PDA

Zobacz pełną wersję : [priv] BMW M3

pyro
24-04-2005, 13:13
Polak jak chce to potrafi, według mnie to jest prawdziwy tuning w wykonaniu VTG, a bedzie to kontynuować KSRmotorsport :cool:

opis:
http://www.vtg.pl/pbmwe30.php

galeria:
http://www.vtg.pl/galeria.php?start=1&id=66

widziałem auto w akcji na sprincie na 1/4 mili i wyglada/jeździ zajebiscie :cool:

Davis
24-04-2005, 14:46
Taaaa, z zewnatrz autko wyglada swietnie :!: Wszystko jest nie dosc ze ladne to pasujace do siebie nawzajem. Osiagi tez bardzo dobre. Rezczywiscie jak sie tylko postara to nawet Polak moze zrobic cos dobrze... :wink:

Mercedesw123
24-04-2005, 17:41
fajny tuning, wszystko do siebie pasuje, u mnie w miescie jezdzi podobny Lancer(oczywiscie nie Evo) i jest podobnie stuningowany. Dla mnie najbardziej w Bmw sie podoba ta kolorystyka...

Kasti
24-05-2005, 20:14
o loll mam ja na plakacie :ogh: niezla furka na sss ma sie scigac z 1000 konna supra :shock: samam taka bete 1,8l na wielopunkcie ale jazda ale tlumik tak napier... dala ze to glowa peka bo tlumiczek po 300 000 tysiach odmawia posluszenstwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :!: orginalny z 7 paczek ajakas pala powiedziala ze jak mam bete za cale 5,5 tysia to jestem banan tekst HA HA HA HA HI HI HA HA KRETYN :evil:

TuningPan
24-05-2005, 20:28
o takim samochodzie wlasnie marza dresy :mryellow:

Kasti
24-05-2005, 20:34
desy jak dresy ja tam nie preferuje konmkretnego stulu ubieram sie jak mi wygodnie a to auto to cudo :!: :cool:

Gemini
24-05-2005, 20:41
Muszę przyznać, że całkiem fajnie to wygląda :) kolor rzucający się w oczy i te felgi :) są cudowne :D i ta moc :arrow: miodzio :D

Ice
24-05-2005, 20:42

W takim razie jestem dresem....

TuningPan
24-05-2005, 20:48
desy jak dresy ja tam nie preferuje konmkretnego stulu ubieram sie jak mi wygodnie a to auto to cudo :!: :cool:

no bez przesady cudo to nie jest

PS.Ta nizej jest wypasiona tylko ze to juz nowa wersja :mryellow:

Ice
24-05-2005, 20:54

no bez przesady cudo to nie jest

PS.Ta nizej jest wypasiona tylko ze to juz nowa wersja :mryellow:

Zapraszam do działu tunig, tam poświęciłem jej galerie.

Fancars
25-05-2005, 13:50

tylko ze zaden dres nie pojdzie do VTG stuningowac swojej betki bo stwierdzi ze sam potrafi to lepiej...I kupi w Leclercu tlumik i naklejke PIONIER i sobie je zamontuje jak potrafi najlepiej...Taka mala roznica...Troche dziwny IC w tej becie jest...Jakis taki za duzy i za bardzo wyustaje...Ale czego sie nie robi dla osiagow...Ogolem niezly wozek do wyscigow...