PDA

Zobacz pełną wersję : Strefa VIP - nabory

Krzysztof Cieślak
24-05-2005, 23:54
No i mamy szczęśliwą siódemkę, która lada moment otrzyma dostęp do Strefy VIP i rangę VIP, w której już teraz czekają zdjęcia 4 aut w dużych rodzielczościach oraz specjalny film przygotowany przez Astona.

Tak jak pisałem, pierwszy nabór został wdrożony przez rekomendacje moderatorów. Oto jak one wyglądały:

AutoDoktor (http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=547) - zgłoszenie: AML, GuGi i Przemek
Ice (http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=22) - zgłoszenie: GuGi i Przemek
mk133 (http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=310) - zgłoszenie: AML i GuGi
DJ_JoHnSoN (http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=100309) - zgłoszenie: Przemek
Dominik999 (http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=100049) - zgłoszenie: GuGi
Wck (http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=583) - zgłoszenie: GuGi
Wochu (http://www.autogaleria.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=100098) - zgłoszenie: AML

O kolejnych naborach będę oczywiście informował. Gratuluje szczęśliwej siódemce, a pozostałym życzę cierpliwości w oczekiwaniu na dostęp do Strefy VIP.

Davis
25-05-2005, 15:12
Dj_Johnson...nie chce podwarzac decyzji modow i innych, ale on wdl. mnoie sie nie nadaje :???: Nie jest na forum bardzo dlugo, a poza tym ciagle tylko pisze ze kots zle przerabia i siebie uwaza za jakis wzor, podczas gdy jest zazwyczaj slabszy :???: Nie chce wsczynac klutni, ale po prostu wdl. mnie on na to zdecydowanie nie zasluzyl :???:

shrek
25-05-2005, 15:17
Niechciał bym urazić DJ_JoHnSoN-a ale ja również podtrzymuje zdanie Davisa.

ilovebmw
25-05-2005, 15:21
to rekomendacja moderatorow, tak wiec typowanie zalezalo od ich uznania. :wink:

Rolex aka JoHnSoN
25-05-2005, 15:40
Dj_Johnson...nie chce podwarzac decyzji modow i innych, ale on wdl. mnoie sie nie nadaje :???: Nie jest na forum bardzo dlugo, a poza tym ciagle tylko pisze ze kots zle przerabia i siebie uwaza za jakis wzor, podczas gdy jest zazwyczaj slabszy :???: Nie chce wsczynac klutni, ale po prostu wdl. mnie on na to zdecydowanie nie zasluzyl :???:

nie o to chodzi ... ja nie mowie ze jestem lepszy ... ale popatrzcie na niektore prace ... sa naprawde fatalne ... ja nie mowie ze nie robie bledow ... mam ich sporo ... i nie uwazam siebie za jakiegos mistrza VT ... tylko po prostu wyrazam swoje zdanie co do pracy ... mi sie nie podoba , ja bym to zrobil inaczej i dlatego tak pisze ... zreszta sami popatrzcie na niektore pracki ... ja prac VT widzialem w zyciu duzo jedne lepsze drugie gorsze ... jezeli w czyjejs pracy np. ja powiem ze nie podoba mi sie zderzak czy próg czy felgi krzywo wstawione to tylko po to zeby autor pracy w nastepnym swoim tworze zwrócił uwage czy a rzecz jest dobrze zrobiona i nie ma bledow ani niedociagnięć ... i tylko o to mi chodzi ... bedzie zwracal uwage na to , pozniej na to i tak bedzie coraz lepszy ... ja tez napoczatku robilem takie pracki jak niektore na forum ... wszystko kopiowane ... to ze umiem rysowac i dobrze mi to wychodzi (chociaz niekiedy daje z tym ciała) to zasługa uzytkownikow na innym forum ktorzy robili dokladnie to samo ze mna ... na poczatku ich nie lubilem jak wy nie lubicie mnie ... ale teraz uwazam ze dobrze ze tak robili bo sie czegos nauczylem i poszerzam swoja wiedze co do VT ... a co do strefy VIP to nie zostalem przyjety dlatego ze wygralem jeden konkurs VT .. nie tylko dział VT decyduje i przyjeciu do VI-ów ... przeczytajcie co napisalem i przemyślcie to bo naprawde nia mam zamiaru sie lansowac na forum ze jestem mistrzem VT ... to co kiedys zrobili ze mna inni teraz chce zrobic z wami ... zebyscie zaczeli robic dobre pracki ... wiec nie uwazajcie ze dogryzam was i gnoje ... bo moje dzialania sa skierowane zupelnie w innym kierunku ... mam nadzieje ze ktos to zrozumie ....

Davis
25-05-2005, 16:16

nie o to chodzi ... ja nie mowie ze jestem lepszy ... ale popatrzcie na niektore prace ... sa naprawde fatalne ... ja nie mowie ze nie robie bledow ... mam ich sporo ... i nie uwazam siebie za jakiegos mistrza VT ... tylko po prostu wyrazam swoje zdanie co do pracy ... mi sie nie podoba , ja bym to zrobil inaczej i dlatego tak pisze ... zreszta sami popatrzcie na niektore pracki ... ja prac VT widzialem w zyciu duzo jedne lepsze drugie gorsze ... jezeli w czyjejs pracy np. ja powiem ze nie podoba mi sie zderzak czy próg czy felgi krzywo wstawione to tylko po to zeby autor pracy w nastepnym swoim tworze zwrócił uwage czy a rzecz jest dobrze zrobiona i nie ma bledow ani niedociagnięć ... i tylko o to mi chodzi ... bedzie zwracal uwage na to , pozniej na to i tak bedzie coraz lepszy ... ja tez napoczatku robilem takie pracki jak niektore na forum ... wszystko kopiowane ... to ze umiem rysowac i dobrze mi to wychodzi (chociaz niekiedy daje z tym ciała) to zasługa uzytkownikow na innym forum ktorzy robili dokladnie to samo ze mna ... na poczatku ich nie lubilem jak wy nie lubicie mnie ... ale teraz uwazam ze dobrze ze tak robili bo sie czegos nauczylem i poszerzam swoja wiedze co do VT ... a co do strefy VIP to nie zostalem przyjety dlatego ze wygralem jeden konkurs VT .. nie tylko dział VT decyduje i przyjeciu do VI-ów ... przeczytajcie co napisalem i przemyślcie to bo naprawde nia mam zamiaru sie lansowac na forum ze jestem mistrzem VT ... to co kiedys zrobili ze mna inni teraz chce zrobic z wami ... zebyscie zaczeli robic dobre pracki ... wiec nie uwazajcie ze dogryzam was i gnoje ... bo moje dzialania sa skierowane zupelnie w innym kierunku ... mam nadzieje ze ktos to zrozumie ....

I w tum poscie napisales ze uwazasz sie lepszym od innych. A ja uwazam ze nie jestes wcale jednym z lepszych VTunerow i mysle ze niedorosles do tego alby "uczyc innych, bo sam wcale nie jestes lepszy od innych :???: (choc nie muwie ze od wszystkich). A co do VIP-ostwa to nie bede ukrywal: zawiodlem sie ze niewybrano mnie na VIPa. Moze bedziecie to uwazac za samochwalstwo i mnie po prostu wysmiejecie itp itd, ale ze jestem jaki jestam, to muwie prosto z mostu, ze sadzilem i nadal sazde ze nadaje sie na VIPa. Siedzie na tyjm 4um od grudnia a wiec juz pol roku i mysle ze jestem dobrym 4umowieczem. Nie ze sie uwziolem na Johnsonie ale on bedzie przykladmem: Jest tu duzo krucej ode mnie i JA jestem pewny ze moje posty wcale nie sa gorsze, tylko na odwrut, ale powiedzmy ze obej jestsmy OK, to uja jednak jestm to dlugo, jestem aktywny, jestem to codziennien od pol roku, nieliczac 3 dni kiedu wyjechalem na ferie i staram sie pisac nienagannie...
Nie bede owijal w bawalen - Zawiadlem sie ze tak nisko mnie oceniacie...

Rolex aka JoHnSoN
25-05-2005, 16:24
to nie zalezy ile ktoś jest na forum ... po prostu tak wybierali moderatorzy ... i nikt nie ma na to wpływu ... Davis ... skad wiesz moze w nastepnym naborze sie znajdzie ... zycze Ci tego ... ale to ze zostalem wybrany jako pierwszy o niczym nie swiadczy ... na pewno nie o tym ze jestem lepszy od innych ... tak zadecydowal los ...
a co do VT ... to musze powiedziec ze w tamtym poscie nie pisalem ze ejstem lepszy od innych tylko ze ja staram sie rysowac a nie kopiowac kolejne elementy , kopiowac zderzaki z innych fur a co najgorsze kopiowac czesci z innych juz tuningowanych samochodow przez mistrzow jakimi sa np: Iac i Piechur ... trzeba sprobowac wlasnych sil a nie isc na latwizne ... bo niby prosto i szybko sie to robi a potem jednym slowem wychodzi z tego kupa ... i tyle ...

Fancars
25-05-2005, 16:29
Davis nie lam sie :wink: ja trez nie zostalem wybrany i trudno...Widac mam nienajlepsza opinie albo nie spelniam wymogow...Moze w nastepnym naborze sie znajde..A moze w jeszcze nastepnym...a jak nie to tez sie nic nie stanie...(chyba :grin: )

BTW:DJ_Johnson znasz IACa??Skad jesli mozna spytac??
BTW2: "..." to znak zastrzezony :razz:

Rolex aka JoHnSoN
25-05-2005, 16:40
Znam , nie znam ... po prostu natknalem sie na niego juz nie raz ... oni sie obracaja przewanie tylko w grupie VT ... szczerzu mowiac wzorowalem sie na ich pracach ... patrzylem jak to wszystko jesta narysowane ... jakie krawedzie czy duze czy male no i powoli zaczelem rysowac ... i powiem wam ze to nie jest takie trydne ... znacznie poraczenijsze i czystsze w uzyciu niz smudge tool... "Iac" , "Piechur" , jak i "Neo" robia wspaniale pracki i podziwiam ich za to ...

Davis
25-05-2005, 16:44
Davis nie lam sie :wink: ja trez nie zostalem wybrany i trudno...Widac mam nienajlepsza opinie albo nie spelniam wymogow...Moze w nastepnym naborze sie znajde..A moze w jeszcze nastepnym...a jak nie to tez sie nic nie stanie...(chyba :grin: )

BTW:DJ_Johnson znasz IACa??Skad jesli mozna spytac??
BTW2: "..." to znak zastrzezony :razz:

Nie lamie sie ale po prostu wdl. mnie to jest NIEDOCENIANIE i jestem po prostu zawiedziony ze moderatorzy sa slepi(moze troche za ostro to zabrzmialo)

Gemini
25-05-2005, 16:48
Ludzie :arrow: odrobina skromności, nie uczyli was skromnosci w domu ;) jeżeli zasłużycie to będziecie...przemilczcie co nie co.
Mi osobiscie ten dział VIP to rybka...albo bede albo i nie (prędzej to drugie)

Davis
25-05-2005, 20:15
Powiedzialem co myslalem, ale tak ogolnie to nie podoba mi sie tylko kandydatura Johnsona i cokolwiek on by nie gadal nie zmienie zdania. Inni jaknajbardziej na to zasluzyli i do nich nic nie mam. Wkurza mnie tylko to ze ominieto kilku 4umowiczow ktrzy zasluzuli na to bardziej niz DJ

Rolex aka JoHnSoN
25-05-2005, 20:20
Powiedzialem co myslalem, ale tak ogolnie to nie podoba mi sie tylko kandydatura Johnsona i cokolwiek on by nie gadal nie zmienie zdania. Inni jaknajbardziej na to zasluzyli i do nich nic nie mam. Wkurza mnie tylko to ze ominieto kilku 4umowiczow ktrzy zasluzuli na to bardziej niz DJ

Tak ... 4 forumowiczów w tym ty ... i kto tu sie nie uwaza za lepszego :?: :mryellow:

Tomasz
25-05-2005, 21:07
...i teraz będą wojny...
...każdy się będzie kłócił czy powinien zostać VIP-em czy nie...
...każdy będzie na siebie nawzajem wrzucać...
...żeby się wspinać na stołki i ew. zrzucać z nich innych...
...nie wiem czy taka sytuacja doprowadzi do czegoś dobrego...
...coś czuję, że część osób się niedługo na siebie poobraża za to że jeden jest VIP-em, a drugi nie...

;)

shrek
25-05-2005, 21:10
...i teraz będą wojny...
...coś czuję, że część osób się niedługo na siebie poobraża za to że jeden jest VIP-em, a drugi nie...

;)
Oj dokładnie, dokładnie. :wink: I teraz już w tym temacie zaczyna sie kłutnia.

Dominik999
25-05-2005, 21:27
coś czuję, że część osób się niedługo na siebie poobraża za to że jeden jest VIP-em, a drugi nie...;)

O co tu się obrażać? Przecież ci, którzy są VIPami zsotali wybrani przez moderatorów, nie decydowali o tym sami :| Jesli ktoś się będzie o to obrażał, to tylko świadczy o nim...

Emenems
25-05-2005, 21:32
Widze że znalazł się nowy sposób na spory i waśnie. Teraz będe się czuł jak Forumowicz II kategorii, toż to dyskryminacja i rasizm forumowy :mryellow:

Wck
25-05-2005, 21:34
...i teraz będą wojny...

;)

W takie obrażanie itp to chyba tylko dzieci się bawią, a mam nadzieję, że tu są dorośli ludzie :susp: :wink:

BTW czy można zgłaszać chociażby propozycje osób do Strefy VIP?? Wg mnie w pełni należy się to m.in. Emenems'owi...

Davis
26-05-2005, 13:05
Ja tez nie mam zamiaru sie klucic, pisze tylko ze wdl. mnie Johnson niezasluzyl na VIPa, a jesli taki jest poziom VIPostwa to jeszcze przynajmniej 4 osoby powinni nimi zostac...

el_
27-05-2005, 15:32
No proszę... widzę, że siedząc na tym 4um od ponad roku nic mi się nie należy ;)

Rolex aka JoHnSoN
27-05-2005, 15:36
No proszę... widzę, że siedząc na tym 4um od ponad roku nic mi się nie należy ;)

jezeli dobrze widze to Ty siedziesz na tym 4um ponad rok :cool:

Tomasz
27-05-2005, 16:33

jezeli dobrze widze to Ty siedziesz na tym 4um ponad rok :cool:
VIP-ie, najpierw naucz się czytać... a dopiero potem bierz się za komentowanie :???:

Davis
27-05-2005, 17:53

No wlasnie, to mialem na mysli zaczynajaC TO WSZYTSKO... że wielu z nas zostalo niedocenionych... :neutral:

Emenems
27-05-2005, 22:58
...i teraz będą wojny...

;)

W takie obrażanie itp to chyba tylko dzieci się bawią, a mam nadzieję, że tu są dorośli ludzie :susp: :wink:

BTW czy można zgłaszać chociażby propozycje osób do Strefy VIP?? Wg mnie w pełni należy się to m.in. Emenems'owi...

Dzięki (może to i jeden wyraz, ale za to ile odzwierciedla)

Pozdrawiam

Davis
28-05-2005, 11:43
Ja rowniez uwazam ze Emenems powinien byc VIPem... tak samo jak Gemini, Fester i el_payaco...

Gemini
28-05-2005, 12:33
Dzięki za wstawinnictwo :) ale juz ktoś powiedział, że to podział na lepszych i gorszych, chociaż z drugiej strony to może i jest dobry pomysł...

Wck
28-05-2005, 13:08
Dzięki za wstawinnictwo :) ale juz ktoś powiedział, że to podział na lepszych i gorszych, chociaż z drugiej strony to może i jest dobry pomysł...

Moim zdaniem nie jest to podział na lepszych i gorszych - dostęp VIP powinny otrzymywać osoby jako tako aktywne w życiu forum oraz potrafiące pisać z sensem i argumentować swoje wypowiedzi. Według mnie ilość postów powinna mieć tu drugorzędne znaczenie - oczywiście "ileś tam" postów użytkownik musi mieć, aby dokładnie ocenić poziom jego wypowiedzi. Poza tym bez paniki, to że ktoś nie został wybrany w pierwszej, jakby wstępnej turze to nie znaczy że nie zostanie wybrany w 2, 5 albo 10 i na pewno nie ma się za co tu obrażać itp. Jeśli ktoś spełnia warunki, aby wstąpić do strefy VIP, na pewno wcześniej czy później zostanie zauważony. Ogólnie według mnie cała ta akcja to bardzo dobry pomysł. Uwierzcie mi, że na forum na bank jest kilka osób, które nie przeżyją bez tego, jeśli tam się nie dostaną, bo co koledzy powiedzą :lol: . Wskazywać palcem chyba nie muszę, ale wypowiedzi tych osób nie grzeszą inteligencją i jeśli tak bardzo chcą się tu dostać, to albo zaczną pisać z sensem, dobrze składać zdania itp, albo się obrażą i stąd sobie pójdą :lol: . Nie wiem jak wy, ale ja za nimi płakać nie będę.

Fester
28-05-2005, 13:57
Ja rowniez uwazam ze Emenems powinien byc VIPem... tak samo jak Gemini, Fester i el_payaco...

Dzięki że o mnie wspomniałeś chociaż zbytnio się nie udzielam we wszystich tematach. Do tych osób co wymieniłeś dodałbym jeszcze Kok'a i oczywiście ciebie

Gemini
28-05-2005, 17:01

Moim zdaniem nie jest to podział na lepszych i gorszych - dostęp VIP powinny otrzymywać osoby jako tako aktywne w życiu forum oraz potrafiące pisać z sensem i argumentować swoje wypowiedzi. Według mnie ilość postów powinna mieć tu drugorzędne znaczenie - oczywiście "ileś tam" postów użytkownik musi mieć, aby dokładnie ocenić poziom jego wypowiedzi. Poza tym bez paniki, to że ktoś nie został wybrany w pierwszej, jakby wstępnej turze to nie znaczy że nie zostanie wybrany w 2, 5 albo 10 i na pewno nie ma się za co tu obrażać itp. Jeśli ktoś spełnia warunki, aby wstąpić do strefy VIP, na pewno wcześniej czy później zostanie zauważony. Ogólnie według mnie cała ta akcja to bardzo dobry pomysł. Uwierzcie mi, że na forum na bank jest kilka osób, które nie przeżyją bez tego, jeśli tam się nie dostaną, bo co koledzy powiedzą :lol: . Wskazywać palcem chyba nie muszę, ale wypowiedzi tych osób nie grzeszą inteligencją i jeśli tak bardzo chcą się tu dostać, to albo zaczną pisać z sensem, dobrze składać zdania itp, albo się obrażą i stąd sobie pójdą :lol: . Nie wiem jak wy, ale ja za nimi płakać nie będę.
OK, uważam, że tez nie ma co sie obrażać jeśli nie zostało się wybranym za pierwszym razem, ale nie zawsze wybierze się wszystkich i to najlepszych. Różni ludzie, różne potrzeby ;) Są tacy którym sie należy, ale skromności też jest potrzebna, a co do warunków które należy spałniać to wydaje mi się że trzeba jeszcze do tego dorzucić oprócz sensownych wypowiedzi jeszcze staż na forum. póki co to wszytsko co mi przyszło do głowy ;)

Krzysztof Cieślak
29-05-2005, 13:15
Panowie trochę cierpliowści :wink:

Oto kandydatury dydziego:

kok
el_payaco
fancars
fester
bkx18
gemini

Lada moment otrzymają dostep do Strefy VIP.

el_
29-05-2005, 13:20
Bardzo dziękuję :grin:

BKX
29-05-2005, 14:10
ja tez dziekuje, nawet sie nie spodziewalem, ze sie dostane, myslelem ze jest jakis limit czasowy lub moze liczba postow, bo widze ze niektorzy "nowi" maja bardzo szybkie tempo wzrostu postow, stwierdzilem wiec, ze nie bede na sile sie wypowiadal, skoro mnie czesc tematow nie intersuje... a tu taka niespodzianka dzisiaj... :smile:

ilovebmw
30-05-2005, 12:45
niektorzy nie wypowiadaja sie na sile, sa dlugo, probuja gadac madrze, nie zabieraja glosu tam gdzie nie maja nic ciekawego do powiedzenia, nie kloca sie glupio i tak nie sa vipami, tak wiec....znowu powtorze, ze to zalezy od uznania moderatorow....miejmy nadzieje, ze jak K. Cieslak wspomial, "cierpliwosc" poplaci.

Fancars
30-05-2005, 15:10
dzieki modom za przyznanie mi VIPostwa :D wyjechalem na dlugi weekend i dlatego mnie nie bylo...Wracam pacze a tu pod nickiem widnieje VIP :D taki mily prezencik :D

Emenems
30-05-2005, 22:00
niektorzy nie wypowiadaja sie na sile, sa dlugo, probuja gadac madrze, nie zabieraja glosu tam gdzie nie maja nic ciekawego do powiedzenia, nie kloca sie glupio i tak nie sa vipami, tak wiec....znowu powtorze, ze to zalezy od uznania moderatorow....miejmy nadzieje, ze jak K. Cieslak wspomial, "cierpliwosc" poplaci.

Coś w tym racji jest, jak lubi Cię Moderator lub redaktor to już jesteś VIP

Krzysztof Cieślak
03-06-2005, 00:18
Kolejne zgłoszenia:

ajronmen - AML
Emenems - Przemek

PS. Emenems widać ktoś Cie lubi :wink:.

shrek
03-06-2005, 16:55
Gratulacje nowym vip-om. Coś mi się zdaje że nieługo tu będzie więcej vip-ów niż zwykłych forumowiczów :grin:

BKX
03-06-2005, 18:10
Swietny wybor nowych Vip'ow... :wink:

el_
03-06-2005, 18:37
Ja jestem bardzo zdziwiony, że ilovebmw nie jest jeszcze vip'em :roll: :susp: :wink:

Emenems
03-06-2005, 20:17
Kolejne zgłoszenia:

ajronmen - AML
Emenems - Przemek

PS. Emenems widać ktoś Cie lubi :wink:.

he he he
Dziękuję, Dziękuję...Swoje VIPostwo chcial bym zadedykować Mamie Tacie,Dziewczynie Menadżerowi...Itd. :mryellow:

A tak poważnie to...Dzięki