PDA

Zobacz pełną wersję : Strefa VIP

Strony : [1] 2

AML
23-05-2005, 19:22
Dnia dzisiejszego rusza nowy dział na forum "Strefa VIP".
Będą w nim prezentowane przedpremierowe tapety, będzie ich więcej, do tego będzie można znaleść tam inne ciekawe materiały.
Ale oczywiście bonusowe materiały będą swoistą nagrodą dla tych którzy są przykładowymi forumowiczami, którzy na wyróżnienie zasługują.
Administrator będzie przyjmować ludzi godnych wyróżnienia.

shrek
23-05-2005, 19:34
czy trzeba będzie pisać do niego czy on sam ich będzie wybierał.

Fester
23-05-2005, 19:38
A dokładniej o co chodzi?

Doktorek
23-05-2005, 19:39
Bamboocha :!: Metafora taka :mryellow:

GuGi
23-05-2005, 19:40
Jak poinformowal mnie Aston "trzeba być wzorowym forumowiczem, udzielać się, nie spamować, pisać sęsowne wpowiedzi, aktywnie uczestniczyć na forum" no a wybierac bedzie chyba administrator :!:

AML
23-05-2005, 19:41
Wybierać będzie admin (z pomocą Przemka i moją), ludzi którzy:
- nie spamują
- piszą mądre wypowiedzi
- nie kłucą się za dużo
- pomagają w "Poszukuję..."
- są aktywni w życiu forum a nie napiszą na tydzień 2 posty i tyle
- stanowią przykład
- są kulturalni
- nie dublują postów

To są niektóre z warunków, lecz całe wybieranie będzie rzeczą indywidualną dla każdego z osobna.
Każdy kto będzie mieć dostęp do Strefy VIP otrzyma równierz stosowną rangę pod avatarem.

shrek
23-05-2005, 19:43
oj to napewno nie będę. :sad: Chyba że admin mnie polubił :wink:

Rolex aka JoHnSoN
23-05-2005, 19:43
po prostu strefa VIP to cud miód i orzeszki ale zeby miec do tego dostep trzeba zasluzyc ...
bajery dla porządnych forumowiczów ...

Dominik999
23-05-2005, 20:14
Kurcze, naprawde świetny pomysł :D Przynajmniej ci, którym zalezy na taptkach bedą się starali byż przykładnymi forumowiczami :wink:

Fancars
23-05-2005, 20:22
no to tak sie sklada ze oczywiscie to jestem ja :lol: :lol: [JOKE]
A kiedy to cus rusza??

AML
23-05-2005, 20:25
Teoretycznie już, a praktycznie pierwsi powinni być przyjęci w następnych dniach.

Ice
23-05-2005, 20:31
W sumie dobry pomysł :!: Zaraz pewnie część powie, że to szykanowanie reszty, że są równi i równiejsi...ale mi to nie przeszkadza. Nagroda dla tych którzy piszą z sensem, umiarem? Taki dział, to dobra motywacja. Nie tyle dla samych "nagród", co do swego rodzaju prestiżu wynikającego z należenia do grupy VIP.

Gratuluje pomysłu :!: :wink:

Doktorek
23-05-2005, 20:32
JA RÓWNIERZ GRATULUJE :!: DOSKONAŁY POMYSŁ :!: :wink:

shrek
23-05-2005, 20:44
Ja mam pytanie. Jak będzie wyglądał ten podpis pod avatarem? Czy będzie on dzielony wg. rzeczy sspełnianych przez użytkownika?

GuGi
23-05-2005, 20:47
Pewnie bedzie cos typu "maestro" i "staly bywalec" :!: Tak mi sie tylko wydaje, ale pamietajcie trzeba zasluzyc :P

AML
23-05-2005, 20:48
nad avem, sory, to bedzie po prostu ranga, tak jak u mnie pisze moderator to tam bedzie pisac vip czy jakos tak

Gemini
23-05-2005, 21:05
Rozbroiła mnie ta refleksja/uwaga Doktorku :lol: :lol: :lol:

Ice
23-05-2005, 21:07
I kiedy zostanie wdrożony ten system?

AML
23-05-2005, 21:20
Już został.

Doktorek
23-05-2005, 21:26
A kiedy pierwszy nabór :?:

AML
23-05-2005, 21:34
Tak jak pisałem w najbliższych dniach, nie ma dokładnej daty, po kolei będziemy analizować użytkownika i jeśli wynik będzie pozytywny to zostanie przyjęty.

Fester
23-05-2005, 21:49

BAMBOOCHA jest wszędzie!!!!!!! :mryellow:

Ice
23-05-2005, 21:51

BAMBOOCHA jest wszędzie!!!!!!! :mryellow:

Spamowanie niestety też.

Wck
24-05-2005, 12:50
Pomysł bardzo dobry, tylko proszę o nie przyznawanie praw wstępu naraz 50 osobom, które mają ponad ileś tam postów, a wszystkie bez sensu...

ivis
24-05-2005, 13:34
Mam małe pytanko, co do forum VIP. Już od dosyć dawna codziennie czytam forum aG, ale nie udzielam się postami czy w jakiś inny sposób. Czy ja również mam szansę, aby zostać VIPem? Materiały z tego działu forum bardzo mnie interesują :] Pozdrawiam

Krzysztof Cieślak
24-05-2005, 14:57
Pomysł bardzo dobry, tylko proszę o nie przyznawanie praw wstępu naraz 50 osobom, które mają ponad ileś tam postów, a wszystkie bez sensu...
Ilość postów nie jest kryterium przyznawania rangi VIP.

Mam małe pytanko, co do forum VIP. Już od dosyć dawna codziennie czytam forum aG, ale nie udzielam się postami czy w jakiś inny sposób. Czy ja również mam szansę, aby zostać VIPem? Materiały z tego działu forum bardzo mnie interesują :] Pozdrawiam
Ciężka sytuacja, ale żeby mieć dostęp do strefy VIP trzeba aktywnie się udzielać na forum. ivis postaraj się częściej zabierać głos w dyskusjach, które dot. Twoich tematów.

Postaram się aby jeszcze dzisiaj była opublikowana lista użytkowników, którzy otrzymają dostęp do strefy VIP. Będą to osoby zgłoszone przez moderatorów.

Davis
24-05-2005, 15:19
Mysle ze trzeba wziasc pod uwage nie tylko ile ktos ma postow ale od jakiego czasu jest na 4um. Jesli ktos w 3 dni napisal 300 postow to nie siwdczy to o nim doobrze, ale dokladnie na odwrot. No i wdl. mnie wazne jest zeby ktops byl reguralnie na 4um, niekoniecznie pisal 20 postuw dziennie ale np. jesli ktos jest od roku czy jakos tak i ma kolo 4 postuw dziennie i rzeczywiscie pisze co dzien, to ja jaknajbardziej zrobilbym go Vipem :smile:

Krzysztof Cieślak
24-05-2005, 15:33
Oczywiście Davis masz rację, ale pamietaj, że nie liczy się tak bardzo ilość. Ważne co te posty zawierają, bo przecież piszemy na forum, aby dowiedzieć się więcej od innych i poznać ich zdanie na różne sprawy.

Nie będę nakłaniał: piszcie ładne i rzeczowe posty to traficie do Strefy VIP. Po prostu bądźcie sobą, a całkiem prawdopodobne, że do niej traficie.

Wck
24-05-2005, 15:40
Ilość postów nie jest kryterium przyznawania rangi VIP.

Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieję że system się sprawdzi i podniesie chociaż trochę poziom wypowiedzi co niektórych użytkowników ;)

Davis
24-05-2005, 15:42
Oczywiście Davis masz rację, ale pamietaj, że nie liczy się tak bardzo ilość. Ważne co te posty zawierają, bo przecież piszemy na forum, aby dowiedzieć się więcej od innych i poznać ich zdanie na różne sprawy.

Nie będę nakłaniał: piszcie ładne i rzeczowe posty to traficie do Strefy VIP. Po prostu bądźcie sobą, a całkiem prawdopodobne, że do niej traficie.

Oczywiscie ze ilosc nie jest najwazniejsza. Z reszta napisalem ze jesli ktos nie ma wielkiej ilosci postow, ale jest na 4um dlugo i naprawde siedzi codziennie to nadajae sie na VIPa. Liczy sie jakosc nie ilosc :wink: (szkoda ze coraz wiecej osub o tym zapomina :???: )

shrek
24-05-2005, 16:02
Tak naprawdę nieda się pisać codziennie gdyż każdy może mieć gdzieś wyjazd lubcos innego. Tak więc strefa vip powinna być zarezerwowana dla tych którzy piszą z sensem, są prawie codziennie na forum i najważniejsze niewszczynają kłutni.

Ciekawe jakie mam szanse?

Davis
24-05-2005, 16:15
Tak naprawdę nieda się pisać codziennie gdyż każdy może mieć gdzieś wyjazd lubcos innego. Tak więc strefa vip powinna być zarezerwowana dla tych którzy piszą z sensem, są prawie codziennie na forum i najważniejsze niewszczynają kłutni.

Masz racje, oczywiscie jakies rozne wyjazdy czy inne losowe wydarzenia to juz inna sprawa, nie pisalem tego bo sadzilem ze to oczywiste :wink: Sam w poniedzialek wyjeżdzam i nie bedzie mnie przez caly tydzien na 4um... :smile:

Ice
24-05-2005, 16:15

Bardzo ładnie spowieliłeś wszystko, co już zostało napisane. Moze by tak na sile nie ładować się w dyskusje i myśleć o tym co się pisze?

Doktorek
24-05-2005, 16:25
Ja nie pamiętam dnia bez foum AutoGALERIA :smile: Jestem tutaj po prostu codziennie :smile:

Wochu
24-05-2005, 18:35
Ja także, choć niestety tego nie widać....
Obiecuję poprawę, proszę o naukę, pokutę i rozgrzeszenie....

ivis
24-05-2005, 19:08
No to mam załamke, bo do tematów na forum wiele nowego nie wnoszę, więc dochodzę do wniosku, że nie ma potrzeby zaśmiecania forum i tylko przeglądam i czytam interesujące tematy. Ale cóż, mus to mus :/

kocie_ruchy
24-05-2005, 19:16

coraz mniejsze :mryellow:

shrek
24-05-2005, 19:23

coraz mniejsze :mryellow:
niedobijaj mnie. nie dziś. :neutral:

ilovebmw
24-05-2005, 21:17
vip....tworzenie klas na forum? ciekawe, lecz czy to nie spowoduje kolejnych sporow itp? w sumie nie jestem za takims czyms, nie jestem tez przeciw, oby tylko nie spowodowalo to pomniejszenia liczby uczestnikow np ze wzgledu na to, ze nie naleza do vipow....takie wnioski.

kocie_ruchy
24-05-2005, 21:32
vip....tworzenie klas na forum? ciekawe, lecz czy to nie spowoduje kolejnych sporow itp? w sumie nie jestem za takims czyms, nie jestem tez przeciw, oby tylko nie spowodowalo to pomniejszenia liczby uczestnikow np ze wzgledu na to, ze nie naleza do vipow....takie wnioski.

jezeli sa to uzytkownicy, ktorzy i tak nie wnosili nic wartosciowego to strata ich nie powinna byc bolesna

ilovebmw
24-05-2005, 21:47
no masz racje, gorzej jak opuszcza forum ci bardziej wartosciowi...ale to malo prawdopodobne :mryellow:

kocie_ruchy
24-05-2005, 22:16
no masz racje, gorzej jak opuszcza forum ci bardziej wartosciowi...ale to malo prawdopodobne :mryellow:

ale ci przecie beda dopusczeni do tej strefy, jak nie oni to kto? :twisted:

kuules
24-05-2005, 22:43
Dla mnie pomysl troszke mija sie z celem. Maja byc lepsi i gorsi. Ja w zyciu nie mam ochoty nalezec do tych vipow. Jak widze ze tam modem jest Aston to mnie odrazu odrzuca. Nie mam zamiaru byc klasyfikowany w jedej grupie z nim. Nie chce znizac sie do jego poziomu. Ja podziekuje za taki podzial. Jak juz Vipy to ludzie ktorzy maja jakies pojecie o motoryzacji i pisza z sensem czego o osobie Astona powiedziec nie mozna. Wiec "jaki pan taki kram". Nie, dziekuje, wole byc zwyklym userem. Zreszta kolega Aston i tak mnie nie lubi bo ciagle wypominam mu jego niwiedze itp ;)

PS. Aston prosze nie odpisuj na tego posta, bo nie mam ochoty na kolejna pusta polemike z Toba.

AML
24-05-2005, 23:19
Jesteś po prostu żałosny i tyle, cały swój wywód opierasz na głupiej zagadce której pełna nazwa jest dobrze znana, pozatym skoro nie interesuje cię VIP to twoja decyzja, na szczęście że tak bo "aż mnie odrzuca jak ciebie widzę", w ogóle po co pisałeś tego posta, skoro nie zamierzasz uczestniczyć w tym wydarzeniu to kulturalnie to przemilcz, a nie pisz post jedynie po to by oznajmić "Jak widze ze tam modem jest Aston to mnie odrazu odrzuca.".
Na prawdę zastanów się trochę nad sobą, czasem warto po prostu milczeć, ja też nie specjalnie lubię niektóre osoby ale przynajmniej nie robię zgorszenia i nie wyrzucam tego na forum.

kuules
25-05-2005, 07:39
Prosilem zebys nie odpisywal. Nie mam zamiaru sie z Toba klocic. Swoja opinie opieram nie na jednym zdarzeniu, ale na wielu i ogolnie na Twoich wypowiedzach.
Co do mojej wypowiedzi to chyba po to powstal ten temat aby napisac swoja opinie. Jesli masz cos jeszcze do mnie to nie odpisuj tu tylko na pw.

EOT

Krzysztof Cieślak
25-05-2005, 09:25
kuules to nie jest tak, że mają być lepsi i gorsi. Po prostu to taki bonus, który aby otrzymać nie trzeba być lepszym wystarczy być dobrym.

Każdy wiedzę motoryzacyjną ma jaką ma. Po to jest forum, aby ją poszerzać. Normalne jest, że ktoś wie więcej lub mniej od nas, ale czy to powód do jakiś szykan?

Kiedyś zrozumiecie, że nie warto tracić czasu na kłótnie i uznacie racje np. po drugiej stronie.

Rolex aka JoHnSoN
25-05-2005, 10:08
kuules to nie jest tak, że mają być lepsi i gorsi. Po prostu to taki bonus, który aby otrzymać nie trzeba być lepszym wystarczy być dobrym.

Każdy wiedzę motoryzacyjną ma jaką ma. Po to jest forum, aby ją poszerzać. Normalne jest, że ktoś wie więcej lub mniej od nas, ale czy to powód do jakiś szykan?

Kiedyś zrozumiecie, że nie warto tracić czasu na kłótnie i uznacie racje np. po drugiej stronie.

Co do postu Krzysztofa to sie zgodze w 100%...
a co do tematu to powiem ze mi sie nie podoba bo rozwija sie szybciej niz zagadki motoryzacyjne :damn: pewnie bedzie tutaj czeste wyrazanie woich opinii o innych forumowiczach ...

tunderman
27-06-2005, 16:19
Po przeczytaniu zrozumialem ze aby byc vipem trzeba byc aktywnym na forum, a ja niestety nie mam w domu neta, a i za duzo w kawiarence i bibliotece siedzec nie moge. :sad: :sad: :sad:

kocie_ruchy
27-06-2005, 16:33
Po przeczytaniu zrozumialem ze aby byc vipem trzeba byc aktywnym na forum, a ja niestety nie mam w domu neta, a i za duzo w kawiarence i bibliotece siedzec nie moge. :sad: :sad: :sad:

to mozesz sprobowac sie jakos inaczej przyczynic do rozwoju forum :wink:

Davis
27-06-2005, 17:00
A własnie, czy nabory VIPowksie, sa co jakis czas, czy po prostu jak ktos zablysnie to dajecie mu ten "status" i juz, czy jak to tam jest ?|

AML
27-06-2005, 17:13
Raczej jak ktoś zabłyśnie to wtedy, bo po co co jakiś czas zawracać sobie głowe skoro może nie być nikogo do przyjęcia.

Emenems
27-06-2005, 19:36
Jak narazie nikt nie błyszczy...

A jak by były nabory co jakiś termin to w niedługim czasie VIPami byli by wszyscy forumowicze :mryellow:

ilovebmw
27-06-2005, 19:41
hehe troche dziwne, widocznie cos sie zmienia bo na poczatku nie wygladalo na to, ze trzeba zablyszczec, zeby zostac vipkiem. widocznie checi tak szybko sie skonczyly jak szybko sie zaczely.
ps zablyszczec na forum? przeczytajcie sobie to o czym piszecie, ludzie...

Emenems
27-06-2005, 19:42
tak nawiasem mówiąc to Akurat Ty się na VIP-a nadajesz

(zasady się zmieniły bo Typy Moderatorów i Redaktorów już padły)
(zresztą co ja wiem, zapomniałem że za sznurki tu nie pociągam)

ilovebmw
27-06-2005, 19:47
tak nawiasem mówiąc to Akurat Ty się na VIP-a nadajesz

wiesz, bardzo duzo jest osob na tym forum, ktore nadaja sie, 3maja sie na forum dluzszy okres i nie sadze zebym jakos sie wyroznial, ale po prostu musialem zabrac glos bo to dziwne sie robi.

Emenems
27-06-2005, 20:28
Mówiąc o "błyśnięciu" niałem na myśli spełnianie zasad ustalonych przez Admina i Redaktorów. Nie widze w tym nic dziwnego.

ilovebmw
27-06-2005, 21:09
acha, inaczej mi sie to skojarzylo. pozdr :mryellow:

Di Kej
04-07-2005, 16:39
Od jakiegoś czasu czekam na swoją kolej ponieważ zależy mi na nowych tapetach.
Moim zdaniem raczej wystarczająco spełniam warunki na VIPa.
Jestem od nie dawna na forum choć tak jak ivis obserwuje je już od dawna. Może nie wybrano mnie ze względu na dalekie miejsce na liście użytkowników.

Davis
04-07-2005, 16:56
No dobra, mysle ze po tej aferze na poczatku pierwszego naboru juz sie supokoilem, wiec moze ja tez juz moglbym byc VIPem ?| Wydaje mi sie ze nie liczac tamtego momentu, to nadaje sie na VIPa i mysle tez ze nadaje sie nawet bardziej na to niz kilu ludzi kturzy juz nimi sa... :roll:
Ostatecznie siedze to juz ponad 7 miesiecy i sprawuje sie dobrze... co wy na to ?|

Ajronmen
04-07-2005, 16:59
Nie rozumiecie ze nikt o tytul VIP-a sie nie ubiegał, to nie wybory prezydenckie. Im bardziej sie będziecie o niego domagać tym macie mniejsze szanse na uzyskanie go.
Jak mi go przytwierdzili to z poczatku nie wiedziałem wogóle co to jest ....

Mercedesw123
04-07-2005, 17:00
a ja zasluguje, tak wiem na poczatku smiecilem na forum (szczegolnie ten temat z tapetami z Nissanem) ale chyba teraz sie poprawilem, staram sie pomagac, nie wdaje sie w kłótnie... ale sami ocencie

Emenems
04-07-2005, 17:50
No dobra, mysle ze po tej aferze na poczatku pierwszego naboru juz sie supokoilem, wiec moze ja tez juz moglbym byc VIPem ?| Wydaje mi sie ze nie liczac tamtego momentu, to nadaje sie na VIPa i mysle tez ze nadaje sie nawet bardziej na to niz kilu ludzi kturzy juz nimi sa... :roll:
Ostatecznie siedze to juz ponad 7 miesiecy i sprawuje sie dobrze... co wy na to ?|

To czy nadajesz się na VIP'a to chyba nie zależy od Ciebie. Troche skromności i cierpliwości

Davis
05-07-2005, 11:32

To czy nadajesz się na VIP'a to chyba nie zależy od Ciebie. Troche skromności i cierpliwości

Co ty chcesz, przecierz tylko sie pytam, cos nie pasi?

renówa
05-07-2005, 12:07
Ja też chce być VIP`em :mryellow: .....
No dobra ale na serio to Davis zasługuje na VIP`a udziela się i pomaga innym :roll:

Rolex aka JoHnSoN
05-07-2005, 12:14
ale tez wszczyna awantury i jest niemiły

(...) cos nie pasi?

Davis
05-07-2005, 12:21
ale tez wszczyna awantury i jest niemiły

(...) cos nie pasi?

Mscimy sie za stare czsy,co ?| :lol: :???: Ale co sie dziwisz, przecierz ja sie zapytalem czy juz mam na to szanse a on wyskakuje... THX renowa za poparcire, to tez moglbys byc VIPem, ale bez obrazy, ale DK_WRC chyba nie :roll: No ale niech sie w koncu odezwie ktos z gory

Rolex aka JoHnSoN
05-07-2005, 12:24
Mscimy sie za stare czsy,co ?| :lol: :???:

nie ... ja juz o tamtym zapomnialem i nie mam zamairu znowu zaczynac ... poprostu popieram Emenemsa i moim zdaniem nieslusznie na niego naskoczyles bo ma On zalkowita racje ... nic nie da ze napiszesz ze chcesz byc VIPem ... sam zostaniesz wybrany lub nie ... trzeba czekac i miec nadzieje ... wszystko jest mozliwe ...

shrek
05-07-2005, 12:26
Ja też chcę być vip-em :wink: A narazie popieram żeby nim był Davis.

Di Kej
05-07-2005, 12:43
Ja popieram Davisa i Shreka.

AML
05-07-2005, 12:55
A ja wam proponuję wychamować, nie róbcie rewolucji, pozatym domagając się na siłę VIP'a uświadamiacie fakt że nie jesteście na to gotowi, i akurat się tak składa że Adminowi posłałem zgłoszenie na Vipa dla jednej osoby z tąd i widzę że to był błąd.

renówa
05-07-2005, 13:10
A ja wam proponuję wychamować, nie róbcie rewolucji, pozatym domagając się na siłę VIP'a uświadamiacie fakt że nie jesteście na to gotowi, i akurat się tak składa że Adminowi posłałem zgłoszenie na Vipa dla jednej osoby z tąd i widzę że to był błąd.]

Ale to ja proponuję Davisa na Vipa(Jeżeli w ogóle mam tu coś do powiedzenia :roll: )

Rolex aka JoHnSoN
05-07-2005, 13:13
Jednym slowem piszac tutaj ze ktos ma byc Vipem lub nie sami sobie szkodzicie ... no ale czy wkoncu ktos to zrozumie ?? ...

renówa
05-07-2005, 13:16
Jednym slowem piszac tutaj ze ktos ma byc Vipem lub nie sami sobie szkodzicie ... no ale czy wkoncu ktos to zrozumie ?? ...
Tobie łatwo mówić :cool: VIP`e :cool: :wink:

Rolex aka JoHnSoN
05-07-2005, 13:24
Ja nie wiedzialem ze bede Vipem ... Krzysztof dostal zgloszenie i jestem ... ale gdybym jeszcze nie byl napewno bym nie pisal tutaj ze mi sie nalezy VIP ... Jak juz Aston napisal wyslal zgloszenie ale zaluje ze to zrobil ... i teraz nie wiadomo czy ta jedna osoba dostanie VIP-a ... no ale co ja bede pisal ... to wasza decyzja ... nie wystarczylo raz powiedziec ze wy nie macie na to wpływu ... ze to moderatorzy w porozumieniu z Adminem beda wyłaniać nowych VIPów ... no coz ...

renówa
05-07-2005, 13:28
Ja to wszystko rozumiem ale może Davis poczuł się urażony że stara się pomagać a nie dostał vip`a
No ale cóż nie chce rozpoczynać kłótni "rozdawanie" vip`ów należy do Administratorów tak jak napisałeś :wink:

Rolex aka JoHnSoN
05-07-2005, 13:31
Ja to wszystko rozumiem ale może Davis poczuł się urażony że stara się pomagać a nie dostał vip`a
No ale cóż nie chce rozpoczynać kłótni "rozdawanie" vip`ów należy do Administratorów tak jak napisałeś :wink:

rozumiem to ze pomaga a nie ma VIPa ... lecz z jednej strony pomaga w czym tylko mozna a z drugiej strony czasem jest nimily ... i naskakuje na wszystkich bezpodstawnie ... teraz juz sie bardzo poprawił ... ale czasem tez sie to zdarza ... jak ktos jest niecierpliwy i na sile sie czegos domaga to nie sadze zeby to osiągnął ...

Wck
05-07-2005, 14:30
Ja też chcę być vip-em :wink:

:lol: :lol: :lol: Ok, ja nic nie mówię :roll:

Davis
05-07-2005, 16:20

rozumiem to ze pomaga a nie ma VIPa ... lecz z jednej strony pomaga w czym tylko mozna a z drugiej strony czasem jest nimily ... i naskakuje na wszystkich bezpodstawnie ... teraz juz sie bardzo poprawił ... ale czasem tez sie to zdarza ... jak ktos jest niecierpliwy i na sile sie czegos domaga to nie sadze zeby to osiągnął ...

Naprawde jestem niemily ?| O co ci chodzi, podaj przyklady kiedy jestem niemily, napisalem, czy cos kolesiowi niepasi i juz jestem niemily... Musze ci powiedziec ze strasznie sie wymadrzasz i nadal sadze ze nie zaslugujesz na VIPostwo... A jesli chdzi o to ze napisalem ze chce byc VIPem to nie dlatego ze sie upominam tylko dlatego ze, bede szczery - sadze ze po prostu "wyzsze sfery" maja to gdzies i o tym niepamaetaja, no moze poza AML, bo on jest naprawde w porzasiu..

Davis
05-07-2005, 16:23

Naprawde jestem niemily ?| O co ci chodzi, podaj przyklady kiedy jestem niemily, napisalem, czy cos kolesiowi niepasi i juz jestem niemily... Musze ci powiedziec ze strasznie sie wymadrzasz i nadal sadze ze nie zaslugujesz na VIPostwo, bo nawet nie masz podstaw aby tak gadac,a odzywasz sie... A jesli chdzi o to ze napisalem ze chce byc VIPem to nie dlatego ze sie upominam tylko dlatego ze, bede szczery - sadze ze po prostu "wyzsze sfery" maja to gdzies i o tym niepamaetaja, no moze poza AML, bo on jest naprawde w porzasiu..

Wck
05-07-2005, 16:35
Naprawde jestem niemily ?| O co ci chodzi, podaj przyklady kiedy jestem niemily, napisalem, czy cos kolesiowi niepasi i juz jestem niemily... Musze ci powiedziec ze strasznie sie wymadrzasz i nadal sadze ze nie zaslugujesz na VIPostwo... A jesli chdzi o to ze napisalem ze chce byc VIPem to nie dlatego ze sie upominam tylko dlatego ze, bede szczery - sadze ze po prostu "wyzsze sfery" maja to gdzies i o tym niepamaetaja, no moze poza AML, bo on jest naprawde w porzasiu..

Właśnie np w tym momencie byłeś niemiły... Ależ ja jestem nie w porzasiu :P

Doktorek
05-07-2005, 16:37
Jesteś niemiły. Ja także to potwierdzam. Czasami cwaniakujesz, czasami piszesz prymitywne słowa (zaje***** itd.) bez cenzury.

A tak pozatym niedawno powiedziałeś, że masz rangę vip-a gdzieś, to po co Ci ona teraz :?:

AML
05-07-2005, 16:54
Nie widzę żeby Davis kiedyś się kogoś czepiał, nie czytam forum od dechy do dechy ale nic takiego nie zauważyłem.
Tak czy inaczej dajcie sobie spokój na razie, pożyjemy zobaczymy.

Davis
05-07-2005, 16:56
Jesteś niemiły. Ja także to potwierdzam. Czasami cwaniakujesz, czasami piszesz prymitywne słowa (zaje***** itd.) bez cenzury.

A tak pozatym niedawno powiedziałeś, że masz rangę vip-a gdzieś, to po co Ci ona teraz :?:

Naprawde czy to takie strasznie slowo ?| A zreszta co masz na msli, ze "cwaniakuje" ?| A poza tym, nie wiem o co ci chodzi, chcesz miec we mnie wroga, czy co, nigdy sie do ciebie nie czepialem, bo uwazm ze jestes OK, ale skoro masz cos do mnie, to przynajmniej too prezycuj...

Doktorek
05-07-2005, 17:03
Wiem, że jesteś do mnie ok, choć coś tam kiedyś było... niepamiętam. Chodzi mi tylko o to jakie było Twoje podejście do rangi Vip-a. Tyle. Pozatym nic do Ciebie nie mam.
A to, że tak powiedziałem to nieznaczy, że jestem na NIE

Wck
05-07-2005, 17:04
Davis: strasznie się uczepiłeś DJ_Johnsona, krytykowałeś dużo jego wypowiedzi praktycznie bezpodstawnie, oprócz tego m.in. w tym temacie zaznaczałeś jak bardzo nie nadaje się na VIP'a itd. Tak dla ironii podam pewną Twoją wypowiedź:

http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?p=36088#36088

;)

Nie odbieraj tego jako atak albo że robię to specjalnie na złość itp, po prostu trochę przystopuj, nie dopominaj się - jeśli zasłużysz, to na pewno zostaniesz zauważony.

Davis
05-07-2005, 17:06
Davis: strasznie się uczepiłeś DJ_Johnsona, krytykowałeś dużo jego wypowiedzi praktycznie bezpodstawnie, oprócz tego m.in. w tym temacie zaznaczałeś jak bardzo nie nadaje się na VIP'a itd. Tak dla ironii podam pewną Twoją wypowiedź:

http://www.autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?p=36088#36088

;)

Nie odbieraj tego jako atak albo że robię to specjalnie na złość itp, po prostu trochę przystopuj, nie dopominaj się - jeśli zasłużysz, to na pewno zostaniesz zauważony.

Nie musisz o tym mi przypominac, kiedy "odkopalem" ten temat chyba wczoraj, napisalem ze juz sie uspokoilem... Choc niepowiem zebym zmienil zdanie, ale to juz co innego... Czytaj dokladniej! :susp: A jesli chodzi o to zauwazenie to juz napisalem, mysle ze "wyzsze sfery" juz o tym zapomnialy i to ich juz nie obchodzi, a jesli 7 miesiecy NAPRAWDE czynnego uczetniczenia na 4um i pomaganie innym to zamalo, to VIPow powinnio byc 2 razy mniej

AML
05-07-2005, 17:09
Uspokoicie się wreszcie? :???:

Davis
05-07-2005, 17:15
Uspokoicie się wreszcie? :???:

Spoko, przecierz to nie klutnia, tylko wymiana zdan :wink:

AML
05-07-2005, 17:17
Powoli zaczynam w to wątpić. :???:

Davis
05-07-2005, 17:19
Powoli zaczynam w to wątpić. :???:

Nieby czemu ?| :neutral: Nie ma przeklenstw, przezwisk i jebitnych wykrzykinkow, wiec czemy tak sadzisz ?| :roll:

Mercedesw123
05-07-2005, 18:33
przepraszam ze sie wtrącam ale chcem byc szczery ale i z nikim nie chce zadzierac renówa czy ty podlizujesz sie Davis'owi(tylko bez agresywnych odpowiedzi)

BKX
05-07-2005, 20:20
Panowie EASY! AML ma racje, z tego zrobila sie juz klutnia, dlugo patrzylem z boku, ale musze chlopakow poprzec (VIPow), jak bedziecie sie tak domagac to wezma kogos innego, albo jeszcze gorzej i nikogo nie wezma! Wiec poczekajcie troche i bedzie dobrze, nikt z aktualnych VIPow sie nie spodziewal,ze nim zostanie wiec przez ta ostra wymiane zdan bedziecie chyba musieli troche poczekc...

Emenems
05-07-2005, 23:20
, a jesli 7 miesiecy NAPRAWDE czynnego uczetniczenia na 4um i pomaganie innym to zamalo, to VIPow powinnio byc 2 razy mniej

Mam drobne pytanie (oczywiście bez obrazy) ? Skoro sądzisz że zasłużyłeś na VIP'a lub Twoja osoba powinna zostać przez Moderatorów zauważona....to co zrobisz jeśli jednak nie będą Ci chcieli dać tego VIPa ?

Ajronmen
06-07-2005, 07:23
, a jesli 7 miesiecy NAPRAWDE czynnego uczetniczenia na 4um i pomaganie innym to zamalo, to VIPow powinnio byc 2 razy mniej

Mam drobne pytanie (oczywiście bez obrazy) ? Skoro sądzisz że zasłużyłeś na VIP'a lub Twoja osoba powinna zostać przez Moderatorów zauważona....to co zrobisz jeśli jednak nie będą Ci chcieli dać tego VIPa ?

Proponuje obraze na cały świat i nie wychodzenie z pokoju przez miesiąc :damn:

Krzysztof Cieślak
06-07-2005, 09:03
Rzeczywiście od ostatniego naboru do Strefy VIP minęło trochę czasu. Niektórzy się niecierpliwią. Razem z moderatorami znów przyjrzymy się potencjalnym kandydatom i kto wie może kogoś awansujemy do rangi VIP :wink:

Teraz czekam na zgłoszenia przez moderatorów z ew. za i przeciw.

Davis
06-07-2005, 11:53

Zdziwie sie i moze wkurze... Nie chodzi mi o to ze ja MUSZE byc tym VIPem, ale chce aby bylo sprawiedliwie... Nie chce sie wywyzszac, ale skoro ew. mnie by nie przyjeto, bo nie spelmiam "norm" to tak jak juz napisalem VIPow powinni byc 2 razy mnie...Pozdro...

Wck
06-07-2005, 14:46
Zdziwie sie i moze wkurze... Nie chodzi mi o to ze ja MUSZE byc tym VIPem, ale chce aby bylo sprawiedliwie... Nie chce sie wywyzszac, ale skoro ew. mnie by nie przyjeto, bo nie spelmiam "norm" to tak jak juz napisalem VIPow powinni byc 2 razy mnie...Pozdro...

Davis - kurde, już parę osób próbuje Ci to uświadomić, ale do Ciebie to nie dociera. Trochę skromności! Takim pisaniem, że się wkurzysz itp stawiasz moderatorów pod ścianą i na pewno sobie nie pomożesz, najwyżej jeszcze bardziej sobie zaszkodzisz :roll:

Davis
06-07-2005, 16:43

Davis - kurde, już parę osób próbuje Ci to uświadomić, ale do Ciebie to nie dociera. Trochę skromności! Takim pisaniem, że się wkurzysz itp stawiasz moderatorów pod ścianą i na pewno sobie nie pomożesz, najwyżej jeszcze bardziej sobie zaszkodzisz :roll:

Nie moge juz, no przecierz pisze dlaczego bym sie wkurzyl !|!|!| Nie zalezy mi na samym VIPostwie, ale na tym zeby bylo sprawiedliwie !|!|!|Rozumiesz ?|

Ajronmen
06-07-2005, 17:17
A nie jest sprawiedliwie ???? Może podasz jakieś konkretne przykłady ? Jesteś śmieszny i naprawdę chyba nigdy się nikt z toba nie dogada ...

Davis
06-07-2005, 17:22
A nie jest sprawiedliwie ???? Może podasz jakieś konkretne przykłady ? Jesteś śmieszny i naprawdę chyba nigdy się nikt z toba nie dogada ...

Własie widze, ze prawie nikt sie z emna nie dogoada... :???: Juz dajcie mi spokuj, bo nie umiem gadac z 5 osobami na raz... a jak juz tak pragniesz tego przykladu to Dj Johnson

Ajronmen
06-07-2005, 17:27
ALE CZŁOWIEKU ! Jak ktoś może z tobą dogadać skoro nie masz racji !! 5 osób ci to tłumaczy, sam zauważyłeś.
Jesteś jak Alicja w krainie czarów. Wejdź do normalnego świata, proszę cię

Ale co Dj_Johnson ?? Nie rozumiem dalej

Davis
06-07-2005, 17:38
ALE CZŁOWIEKU ! Jak ktoś może z tobą dogadać skoro nie masz racji !! 5 osób ci to tłumaczy, sam zauważyłeś.
Jesteś jak Alicja w krainie czarów. Wejdź do normalnego świata, proszę cię

Ale co Dj_Johnson ?? Nie rozumiem dalej

To jest ten twoj przyklad ! I dupa a nie tlumacza to ja wam tlumacze o co mi chodzi, za bystrzy to wy nie jestescie... Kiedy byl 1 nabor spelnialem warunki a mnie nie przyjeto... a taki Dj wcale nie spelnial warunkow i dupa... to sie wkurzylem i wybuchlem...potem przerwa, odezwalem sie znowu 2 dni temu i wszystcy sie narzucaja... takie to trudne do zrozumienia??? Po prostu przy naboraCH mody i inni powinni dokladniej posprawdazc uzytkownikow, a nie znalezc 5 walnac ich podczas gdy nast 5 bradziej sie na to nadaje, ale ich po porstu olano... JUZ CZAISZ???

Ajronmen
06-07-2005, 17:42
Nie bardzo, moim zdaniem wszystko przebiegło ok. Moze masz jakies specjalne kryteria którymi chciałbyś się z nami podzielić jesli chodzi o wybór vipów ?
Pamiętaj, że jak stworzysz WŁASNĄ stronę i będziesz miał WŁASNE forum to będziesz mógł wszystko ustalać pod siebie :mryellow:

Davis
06-07-2005, 17:47
Nie bardzo, moim zdaniem wszystko przebiegło ok. Moze masz jakies specjalne kryteria którymi chciałbyś się z nami podzielić jesli chodzi o wybór vipów ?
Pamiętaj, że jak stworzysz WŁASNĄ stronę i będziesz miał WŁASNE forum to będziesz mógł wszystko ustalać pod siebie :mryellow:

Przeczytaj se temat od poczatku... 1 nabor byl OK, no moze poza kandydatura Dj'a, ale jesli taki byl stopien wymagan to powinni byc duzo wicej VIPow... i tylko ja to zauwazylem i i tym powiedzoale, przyznaje dosc wybychowo... ale potam byl jescze jeden nabor i bylo OK, ale ze to ja sie "wydarlem" to mnie "ukarali" i nie dali mi VIPostwa... jest to wdl. mnie niesprawiedlie ale juz nie chcialo mi sie tego tlumaczyc i dalem sobie siana wiec 2 dni temu napisael mze juz sie usp[okoilem i czy teraz bede VIPem... to zaraz wszyscy naskolczyli zebym aie zamkonol i wszystko sprowadza sie do poczatku... to jest chore, niekturzy naprawde powinni ruszyc tymi zembatakim w glowie :???:

Ajronmen
06-07-2005, 17:56
zembatakim

Miałeś na myśli "zębatki" ? Jesteś fenomenalny :D Koniec rozmowy ze mną :damn:

AML
06-07-2005, 18:03
I koniec kłutni w tym temacie, na PW lub GG proszę. :???:

Davis
06-07-2005, 18:04
zembatakim

Miałeś na myśli "zębatki" ? Jesteś fenomenalny :D Koniec rozmowy ze mną :damn:

Prosze bardzo :???:

brzuchi
06-07-2005, 18:58
Ja pewnie i tak nie zostane VIP-em

Wck
06-07-2005, 19:04

Nic nowego tym postem nie wniosłeś do tematu, więc raczej pisanie bez sensu nie jest furtką do VIPa.

brzuchi
06-07-2005, 20:20

Nic nowego tym postem nie wniosłeś do tematu, więc raczej pisanie bez sensu nie jest furtką do VIPa.

a tak napisałem, zawsze staram sie konkretnie wypowiadać a jak nie wiem czegos o danym temacie to nie leje wody i nie gadam bez sensu, przynajmniej sie staram :grin: pozdrawiam

AML
17-07-2005, 19:04
VIP'ami ostatnio zostali: ilovebmw oraz BABELEC.

Davis
29-08-2005, 20:39
Myśle ze VIPem powinien zostac DK_WRC ... Nie jest tu za dlugo, ale wdl. mnie nalezy mu sie to, bo jest tu czesto, nie spamuje i pisze do rzeczy...

Di Kej
29-08-2005, 20:50
Jestem zdziwiony tym że ktoś mnie poparł. :shock:
Myślałem że nikt zbytnio nie zwraca na mnie uwagi.
WIELKIE DZIĘKI że dałeś mi nadzieję. :lol: :lol: :grin: :grin:
Jestem MILE zaskoczony! :smile:

Davis
01-09-2005, 19:29
Widze, ze nikt nie poparl mojego pomyslu :roll: :mryellow: ...

MikI MałS
03-09-2005, 18:39
Wdług mnie ty XeNon powinieneś dostać tytuł ViP-a.Piszesz sensownie, nie spamujesz, pomagasz w "Poszukuje", jesteś świetnym kadndydatem :grin: Mówię ci!! :twisted:

Di Kej
03-09-2005, 20:05
Takie wymienianie między sobą :mryellow: ale myśle że to nie dlatego że "ja tobie to ty mi też". Obaj powinniście być Vipami według mnie

fischer777
03-09-2005, 20:55
VIPem powinna zostać osoba, która nie tyle, że się dużo udziela, ale taka, która wnosi dużo na forum i walczy z rozprzestszenianiem się spamu i górnictwa. Powinna też dawać przykład dla nowych userów. Czy może być taka definicja VIPa :?:

skibae124
03-09-2005, 21:04
a jak wygląda przystąpienie do vip;ów?? Kto o tym decyduje??

kocie_ruchy
03-09-2005, 22:37
a jak wygląda przystąpienie do vip;ów?? Kto o tym decyduje??

admin, wzglednie moderatorzy i juz obecni vipowie, ale ostatnie slowo nalezy do admina

VIPem powinna zostać osoba, która nie tyle, że się dużo udziela, ale taka, która wnosi dużo na forum i walczy z rozprzestszenianiem się spamu i górnictwa. Powinna też dawać przykład dla nowych userów. Czy może być taka definicja VIPa :?:

dla mnie przede wszystkim potrzebna jest tutaj duza kultura osobista, poswiecenie forum no i wiedza o motoryzacji powyzej przecietnej :razz:

Emenems
04-09-2005, 09:59
Powiem szczerze że na VIP-ów najbardziej się nadają....już obecni VIP-owie.
Z osób nie posiadających tego Znaczka, wbór jest znacznie trudniejszy. Jest kilka osób posiadających dość sporą wiedzę motoryzacyjną, ale są to postacie dość kontrowersyjne i konfliktowe, lub ich staż na forum jest bardzo któtki.
Reszta, jak by tu powiedzieć, nie błyszczy. Może dlatego że w okresie wakacyjnym forum nie było dość często odwiedzane, powstało kilka tematów (niskich lotów) w których nie można było się raczej wykazać. Pisanie postów, komentujących na bierząco (fajne lub nie), wklejanie zdjęć bez jakiegokolwiek opisu lub z opisem wziętym z jakiegoś artykułu niestety przepustki do VIPa nie daje.

Troche się tu rozpisałem, a zapomniałem że moje zdanie co do przyjmowania VIP-ów jest naprawde mało znaczące.
Kto inny decyduje, jednak widząc ilu mamy nowych VIP-ów, to wydaje mi się że nie tylko ja mam podobne odczucia.

AML
04-09-2005, 23:26
I takie same odczucia mam i ja Emenems.

AML
17-09-2005, 11:20
Nowym VIP'em jest Wielbłąd.
Gtratki. :wink:

BABELEC
17-09-2005, 16:15
Gratulacje! :grin:
Nie zawiedź nas!

stanko
18-09-2005, 08:09
a co trzeba zrobic zeby byc VIP'em??

Mercedesw123
18-09-2005, 08:16
a co trzeba zrobic rzeby byc VIP'em??
po 1. nie pisac rzeby przez "rz"
po 2. masz regulamin i warunki pare stron wczesniej.
po 3. Wielbłąd jeszcze raz gratuluje

sorki za OT

fischer777
18-09-2005, 09:41
a co trzeba zrobic zeby byc VIP'em??

1.http://autogaleria.pl/forum/viewtopic.php?t=2017
Tu sobie poczytaj.
2. Nie zaśmiecaj tego tematu, tylko naucz się szukać. Spamujesz na okrągłą. Nie mam już na niektórych siły :???: Sory za OT.

Gemini
09-10-2005, 22:57
Witam po krótkiej przerwie ;) mam nadzieje, że będę bywał od tej pory troche częściej niż w ciągu ostatnich 3 miechów :) pozdrawiam :D

BABELEC
03-11-2005, 20:43
Gratulacje DJBrabus! Witamy w zaszczytnym gronie! Nie zawiedź pokładanych w Tobie nadzieji :grin:

Wielbłąd
03-11-2005, 20:47
witam Dj Barbus w zasłuzonym gronie :!:

AML
03-11-2005, 20:49
No już darujcie sobie czułości i nie nabijajcie postów. :susp: :twisted: :wink:

BABELEC
03-11-2005, 21:08
cyt: "Ranga nadana, przywitajcie Brabusa gorąco w swoim gronie.

Temat zamykam.

Nie jestem na tym forum dla zdobycia jak największej ilości postów. E-kartki nie będę Brabusowi wysyłał bo dla składania gratulacji jest m.in. ten temat więc wyluzuj i nie marudź. A jak się czujesz dotknięty to usuń obydwa moje posty. Ja płakł nie będę. Jak uważasz, że te posty to śmietnik, to przejrzyj wcześniejsze strony. Tam nie reagowałeś więc albo teraz będziesz miał dużo roboty z usuwaniem niepotrzebnych wypowiedzi, albo daj na luz (po raz drugi).

BTW - zerknij parę postów wyżej...

AML
03-11-2005, 21:54
No Offence, Miałem na mysli tylko to żeby nagle nie pojawił się tu jakiś tabun do gratulowania. :wink:

Dj Brabus
04-11-2005, 15:25
Dziękuję serdecznie tym, którzy zaufali mi, nominowali mnie i wybrali mnie VIP-em - dla mnie to ogromny zaszczyt!

Dziękuję również tym, którzy pogratulowali mi osobiście oraz tym, którzy tu się wpisali oraz którzy się wpiszą... :cool:

Dominik999
04-11-2005, 15:27
Także gratuluję i jestem przekonany, że to była bardzo dobra decyzja ;)

Wielbłąd
09-12-2005, 21:57
Dlaczego tutaj nikt nie wpisał Robaka :?: :!:

Mimo jego nieobecnosci przysyłam mu telepatycznie gratulacje :!: :mryellow: :razz: :wink:

Rolex aka JoHnSoN
09-12-2005, 22:59
nie wiedziałem że już nadana jest ranga VIP :mryellow: :mryellow:
ja zawsze musze przespać najważniejsze momenty :P
no ale gratki Robak ... miejmy nadzieje ze Twoja kariera sie dopiero zaczyna :P

A TAK SWOJA DROGĄ TROSZKE KLEJU NIE ZASZKODZI

Dj Brabus
10-12-2005, 08:29
Dlaczego tutaj nikt nie wpisał Robaka :?: :!:

Mimo jego nieobecnosci przysyłam mu telepatycznie gratulacje :!: :mryellow: :razz: :wink:

Pewnie część złożyła wujkowi Robakowi gratulacje na PW - tak jak ja to zrobiłem... :cool:

Dominik999
10-12-2005, 15:54
Więc troche sie powtórzę - gratulacje robak ;)

I troche szkoda, ze tak póxno... :P

Harpon
12-12-2005, 16:25
Ja nie mam neta w domu. A z tego co mi się wydaje to aby być Vipem trzeba napisać trochę postów. Czy można zostać Vipem pisząc małą ilość postów?

Wielbłąd
12-12-2005, 16:28
Mała ileosc postów to jest troche pojecie wzgledne... Jezeli bedziesz pisał naprawde madre i przemyslane posty nawet nie codziennie... to napewno ktos Cie zauwazy...

Dj Brabus
13-12-2005, 09:15
Czy można zostać Vipem pisząc małą ilość postów?

Powtórzę za Wielbłądem - jeśli te posty bedą rozsądne i wnoszące ważne informacje do tematu i życia forum, to dlaczego nie?! AG docenia człowieka, jego wiedzę i kulturę, a nie nabijaczy postów... :cool: Jeśli masz wiedzę o motoryzacji, potrafisz nam ją przekazać, to może w niedługim czasie zaskoczy Cię miła niespodzianka - podobnie jak mnie zaskoczyła... :grin:

Emenems
13-12-2005, 17:31
najlepszym przykładem jest DJ Brabus :wink:

Dj Brabus
14-12-2005, 13:50
najlepszym przykładem jest DJ Brabus :wink:

Choćby nawet - do dziś się cieszę!! :razz:

Przy okazji miło powitać Matadora - świeżutkiego VIP-a w naszym gronie!! Cieszę się bardzo z Twojej obecności - miałeś tak szybkie głosowanie, że zanim zauważyłem temat, to już go zamknięto...

P.S. Ale i tak oczywiście byłbym na 100% TAK :cool:

stanko
14-12-2005, 15:19
Dopiero po poscie Dj Brabusa zorientowlem sie ze Matador jest vipem.Serdeczne gratulacje i powodzenia w twojej vipwoskiej karierze.

Di Kej
14-12-2005, 15:45
Właściwie to....dziwnie się, że nie zostałeś wcześniej VIP-em.......bardzo dobra decyzja.... gratuluję Matador :mryellow:

Matador
15-12-2005, 12:38
Dzięki Dj i wszystkim też. Trochę późno, ale napiszę to samo co w dziale VIP - poprostu dziękuję. Mam tylko nadzieję że grono będzie się powiększać. Pozdrawiam...

Dj Brabus
20-12-2005, 09:25
Witam oficjalnie jako pierwszy kolejnego nowego VIP-a - Potek wielkie gratulacje! Jesteś kolejnym żywym :grin: dowodem na to, że forum AG zdecydowanie podnosi poziom!! Tak wszyscy trzymajmy - pamiętajmy, że Potek to kolejna osoba z której warto brać przykład! :cool:

kocie_ruchy
20-12-2005, 10:53
A mnie nikt nie chce :sad: . Czy można zgłaszać kogoś kandydature na vipa?

tak, istniejacy juz vipowie zglaszaja propozycje na nowych

swoja droga jest wielu uzytkownikow ktorzy zasluguja na ta range bardziej od ciebie a dalej jej nie maja ;p

Robak
20-12-2005, 11:02
Dziekuje za wszytskim za uznanie i witam w gronie Matodora i Potka, ktorzy sa swietnymi uzytkownikami pod kazdym wzgledem.Gratuluje i pozdrawiam.

Davis
09-02-2006, 20:17
No, sądze że do grona VIPów powinna dojść jeszcze 1 osoba...
Pisałem to już dawniej, a teraz myśle że ktoś się ze mną zgodzi, że VIPem powinien zostać DK_WRC.
Jest osobą w porządku, jedna z istotniejszych na 4um moim zdaniem, nie spamuje i nie można się przyczepić do jego postów. No i te jego kompedium :wink: DJ Brabus napisał, że nie jest to powód aby robić kogos VIPem, jednak, wg mnie to tylko potwierdza ze DK należy się ten status :wink: Zgodzi się ktoś ?|

Max
10-02-2006, 08:27
No, sądze że do grona VIPów powinna dojść jeszcze 1 osoba...
Pisałem to już dawniej, a teraz myśle że ktoś się ze mną zgodzi, że VIPem powinien zostać DK_WRC.
Jest osobą w porządku, jedna z istotniejszych na 4um moim zdaniem, nie spamuje i nie można się przyczepić do jego postów. No i te jego kompedium :wink: DJ Brabus napisał, że nie jest to powód aby robić kogos VIPem, jednak, wg mnie to tylko potwierdza ze DK należy się ten status :wink: Zgodzi się ktoś ?|

Jasne ze sie zgodze DK_WRC jest w porzadku i lubie go wiec powinien byc VIPem :grin:

ps.ciekawe kiedy ja bede VIPem :mryellow: :wink:

BABELEC
10-02-2006, 09:08
Może wcale...

10-02-2006, 09:36
Każdy by chciał być vip-em ale nie każdy może :wink:

Dj Brabus
15-03-2006, 20:09
Nikt jeszcze tego nie zrobił, więc oświadczam, że z ogromną przyjemnością witamy BeeMiX'a wśród VIPów!! Mamy nadzieję, że ze swojego nowego tytułu cieszysz się również z nami! :cool:

Wielbłąd
15-03-2006, 20:11
cieszyc sie bedzie jak wkoncu bedzie mial neta! A narazie czekam niecierpliwie na niego, wracaj jak najszybciej! i oczywiscie wielkie gratki :wink: :wink:

nyczu88
15-03-2006, 20:13
Brawo!
Nie znam go dobrze ale pisze dobrze,czesto i nie spamuje jak niektorzy i kocha Cadillaca Escelade a to duzy plus!

Golden Boy
15-03-2006, 20:20
Gratuluję BeeMiX'owi i życzę dalszych sukcesów na forum :wink:.

Di Kej
16-03-2006, 06:30
Gratuluję BeeMiX - w pełni zasłużyłeś (on jeszcze pewnie o tym nie wie)

.....i jakie będzie jego zdziwienie jak zobaczy pod swoim nickiem napis VIP :mryellow:

BeeMiX
17-03-2006, 14:37
No pieknie, niemam internetu od ponad 2 tyg, siedze właśnie na kompie u mojej dziewczyny i tu taka niespodzianka, bardzo dziekuje wam za ten tytuł i traktuje go jak wielekie wyróżnienie. Moze w przyszłym tygodniu znowu bede miał internet, niestety niezalezy to odemnie, tylko bardzo nieodpowiedzialnego dosstawcy inetretu (swoja droga pozdrawiam "Pana Prezesa" firmy NetLine w CHoszcznie).

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.
Wojtek

Dominik999
17-03-2006, 15:16
W sumie nie ma za co dziekować, skoro jestes VIPem, to na to zasłuzyłeś, więc jestes nim dzieki sobie :P
I przyłaczam sie do gratulacji ;)

Dj Brabus
16-05-2006, 12:06
Panie i Panowie - mam zaszczyt przedstawić Wam nowego VIPa - LiveLetDie. Wybitne osiągnięcia, kultura, głowa na karku oraz znajomość różnych aspektów motoryzacyjnych przyczyniły się do tego, że żaden z głosujących na niego nie miał najmniejszych wątpliwości!!

LiveLetDie gratuluję i witaj wśród najważniejszych tego forum! :grin:

Kurczak
16-05-2006, 12:13
Gratuluję LiveLetDie, jesteś już kolejnym vipem z Gdańska :mryellow: :grin:

BABELEC
16-05-2006, 13:06
Gratuluję i zachęcam do dalszego, aktywnego uczestnictwa w forum :grin:

AML
16-05-2006, 14:47
Cieszę się że dołączyłeś do nas Live. :wink:

jaromir
16-05-2006, 16:04
Cóż można powiedzieć w takiej chwili?! Gratuluję :cool:

Di Kej
16-05-2006, 18:25
No cóż - w zasadzie to zdziwiłem się, że juzwcześniej nie był VIP-em... :ogh: :ogh: :ogh:
No, ale... cierpliwość popłaca :mryellow: :mryellow: :mryellow:
Gratulacje dla kolejnego VIP'a - zdecydowanie sobie na to zasłużył!

Szakal
16-05-2006, 20:29
Przyjmij odemnie wielkie gratulacje Live. Jesteś praktycznie od niedawna na forum, a trochę dodałeś jemu ducha . :wink:

LiveLetDie
16-05-2006, 20:43
Dziękuje Panowie! Dziękuje VIPom za zaufanie i userom za gratulacje, chiałbym też podziękować mamie, tacie, mojemu menadżerowi... eee... to nie ten spicz :wink:

Proponuje EOT bo zaraz pękne z dumy i pychy :wink:

Wilu
28-05-2006, 19:52
Ja mam takie pytanie do admina forum. Może już takie pytanie padło ale dawno mnie tu nie było i mogę o tym nie wiedzieć: skoro dziłał dla Vipów jest tylko dla Vipów to dlaczego jest on widoczny dla innych uzytkowników :?: :roll: :???: nie może byc on ukryty dla zwykłego szarego usera skoro i tak nie ma on wstepu do tego działu :?:

Dj Brabus
28-05-2006, 20:36
Witaj Wilu! Sprawa jest moim zdaniem prosta - VIP jest zbyt rozreklamowany, żeby go "ukrywać". Chociażby ten topik świadczy o tym, że VIPy istnieją.

Poza tym raczej nikomu to nie przeszkadza, a może nawet zachęca...

Seth
28-05-2006, 21:42
aczkolwiek człowiek zaspany zagląda na forum, widać, że na którymś sa nowe posty, chce kliknąć, a tu przysłowiowa "d*pa" - nie da się i zostaje taki jeden na pomarańczowo świecący ;)

Wielbłąd
28-05-2006, 21:45
Sa i na to sposoby.

"Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" :wink:

Wilu
29-05-2006, 13:14
Sa i na to sposoby.

No ale po co się bawić w coś takiego :???: :?:

Szakal
29-05-2006, 13:17
Sa i na to sposoby.

No ale po co się bawić w coś takiego :???: :?:

Ale to takie trudności sprawia, jedno kliknięcie. :susp: Nie popadajmy w paranoję. :damn:

AML
29-05-2006, 13:31
Ja nie widzę tu żadnych problemów.
Gdyby od poczatku to było ukryte to pojawiły by się same podpisy pod nickami i jakiś temacik, wtedy ludzie by mogli pomyśleć że sobie w gumy lecą, a tak przynajmniej widać że jest dział i zainteresowanych popycha ta świadomość do aktywności.

Dj Brabus
30-06-2006, 21:04
Z ogromną przyjemnością pragnę oficjalnie powitać nowego członka w naszym elitarnym gronie - na tytuł VIP'a zasłużył sobie jaromir :cool:

Serdeczne gratulacje - korzystaj, pomagaj i po prostu bądź sobą! :grin:

jaromir
30-06-2006, 21:54
W tym momencie pragnę podziękować wszystkim tym, którzy we mnie wierzą i zaufali mi w tak ważnej kwestii jaką jest bycie VIPem. Mam nadzieję, że wraz z kolejnymi postami przekonam do siebie również innych userów. Nie będę tutaj pisał dużo a jedyne słowo jakie w tej chwili będzie najodpowiedniejsze to najprostsze Dziękuję. :smile:

Emenems
30-06-2006, 22:44
Mimo pewnych wątpliwości, o których już prawdopodobnie się dowiedziałeś. Witam w gronie VIPów. Mam nadzieje że wniesiesz do działu wiele świeżej "krwi". Gratuluje

qoompel
01-07-2006, 01:54
Nie chcę być źle zrozumiany - w kilkunastu postach na początku tego tematu są jasno określone kryteria, które musi spełniać dany user, aby zostać VIPem.
Są to np.:

Wybierać będzie admin, ludzi którzy:
- nie spamują
- piszą mądre wypowiedzi
- nie kłucą się za dużo
- pomagają w "Poszukuję..."
- są aktywni w życiu forum a nie napiszą na tydzień 2 posty i tyle
- stanowią przykład
- są kulturalni
- nie dublują postów

Na aG jest dużo osób, które spełniają w/w warunki. Mało tego - są userzy, którzy tworzą tematy o nowościach, prototypach, pomagają innym (nietylko w "Poszukuję"). Pytam się więc odpowiednich osób: co zadecydowało, że to właśnie jaromir otrzymał rangę VIPa :?: :roll:

P.S. jaromir - to nic "osobistego".

poorwich
01-07-2006, 05:18
Jaromir przyjmij ode mnie WIELKIE gratulacje. No i mamy na forum kolejnego VIPa. Może kiedyś ja też do nich dołącze... :roll:

kok
01-07-2006, 09:07
Qoompel nie są to kryteria tylko wskazówki dla wszystkich user'ów. Oni tworzą materiał na VIP'ów z którego jest wyławiana odpowiednia osoba.

Dj Brabus
01-07-2006, 09:57
Qoompel nie są to kryteria tylko wskazówki dla wszystkich user'ów. Oni tworzą materiał na VIP'ów z którego jest wyławiana odpowiednia osoba.
...która jest obiektem naszej wnikliwej obserwacji - musi tworzyć wokół siebie to "coś", co spowoduje, że jest pozytywnie odbierana przez innych oraz zauważana przez VIPów. Musi się również zasłużyć pozytywnym podejściem do życia, dużą znajomością zagadnień motoryzacyjnych oraz musi zdobyć nasze zaufanie.

Te oraz wiele innych czynników zadecydowały o wyborze jaromira na VIPa. Upominanie się oraz pukanie na siłę do "zakazanej strefy" nie pomaga. Proszę to zrozumieć - kto ma zostać zauważony, ten zostanie zauważonym. Nie pominiemy napewno nikogo ważnego...

fischer777
01-07-2006, 11:18
No właśnie czekałem kiedy jaromir dostanie VIPa. Gratuluje więc Mu. Jak dla mnie wykazuje się tą samą dojrzałością w postach co LiveLetDie :grin: .

Szakal
01-07-2006, 11:33
Gratuluje jaromir tego tytułu. Jak się spotkamy na jakimś zlocie aG to wtedy postawie ci piwo. :wink:

mam nadzieje, że masz 18 lat

qoompel
01-07-2006, 13:06
Upominanie się oraz pukanie na siłę do "zakazanej strefy" nie pomaga.
Napisałem w moim poprzednim poście, że "nie chcę być źle zrozumiany". Myślisz, że tak zależy mi na byciu VIPem :?: Uwierz mi, że nie. Mam wystarczający dostęp do tapet.
Po prostu chciałem się dowiedzieć co jeszcze wpłynęło na to, że niczym nie wyróżniający się jaromir dostał się do "zakazanej strefy".

~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze raz jaromirze-nic do Ciebie nie mam (oprócz gratulacji).

Dj Brabus
01-07-2006, 13:59
chciałem się dowiedzieć co jeszcze wpłynęło na to, że niczym nie wyróżniający się jaromir dostał się do "zakazanej strefy"
Skoro VIPowie, redaktorzy, moderatorzy i admin zdecydowali, że jaromir jest człowiekem wartym dania mu tego tytułu, to jednak musi się czymś wyróżniać. Wnikliwa ocena zachowania, jakości przekazywania wiadomości i posiadania ich pozwala nam ocenić, czy ktoś się nadaje, czy nie. Jeśli Ty tego nie zauważyłeś - przykro mi.

BKX
01-07-2006, 15:42
Oj qoompel... czy aby troszke nie przeginasz? :neutral: Jaromir dostał VIP'a po długich obserwacjach, cała "procedura" przyjmowania nie trwa dzien czy dwa... Są osoby, które piszą często, piszą dobrze, ale brakuje im "duszy" forumowicza... Każdy z VIP'ów ma unikalny styl pisania, umiejętnie przekazuje swoje myśli za pomocą treści... Z przykrościa i pełną świadomością pisze to teraz, że nie każdy się nadaje a i są osoby, które raczej nigdy tam nie trafią...

qoompel
02-07-2006, 15:30
Oj qoompel... czy aby troszke nie przeginasz? :neutral:
Możliwe. Ale moje stanowisko podziela kilka innych osób.

Rozumiem o co chodzi.
Kończę to, co zacząłem. Koniec OT.

Golden Boy
02-07-2006, 17:06
qoompel nie rozumiem Twojego rozgoryczenia :???:. Oceniasz nowego VIP-a jako "niczym nie wyrozniajacy sie user"... Popatrz czy przypadkiem Ciebie tak nie postrzegaja tutaj.
Po Twoich postach wnioskuje, ze czujesz sie oszukany i niedoceniony, ze to ty nie zostales VIP-a. Moze troszeczke wiecej samokrytyki co? Bo idealnym kandydatem nie jestes, zreszta kazdy ma jakies wady i warto czasem sobie o nich przypomniec.

Dj Brabus
02-07-2006, 20:03
moje stanowisko podziela kilka innych osób
A to ciekawe - może jednak podzielicie się swoimi opiniami? Bo już nie rozumiem, czy chodzi konkretnie o przyznanie VIPa jaromirowi, czy w ogóle o nieprzyznanie go innym "bardziej wartościowszym użytkownikom"?

qoompel
02-07-2006, 20:07
[...] Oceniasz nowego VIP-a jako "niczym nie wyrozniajacy sie user"... Popatrz czy przypadkiem Ciebie tak nie postrzegaja tutaj.
Nie mówimy teraz o mojej osobie.

Bo idealnym kandydatem nie jestes, zreszta kazdy ma jakies wady i warto czasem sobie o nich przypomniec.
Nikt nie jest idealny ...

Dju - pisałem już wcześniej o co mi chodzi.
Zrozumiałem Wasze posty.

Poza tym już napisałem wcześniej o zakończeniu OT.

AML
02-07-2006, 23:59
Dosyć, ta dyskusja jest bezsensowna, kto zasłuży na VIP'a napewno go dostanie, a ci którzy jeszcze go nie mają niech siedzą na ten temat cicho, inaczej sami sobie przekreślają szanse.

kok
03-07-2006, 12:30
Własnie pojawiła się nowa ( ale za to z jakim wkładem i stażem na forum ) ważna osobistość. Do zakazanej strafy klucze dostał Seth.

WITAMY :cool:

Robak
03-07-2006, 14:00
Z braku czasu gratuluje Jaromirowi oraz Sethowi jednoczesnie. Pozdro :cool:

Dj Brabus
03-07-2006, 14:08
Seth wielkie gratulacje - Twoja obecność oraz zaangażowanie w życie forum wreszcie zostało przez nas docenione! Witaj wśród najlepszych! :cool:

Emenems
03-07-2006, 14:24
Chyba Seth o tym jeszcze nie wie że jest VIP-em :wink:
Gratulejszyn SETH, wbijaj do VIPów swoją Sierrą lub Outbackiem jak wolisz :mryellow:

Potek
03-07-2006, 14:30
kurde.. ja chcialem byc pierwszy z gratulacjami .. :(

;p
Witamy Setha w naszym gronie:)

jaromir
03-07-2006, 15:23
Przyjmij ode mnie Seth najszczersze gratulacje. :smile:

Szakal
03-07-2006, 15:32
Gratulacje Seth. Mam nadzieje że dobrze się sprawuje twoje Subaru. :wink: Dzięki temu, że masz oryginalny avatar ( :mryellow: ) i jednak jesteś już długo na forum (to nie jest minus) należał ci się tytuł. :grin:

qoompel
03-07-2006, 15:39
Wreszcie Seth został VIPem. Zasłużył sobie znajomością samochodów od strony technicznej (i nie tylko). Gratuluję :wink:

Seth
03-07-2006, 16:35
o proszę... zaskoczyło mnie to... dziękuję bardzo...
chciałem podziękować mamie, tacie, rodzinie, przyjaciołom, współpracownikom, forumowiczom.... itd. itp. (łzy wzruszenia)

VectorOPC
03-07-2006, 17:47
gratulacje Seth oby tak dalej :)

renówa
03-07-2006, 18:22
długo tu nie zaglądałem

Gratulacje Seth i jaromir
są to w pełni zasłuzone tytuły, obydwaj nie spamujecie i rozsądnie się wypowiadacie :cool: :grin:

debosy
13-07-2006, 20:05
Również gratuluje. :wink:

Dj Brabus
11-10-2006, 14:26
qoompel - oto nowy VIP, który dziś dołączył do zakazanej strefy! Serdeczne gratulacje od całego Kierownictwa! :grin:

qoompel
11-10-2006, 19:19
qoompel - oto nowy VIP, który dziś dołączył do zakazanej strefy! Serdeczne gratulacje od całego Kierownictwa! :grin:

Wielki dzięki !
Chciałbym podziękować tym, którzy wysyłali na mnie SMS'y :mryellow:

Jeszcze raz dzięki za wyróżnienie :wink:

kojek
11-10-2006, 20:01
gratki :!: ostatnio jakoś się zastanawiałem dlaczego nie jesteś jeszcze vipem :lol:

Suchy
11-10-2006, 20:43
Nooo... w końcu ktoś zauważył ten talent :mryellow: Według mnie qoompel w pełni zasłużył sobie na tytuł VIPa... GRATULUJĘ!!!

BKX
11-10-2006, 22:02
Brawo, brawo... ale tak serio to dlaczego jeszcze flaszki nie postawiłeś? :P

Potek
11-10-2006, 23:03
Gratulejszyn :D witamy qoompla w składzie Vip'ów

jaromir
16-10-2006, 17:34
Powtórzę jeszcze raz, że bardzo gatuluję Ci rangi VIPa. W pełni zasłużone wyróżnienie i oby więcej takich.

Chciałbym podziękować tym, którzy wysyłali na mnie SMS'y :mryellow:
Same podziękowania nie wystarczą. Oddawaj kasiorę i nie cwaniakuj. :wink: :lol:

Dj Brabus
29-11-2006, 22:08
Panie i Panowie! Mam wielki zaszczyt powitać kolejnego użytkownika, który dostał Kartę Dostępu do działu VIP - Don2x44 serdeczne gratulacje!! :cool:

Emenems
29-11-2006, 22:16
Don chyba jeszcze o tym nie wie :mryellow:

Nie koniec Niespodzianek na Dziś.
Drugą osobą którą dołączy do szlachetnego grona VIP-ów, będzie Poosheq

Gratuluje wam obydwu :wink:

Dj Brabus
30-11-2006, 09:45
Drugą osobą którą dołączy do szlachetnego grona VIP-ów, będzie Poosheq
Ja również dołączam się do gratulacji - pryz okazji świetnie, że nasze grono VIPowskie zaczyna się znów dynamicznie rozwijać. :cool:

Don2x44
30-11-2006, 09:58
serdeczne gratulacje!! :cool:
Bardzo dziękuję Wam za przyznanie kluczy do strefy zakazanej :wink: Chciałbym podziękować tym którzy na mnie głosowali, a także tym którzy docenili moją osobę, aczkolwiek kontrowersyjną.

Don chyba jeszcze o tym nie wie :mryellow:
Początkowo myślałem ze zaistniała jakaś pomyłka, administrator pomylił się podczas prac konserwacyjnych forum... ale z czasem doszły do mnie PW z gratulacjami. Więc wszystko stało się oczywiste :twisted:

Jeszcze raz bardzo dziękuje!

Puszek
30-11-2006, 11:17
Kurcze, nie wiedziałem, że bycie VIPem może spowodować odchyły w psychice. Jeszcze trochę i słowo "dziękuję" będzie mi się nocami śniło :wink: .
Nie dbając więc o własne zdrowie i z narażeniem na trwałą bezsenoość pragnąłbym jeszcze raz wszystkim podziękować.

Z tego miejsca pragnąłbym także pozdrowić mamę, tatę, babcię, dziadka i całą rzeszę moich fanów :wink: . Aha, brata Daniela też, bo się jeszcze obrazi jak go nie pozdrowię...

Golden Boy
30-11-2006, 16:56
Gratulacje chłopaki! Trzymajcie tak dalej i korzystajcie z VIPowskiego działu garściami i szuflami do niego dokładajcie :wink:. Oby tak dalej.

PS. Przy następnych nominacjach na VIPa pewnie będzie jakieś trio :mryellow:.

VectorOPC
30-11-2006, 18:59
serdecznie gratuluje tobie Don i tobie Poosheq zasłużuliście na Vip-a

STS
30-11-2006, 19:37
serdecznie gratuluje tobie Don i tobie Poosheq zasłużuliście na Vip-aRowniez serdeczne gratulacje, zaslugujecie na to :wink:

Dj Brabus
05-09-2007, 15:49
W imieniu redakcji aG oraz wszystkich VIPów chciałbym powitać naszego nowego członka - b707. Gratuluję!! :mryellow:

Emenems
05-09-2007, 16:50
No to należy pogratulować wejścia do "Strefy".
Członków nigdy za wiele :mryellow:

Szakal
05-09-2007, 17:10
Gratuluje. ;) Zasłużyłeś sobie. :smile:

Basti
05-09-2007, 18:44
Gratuluję! :grin:

Kaczor
05-09-2007, 18:54
Brawo, od dawna czekałem na to co się właśnie stało.
B707, korzystaj z umiarem :D

zychu
05-09-2007, 19:14
brawo :D
gratulacje :D

badz grzeczny :D

b707
06-09-2007, 16:20
:oops:
Dziękuję bardzo za gratulacje. Wiadomość mnie trochę zaskoczyła... w pozytywny sposób :wink:

Ranga VIPa to dla mnie duże wyróżnienie niosące pewne przywileje ale łączące się tez z pewnymi obowiązkami.

Zrobię wszystko by nie zawieść użytkowników forum oraz jeszcze bardziej zasłużyć nadane mi trzy literki... A przede wszystkim pozostanę forumowiczem b707.
Pozdrawiam :grin:
Adam

RX-7
06-09-2007, 16:33
A przede wszystkim pozostanę forumowiczem b707.
I to mnie cieszy :smile:
Serdeczne gratulacje.

sinus
06-09-2007, 18:29
gratulacje, w pełni zasłużyłeś na te trzy literki :grin:

m.niew
06-09-2007, 18:34
b707, pomimo ze jezdzisz najwiekszym konkurentem Focusa to gratuluje! Zasluzyles w pelni na te wyróżnienie

A przede wszystkim pozostanę forumowiczem b707. i to sie liczy! pozdrawiam i zycze Najlepszego na "Nowej Drodze Życia Forumowego"

yakłobo!
07-09-2007, 16:01
Miło jest dostępować niespodzianek, dostawać prezenty, ale i powodzenia innych mnie cieszą. Cieszę się, b707, że udało Ci się dostąpić zaszczytu bycia VIP'em. Korzystaj z tego na co zapracowałeś na forum. Gratuluję

StreetRacer
08-09-2007, 17:19
Członków nigdy za wiele :mryellow:

Popieram..

Dobrze, ze ktos w koncu zostal VIP-em bo juz myslalm, ze juz nikt nigdy nie zostanie VIP-em..

Graty b707!

Shyrl
08-09-2007, 22:12
Już Ci granulowałem w real'u (bynajmniej nie markecie xD), więc Gratki jeszcze raz... i podsyłaj ładne tapety na maila :PPPPPP

roberto_nfs
09-09-2007, 23:16
No to ja się też dołączę do gratulacji. b707 się te trzy literki należą w stu procentach. Dobrze, że elita docenia wartościowych forumowiczów. Jeszcze raz serdeczne gratulacje.

b707
10-09-2007, 00:25
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za gratki... Dużo zawdzięczam Shyrlowi który zaraził mnie autogalerią :D
pzdr

Dj Brabus
11-09-2007, 11:12
Żeby nie było, że VIP jest wybierany co pół roku! Strefę VIP zamieszkał dziś nowy uczestnik - szakal. Gratulujemy bardzo serdecznie!!

Jednocześnie informuję, że Wielki Brat jest zadowolony i nominacji do opuszczenia Strefy VIP żadnych nie przewiduje. :mryellow:

Szakal
11-09-2007, 11:54
Dziękuje za to wyróżnienie. :D Jestem trochę zaskoczony bo tego się nie spodziewałem. Chociaż to za mało powiedziane. ;) Jeszcze raz dziękuje, mobilizuje mnie to do jeszcze większego wysiłku przy opracowywaniu tematów. Teraz już nie jestem zwykłym użytkownikiem forum, ale pewnym wzorcem jeśli chodzi o zachowanie i ogólnie uczestnictwo na forum dla innych osób przebywających na aG. Będę się jeszcze bardziej starać. Jeszcze raz dziękuje za tą nagrodę. Mógłbym tak cały czas. :D

Pozdrawiam

zychu
11-09-2007, 11:58
fanfary dla Szakala ~~
gz ;]

b707
11-09-2007, 12:01
Gratki jak najbardziej się należą... Podobnie jak wyróżnienie :D
Życzę kolejnych sukcesów :)
pzdr

Puszek
11-09-2007, 12:21
Gratulacje, Szakal :!: Mam nadzieję, że teraz jeszcze bardziej będziesz uczestniczył w życiu forum, nie tylko jako "newsman", ale także jako konstruktywnie i z sensem piszący dyskutant. Powodzenia na nowej drodze życia (forumowego of course:mryellow:).

Jeszcze raz dziękuje za to nagrodę.

A nad tym musisz koniecznie popracować:p. Niby szczegół, ale działa mi na nerwy takie ignorowanie końcówek wyrazów:mryellow:.

sinus
11-09-2007, 18:20
Jestem trochę zaskoczony bo tego się nie spodziewałem.

a ja już dawno czułem, że to tylko kwestia czasu:) gratuluję i czekam na kolejne newsy:mryellow: pozdr

RX-7
11-09-2007, 19:39
a ja już dawno czułem, że to tylko kwestia czasu:)
No to było nas dwóch :mryellow:.

Baaardzo serdecznie gratuluję Szakalu. Należało Ci się bezwzględnie:)!

Abaddon
11-09-2007, 20:10
Ja tez Ci Szakalu gratuluję! Podobnie jak inny czułem, że będziesz vipem. Gratuluję Ci tym bardziej, że sam nigdy pewnie nie będę :tooth:.

Szakal
11-09-2007, 20:29
Dziękuje wszystkim za miłe słowa. :)

A nad tym musisz koniecznie popracować. Niby szczegół, ale działa mi na nerwy takie ignorowanie końcówek wyrazów

Mogę tylko obiecać, że będę się starać. :wink: Nigdy nie lubiłem gramatyki i czasem to widać w moich postach. Jednak przed wysłaniem ostatnio dokładnie sprawdzam co naskrobałem. :wink:

Di Kej
11-09-2007, 20:35
Niby szczegół, ale działa mi na nerwy takie ignorowanie końcówek wyrazów:mryellow:.

Chyba nie sugerujesz, że pisze się "tom"? :mryellow:

szakal - gratulacje, zasłużyłeś na to już jakiś czas temu ;]

zychu
11-09-2007, 20:48
DK_WRC pisze sie "tę nagrodę" ^^

Di Kej
12-09-2007, 13:53
DK_WRC pisze sie "tę nagrodę" ^^

Eee... a myślisz, że ja nie wiem? :susp: :wink:

zychu
12-09-2007, 14:28
tak tyl;ko Cie sprawdzalem :P

Kaczor
12-09-2007, 15:58
Gratki dla Szakala, forumowego Newsmana, definitywnie Ci się należało :).
P.S. BTW, jak nie było nowych nominacji, tak teraz można powiedzieć wysyp:susp:

b707
12-09-2007, 19:01
Rozmnażamy się przez pączkowanie :D

Shyrl
12-09-2007, 21:15
Rozmnażamy się przez pączkowanie

tylko żeby was brzuchy nie rozbolały... joke... :mryellow:

Szakalu, dawno mówiłem że Twoja ogromna praca jaką odwalasz na tym forum powinna zostać nagrodzona chociaż tymi trzema literkami pod nickiem. Tylko nie spoczywaj na laurach. Gratki :wink: