PDA

Zobacz pełną wersję : BMW Z4

MKa
26-05-2005, 00:13
Kolejna wizja komputerowa AutoBild'a (http://www.autobild.de). Tym razem To BMW Z4. Ładny projekt im wyszedła wg mnie. Zarówno przód jak i tył mi się podoba. :grin: Natomiast wersja Coupe (4 - ostatnie zdjęcie) nie zabardzo... :???: Ale taka brzydka to też nie jest.
A jakie jest Wasze zdanie na temat tego auta (projektu) :?:

Ryzykant
26-05-2005, 03:53
Przód i bok wporządku,podoba mi się.Coupe przynajmniej zrobili w normie,bo w modelu Z3 Coupe był tylko heatchbekiem hehe.Nipodoba mi się tył,jest ochydny.Zobaczymy jak Z4 będzie wyglądał w fazie ostatecznej przeznaczonej do produkcji

Gemini
26-05-2005, 07:42
Tak jak Ryzykant zauwazył przod i bok są w porządku :) podobają się, ale tył jest nie zbyt ciekawy, jakby został przejęty z zabawki "Made in China" :ogh: Będą musieli coś z tym zrobić, bo tego nie można tak zostawić ;) A o silniki w nowej Z4 nie boje sie :arrow: w końcu to BMW :D

Wochu
26-05-2005, 07:46
Nawet ładne stylistycznie, tył trochę skopali, oprócz tego to ogólnie jest ok, tylko dlaczego to tak bardzo przypomina mi serię 6.....
:?: :?: :?: :?:

Odpowiedzi prosimy nie nadsyłać.
Poczta i bez tego ma od cholery roboty.

-=Sadek=-
26-05-2005, 09:01
Nie moge powiedziec zeby mi sie podobal... przód taki jakis dziwny...tyl jeszcze ujdzie. Stary mi sie bardziej podobal

BKX
26-05-2005, 09:11
a jak dla mnie super, bo nie lubie aktualnego Z4...

MATT
26-05-2005, 09:29
Moim zdaniem jest ok, aczkolwiek zarzuty mialbym do stylizacji tylu. Na szczescie stylistyka bardziej przypomina 6 niz 7.

Di Kej
26-05-2005, 10:19
Nie moge powiedziec zeby mi sie podobal... przód taki jakis dziwny...tyl jeszcze ujdzie. Stary mi sie bardziej podobal

Zgadzam się co do przodu i tył jest nawet ładny.
Jednak Coupe jest na pewno brzydkie z tyłu.

shrek
26-05-2005, 10:24
Bardzo ładny. Wreszczie BMW się postarało robiąc kabrioleta.

BABELEC
26-05-2005, 10:33
Nie lubię oceniania samochodu na podstawie komputerowych wizji. Wszytsko przecież może ulec zmianie.
Wyjdzie gotowy model, to wtedy można poddać go ocenie. Póki co, to wróżenie z fusów.

Emenems
26-05-2005, 11:30
Bardzo ładny. Wreszczie BMW się postarało robiąc kabrioleta.

gadasz jak by BMW nie robiło wcześniej kabrioletów

TuningPan
26-05-2005, 11:38
bardzo ladny samochodzik, szczegolnie kabrio bo coupe jest niezbyt... :???: dach troszke (wg mnie) przypomina jakies porsche, tylko jakie... :smile: :razz:

MikI MałS
26-05-2005, 12:22
Całkiem całkiem.Nawet mi się podoba :wink:

rybus
26-05-2005, 13:04
calkiem fajna ta nowa wersja Z4 ale w wersji zamknietej to calkowite nieporozumienie, powinni robic tylko wersje bez sztywnego dachu!!

Gemini
26-05-2005, 20:36
Nie lubię oceniania samochodu na podstawie komputerowych wizji. Wszytsko przecież może ulec zmianie.
Wyjdzie gotowy model, to wtedy można poddać go ocenie. Póki co, to wróżenie z fusów.
Mozesz sie wypowiedzieć w temacie, to nic nie boli :) Kto wie, może specjaliści informatycy z BMW przeszukują inetrnet w znalazieniu opini na temat wizji komputerowych ;)

Dominik999
26-05-2005, 21:27
Ale to jest taki dział, PROTOTYPY I WIZJE, nie wiem w czym widzisz problem, wiadomo, że to nic pewnego :neutral:

A co do samego auta - nie podoba mi się. Wygląda po prostu jak obecne Z4 po modernizacji, do tego strasznie sknoconej. O ile tył jest w porządku, to przód jest już po prostu brzydki :???: Obecny model, a zwłaszcza Z3 są naprawde świetne, oby nie wprowadzali nowej wersji za szybko :damn:

renówa
28-05-2005, 13:41
Dla mnie może być tylko gdyby były inne światła przednie...
Ale ogólnie OK :mryellow:

RobertX
06-06-2005, 08:48
Te przednia swiatla wlasnie sa piekne tak jak caly samochod - super

qoompel
09-06-2005, 07:16
Swiata tylne sa baaardzo podobne do serii 1-tylko jakos tak pod innym katem. ale tak to wporzo. we wnetrzu oczywiscie bedzie sportowo i ciasno......

Robak
13-06-2005, 00:29
ostatnie zdjecie z Z4 coupe to jakas porazka. Wygląda jakby do srodka wsiadł wysoki koleś i wyparł głową dach :lol: .Za to z4 z otwieranym dachem to bardzo udany projekt nawet ciekawszy niz obecna wersja.Czekam na BMW piękne i zapierające dech w piersiach jak model 8 nietuzinkowy i niepowtarzalny ale mozna czekac do usranej smierci bo co wyjdzie nowy to dobry, szybki ale do pieknego mu daleko.

tunderman
16-06-2005, 10:45
Mi bardziej podoba się starszy Z4 ten ma trochę brzydkie przednie lampy,
coupe troche ma niepasujący dach do reszty samochodu.