PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubiona firma tuningowa

TuningPan
27-04-2005, 17:11
jaka waszym zdaniem jest najlepsza albo ktora najbardziej lubicie firme TUNINGOWA :?: moja ulubiona jest SPARCO poniewarz robia fajne akcesoria tuningowe, nastepnie NOS za te super sytemy, TOYO, BREMBO

a wasza ulubiona firma to... :?: :?: :?:

MKa
27-04-2005, 17:34
Jeśli chodzi o firmy produkujące akcesoria tuningowe itp. to najbardziej lubię SPARCO i BREMBO.

Natomiast z tunerów to HAMMAN, CARLSSON, HARTGE, SCHNITZER, AMG i BRABUS. :grin: :grin: :grin:

kuules
27-04-2005, 18:13
Tak dla informacji kolegi TuningPan, firma Toyo produkuje opony ,a nie akcesoria tuningowe. Chyba ze powstal jakis klon tej firmy o ktorym nie wiem. Jesli tak to poprosze o jakies www.

Dominik999
27-04-2005, 18:14
Jeśli chodzi o firmy produkujące akcesoria tuningowe itp. to najbardziej lubię SPARCO i BREMBO.

Natomiast z tunerów to HAMMAN, CARLSSON, HARTGE, SCHNITZER, AMG i BRABUS. :grin: :grin: :grin:
Nic dodać, nic ująć - same tuzy tuningu :wink:

Davis
27-04-2005, 18:21
No coz, jeswli chodzi o akcesora to SPARCO, bo jest najsolidniejsza i pewna. Poza tym NOS i NX za wtryski nitro i inne drobiazki. Felgi najlepsze sa chyba O.Z. zas jest chodzi o firme Tunerska to za bardzo sie w tym nie orientyje, ale Hamann i Brabus robia wdl. mnie swietne auta :wink:

MKa
27-04-2005, 18:38
Felgi to najlepsze robi O.Z. oraz AEZ wg mnie.

BABELEC
27-04-2005, 18:45
West Coast Customs. Eeee....żartowałem :cool:

Dla:
Mercedesa - Carlson
Porsche - Sportec
Audi - MTM
BMW - Hartge
Ford - Zender

Fele - dobre robi Momo, MTM, OZ.

Enzo
27-04-2005, 19:08
Brembo, Sparco.

Hamann, Alpina, Hartge, AC Schnitzer, Koenig Specials.

Polecam tez polska firme zajmujaca sie ywlocznie tuningiem BMW a mianowicie KSR Motorsport.

Kolega z Opola wymienil tam przelotowke supersprinta i wywalil kata co dalo mu moc 202KM (czyli o 10KM wiecej w prownaniu

do serii Chodzi o BMW 325i Coupe M50B25)

King Kerosin
27-04-2005, 19:08
Arden
Overfinch
Nothelle
Mulliner
Brabus
Hartge

kok
27-04-2005, 19:28
Moje ulubione firmy to:
Lingenfelter
Hennessey
MTM
Gemballa
Blitz

I mój nr 1 to KOENIG SPECIALS :grin: :grin: :grin:

-=Sadek=-
27-04-2005, 20:09
1.AT 2000 (firma od Alf, 100m od mojego bloku, kiedys zajzalem co oni tam z tymi Alfami robia to: :shock: )
2.Cobra- www.cobra-sor.com
3.Steinmetz- www.steinmetz.de

Fancars
28-04-2005, 18:13
Dla:
Mercedesa - Carlsson
Porsche - Sportec
Audi - MTM
BMW - Hartge
Ford - Zender

Fele - dobre robi Momo, MTM, OZ.

do BMW bym dodal Hammana,AC Schnitzera i Alpine.Poza tym Koenig Specials,specjalisci z VTG,Felgi dodtakowo AEZ (i tak OZ rulz :grin: ),a za kolory House of Kolors.Poza tym tuning domowy cenie jesli ktos sie na tym zna i ma dobry gust.(domowy czyt.Uzyte najlepsze czesci z wielu firm tuningowych czasem daja cudowny efekt)

Poza tym oczywiscie M Gmbh.

P.S. Nie zapominajmy o cudownej firmie Carzone Specials :lol:

reanimator
28-04-2005, 22:47
AMG,BRABUS,MPOWER te trzy robią auta dobrze skrojone i same torpedy
Carlsson roi dobrze ale są lepsi tak samo inni tunerzy mercedesa,tak jak i Hamman u BMW nie jest rewelacją

kok
29-04-2005, 23:03

AMG I MPOWER niesą firmami Tuningowymi tylko oddziałami zajmującymi sie przygotowywaniem Najmocniejszych wersji i indywidualnymi zamówieniami :mad:

kuules
29-04-2005, 23:11

AMG I MPOWER niesą firmami Tuningowymi tylko oddziałami zajmującymi sie przygotowywaniem Najmocniejszych wersji i indywidualnymi zamówieniami :mad:

Mylisz sie AMG bylo calkowicie osobna firma tuningujaca Mercedesy. Dopiero po pewnym czasie, kiedy Mercedes wykupil wiekszosciowy pakiet udzialow stala sie firmowym tunerem. Lecz nadal pozostaje oddzielna firma.

Co go M GmbH to sie zgadza to tylko oddzial BMW zajmujacy sie sportowymi projektami firmy.

AML
29-04-2005, 23:13
Nie kręci mnie ogólnie tuning, ale jeśli już mam wybierać tunera to będzie to AC Schnitzer, każde stuningowane przez nich BMW jest piękne (z resztą nawet i bez tuningu :twisted:), silniki świetne, zawieszenia, przyczepność, prowdzenie, auta wręcz doskonałe, no i pięknie wyglądają w srebrnym kolorze.

kok
30-04-2005, 12:07
niechce sie znowu czepiać Aston ale cenisz AC Schnitzer'a za żeczy których już nieoferuje. Obecnie w ofercie ma tylko pakiety stylistyczne, felgi. nawet chip tuningu nie oferuje :!:

Doktorek
30-04-2005, 12:35
Mercedesa - AMG
Porsche - Sportec
Audi - Sportec
BMW - Hamann

MKa
30-04-2005, 12:42
AMG I MPOWER niesą firmami Tuningowymi tylko oddziałami zajmującymi sie przygotowywaniem Najmocniejszych wersji (...)
To prawie to samo :!: :wink:

shrek
30-04-2005, 12:50
Moją ulubioną jest Startech. Fajnie tuninguje chrystlery. Szczególnie mi się podoba Startech 300c.

dejna
30-04-2005, 16:22
BRABUS
CARLSSON
ALPINA

kok
30-04-2005, 19:13
AMG I MPOWER niesą firmami Tuningowymi tylko oddziałami zajmującymi sie przygotowywaniem Najmocniejszych wersji (...)
NIe tosamo AMG owszem była firmą tuningową ale w 1999r została przejąta przez Mercedesa i odtamtego czasu wersje AMG są tworzone przez Mercedesa A MPOWER zostało powołane do życia jako oddział BMW przygotujący samochody wyczynowe i po sukcesach sportowych w połowie lat 70-tych stworzyli M1 jako szczytowe osiągniecie techniki z wyczynowych pojazdów BMW dla "przecietnych" śmiertelników :wink:

MKa
30-04-2005, 21:11
NIe tosamo AMG owszem była firmą tuningową ale w 1999r została przejąta przez Mercedesa i odtamtego czasu wersje AMG są tworzone przez Mercedesa A MPOWER zostało powołane do życia jako oddział BMW przygotujący samochody wyczynowe i po sukcesach sportowych w połowie lat 70-tych stworzyli M1 jako szczytowe osiągniecie techniki z wyczynowych pojazdów BMW dla "przecietnych" śmiertelników :wink:
Ale PRAWIE. :grin: :grin: :grin:
A zresztą - mniejsza z tym :!: :!: :!: :wink:

Piszmy dalej ulubonych tunerów :!:

TuningPan
01-05-2005, 12:26
moze powiecie cos o firmach z czesciami, akcesoriami itp. :smile:

kok
01-05-2005, 13:21
Każda firma Tuningowa robi części i akcesoria :wink:
Tobie chodzi o firmy takie jak N.O.S. NX Sparco Brembo itd. itp. To powiem tyle że tuning w stylu szbcy i wściekli wobule mnie nie rusza :!:
Co innego jak powstanie mocny japończyk bez całeby odpustu w stylu neony gdzie sie ino da, 1000 vinyli by jakoś wyglądał i 150 Kg nagłośnienia w bagażniku.
co niezmienia faktu że chciałbym taką supre (http://fast-autos.net/jun/junakirasupra.html) tylko zastawiłbym ja w orginalnym kolorze z minimalnym kitem aerodynamicznym ( by dało sie to prowadzić przy wiekszych prędkościach ) na jakiś ciekawyszych felach magnesowych lub carbonowych :smile:

TuningPan
01-05-2005, 16:48
Każda firma Tuningowa robi części i akcesoria :wink:
Tobie chodzi o firmy takie jak N.O.S. NX Sparco Brembo itd. itp. To powiem tyle że tuning w stylu szbcy i wściekli wobule mnie nie rusza :!:
Co innego jak powstanie mocny japończyk bez całeby odpustu w stylu neony gdzie sie ino da, 1000 vinyli by jakoś wyglądał i 150 Kg nagłośnienia w bagażniku.
co niezmienia faktu że chciałbym taką supre (http://fast-autos.net/jun/junakirasupra.html) tylko zastawiłbym ja w orginalnym kolorze z minimalnym kitem aerodynamicznym ( by dało sie to prowadzić przy wiekszych prędkościach ) na jakiś ciekawyszych felach magnesowych lub carbonowych :smile:

nie koniecznie chodzi mi o firmy o ktorych piszesz, chodzi mi tez o europejskie troche mniej znane firmy ale robiace rownie dobre akcesoria :wink: a co do tej supry to zdezak ma jak spychacz :grin:

kok
01-05-2005, 22:25
chodziło mi o przeróbke mechaniczną a mie optyczną :!:

TuningPan
02-05-2005, 12:29
chodziło mi o przeróbke mechaniczną a mie optyczną :!:

a mi w tym przypadku chodzi o wyglad zewnetrzny i wewnetrzny samochodzu, czyli rozne dodatki takie jak spojlery, zdezaki, kierownice, galki zmiany biegow itd.:wink: bym zapomniel dodac: neony :smile:

kok
02-05-2005, 15:50
Jak chodzi o wnętrza to konkretne robi firma JAVA z pod Wrocławia.
Ale wiem że nie o takie firmy ci chodziło :wink:

Gemini
09-05-2005, 09:46
Najlepszy tuning to tuning firmowy.. MGmbH, AMG :) Nieprawdaż :?:

MKa
10-05-2005, 14:43
Najlepszy tuning to tuning firmowy.. MGmbH, AMG :) Nieprawdaż :?:
Prawdaż :!: :mryellow:

Gemini
10-05-2005, 17:35
No to gites :!: :grin:

BMW M5 E60
10-05-2005, 22:00
Mercedes - AMG, Brabus
BMW - M GMBH to wiadome, Hamann, AC schnitzer, Hartge, no i Alpine
Ferrari - Novitec
Audi VW - MTM
Porsche - Tech - Art, Gemballa.
a poztym SPORTEC

Aiq
29-05-2005, 17:50
Arden
Overfinch
Nothelle
Mulliner
Brabus
Hartge
Do tego dorzucił bym jeszcze
Je Design
ABT
Ascari

Robak
15-06-2005, 09:00
najfajniesze alu to wg mnie Konig ale tez fajne sa TSW, RH i ARTEC, fajne bodykity robi zenter i ms design

siwiec04
28-03-2009, 17:36
Polecam tuning Audi lub VW w wykonaniu firmy ABT. IMO najlepsze przeróbki seryjnych Audiczek:wink:

...To się kwalifikuje na upomnienie, mimo bardzo krótkiego stażu naszego nowego kolegi...MnM

Razor 77
28-03-2009, 17:39
Polecam tuning Audi lub VW w wykonaniu firmy ABT. IMO najlepsze przeróbki seryjnych Audiczek

A po co robisz 4 letni odkop :\' ?

LiveLetDie
28-03-2009, 17:40
Polecam lewatywę w wykonaniu pani pielęgniarki.

Gratuluje! Wygrałeś taką darmową w konkursie na odkop miesiąca. By odebrać nagrodę udaj się do najbliższej placówki NFZ.

siwiec04
28-03-2009, 20:49
Panowie spokojnie. Ja czytam to forum bo mnie interesuję i o żadnych odkopach nie wiedziałem i nie sądzę żeby stało się coś, za co mogę być "napiętnowany" jakimiś upomnieniami czy nawet banem. Po prostu chciałem podzielić się swoimi gustami i tyle.

P.S. Jeśli Was razi mój post to proszę usunąć :wink:

Abaddon
29-03-2009, 10:21
Po prostu patrz na datę ostatniego posta i nie będzie kłopotu. :wink:

bobryt
30-03-2009, 02:55
Brabus - praktycznie każdy model to przegięcie :D i to mi się podoba :)

Mansory - z pięknych aut robią auta przepiękne. z gustem i bez przesady

Novitec & Autodelta - jedyne firmy które wiedzą jak się obchodzić z Alfami :)

gt4
30-03-2009, 22:15
Mansory - z pięknych aut robią auta przepiękne. z gustem i bez przesady
nie pomyliło ci się coś przypadkiem? Mansorry i gust do siebie nie pasują (przepiękne też nie).

bobryt
31-03-2009, 22:34
o gustach się nie dyskutuje psze pana :)

gt4
31-03-2009, 22:46
ja nie dyskutuję, chciałem się tylko dowiedzieć czy u ciebie wszystko ok ;) :p

kok
31-03-2009, 23:42
gt4 nie przesadzaj. Firma ma kilka znakomitych projektów. Choćby poprawiony bugatt :)

Seth
01-04-2009, 00:37
Bugatti i Bentley są super, Conquistador też jest całkiem w porządku... Aston jest tylko leciutko przekombinowany