PDA

Zobacz pełną wersję : TVN Turbo i ciężarówki

Sonsiatt
30-04-2004, 14:46
TVN Turbo jest dobrym kanałem tematycznym.Top Gear,Motorwizja itp.Cośtam brzęczeli o tym czy stworzyć program o łodziach motorowych.Moje pytanie brzmi tak : czemu nie ma nic o cieżarówkach ??? :evil: Kurde,niby program o "samochodziarstwie",a tych "wiekszych" juz nie pokażąa.Są motocykle,autka,czołgi samoloty a nie ma trucków.Żal i rozpacz. :( Mam nadzieję że gdy wrzucą taki program nie będzie to "Na osi".Masakra normalnie...

Ice
30-04-2004, 15:26
Nie denerwuj ludzi, ja niestety nie mam tvn turbo :wink:

A o ciezarowkach nie ma progow, bo sa nie oplacalne, i jest nimi widocznie male zainteresowanie, wiec taki program "Na osi" wysttaarcza wiekszosci telewidzow...
Mi na przyklad brakuje fajnych progow dotyczacych (pokazujacych) fury po tunigu...

Sonsiatt
30-04-2004, 15:36
W sumie tez racja.Ale skoro robią progsy o czolgach,albo nawet wykupuja licencje na zagraniczne magazyny typu TopGera to na pewno znalazlby sie jakis o ciężarówkach.
Apropos nerwów to TVN Turbo nie jest taki fajny jak sie wydaje ;)

Ice
30-04-2004, 16:04
Apropos nerwów to TVN Turbo nie jest taki fajny jak sie wydaje ;)
Całe szczęście :wink:

Widocznie oglodalnosc progow o ciezarowkach jest za mala, wiec im sie nie oplaca tego robic..., a samo na osi jakos tam zaspokaja rynek.

Ja sie nadal dziwie ze nie ma nic o tuningu, a jezeli jest to tylko raz na jakis czas, jeden 'artykol' przez 2 min...

Seth
30-04-2004, 16:53
Na TVN Turbo leci "Czas Tuningu" całkiem niezły jest, a o ciężarówkach faktycznie nic nie ma :?

Ice
30-04-2004, 16:56
no niestety, ale tylko na tvn24 jest prog o tuningu :(

kenny
30-04-2004, 17:17
no ale wiecie co czemu to piszecie na tym forum?? to trzeba do tvnu pisac raczej :roll:

Ice
30-04-2004, 17:21
a po co omawiamy wyglad danego auta, skoro nic to nei zmieni? Piszmy do producenta...
po co omawaimy design dzisiejszych aut? to nic nie zmieni...
po co to forum? Bicie piany ktore nic nie zmieni....

A wiec odpowiadam.... piszemu to po to, zeby podyskutowac, wymienic sie opiniami... wiec nie widze w tym nic zlego i nie na miejscu :]

sly_85
30-04-2004, 17:50
no tak ale jak bysmy tak pesymistycznie mysleli :( to tez mozna powiedziec ... po co nam tapety z autkami na pulpicie przeciez to i tak nic nie zmieni :cry: a to juz lekka przesada :wink:

Ice
30-04-2004, 18:07
a no wlascie... :D

Kobi
30-04-2004, 20:46
No to nie jesteśmy sami ja tez nie mam TVN Turbo :|

Ice
30-04-2004, 20:51
a no witam w clubie, i witam po przerwie na aG ;)

Spark^
30-04-2004, 21:20
Patrzę, że nie tylko ja mam TVN Turbo hehe. Chcicałbym, żeby ktos mógł mi napisć kiedy bedzie program "Uliczni Szaleńcy" bo jakos utrafić nie mogę ....

ilovebmw
30-04-2004, 21:28
A ja mialem TVN Turbo i zniknelo...........ale sie wkurzylem :evil: Najfajniejszy byl Monster Garage :twisted: i Top Gear :twisted:
O ile wiem to mozna zobaczyc w programie kiedy jest ten program "Uliczni szalency". Program TVN Turbo jest chyba w telegazecie TVN.

Ice
30-04-2004, 21:32
O wlasnie zauwazylem, niech moderator przeniesie temat na inny dzial forum :]

Spark^
30-04-2004, 22:07
U mnie telegazeta na TVN sie pieprzy często :(

sly_85
01-05-2004, 10:10
ale problem macie :lol:
programy stacji sa na :arrow:
:arrow: www.tvn.pl
:arrow: www.tvnturbo.pl
powodzenia :wink:

Sonsiatt
01-05-2004, 10:23
Ciekaw jestem kiedy i czy w ogole wrzuca ten program o łodziach motorowych:)

reanimator
02-05-2004, 13:27
Kup sobie to i owo tam jest program tvn turbo

Ice
02-05-2004, 13:50
Internet chyba wystarczy :mrgreen: po co inne koszta :]

fred
25-07-2004, 16:04
Sonsiatt a oglodasz MONSTER GARAGE---tam jest o ciezarówkach :D ile razy przerabiali traki.naprawde zajefajny program -polecam kazdemu - sam po tym porgrami probuje z resoraka zrobic jakiegoś maybacha :D

Sonsiatt
25-07-2004, 16:43
:) to jednak nie to samo co FH,Eurostar albo XF :P:P:P:P

Emenems
06-09-2004, 20:15
Na TVN Turbo nie ma programu o ciężarówkach. Ale zapewne większość z was ma kanał TVN 7, a tam jest taki fajny program "wyłacznie" o ciężarówkach pt. "Na Osi" leci cyba w sobote po południu.
Pozdrawiam

Jason
06-09-2004, 21:05
Tvn Turbo rządzi Jeremy Clarkson "No Limits"

Pabloo
06-09-2004, 21:09
Po co ciężarówki na tvn turbo??. Takie programy nie mają popularności u nas. To się nie opłaca. Wystarczy że puszczają dwa razy w tygodniu na TVN7 " Na Osi" (w sobote o 14:00 a w niedziele o 8:00). To powinło narazie wystarczyć MANIAKOM CIĘŻARÓWEK. Poczekajcie aż wejdzie jakiś bogaty i dobry program o TIRACH.

szyna007
23-09-2004, 10:30
ja uważam że TVN TURBO jest zajebiste i lubie ciągle to oglądać JEŚLI KTOŚ NIE MA TEJ STACJII TO JEST LAMUSEM I CIOTĄ

reanimator
23-09-2004, 10:56
ja uważam że TVN TURBO jest zajebiste i lubie ciągle to oglądać JEŚLI KTOŚ NIE MA TEJ STACJII TO JEST LAMUSEM I CIOTĄ

ja mam ten kanał,ale to nie zależy od ludzi tylko od operatora kablówki
więc po co mówić tak jak ty mówisz

Sonsiatt
23-09-2004, 14:48

Jezeli Twoj tok myslenia sie ogranicza do konstruowania takich wypowiedzi
to sam jestes lamusem i ciota... :evil: :? :evil:

Ice
23-09-2004, 16:01
1. Usunąć jego post :!:
2. Juz mam tvn turbo :mrgreen:
3. Top Gear 4ever :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wilu
23-09-2004, 18:50

Jezeli Twoj tok myslenia sie ogranicza do konstruowania takich wypowiedzi
to sam jestes lamusem i ciota... :evil: :? :evil:

I znowu Ci przyznam rację 8) 8)

Sonsiatt
23-09-2004, 20:11
:) :) :)

Wilu
24-09-2004, 14:31
http://www.airss.aplus.pl/forum/images/smiles/icon_piwo.GIF

Cosworth
02-10-2004, 23:12
Temat (apropos - powinien być w innym dziale panie moderatorze ! ) trochę się zepsuł za sprawą elokwentnej "do bólu" wypowiedzi niejakiego "szyny007", więc postaram się sprowadzić go ( temat, nie szynę ;) ) na właściwy tor, jako że nie znalazłem innego traktującego o TVN Turbo.

Mianowicie chciałbym wszystkich którzy posiadają dostęp do telewizji TVN Turbo namówić (chociaż chyba niepotrzebnie, bo i tak wszyscy oglądają) do BEZWZGLĘDNEGO obejrzenia odcinka programu Top Gear, który miał swoją premierę dziś 2.10.2004 Sobota o 10:00.

Dlaczego tak bardzo Was namawiam ?

Dlatego, że w tym odcinku panowie Clarkson, Hammond i May przy pomocy ekipy z BBC i Top Gear pokazali jak powinna wyglądać IDEALNA prezentacja sportowego auta. Chodzo mi o porównanie BMW serii 6, Porsche 911 Carrera i Jaguara XKR które odbyło się na plaży gdzieś w Walii. - Ta dynamika ! Ta sceneria ! Te auta ! - Zaparło mi dech w piersiach... Ten program zawsze imponował Mi stylem prezentacji poszczególnych aut, ale ta dzisiejsza mnie rozwaliła ! Widać, że te auta chcą jechać, a rozbryzgi wody i mokrego piachu potęgują moc która drzemie w tych monstrach... Momentami przypominało to balet w wykonaniu trzech najpiękniejszych kobiet świata....

Wygrana "Jaga" XKR była jak dla mnie bezapelacyjna, bo "kociak" oprócz stylu, miał również największy potencjał w silniku i zawieszeniu.

Zabawne, że byłem zdecydowany napisać podobny stylem tekst, po prezentacji czarnego Lotusa, gdy Clarkson mierzył się AH64D Longbow, ale nie byłem przekonany. Dobrze, że zaczekałem bo teraz mam 200% pewności - TOP GEAR RULEz :!:

Ekipy z polskich programów motoryzacyjnych, także tych z TVN Turbo (żałosny Rentgen...) powinny patrzeć - zbierać szczęki z podłogi - i się uczyć...

Emenems
03-10-2004, 15:33
Tylko że Top Gear jest programem BBC z wieloletnią tradycją i "środkami" żeby takie testy przeprowadzać. Firmy motoryzacyjne biją sie żeby przetestowali ich samochód. A nam pozostaje nieodżałowany pan Zientarski z Synem :D.

Jednak moim zdaniem w Top Gear niekiedy zdrowo przeginają, niektóre pozycje ich programu są może efektowne i fajne (wystrzeliwanie sprężonym powietrzem złomów), ale co to ma to testów i pokazywania samochodów, jest to może ciekawe, ale głupie, taka droga zapchajdziura programowa...lecz mimo wszystko nie ma lepszych programów..szydera jest niekiedy totalna
Pozdrawiam

Pabloo
03-10-2004, 17:43
Ja uwielbiam Top Gear.
Zwłaszcza jak psują koreańskie samochody.
Oglądałem do jak trafiali w przyczepę samochodami.

reanimator
03-10-2004, 19:39
z tym Apachem było dobre jak prubował namierzyć Elise.
oczywiście nie przegapie tego odcinka :twisted:

Pabloo
03-10-2004, 19:57
z tym Apachem było dobre jak prubował namierzyć Elise.
oczywiście nie przegapie tego odcinka :twisted:
Też to oglądałem
to też było super