PDA

Zobacz pełną wersję : Fuore Design BlackJag

BKX
29-05-2005, 21:07
Samochod na bazie jaguara, chyba jeden z piekniejszych jakie widzialem! Produkcji hiszpanskiej, wiec jak widac nie tylko wlosi moga robic piekne concept cary :wink: A do tego wszystkiego on jezdzi i ma calkiem niezle osiagi, choc nie powalajace na kolana... a szkoda mogli sie bardziej postarac. Jednym slowem dla mnie super.

dane:
silnik - 7.0 l/640 KM
v-max - 286 km/h
0-100km/h - 3,8 s
Zdjecia w rozdzielczosci 1024, wiec pewnie przydadza sie wam jako tapetki :smile:

Di Kej
29-05-2005, 21:13
Taki sobie przyspieszeni niezłe ale prędkość taka słaba???!!!!!??? :shock: :shock: :shock:

Doktorek
29-05-2005, 21:33
Nie wiem czemu, ale tylne światła przypominają mi Mazde RX8 a przedni grill Maybacha dla Batmana :roll:

rubk
29-05-2005, 21:43
jednym słowem: zajebioza!!!!!!!!!!!!

Mercedesw123
30-05-2005, 06:48
Nie wiem czemu, ale tylne światła przypominają mi Mazde RX8 a przedni grill Maybacha dla Batmana :roll:

kształt grilla to przecież Jaguar, bo to na jego bazie, a tylne lampy to rzeczywiście Mazda RX-8 lub Jaguar LightWelll(czy coś tam), a z którego roku to auto?

BKX
30-05-2005, 07:30
premiera byla w 2004 r. Genewie :wink:

TuningPan
30-05-2005, 12:11
bardzo fajny samochod, jeden ze sportowych samochodzu takiej klasy ktory mi sie podoba. Swiatla moze podobne do mazdy rx-8 ale sa bardzo ladne. Co do podobienstw to jeszcze ma podoby przod do Bugatti Veyrona tylko ze tam ten wlot czy co to tam jest, jest odwrucony do gory nogami :smile:

MKa
30-05-2005, 13:22
Z zewnątrz niezły ale wnętrze nie za bardzo. Szczególnie ten kolor ale na pewno można zmienić... więc spoko autko. :grin:

renówa
30-05-2005, 13:45
Piękne sportowe auto!
Nie zgadzam się z mk 133 ponieważ mi się podoba wnętrze ( gdyby była czarna skóra :roll: )

Ogólnie Autko jest super! Tylko przód przypomina mi Maybacha Exelero :???:

-=Sadek=-
30-05-2005, 13:56
jak na prototyp wyglada dosc normalnie :wink: przód wyglada calkiem ladnie ale bez rewelacji(atrapa chlodnicy troche przypomina te z BMW) za to tyl... jest przepiekny... mistrzostwo :mryellow:

Mercedesw123
30-05-2005, 14:21
Z zewnątrz niezły ale wnętrze nie za bardzo. Szczególnie ten kolor ale na pewno można zmienić... więc spoko autko. :grin:

mi tez wnetrze sie nie podoba, ta czerwona tapicerka i ksztalt deski rozdzielczej za bardzo futurystyczny, bo wyglad zewnetrzny super ale wnetrze powinno byc bardziej Klassik

Fancars
31-05-2005, 14:00
co za kompletne bezguscie przyczepilo na boku tego pieknego wozu ten szary kawalek plastiku??przeciez to nie pasuje tu w ogole...Poza tym to samochod piekny, mocny dobrze przyspiesza...Ale do Jaga podobienstw w ogole nie widac...Natomiast sam w sobie jest piekny...zastanawiajaca jest ta mala predkosc maksymalna...

Robak
14-06-2005, 09:44
co za kompletne bezguscie przyczepilo na boku tego pieknego wozu ten szary kawalek plastiku??przeciez to nie pasuje tu w ogole...Poza tym to samochod piekny, mocny dobrze przyspiesza...Ale do Jaga podobienstw w ogole nie widac...Natomiast sam w sobie jest piekny...zastanawiajaca jest ta mala predkosc maksymalna...
Sorry nie wiem gdzie widzisz ten kawałek plastiku ja tam widze aluminiowy wlot powietrza przypominajacy skrzela. Samochodzik cudo. Wyglad,osiagi prezencja nie ma do czego sie przyczepic, Oby wiecej takich pojazdow.

shrek
14-06-2005, 10:34
Bardzo ładny. Ciekawe ma osiągi. Sam samochód ma ładne kształty.

ivis
14-06-2005, 16:30
Udany koncept car :D Lubie takie egzotyczne fury :cool: A co do podobieńst do innych aut, to w dzisiejszych czasach trudno wymyśleć coś nowego :damn:

kocie_ruchy
14-06-2005, 16:46
kilka poprawek :cool:

nie jest na bazie jaguara, tylko wzorowany na jaguarze. firma sie dopiero rozwija jako biuro projektowe i to jest ich taki show car

i tutaj druga poprawka, jezeli dobrze pamietam to w genewie w 2004 zaprezentowany byl dopiero fuore fx10, blackjag dopiero we wrzesniu w frankurcie

BKX
14-06-2005, 18:33
kilka poprawek :cool:

nie jest na bazie jaguara, tylko wzorowany na jaguarze. firma sie dopiero rozwija jako biuro projektowe i to jest ich taki show car

i tutaj druga poprawka, jezeli dobrze pamietam to w genewie w 2004 zaprezentowany byl dopiero fuore fx10, blackjag dopiero we wrzesniu w frankurcie

Oj dydzi, tobie sie chyba juz nudzi :mryellow: a serio to masz racje, moj blad hehehe