PDA

Zobacz pełną wersję : Subaru Legacy Outback

-=Sadek=-
23-04-2005, 21:36
No to co powiecie na to:
-2.5l, 165KM, 0-100km/h-9.8s i 198km/h- V-Max
-3.0l, 245KM, 0-100km/h-8.5s i 224km/h- V-Max
-oba oczywiście 4x4 :mrgreen:
Mi sie bardzo podoba a ciekawe jak Wam?

Davis
23-04-2005, 21:40
A mi nie za bardzo. Nic niezwyklego, lubie auta wyrożniajace sie z tlumu, a tutaj nie ma nic ciekawego i futurystycznego. A ten fatalny kolorek jeszcze poteguje moje zdanie. Ładne sa jedynie fele (jak na model seryjny).

AML
23-04-2005, 21:46
To jest jeden z najlepszych kombi jakie kiedykolwiek widziałem.
Zawieszenie, skrzynia i parę innych podzespołów jest z Imprezy, pozatym auto jest wręcz świetnie wykonane, z bardzo dobrych materiałów i precyzyjnie złożone.
Kosztuje coś około 27 tyś. funtów.
A w czerwonym kolorze wygląda bajecznie.

Raffi
23-04-2005, 21:58
A ja wręcz przeciwnie. Wolę auta spokojne, takie nieszpanujące :cool: A Subaru Legacy, jest tak jak powiedział Aston, jednym z najlepszych kombi na świecie. Świetny silnik, ładna stylistyka, kapitalne zawieszenie i napęd na cztery koła.

iq3b
23-04-2005, 22:25
Piękny saomchód. Kiedyś był: mocny, luksusowy, szybki ale nudny. W nowej wersji do wymienionych zalet doszła wspaniała stylistyka. Faktycznie to zdjęcie nie ukazuje pełnych walorów tego Subaru. Postaram się coś znaleść i wrzuce. Może to przekona większe grono do tego auta.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

update:

znalazłem takie:

źródło - auto.cz

Wck
24-04-2005, 02:14
znalazłem takie:

To jest Legacy, a nie Outback :wink:

Moje zdanie chyba już znacie, ale jeśli nie to powiem - piękne, cudowne miodzio, śliczne itp :cool: Oczywiście, że jest to jedno z najładniejszych i najlepszych kombiaczków na świecie :smile: Fakt, że ładniejsze jest Legacy, ale za to Outback ma wyższe zawieszenie, i parę innych smaczków :smile:

iq3b
24-04-2005, 10:50
To jest Legacy, a nie Outback :wink:
0 w morde. widocznie wczoraj za długo siedziałem przy kompie i już mi się pomylało :razz: No ale przyznacie że zdjecia miodzio :cool:

TuningPan
24-04-2005, 14:29
fajny wozik jak na kombi to jest fajny

Fancars
25-04-2005, 12:00
Legacy staje pod moja szkola byla.Jak czasem ide to sie przygl;adam i musze stwierdzic ze na zywo jeszcze lepiej wyglada...TO jest moj wymarzony woz jesli chodzi o sedany oprocz BMW....Uwazam ze pod wzgledem emocji jakie wyzwala to MB czy Audi nie moze sie z nim rownac...Fenomenalny silnik,zawieszenie pewnie tez(w koncu to SUbaru) a i prowadzenie niczego sobie jesli wierzyc testom...Cud Miód i Orzeszki..

-=Sadek=-
25-04-2005, 14:51
Legacy staje pod moja szkola byla.Jak czasem ide to sie przygl;adam i musze stwierdzic ze na zywo jeszcze lepiej wyglada...TO jest moj wymarzony woz jesli chodzi o sedany oprocz BMW....Uwazam ze pod wzgledem emocji jakie wyzwala to MB czy Audi nie moze sie z nim rownac...Fenomenalny silnik,zawieszenie pewnie tez(w koncu to SUbaru) a i prowadzenie niczego sobie jesli wierzyc testom...Cud Miód i Orzeszki..

heh no terz kiedyś stało obok mejej szkoły a za nim nowe audi a6 3.0 TDI (na angielskich reyestracjach tzn z kierownicą nie potej stronie co trzeba) dech w piersiach zapiera :smile:

Wck
25-04-2005, 15:59
Kto zmienił nazwę tematu :?: Przecież Sadek wyraźnie mówił o Outbacku...

shrek
25-04-2005, 17:13
Outback jest naprawdę fajnym autkiem. Ma bardzopojemny bagażnik, dobre wyposazenie i mocny silnik.

-=Sadek=-
25-04-2005, 17:28

ej no właśnie? :?: ? dla wiadomości to nie jest zwykłe Legacy

MikI MałS
25-04-2005, 17:55

Zdecydujcie się czy to jest Legacy czy Outback :mad:

-=Sadek=-
25-04-2005, 18:46

Zdecydujcie się czy to jest Legacy czy Outback :mad:

źle mnie zrozumiałeś. to "dla wiadomości to nie jest zwykłe Legacy " to nie było do Wck tylko do tego co ten temat zmienił

Łukasz (POPEK)
27-04-2005, 09:43
Przod ma bardzo ładny, ale tył brzydki. Mowie o kombiaku

-=Sadek=-
27-04-2005, 10:39
Przod ma bardzo ładny, ale tył brzydki. Mowie o kombiaku

a ja na odwrót uwarzam :smile: dla mnie przód troche za spokojny jak na Subaru za to tył jest przepiękny, najładniejsze kombi- Subaru

P.S. przypomniał mi sie mały minus: strasznie drogie części :sad:

Di Kej
19-05-2005, 21:34
Mnie się baaaaaaaardzo podoba, dobre osiągi, ładny design i wnętrze.

BABELEC
19-05-2005, 21:36
Widziałem go kilka razy w ciągu ostatniego tygodnia. Ładnie się prezentuje (srebrny). Mógłbym smigać takim na luzaku.