PDA

Zobacz pełną wersję : [Brabus] Mercedes klasa G

Davis
11-05-2005, 13:20
Co sądzicie o tym Mercu od Brabusa ?| http://www.autogaleria.pl/tapety/img/brabus/brabus_g_2002_01_m.jpg

Ja mysle ze jest nawet spoko. Zrobic z auta glupiego aoto fajne, to wdl. mnie najwieksza pochwala dla firmy Tunerskiej. Podobaja mi sie przednie i boczne listwy, bardzo dobrze tutaj pasuja, ładne felgi i kilka innych szczegółow. Świetnie wygladaja te wydechy pod listwa z boku:)

MikI MałS
11-05-2005, 18:23
Nie lubię tuningu jeep'ów i dlarego mi się nie podoba, a poza tym kolor jest do bani :evil:

BABELEC
11-05-2005, 19:28
Całkiem fajny. Tu nie ma za bardzo co zmieniać w tej "kamienicy". Tylko te podwójne halogeny z przodu jakieś takie fajansiarskie.

MKa
12-05-2005, 15:01
Całkiem fajny tuning. A w czarnym kolorze to już by był super. Bardzo mi się podoba tak jak każdy Brabus. :grin: :wink:

Constantine
13-05-2005, 20:40
Mnie sie podoba. Wogole Brabus przerabia calkiem niezle... :twisted:

Fancars
15-05-2005, 20:55
nienawidze na takich "kwadratach" spojlerow na dachu...Uwazam to za kompletna wies...poza tym te przednie podwojne halogeny tu nie pasuja.Fajny ten wydech z boku i duze fele,ale calosc wydaje sie jakas taka przeladowana...poza tym nie za duzo tu wszelkiego rodzaju swiatelek??i dziwnie wygladaja te klamki w listwach...Jakos tak nisko sa...

Mateusz_driver
16-05-2005, 19:15
Jak zwykle dobra robota Brabusa ! Chociaż tym autem w teren cięższy nie pojedziesz ale i tak jest fajny. Te halogeny :damn: nie pasują do całości