PDA

Zobacz pełną wersję : T.I.R

4runner
17-05-2005, 18:09
czesc pisze do was bo wpadlem na taki pomysl ze zrobie sobie prawko na T.I.R - ai moj przyszly zawod to kierowca wlasnie takiego pojazdu.No a teraz dokladnie o co mi chodzi czy wybor takiej pracy dobry,albo moze ktos ma znajomego ktory pracuje jako kierowca i moze cos o tym napisac ile sie zarabia itp. z gory dzieki

Doktorek
17-05-2005, 18:19
Kolega mojego ojca jest magistrem psychologii i od 20 lat na tirach jeździ :smile: Bez lipy :!:

AML
17-05-2005, 22:08
Ja bym ci proponował nie pakować się w ten zawód, chyba że bardzo lubisz podczas podróży zabierać na pokład panie które potrzebują podwiezienia ( :lol: ) to wtedy już jest twoja sprawa. :twisted:

MKa
17-05-2005, 22:11
Jesteś przykładowo 2 tygodnie poza domem, później masz tydzień wolnegi i znowu w drogę... i tak w kółko. Ale kasiora spora. :grin:

4runner
18-05-2005, 06:38
no wlasnie dlatego mi ta praca pasuje poniewaz jestem ateista i nie mam zamiaru zakladac rodziny itp. zadnych wigilii itp. nie obchodze dlatego moge byz za kolkiem caly rok :d:p

Emenems
18-05-2005, 17:04
czesc pisze do was bo wpadlem na taki pomysl ze zrobie sobie prawko na T.I.R - ai moj przyszly zawod to kierowca wlasnie takiego pojazdu.No a teraz dokladnie o co mi chodzi czy wybor takiej pracy dobry,albo moze ktos ma znajomego ktory pracuje jako kierowca i moze cos o tym napisac ile sie zarabia itp. z gory dzieki

A powiedz mi. Czcesz być Kierowcą czy Szoferem ??
(dla niewtajemniczonych-jest różnica)

MKa
18-05-2005, 17:21

A powiedz mi. Czcesz być Kierowcą czy Szoferem ??
(dla niewtajemniczonych-jest różnica)
Jaka :?: