PDA

Zobacz pełną wersję : [Schmidzkatze] Audi A3

TuningPan
20-05-2005, 14:20
http://www.schmidzkatze-tuning.de/tuning/a3/index.html - co myslicie o tej a3 jak dla mnie jest ladnie, "spokojnie" i dyskretnie zrobiona... o silniku nic nie podaja wiec wypowiedzcie sie o wygladzie :razz:

MikI MałS
20-05-2005, 14:50
Całkiem ładne auto, ale szkoda że nie masz osiagów

Di Kej
20-05-2005, 15:14
też mi się podoba, chciałbym takie a3, mogliby tylko dotać jakiś mały spojlerek

Davis
20-05-2005, 15:44
Wizualnie jest bardzo ładny. Fajny bodkiy i bad-look. Fele sa OK choc moglyby byc lepsze, kolorek tez spox. Niepodobaja mi sie tylko te dziwaczne lusterka.

MKa
20-05-2005, 15:48
Ja bym zmienił tylni bumper. Pozatym nieźle zrobione autko. Nawet mi się podoba. Ale spoilera bym nie dodawał bo mogła by wiocha wyjść, no chyba że taka dachowa listwa.

TuningPan
20-05-2005, 18:26
Ja bym zmienił tylni bumper. Pozatym nieźle zrobione autko. Nawet mi się podoba. Ale spoilera bym nie dodawał bo mogła by wiocha wyjść, no chyba że taka dachowa listwa.

tzw. lotka :wink: :grin:

BABELEC
20-05-2005, 18:31
Przeni zderzak mógłby być dyskretniejszy. Brewek nie lubię. Za to tylny zderzak jest totalnie chamski. Za duży, jakby ciągnięty po ziemi chlapacz + ten siatex.

MKa
21-05-2005, 11:24

tzw. lotka :wink: :grin:
No - brakowało mi wtedy tego słowa. :mryellow:

Robak
15-06-2005, 08:29
tunig jest taki sobie. Najgorszy jest tył i ta dokładka pod zdezak ala REIGER- katastrofa.Progi ala M3 tez nie pasuja. Felgi sa ladne ale nie w tym aucie.Przedni zderzak calkiem calkiem. Tyl jest zbyt lysy czegos mu brakuje, moze nie spojlera ale chociaz ciemnej szyby albo ciemnych lamp.przedni gril jakos kiepsko wpasowany cos tam gdzies odstaje i za duzo siatki z przodu.NA prawde fajne są lusterka.MAske tez dało by sie lepiej spasować. Nie ma sie czym podniecać, na codzien duzo takich przeróbek widze