez oczojebny kolor ;] :mryellow:

EDIT od razu zaznaczę że óżowy enzo nie jest osamotniony ... sprzedano ponoć kilka sztuk

307_big_fan
18-06-2007, 14:10
Skoro sprzedano kilka sztuk różowego ... to może nie być to VT tylko prawdziwa fotka ... oby nie :evil: