PDA

Zobacz pełną wersję : Need For Speed Most Wanted

Strony : [1] 2

MKa
01-06-2005, 01:48
Need For Speed Most Wanted

Gra pojawi się pod koniec roku.
Generalnie będzie chodziło w niej o to, aby być najbardziej ściganym "piratem drogowym". Oczywiście nie zabraknie tuningu.
:mryellow: :mryellow: :mryellow:
Jak Wam się podoba :?:

LINK (więcej informacji):
:arrow: http://www.eagames.com/official/nfs/mostwanted/us/

Ryzykant
01-06-2005, 04:29
Wypasiona gierka będzie,Wow BMW dojdzie do reszty sław w NFS :D
Ciekawe czy wprowadzone zostaną nowe elementy do gry hmmm.

Mercedesw123
01-06-2005, 06:11
fajna gierka jeszcze żeby były uszkodzenia, a tak super ze jest BMW M3. Słyszeliście o grze Juiced tam ma byc Fiat Punto, Opel Corsa, VW Corrado, Renault Clio...

Di Kej
01-06-2005, 06:24
Nie.
Co do gry to jeśli możliwość tuningu będzie co najmniej taka jak w U2 to będzie super gra. I jeszcze dojdzie M3.......super.

Nitric
01-06-2005, 06:32
Na NFS:MW oczekuje juz z niecierpliwościa, tak samo jak na GTA:SA, ale GTA zaniedługo wychodzi :mryellow: a na NFS'a trzeba jeszzce poczekac. Pos screenach gra zapowiada sie bardzo interesująco, ale zastanawiam sie jakie będa wymagania sprzętowe, bo boję sie, że komp mi nie uciągnie :neutral: ale pozyjemy, zobaczymy...

Di Kej
01-06-2005, 06:40
Mam se zamiar akurat pod koniec roku kupić kompa więc o wymagania się nie martwię.

Fester
01-06-2005, 07:29
fajna gierka jeszcze żeby były uszkodzenia, a tak super ze jest BMW M3. Słyszeliście o grze Juiced tam ma byc Fiat Punto, Opel Corsa, VW Corrado, Renault Clio...

Będą uszkodzenia i to podobno nie takie jak w Hot Pursuit 2 tylko dorównujące Burnout' owi

BABELEC
01-06-2005, 08:18
Widzę, że czeka mnie zakup lepszej grafiki i dodatkowego RAMu. :mryellow:

Gemini
01-06-2005, 08:47
Po tych screenach widać już, że to giera to full wypas, pałna opcja :grin: tylko szkoda, że mój komp jest lata świetlne za tym NFS :(

kocie_ruchy
01-06-2005, 09:56
bedzie calkiem fajnie, podobno bmw to jedno z podstawowych aut, konczyc sie bedzie koenigseggiem ccr, saleenem s7 itp

BKX
01-06-2005, 12:05
Ja juz wzmacniam kompa na ta gierke, zostlal mi juz tylko procek do kupienia hehehe I wreszcie dodali BMW, czekalem na to dlugo... Screny juz widzialem i sa swietne, zeby tylko nie przesadzili z wymaganiami sprzetowymi...

Ajronmen
01-06-2005, 12:07
Jak znam życie to każdy z nas sie bedzie zachwycać na początku wszystko ucichnie, niestety nfs niegdy nie byl gra do ktorej sie chetnie wraca (oprócz porsche). Ja nie mogę sie doczekać na Toce Race Driver 3, tez bedzie pod koniec roku i bedzie wymiatać !! !! !!
Poniżej kilka screenów

Fancars
01-06-2005, 13:33
w tym roku kupuje sobie jak starczy zielonych:
1. NFS: MW (pewnie przesuniety gdzies do marca 06)
2. TRD 3 (niesamowita bedzie)
3. GTA: SA (pewnie gdzies w sierpniu)
4. Moze Juiced (jak mi sie spodoba demo w koncu i bedzie mial dobre recki)

co do MW to moge napisac tyle:
oficjalnie potwierdzone zostaly BMW M3 GTR i Mazda RX8 oraz prawdopodobnie Porsche 911(997). Zabawa bedzie sie odbywac jak w U2 w otwartym miescie. Klasy wozow beda zroznicowane od muscle carow, przez import tunery az po typowe supercary.Kilka nowych trybow gry. Policja ktora ma byc inteligentniejsza od tej w HP2. Bedzie scigac i probowac wypchnac z drogi a nie demolowac nasz woz i zrzucac na niego plonace beczki...Samochody bedzie mozna poddawac tuningowi(wiecej na razie nic nie wiadomo czy takze supercary beda podatne na tuning). Co wiecej slyszalem ze beda takze SUVy co wg mnie nie jest dobrym pomytslem bo kto w dzisiejszych czasach sciga sie SUVami??Poza tym zapowiadany jest realistyczny model uszkodzen w co nie uwierz poki nie zobacze screenow z uszkodzeniami(taki sam bajer robili przy U2 i zapowiadali ze bedzie to przelom->gowno zobaczylismy...). Co wiecej wielu zapalencow zauwazylo ze na screenach udostepnionych przez EA z RX8 jest bardzo dobrze odwzorowane wnetrze co stanowilo impuls do rozpoczecia rozwazan nad widokiem ze srodka a takze tuningiem interioru...Celem gry bedzie wspiecie sie po szczeblach kariery kierowcy wyscigowego na sam szczyt....Zapowiada sie zajebiscie ale jak znam EA to cos pozmieniaja i wyjdzie gierka tak naprawde dobra ale nie spelniajaca wszystkich zapowiedzi i oczekiwan graczy. Badzmy dobrej mysli...Lacze sie z fanami TRD :D wlasnie mie znowu na 2 naszlo i pocinam glancko :D

Mercedesw123
01-06-2005, 14:51
zapowiedzi i oczekiwan graczy. Badzmy dobrej mysli...Lacze sie z fanami TRD :D wlasnie mie znowu na 2 naszlo i pocinam glancko :D

a ja dzisiaj jade autobusem(za darmo oczywiscie) i jak bedzie to kupie TRD2 za 49zł...

tunderman
17-06-2005, 13:31
Zdjęcia z nowego NFS-a są cooooool. Nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie!!!!!!!!!!!

Davis
17-06-2005, 17:35
Zapowiada sie zajebista giera - połaczenie 2 najlepdszych seri, czyli hot pursuit i underground to jest to !| :grin: Grafa MUSI byc zajebista tak jak poprzednio, ale mam nadzieje ze bedzie lepsza muza :roll: ...

Fester
17-06-2005, 18:05
mam nadzieje ze bedzie lepsza muza :roll: ...

No właśnie. Powinien być jakiś hardrock i techniawka.

Davis
17-06-2005, 19:58
mam nadzieje ze bedzie lepsza muza :roll: ...

No właśnie. Powinnien być jakiś hardrock i techniawka.

Nom. Ogólnie rzecz biorac gardze techno itp., ale w takich grach jest nawet znosne, a sam metal byglby byc troszke nużacy... :roll:

BKX
11-10-2005, 16:24
Panowie postanowilem wskrzesic ten temat, bo jak wszyscy (albo i nie wszyscy :)) wiemy premiera tego hitu odbedzie sie 15.11.2005 r. jednoczesnie na calym swiecie, wiec napiecie juz rosnie, szczegolnie patrzac na najnowsze screeny :D
Znalazlem rowniez liste pojazdow, z ktorych czesc mnie powlaila na kolana! Nie spodziewalem sie tak fajnego zestawu samochodow, mam na mysli to, ze nie sa to tylko super wypasione bryki lub tak jak w UN 1 i 2 tylko samochody najczescie tuningowane.... co ja bede tu duzo pisal, sami zobaczcie ;)

Aston Martin DB9
Audi TT 3.2 V6
BMW M3 GTR Race
BMW M3 GTR Street
Dodge Viper SRT10
Fiat Coupe
Fiat Grande Punto
Ford GT40
Ford Mustang GT
General Motors Cadillac CTS
General Motors Cobalt SS
General Motors Corvette C6
General Motors Corvette C6R
Lamborghini Gallardo
Lamborghini Murcielago
Lexus IS 300
Lotus Elise
Mazda RX-7
Mazda RX-8
Mercedes-Benz CLK 500
Mercedes-Benz SL 55
Mercedes-Benz SLK 230
Mercedes-Benz SLR McLaren
Mitsubishi Eclipse GT
Mitsubishi Lancer Evolution 3
Mitsubishi Lancer Evolution 8
Nissan X-Trail (?)
Pontiac GTO
Porsche 911 Turbo S
Porsche Carrera 4S (Only PSP-Version!)
Porsche Carrera GT
Porsche Cayman S
Renault
Subaru Impreza WRX STi
Toyota Supra
VW Golf GTI
Vauxhall

Nie wiem czy to jest oficjalna lista, ale daje juz jakies wyobrazenie ;)

kocie_ruchy
11-10-2005, 17:52
oficjalna lista to chyba nie jest po nie ma takiej na stronie eagames.
a tak przy okazji, to z jakiego serwisu ja dorwales?

stanko
11-10-2005, 18:03
pierwsze slysze o tej grze,patrzac na zdjecia to jest naprawde super,tuning dobrze ze bedzie,gralem narazie w wszystkie czesc oprocz Hot Purshit,ta bedzie napewno najlepsza.

endrju
11-10-2005, 18:13
Lista samochodów z nowego NFS-a jest naprawdę długa i niezwykła, robi wrażenie :mryellow: ale martwi mnie jedno wymagania sprzętowe :sad:
Ktos wie jakie są?

Yoda
11-10-2005, 18:38
lista bryk powala na kolana :ogh: ... tyle pięknych furek, ale co do wymagań to też się obawiam... nie wiem czy to pojdzie na Athlonie 1800+ 512 ramu i Radeonie 9600pro :sad:

BKX
11-10-2005, 18:44

Kurcze nie pamietam adresu, bo to jakos tak szybko wyszlo... Jesli znajde jeszcze raz to podam.. wracajac do tej list, to do UN 2 tez sie pojawila duzo wczesniej niz na oficjalnej witrynie ;)

endrju
11-10-2005, 18:59
Co do wymagań to znalazłem co nie co na tej stronce: http://www.nfs.tv.pl/

Deklarowane wymagania systemowe:
Procesor: Pentium IV 1.5 GHz lub wyższy
RAM: 256 MB
System: Windows 98/ME/2000/XP
Miejsce na dysku: Około 2.5 GB
Karta graficzna: Karta graficzna z pamięcią 128 MB, kompatybilna z DirectX w wersji 9.0c

Ja odpadam :sad:

el_
11-10-2005, 19:04
Ta lista opiera się na screenach i najprawdopodobniej pochodzi ze stronki www.nfsplanet.de - baaaardzo wiarygodnego źródła.

MKa
11-10-2005, 20:33
Jak by takie auta były to bym był baaardzo zadowolony. :mryellow:
W końcu jakiś Aston w NFS... :grin:
Ja boję się tylko, że ta gra będzie taka... dziecinna. :neutral:

BKX
11-10-2005, 21:02
Ta lista opiera się na screenach i najprawdopodobniej pochodzi ze stronki www.nfsplanet.de - baaaardzo wiarygodnego źródła.

Dokladnie to na tej stronce znalazlem ta liste ;) Poprzednio tez z tej strony mialem liste do UN 2... i zgadzala sie z gra.

Davis
11-10-2005, 21:04
Byc moze ta lista pochodzi z polskiego centrum o nfs www.nfs.com.pl, sa tam swietne newsy na temat tej giery, ogulnie super stronka dla wielbicielow calej serii... A co do aut, to jestem strasznie zadowolony, bo tuning rlz, ale "stesknilem" sie juz za pociskaniu Porshe czy Ferrari w NFs'ie :wink:

kok
11-10-2005, 21:11
tuning niestety bedzie. niestety ponieważ w NFSU i NFSU!2 by przejść gierke trzeba było odstawic troche wiejskiego tuningu by mieć respect. a w nowej części ( z tego co było na filmikach ) nie podoba mi sie możliwość zwolnienia czasu .

AML
11-10-2005, 23:16
W końcu jakiś Aston w NFS... :grin:
Ja boję się tylko, że ta gra będzie taka... dziecinna. :neutral:
A no czego się tu spodziewać, arcade i tyle, muszą być i gry dla mniej umiejętnych kierowców, jeśli ta dziecinność ci przeszkadza mk to polecam któryś z tych tytułów: GTR, GT Legends, Xpand Rally, Richard Burns Rally.
A pomysł tuningu w HP jest zryty i nie pasuje, to jest jakiś poważny syndrom undergroundowy.

el_
12-10-2005, 09:01
Byc moze ta lista pochodzi z polskiego centrum o nfs www.nfs.com.pl, sa tam swietne newsy na temat tej giery, ogulnie super stronka dla wielbicielow calej serii...
nfs.com.pl opiera swoje newsy na tych ze stronki którą podałem - nawet screeny mają stamtąd.

endrju
15-10-2005, 22:52
Mi się to wszystko nie podoba :sad: Co oni tu chcą Porsche, Astona, Mclarena, Lamborghini i inne dawać do tunningu :ogh: :?: . Ludzie zrobią wiochę... i to jaką :mad: . Zresztą co tu dużo mówić, Murcielago z NOS-em tfu... :evil: Tęsknię za starym dobrym NFS-em IIse...

BKX
16-10-2005, 09:12
Mi się to wszystko nie podoba :sad: Co oni tu chcą Porsche, Astona, Mclarena, Lamborghini i inne dawać do tunningu :ogh: :?: . Ludzie zrobią wiochę... i to jaką :mad: . Zresztą co tu dużo mówić, Murcielago z NOS-em tfu... :evil: Tęsknię za starym dobrym NFS-em IIse...

Tak ja tez sie czesciowo zgodze, bo stary NFS byl nalepszy, lubilem sie tam scigac, jakos mnie te wyscigi nie odpychaly, bo np. aktualnie gram jeszcze raz w Underground 2, a robie to tylko po to, ze chce sobie pomodyfikowac samochody i kazda trasa przejechana to oczekiwanie na nowe czesci itd. a nie na kolejny wyscig tak jak to bylo dawniej...
Ale podchodzac z drugiej strony, to przeciez Ferrari, Porsche czy Lambo tez sa tuningowane, tyle ze w innym stylu niz samochody seryjne, choc mimo wszystko SLR'a po tuningu sobie jakos nie wyobrazam...

kok
16-10-2005, 09:45
Zgadzam sie z przedmówcami. tzn: tunig może być tylko aut seryjnych a tzw Arystokracji też ( chodzi mi o tuning mechaniczny lecz na częściach firm które to robią w żeczywistości, a nie na HKS'a czy Grredy ). lecz bez Wieś tuningu ( vinyle. i choinki z karoserii ). A co do starych części to prawdziwego NFS'a uważam do szustej części czyli NFS HP2. potem zamiast pujść w strone realizmu ( tak jak to miało miejsce w NFS V ) poszli na zabawe z tuningiem :???:

Potek
16-10-2005, 11:10
Zgadzam sie z przedmówcami. tzn: tunig może być tylko aut seryjnych a tzw Arystokracji też ( chodzi mi o tuning mechaniczny lecz na częściach firm które to robią w żeczywistości, a nie na HKS'a czy Grredy ). lecz bez Wieś tuningu ( vinyle. i choinki z karoserii ). A co do starych części to prawdziwego NFS'a uważam do szustej części czyli NFS HP2. potem zamiast pujść w strone realizmu ( tak jak to miało miejsce w NFS V ) poszli na zabawe z tuningiem :???:

no i dlatego mnei juz nie ciągnie do tej serii ... obecnie prawie wogole nie gram... ale najlepszą grą wg mnie -> samochodówką (w sumie rajdówką :P) jest RBR (czyli Richard Burns Rally). Twórcy dali niezlego kopa w d*** twórcom serii CMR którzy zaspali stowrzyli cos ale z wersji na wersje jest coraz gorsze (przypomina mi to sytuacje z fifą którą powaliło PES ..)
a wracając do NFS .. juz banalne graficznie LFS bije o głowe wielkiego NFS. Chciałbym zeby kiedys wyszła jakas taka gierka moze nie az tak realistyczna jak LFS ale zeby dawała duzo frajdy z gry i przypominała NFS HP2... przypominała w sensie fur i krajobrazów (chodzi mi o gierki na kompa .. bo pewnie taką gierką jest Grand Turismo z którym nie mialem przyjemności.. ;/)

AML
16-10-2005, 13:08
RBR to jest coś takiego jak GTR tyle że w wersji WRC, świetna gra, ja z NFS'ów najbardziej lubiałem HP2 bo miał bardzo ładnie odwzorowane modele i i grało się nie najgorzej, muzyka była kapitalna, kolejne części NFS znienawidziłem, przeszedłem U jeden raz i wyrzuciłem płyty do śmietnika, U2 nawet sobie dupy nie zawracałem, poszedłem w inną stronę, zaawansowanych symulacji, GTR, RBR, w takie rzeczy dzieci nie grywają. :razz:

BeeMiX
16-10-2005, 17:16
Najlepszą częścią NFS było Porsche 2000. Świetny model jazdy,ładna grafika, model uszkodzeń itp. NFS Hot Pursuit 2 można było przejść naciskając tylko strzałke gazu :lol: Wszystkie obecne części NFS to arcade niewymagające specjanych umiejętności.

A tak wogóle to w NFS:MW będzie Escalade? Tak świetnie mi sie nim jeżdziło w U2 :mryellow:

MKa
16-10-2005, 19:06
Najlepszą częścią NFS było Porsche 2000. Świetny model jazdy,ładna grafika, model uszkodzeń itp. NFS Hot Pursuit 2 można było przejść naciskając tylko strzałke gazu :lol: Wszystkie obecne części NFS to arcade niewymagające specjanych umiejętności.

A tak wogóle to w NFS:MW będzie Escalade? Tak świetnie mi sie nim jeżdziło w U2 :mryellow:
Ja też najbardziej Porsche lubię :!::!::!:
Poza tym to Underground 1 i 2 też mi się podobały. :wink:
No i zobaczymy jak MW - zapowiada się ciekawie ale poczekamy...

BKX
07-11-2005, 11:24
Wiec atmosfera rosnie, czekamy na demo ;) A ja znalazle juz oficjalna liste samochodow w serwisie www.nfscars.net , oto ona:
Aston Martin DB9
Audi A4 3.2 FSI quattro
Audi TT 3.2 quattro
Audi A3 3.2 quattro
BMW M3 GTR
Mercedes-Benz SL 500
SL65 AMG
Mercedes-Benz CLK 500
Dodge Viper SRT10
Fiat Punto
Ford GT
Ford Mustang GT
Corvette C6
Corvette C6.R
Cadillac CTS
Pontiac GTO
Vauxhall Monaro VXR
Cobalt SS
Lamborghini Murciélago
Lamborghini Gallardo
Lotus Elise
Mazda RX-8
Mazda RX-7
Mercedes-Benz SLR McLaren
Mitsubishi Lancer EVOLUTION VIII
Mitsubishi Eclipse
Porsche Carrera GT
Porsche 911 Turbo S
Porsche 911 GT2
Porsche 911 Carrera S
Porsche Cayman S
Renault Clio V6
Subaru Impreza WRX STi
Lexus IS300
Toyota Supra
VW Golf GTI

Davis
07-11-2005, 13:37
Ma byc Punto ?| :ogh: :lol: :razz: Nie zpodziewalem sie tego...
A gdzie Nissan 350Z, nie bedzie go ?| :ogh:

Fester
07-11-2005, 15:14
Ta lista to moim zdaniem totalna porażka.Na początku miało być coś ponad 50 samochodów. Gdzie są zapowiadane muscle cary(no chyba ze chodziło im o Holdena i Pontiaca) :evil: , gdzie jest Skyline(dla mnie podstawa tej gry),Civic, Focus, 200 SX? :evil: Po jakiego kija są aż trzy carrery(gdyby nie wystarczyło GT2) :evil: .
...............................................nie marzę o niczym innym jak tuningowanie samochodów typu Aston Martin, Lamborghini, a z tym nowym punciokem to wyskoczyli jak guma z majtek :evil:

http://www.nfscars.net/media.php?do=screenshots&section=nfs9

GuGi
07-11-2005, 15:31
Ja tam sie ciesze bo jest Impreza nic innego mnie nie obchodzi:P

Rolex aka JoHnSoN
07-11-2005, 17:49
ktoś zna jakieś dobre info kiedy wyjdzie demko ?? oficjalnie sie mówi że pomiędzy 1 a 14 listopada ... no ale narazie temat ucichł ... :roll:

MKa
07-11-2005, 20:24
Kilku aut może zabrakło ale i tak jest nieźle wg mnie... :wink:

BeeMiX
07-11-2005, 22:19
Mam nadzieje że będzie CTS-V a nie CTS. Autka faktycznie konkretne, byle tylko model jazdy był konkretny :surp:

Dj Brabus
08-11-2005, 11:22
Mój brat ma filmiki z kręcenia scenek do Most Wanted - jak tylko go dopadnę, to poproszę o linki. Ja pozwoliłem sobie zamówić wersję Black Edition:

"Edycja Black, to dodatkowo:
bonusowe, niesamowite wozy: ’67 Camaro i specjalnie stuningowany BMW M3 GTR
dodatkowe, stuningowane wersje takich wozów jak: Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S i Corvette C6.R.
bardziej rozbudowany tryb Exclusive Pursuit Challenge
3 specjalne wyścigi
dodatkowe, ekskluzywne dla edycji Black vinyle (ozdobne wzory) dla samochodów
bonusowa płyta DVD, a na niej: prezentacja najlepszych, wystepujących w grze samochodów, eksluzywna galeria wozów, dodatkowe filmy i dokument o tworzeniu gry przestawiany przez Josie Maran - seksowną supermodelkę""

źródło: www.ultima.pl

Poza tym gra ma wyjść w polskiej wersji językowej - mam nadzieję, że Black Edition jednak pozostanie w oryginale...

P.S. Gdyby ktoś chciał zobaczyć Grande Punto czy CTS-a, to nawet Fester podaje link parę postów wyżej do galerii ze zdjęciami...

MKa
08-11-2005, 16:00
O ile się dobrze orjętuję, to filmiki reklamujące są na oficjalnej stronie NFS. :wink:

AML
08-11-2005, 17:46
A ja tam daruję sobię tą grę, za bardzo mi ona śmierdzi Undergroundem, z reszta ja chyba już na zawsze odejdę od grania w tą serię, powód jeden, mi jest potrzebna giera hardcore'owa. :mryellow: :mryellow:

BKX
11-11-2005, 09:19
Jesli to kogos interesuje, to jest juz demo :) Yutaj link: ftp://largedownloads.ea.com/pub/demos/nfsmwdemo.exe

www.nfs.com.pl

Ajronmen
11-11-2005, 09:23
BAAARDZO nas to interesuje, wielkie dzięki już ściągam :D, tylko transfer jakis taki biedny. Chyba poszukam na torrencie

Rolex aka JoHnSoN
11-11-2005, 13:12
BKX18 dzieki ze podzieliłeś sie z nami tą dobrą wiadomościa :wink:
ja tez juz sciagam ... dopiero przeszło 13MB i leci z predkoscia 5kb/s ale moze w takim tempie do nocy sie sciagnie ... w kazdym razie pewne zrodlo i szybciej niz przez torrenta ... (bo u mnie torrenty dziwnie działają :roll: )

BeeMiX
11-11-2005, 13:41
Ja też zasysam, już od rana. Mam 19Mb z ok. 550. Jak jutro wieczorem się ściągnie i okaże się że wbudowana karta SiS 128Mb nie daje rady :evil: U2 mi chodził na średnich ustawieniach, poczekamy zobaczymy :???: Ktoś wie jakie wozy są w demku?

Potek
11-11-2005, 14:03
nie mam pojęcia ale szukając jakiegos dobrego źródła (którego nie znalazłem.. i narazie nie bede szukał .... kiedys przy okazji sie ściagnie bo mnie nawet nie ciągnie do niej ) widziałem screena z lotusem elisem tak więc podejzewam ze on jest w demku.. poza tym gdzies w kometarzach ktos pisał ze jest super i jest duzo więcej samochodów niz w U2.... myśle ze to chodziło o pełną wersje pewnie .. ale jak zajmuje 550mega.. to hmm.. podejzewam ze moze cos wiecej byc niz tylko jedno autko ... :>

BKX
11-11-2005, 14:56
Sluze pomoca :) Czekalem na to Demo juz kilka dni, sprawdzalem nawet kilka razy dziennie czy jest :) Ale nie ciagne z tego zrodla... To za wolno jak dla mnie, bo na Torrentach w najgorszym razie jade 10 kb/s... taka mi srednia wyszla :) Nie jest rewelacnie, ale mysle ze dzisiaj jeszcze bedzie... Mam juz 314 mb, tyle ze aktualnie transfer z 30 spadl na 4-5 kb/s i to mnie martwi... :(

Pyjo
11-11-2005, 15:00
O widze że nie ja jeden już od dawna czekalem na to demko :mryellow: co do ściągania to u mnie transfer od rana 30-40 wiec mam juz 340Mb :razz: oczywiście jak ściągne jako pierwszy racze podzielić się opinią. :cool:

Di Kej
11-11-2005, 15:21
czy ściąganie da się przełożyć jakoś np. mam ściągnięte 100 MB i chcę sobie jutro dokończyć no nie, da się tak?

Pyjo
11-11-2005, 15:28
Ja tak zrobilem bo czesto mi pada łącze a ściągam programem Download Accelerator Plus. Moim zdaniem najlepszy program do ściągania. :mryellow: A co najważniejsze powiększa ci 3krotnie transfer :cool:

BKX
11-11-2005, 22:11
No i... bez zadnego szoku... Jest to swego rodzaju "powrot do przeszlosci" Styl gry tak jak w Hot Pursuit 2... Najwieksze wady to (jak dla mnie) Motion Blur, ktorego nie moge wylaczyc, swiecace sie jak "psu jaja" samochody, aha i nie moge ustawic wygladzania krawdzi (mam GeForce FX 5200 128mb) ;( Ta opcja jest niedostepna... A bez tego mam takie schodki na samochodach, ze az mi sie patrzec nie chce...
A jesli chodzi o plusy, to jest ich jeszcze wiecej, pulapki na policje, swietne efekty wizualne, mozemy wszystko rozbic i nie stracimy predkosci!!! samochody sa dosc masywne (ciezkie) jesli wpadniemy w jakis samochod, to nie zatrzymamy sie w miejscu, tylko zrobimy lekka "rozpierduche" na drodze! Swietna sprawa! No i moze moja rada... nie hamowac, bo to i tak nic nie da ;) Polecam filmik na samym poczatku... Piszcie swoje opinie :)

BeeMiX
11-11-2005, 22:22
Napisz jakie wózki są w demie i na jakich ustawieniach ci chodzi. BTW ja mam już 20% transfer ok.15kB i optymistyczną przepowiednie Azureusa że ściągnie się za 11 godzin.

BKX
11-11-2005, 22:40
Ford Mustang (cywilny i po tuningu), tak samo Porsche Cayman, Golf GTI Tuning, Lexus IS Tuning, Dodge Viper Tuning... chyba tyle, wlaczylem tylko na chwilke, wiec moze wszystkiego nie sprawdzilem. Teraz przetestuje drugi raz, zapodam tez screena ;)

Rolex aka JoHnSoN
11-11-2005, 23:08
jezeli ktoś chce mieć demo na "już" to proponuje wejść na www.gry-online.pl ... co prawda za plik trzeba zapłacić sms-em 6 zeta ale leci ładnie z maxymalna prędkościa neostrady :) cale demo sciaga sie w 2 godziny ... ja juz jestem w połowie ... jak ściągne to podziele sie wrazeniami ...

BKX
11-11-2005, 23:15
To moze teraz o wymaganiach... Na full detalach chodzi bez problemu, choc gdy jest sporo policji potrafi sie lekko ciac. Ja postanowilem wylaczyc "over bright" i jest luzik. Aktualnie mam 512 ram, AMD 1.8+ i GeForce 5200 128... tak wiec jesli ktos ma lepiej (a pewnie ma) to gra bedzie ciakac ;) Jesli chodzi o ten caly "over..." to ja nie widze tak wielkiej roznicy jak w UN2, tak wiec nie przejmuje sie, ze to jest wylaczone. Dajcie znac, czy macie wygladzanie krawedzi, bo przez to gra traci caly urok :( Daje screena:
http://img326.imageshack.us/img326/8784/vvvv1ca.th.jpg (http://img326.imageshack.us/my.php?image=vvvv1ca.jpg)

Potek
11-11-2005, 23:32
hmmm ten screen mnie nie pociąga.. wogole ta gra jakos tak mnie do niej nie ciągnie..;/... a mam pytanko czy z fizyką cos poprawili .. no wiem pisales ze są cieższe ze ich nie zwalnia .. ale czuje sie cos ze sie jedize np takim Viperem ze ma napęd na tył i cos go zarzuca na zakrętach ?? czuje sie szybkosc ??:> ciekawe to to wogole jest ??

gumiss
12-11-2005, 07:25
gre można jusg sciagnac z www.gry.wp.pl
bez płacenia, a o detalach siem nie wypowiadam bo nie grałem jeszcze

BKX
12-11-2005, 08:48
ale czuje sie cos ze sie jedize np takim Viperem ze ma napęd na tył i cos go zarzuca na zakrętach ?? czuje sie szybkosc ?? ciekawe to to wogole jest ??
A o tym zapomnialem :) Tak czuje sie "fizyke jazdy zreczosciowej", samochody z napedem na tyl przy starcie ruszaja lekko bokiem i trzeba kontrowac, prowadzenie wysmienite jak na zrecznoscowke, czeste poslizgi przy unikach lub wchodzeniu w zakret, swietnie chodzi reczny (jak chyba w zadnym innym NFS'ie), troche gorzej prowadza sie modele z napedem na przod, ale widac wyrazna roznice miedzy AWD a RWD. Inne odglosy pracy silnikam o wiele lepsze niz w UN2. Tak wiec w moich oczach plusow jest duzo, ale sa spoer minusy np. ta grafika... dlaczego jest tak "zolto"????? Zapodam moze jeszcze innego screena, to bedzie cos wiecej widac. I jeszcze fajna sprawa podczas poscigu, gdy goni nas policja, a widzimy przed soba TIR'a, to wystarczy puknac go w przyczepe i to co wiezie wyladuje na ulicy z ciezkim hukiem, np. drzewo, samochody na lawecie itd. Zajebista sprawa.

BeeMiX
12-11-2005, 10:47
POrażka umnie chodzi tak
http://img382.imageshack.us/img382/7971/untitled6ng.th.jpg (http://img382.imageshack.us/my.php?image=untitled6ng.jpg)

Taaa świetna gra dla ośmiolatków którzy chcą być ścigani przez polucje(?) Ja mam AMD TUrion 64 bity 1,8Ghz(niewiem jak jest taktowany naprawde ale coś koło 3Ghz) 1Gb RAM, karta SiS 128Mb (wbudowana). Grywalna na najniższej możliwej rozdzielczości, przy 800x600 sie tnie, odgłos Mustanga przypomina maszynke do mięsa, a nadjeżdzające auta zlewają sie z tłem. Gratuluje EA Games kolejnej gry dla dzieci.

stanko
12-11-2005, 11:07
Nienormalne,dobrze ze nie mam tej gry,grafika totalnie denna a masz dobrego kompa.Totalna porazka EA GAmes

AML
12-11-2005, 11:12
Zintegrowana karta graficzna tak? Więc nie oczekuj chłopie niczego bo na takim sprzecie w nic nie pograsz.
Ja widzę że mamy tu do czynienia z silnikiem graficznym od undergroundów, który mnie wcale nie zachwycił, był niezbyt specjalny i nie oferował wysokiej jakości tekstur, pozatym zegry za duże.
Na pewno o niebo lepszy był HP2, ogólnie to uważam to za grę ale dzieci, z resztą podobnie jak poprzednie U, nie ma tu w sumie nic specjalnego, temat wyklepany na nie za ładnej grafice, co z tego że się błyszczy, przejedźcie się po japońskim lesie w RBR to zrozumiecie o co mi chodzi z otoczeniem.

Blah!

Emenems
12-11-2005, 12:20
POrażka umnie chodzi tak
http://img382.imageshack.us/img382/7971/untitled6ng.th.jpg (http://img382.imageshack.us/my.php?image=untitled6ng.jpg)

Taaa świetna gra dla ośmiolatków którzy chcą być ścigani przez polucje(?) Ja mam AMD TUrion 64 bity 1,8Ghz(niewiem jak jest taktowany naprawde ale coś koło 3Ghz) 1Gb RAM, karta SiS 128Mb (wbudowana). Grywalna na najniższej możliwej rozdzielczości, przy 800x600 sie tnie, odgłos Mustanga przypomina maszynke do mięsa, a nadjeżdzające auta zlewają sie z tłem. Gratuluje EA Games kolejnej gry dla dzieci.

komp masz niezły, ale ta karta graficzna wszystko Ci knoci, zaopatrz się w jakiegoś podstawowego Ge Forca lub ATI a zobaczysz różnice

Matador
12-11-2005, 12:26
(...)Taaa świetna gra dla ośmiolatków którzy chcą być ścigani przez polucje(?) Ja mam AMD TUrion 64 bity 1,8Ghz(niewiem jak jest taktowany naprawde ale coś koło 3Ghz) 1Gb RAM, karta SiS 128Mb (wbudowana). Grywalna na najniższej możliwej rozdzielczości, przy 800x600 sie tnie, odgłos Mustanga przypomina maszynke do mięsa, a nadjeżdzające auta zlewają sie z tłem. Gratuluje EA Games kolejnej gry dla dzieci.

komp masz niezły, ale ta karta graficzna wszystko Ci knoci, zaopatrz się w jakiegoś podstawowego Ge Forca lub ATI a zobaczysz różnice

Dokładnie, tak jak mówi Emenems. Kolega ma kartę 64 MB zintegrowaną na płycie głównej, tnie się praktycznie wszystko. Na moim nienajnowszym już GF4 MX 440 64 MB różnica była i to duża. Poza tym taka karta swoją pamięć "dzierżawi" z pamięci RAM. Podejrzewam że dźwięk też masz od nowości na płycie a to także nie jest dobre rozwiązanie. Po pierwsze grafika...

Davis
12-11-2005, 12:48
Tjaa.., z zintegrowana grafiką nie spodziewja sie niczego lepszego, jak mogles kupic takiego dobrego kompa, z taka grafika ?| :roll: ...
A co do opcji over bright, to wg mnie jest ona zbedna, tylko powieksza wymagania gry... W U2 chodzi mi płynnie ze wszystkimi opcjami, ale i tak ta opcje wyłączałem... Drazni mnie i w MW tez dam off'a :wink:

BABELEC
12-11-2005, 13:00
... Ja mam AMD TUrion 64 bity 1,8Ghz(niewiem jak jest taktowany naprawde ale coś koło 3Ghz) 1Gb RAM, karta SiS 128Mb (wbudowana). Grywalna na najniższej możliwej rozdzielczości, przy 800x600 sie tnie, odgłos Mustanga przypomina maszynke do mięsa, a nadjeżdzające auta zlewają sie z tłem...

Niestety, ale notebooki nie nadają się za bardzo do gier, szczególnie wymagających. Mimo, że parametry wydają się być podobne do stacjonarnych (dobry procek + 1GB Ramu) to istotna jest też architektura płyty głównej. A w niej gry nie są priorytetem. Wąskie gardło stanowi też grafika. Raz - stary układ, dwa - zintegrowana.

Nitric
12-11-2005, 13:17
pojdzie na 1.8GHz, 256RAMU, GeForce2 400MX 64MB i WIN98??

BeeMiX
12-11-2005, 13:18
Rozumiem ale U2 chodził na srednich ustawieniach i było OK. Miałem do wyboru laptopy w tej samej cenie (ok. 1,5 tyś $) z lepszą kartą grafiki ale ogólnie słabszymi, a ten ma 64 bitowy procek.

BABELEC
12-11-2005, 13:29
Ale w grach najwięcej do roboty ma grafika a nie procek czy ram.

Rolex aka JoHnSoN
12-11-2005, 13:43
ja powiem jedno ... lipa ... zawiodlem sie tą grą ... tak dlugo na to czekałem a to jest taki shit ...
zacznijmy od minusów ...
-nierealistyczna jazda
-w trybie speedbreaker auto zupelnie sie prowadzi jak zabawka
-slady opon na asfalcie nawet nie sa rowno z opona
ogolonie bardzo duzo minusow i wieszosci nie chce mi sie wymieniac
z plusow to narazie powie tylko ze urzekły mnie dzwieki silnika ...
reszta mi sie nie podoba ...
co do wymagań to u mnie tnie sie ta gra jak cholera mimo ze bardziej zmniejszyć efektow nie moge ... normlanie sie pograc nie da ... ale to wszystko przez to ze moja cudowna karta graficzna posiada ARTEFAKTY ... i wiekszosc gier mi sie tnie przez to ... musze kupic nowa grafike ... pelno bledow i kiepska jakosc ... mam nawet screena z jednym bledem spowodowanym posiadaniem przez moja karte artefaktów ...

BKX
12-11-2005, 13:45
No nie wiem... Hmmm sprzet moze pociagnie, ale gorzej bedzie z systemem. Chlopaki, piszcie cos, nikt jeszcze nie odpisal na moje pytanie... macie wygladzanie krawedzi?
Pogralem troche w ta gierke dzisiaj i musze przyznac, ze to jest powrot do NFS1,2,3 i 4. Moze i dobrze :) Mam nadzieje, ze bedzie wiecej opcji do wylaczenia w pelnej wersji, bo tutaj bardzo mnie denerwuje rozmazywanie ekranu :damn: Fajny efekt, ale zbedny, jesli to wylacze, to pada tez kilka innych opcji i grafika traci urok. Samochody tez juz rozpykalem, mysle ze bedzie to dobra gierka na wyluzowanie :)

Pyjo
12-11-2005, 14:58
U mnie rzecz wyglada nastepujaco: gierka sredniawa zadnej rewelki. Grafe widać na screenshocie natomiast to co mnie niepokoi a nie widac tego na screenie to czarny pas ktory ciagnie sie od licznika w prawo az do konca ekranu. Uniemozliwia to w jakims sensie granie. Acha jeszcze dodam ze w wiekszosci gier mi sie tak robi. Nie wiecie moze czego to wina?
http://img374.imageshack.us/my.php?image=nfs5zl.png

Fester
12-11-2005, 16:34
Ja tam sobie oglądam screeny z nowego NFS i zauważyłem, że w samochodach są bardzo fajnie zrobione wnętrza(kubły, klatka itd.) :grin: .............TYLKO GDZIE JEST KIEROWCA!!!!! :evil:

Czy w grze też tak jest?

stanko
12-11-2005, 16:36
Nie gralem ale obawiam sie ze tak,raczejzadko w grach jest kierowca :damn:

Fester
12-11-2005, 16:39
W NFS 5 jakos był i nawet nieźle wyglądał.W Underground i U2 był chociaż zarys postaci.

ilovebmw
13-11-2005, 15:57
wydaje mi sie, ze jest to krok wstecz...wczoraj sciagnalem sobie demo i sie zawiodlem, pierwsze wrazenie to bylo: gra dla malych dzieci, dziwny model jazdy (ostry zakret 160 na godzine i trzyma sie swietnie...), wymagania minimalne w miare, choc troche ramu mi brakuje (mam tylko 256).

Mercedesw123
13-11-2005, 16:20
ja dopiero sciagam i mimo ze mam wolny internet(128kb/s) i sciagam 32,5kb/s

BABELEC
13-11-2005, 16:50
Przez mojego dychawicznego Radeona 9200 gra potrafi ciąć nawet przy 800x600. :sad:

stanko
13-11-2005, 17:41
Ja mam GeForca FX 5200 128ramow na karcie,procek atklon xp 2000+,512 ram ddr powinno chyba dobrze chodzic bo mam zamiar w to pocupac.

BABELEC
13-11-2005, 20:16
Nie oczekuj cudów. Kartę masz też raczej słabą.

stanko
13-11-2005, 20:19
tego sie obawailem,nie jest dobra,zobaczymy co z tego bedzie

ilovebmw
13-11-2005, 20:39
ja na xp 2000+, 256 ramu i gf 4 mx440 64mb (co najgorsze se) gram na 640x480 i detalach na minimum - wtedy chodzi dosc plynnie. moglbym grac na 800x600, ale zaciachow byloby duzo wiecej.

Dj Brabus
14-11-2005, 09:36
Widziałem u brata na PC,ale myślę, że u mnie za kilka dni na PS2 ta gierka zarządzi - jeśli może nie graficznie w porównaniu z blaszakiem, to napewno jeśli chodzi o prędkość zabawy! :mryellow:

P.S. Co do kierowcy, to jest tylko mu się nie chce ruszać - jednak wciąż najlepszym "kierownikiem" może pochwalić się Gran Turismo 4 - nie dość, że macha łapami to jeszcze biegi zmienia! MNIAM!!

debosy
15-11-2005, 07:52

Mam identyczny sprzęt pod obudową.
Grałem więc moge powiedzieć że pójdzie , i to nawet z sensowna grafiką.

2 POST

Granie na niskich czy wysokich detalach nie ma żadnej różnicy , ciąć się zaczyna jak podnosimy rozdzielczość ,ale jak podnosimy same detale to gra chodzi tak samo na minimalnych jak i na maksymalnych ustawieniach

Rolex aka JoHnSoN
15-11-2005, 07:58

no tylko ze gra wyląda jak kupa :roll: :roll:
ta grafika nie posiada MOTION BLUR ... i ta gra za ciekawie nie wyglada ... mimo ze u mnie (Athlon 2000XP+ 256DDR GF2 MX400 4) chodzi "dość" dobrze to nie wyglada za ładnie ... mimo ze grac 640x480 z detalami na full ... nie ma motion blura , refleksow i nie cieszy oczu ... ale grac sie da :???:

... gra chodzi tak samo na minimalnych jak i na maksymalnych ustawieniach

bo na GF2 MX400 nie ma roznicy pomiedzy wysokimi a niskimi detalami ... gra wygląda tak samo :???: :???: :???:

debosy
15-11-2005, 07:59
Ja zmieniam kartę w tym miesiącu na Radeona 9600 Pro i wtedy będę się wpełni cieszył się ta gra...

A różnica w detalach jest niewielka ale zauwarzalna , np. odbicia otoczenia na lakierze...

Rolex aka JoHnSoN
15-11-2005, 08:01
Ja zmieniam kartę w tym miesiącu na Radeona 9600 Pro i wtedy będę się wpełni cieszył się ta gra...

ja od dawna poluje na Radeona 8500 128MB ... karta jest stara ale posiada to co te najnowsze ... no moze pixel shader jest w wersji 1.0 a nie 2.0 :mryellow: ale ta grafika wymiata a mozna ją dostać za psie pieniadze ...

debosy
15-11-2005, 08:02

ja od dawna poluje na Radeona 8500 128MB ... karta jest stara ale posiada to co te najnowsze ... no moze pixel shader jest w wersji 1.0 a nie 2.0 :mryellow: ale ta grafika wymiata a mozna ją dostać za psie pieniadze ...

Za ile?? :twisted:

Rolex aka JoHnSoN
15-11-2005, 08:07
A różnica w detalach jest NIEWIELKA ale zauwarzalna , np. odbicia otoczenia na lakierze...

no właśnie ... na takiej grafice prawie nie ma roznicy ... ale mi ogolnie chodzilo o to ze nie wazne jakie detale ustawiny na GF to i tak gra paskudnie wyglada ... ale cieszy mnie to ze EA nie odeszło od idei tworzenia gier optymalnych ... mianowicie chodzi mi o to ze ludzie ktorzy maja wlasnie takiego GF jak ja moga pograc ... wezmy za przykład Splinter Cell ... pierwsza czesc śmiga ale ani 2 ani 3 czesci nawet nie odpale bo nie mam pixel shadera ... moim zdaniem pomysl nie trafiony bo ludzie ze słabszą grafika nie pograją ... ale z drugiej strony dla takiej wspaniałej gry mozna zainwestować w grafike ... mimo iz gry EA nie potrzebuja wypasionej karty by odpalic gre to jednak bez tych dopalaczy gry wygladaja paskudnie ...

Za ile?? :twisted:

mialem okazje kupić ją za 40 PLN ale zainwestowałem w coś innego ... teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko żałować :sad: :sad:

Mercedesw123
15-11-2005, 15:45
w koncu mialem mozliwosc zagrac. Fajnie sie gralo tylko ze jest to demo(maly wybor, aut tras, itp.). Zaleta sa uszkodzenia(lekkie to lekkie ale sa) i poscigi policyjne(powrot do Hot Porsuit)

Michak91
15-11-2005, 16:20
hejas
:roll: czy bedzie hulało na Athlon xp3200+ , GF FX5200 Ultra , 512 MB RAM ??
:mryellow:

stanko
15-11-2005, 16:47
Procka masz nawet dobrego ale karta :damn: ,nie licz na wiele.

BKX
15-11-2005, 19:24
Chlopaki, znalazlem na torrentach pelna wersje... Nie wiecie czy juz sie pojawila na innych? Premiera chyba za 2 dni, tak? Polska wersja 25... Ciekawe... Rozejzyjcie sie troche... ;)

stanko
15-11-2005, 20:00
Ja poszukam.premira chyba za 2 dni,jak bedzie juz to eMule w ruch,sciaganie a potem ciupanie od rana do nocy :mryellow:

kocie_ruchy
15-11-2005, 20:06
Chlopaki, znalazlem na torrentach pelna wersje... Nie wiecie czy juz sie pojawila na innych? Premiera chyba za 2 dni, tak? Polska wersja 25... Ciekawe... Rozejzyjcie sie troche... ;)

wiesz np na emulu to byla "pelna wersja" juz jakies dwa tygodnie temu, tylko ze to jakis shit a nie giera :evil:

iirc oficjalnie pojawia sie pojutrze
do tego czasu musze se kupic karte graficzna, mysle nad radeonem 9600 pro ale jezeli macie cos lepszego za ta cene to mi powiedzcie :roll:

AML
15-11-2005, 20:46
no bo fajnie żeby przed premierą mieć elegancko zripowaną gierkę, heh, poczekajcie z tydzień to może bedzie gdzieś, już się tak każdy zesrać chce?

MKa
15-11-2005, 23:06
Wczoraj albo dzisiaj na PS2 wyszedł.
Link (http://www.osloskop.net/r/_26.html), jak by ktoś potrzebował... :wink:

BKX
16-11-2005, 09:31
W komentach do tego pliku z gra co znalazlem, pisza ze dziala i jest to pelna pelna wersja w limitowanej serii Black, tak wiec ja juz sciagam, tyle ze ma prawie 4 Gb :(

Dj Brabus
16-11-2005, 11:26
Wczoraj albo dzisiaj na PS2 wyszedł.
Link (http://www.osloskop.net/r/_26.html), jak by ktoś potrzebował... :wink:

Zapomniałeś dodać premiera dla piratów (czy złodziei, jak niektórzy mawiają...) Oryginały w Polsce dopiero od 25 listopada...

BKX18 -> Na czwartej stronie tego topiku pisałem o Black Edition - tu tak dla przypomnienia:

-bonusowe, niesamowite wozy: ’67 Camaro i specjalnie stuningowany BMW M3 GTR
-dodatkowe, stuningowane wersje takich wozów jak: Supra, Lotus Elise, Porsche 911 GT2, Mercedes-Benz SL6500, AMG, Corvette C6, Mercedes-Benz SL 500, Porsche 911 Carrera S i Corvette C6.R.
-bardziej rozbudowany tryb Exclusive Pursuit Challenge
-3 specjalne wyścigi
-dodatkowe, ekskluzywne dla edycji Black vinyle (ozdobne wzory) dla samochodów
-bonusowa płyta DVD, a na niej: prezentacja najlepszych, wystepujących w grze samochodów, eksluzywna galeria wozów, dodatkowe filmy i dokument o tworzeniu gry przestawiany przez Josie Maran - seksowną supermodelkę"

źródło: www.ultima.pl

Nitric
16-11-2005, 17:18

jak mógłbyś to zapodaj jakiegos screena z gry, bo mi sie wydaje, ze grafika nie jest taka sensowna :roll: mam np czarne drzewa, przeciwników i budynki, a grafike ustwaiłem wszystko co mozliwe na full :roll:

debosy
17-11-2005, 06:54
Mam niestety tak samo...

Samochody wygladają brzydko , a zwłaszcza krawędzie...

Michak91
17-11-2005, 11:45
mam goscia który ma na DC++ prawdziwe NFS:MW żaden fake i sciaga sie z predkoscio nawet 150 kb/s
to duzo jak na jedno osobe i jeszcze ze slovacji

el_
17-11-2005, 11:51
Ściągnąłem demko, pościgałem się trochę z 3 przeciwkami, grafika naprawdę fajna, nawet mi bardzo nie przycina, ale gra wydawała mi się nudna i mało efektowana... do momentu gdy uruchomiłem tryb z policyjnym pościgiem - rewelka! Dla mnie wymarzone połączenie (wieeelka mapa - miasto z okolicami + policja) Dodatkowo wiele opcji ucieczki, zgubienia pościgu itp. Rewelka!

Rolex aka JoHnSoN
17-11-2005, 12:05
sprawdziłem tego linka i działa :cool:

dzięki temu plikowi możemy brać udział w wyścigu "roadblock challenge" dodatkowymi wozami ... a sa to lexus IS300 ,Golf GTi ,pontiac GTO ...

krótka instrukcja : zeby grac innymi samochodami nalezy plik przekopiować do folderu .../nfs:mw/global/... lecz !!UWAGA!! prosze zrobic kopie zapasową pliku ponieważ gdy zastapimy plik nie bedziemy mieli mozliwości jezdzić już Viperem ... niestety minus tego taki ze za kazdym razem gdy bedziemy chcieli zmienic wóz trzeba wyjsc z gry i skopiowac inny plik ... ale warto :cool:

LINK (http://download.gameswelt.de/dl0.1.php?f=%2Fnfs5%2Fnfsmw%2Fdemofiles%2Froadbloc k_challenge_cars.zip&n=roadblock_challenge_cars.zip)

daniel
17-11-2005, 14:10
A czy pójdzie to na GF 6600 256MB?

Nitric
17-11-2005, 14:22
na takiej grafice to na pełnych ustawieniach :roll:
a ja niestety musze na najgorszych ustawieniach i jeszcze niekiedy sie tnie :sad:

endrju
17-11-2005, 14:44
Ja mam GF 4 Ti4200 64MB 768 RAM i Athlona 2000+ i u mnie chodzi na średnich detalach. Powiem tak trochę się zawidłem, za dużo tutaj głupich dodatków typu zwalnianie czasu, setki filmików po co takie bajery?? Jeździ się jakos dziwnie, no i rzecz której przeboleć nie mogę to tunningowane supercary, jak zobaczę Murcielago po tunningu to się załamię. Jak zobaczyłem ztunningowanego Caymana to się przezraziłem mam nadzieję że więcej razy nie będe musiał się przerażać :wink: . Rzeczą która mi sie natomiast podoba są pościgi policyje to im się udało trzeba przyznać, ale reszta nie...

daniel
17-11-2005, 16:34
na takiej grafice to na pełnych ustawieniach :roll:
a ja niestety musze na najgorszych ustawieniach i jeszcze niekiedy sie tnie :sad:

A spytałem się dlatego, bo tata ostatnio pisał (nawet sam oglądał, ale laptopy), że chce kupić komputer i kazał mi się rozejrzeć, a że jak pisał to mówił o tym ze te lapki po 500 funtów, to ja sie rozglądałem za tymi lepszymi kompami.
Noi znalazłem bardzo ciekawy, dwurdzenny, 2x 2,8 ghz, Pentium 4. 1gb ramu, i wlasnie zta karta graficzna!
I zastanawiam się także nad innym, lepszym do gier, a mianowicie:
Pentium 4, 2,66 ghz
i 2x wlasnie ta karta graficzne, i reszta to samo
Co radzicie!?

Sorki za offtop! ;/

a co do gierki, słyszałem że jest podobno bardzo fajna,a i tesh szykuję się ale na PS2, ale jak komp nowy bedzie to zakupie tez na kompa...

@Dj Brabus
Mama zdradziłą mi że ojciec kierownice jakąs już kupił na gwiazdke na PS2, bo całe lato mu trułem:))

el_
17-11-2005, 16:57
Pograłem jeszcze trochę w demko i oto co zaobserwowałem:
- policja jest zdecydowanie inteligentniejsza niż w HP2 - czasami trzeba się naprawdę sporo namęczyć, żeby ich wywieść w pole
- otwarte mapy są naprawdę świetne do pościgów - są naprawdę ciekawe możliwości ucieczki
- przy prędkości powyżej 210 km/h gra zaczyna mi przycinać :lol:

Rolex aka JoHnSoN
17-11-2005, 17:12
- przy prędkości powyżej 210 km/h gra zaczyna mi przycinać :lol:

a u mnie jest inaczej ... gdy wlaczam gre strasznie mi sie przycina ... ale po dluzszej chwili grania chodzi az za plynnie :) (640x480 detale na max)
to tak jakby w czasie grania "doczytywało" reszte mapy ... po kilku minutach grania jest juz spoko ... ale to nei zmienia faktu ze denerwujace jest to "cięcie" sie na poczatku ... moze czas na format ? a moze czas na nowa grafike ? a moze czas zmienic dyski (a szkoda bo w mojej kolekcji pojawił sie nastepny Maxtor 40GB i w sumie mam 160GB-ale co z tego jak czasem mi sie te dyski wyłączają :shock: i nie znam powodu) ,a moze czas dokupic ram bo 256 mimo ze na DDR 400Mhz to jednak mało jak na XP2000+ ... no ale z dnia na dzien ta gra wydaje mi sie coraz lepsza ... niby wazne jest pierwsze wrazenie ... ale ciesze sie ze jej nie skasowałem :mryellow:

el_
17-11-2005, 17:28
U mnie ogólnie od samego początku jest płynnie, a przycina mi przy wyższych prędkościach bo wtedy chyba jest więcej fps'ów potrzebnych. Ustawienia mam praktycznie takie jakie były po instalacji, zmieniłem jedynie rozdziałkę na 800x600.
Odnośnie modernizacji kompa ;) najbardziej mnie nosi żeby wymienić grafę (mam GF4 Ti4200 128mb 128bit) i dokupić trochę ramu (mam 512 333mhz). Procka sam nie będę ruszał (podkręcał) bo poprzedniego (notabene też P4 2,4) spaliłem :mryellow:

Michak91
17-11-2005, 17:32
ludzie ale jestem podniecony :razz: mam Need for Speed: Most Wanted tydzień przed premierą :razz: :mryellow:

Rolex aka JoHnSoN
17-11-2005, 17:46
ludzie ale jestem podniecony :razz: mam Need for Speed: Most Wanted tydzień przed premierą :razz: :mryellow:

i co sie cieszysz piracie jeden :wink: :wink:

a tak na powaznie to skad sciagales ?? DC++ ?? moj brat cioteczny mi powiedział ze na grono.net ktos sprzedaje NFS:MW za 15 zł :mryellow: oczywiscie pirata :razz:

NO PROSZE ... DOPIERO TERAZ ZAUWAŻYŁEM ŻE PRZEKROCZYŁEM MAGICZNĄ LICZBE POSTÓW ... ALE TO SZYBKO LECI ... CZYLI WEDŁUG EMENEMSA JESTEM SPAMEREM :wink:

Michak91
17-11-2005, 19:58
mam z DC++ ale kosztowało mnie to potargany rękaw u koszuli (reklama skody :))

Rolex aka JoHnSoN
17-11-2005, 21:00
o tym linku zapomniałem poinformować ... sorki ... :oops: :oops:
spolszczenie do dema NFS:MW (http://www.nfszone.org/downloads.php?cat_id=10&download_id=28)

Yoda
17-11-2005, 21:13
ja już zasysam black edition :mryellow: może za tydzień bedzie :roll:

el_
18-11-2005, 14:13
http://www.megaupload.com/?d=7B2FP67Z
soundtrack
pass do rar'a: nfsmw

MKa
18-11-2005, 22:05
http://www.megaupload.com/?d=7B2FP67Z
soundtrack
pass do rar'a: nfsmw
Ściągnąłem soundtracka. Jest extra. Muza podobna do tej z NFS U2.
Dzięki za link el :!: :wink:
Plecam :!:

BKX
19-11-2005, 15:45
Pytanko do tych, co sciagneli juz Black edition, jak ja odpalic? Na wielu forach juz czytalem, ze trzeba sciagnac sd4hide i odpalic go w miejscu, gdzie jest zainstalowana gierka, robie tak i nic... moze wy cos wiecie?

kocie_ruchy
19-11-2005, 16:25
a tak na powaznie to skad sciagales ?? DC++ ?? moj brat cioteczny mi powiedział ze na grono.net ktos sprzedaje NFS:MW za 15 zł :mryellow: oczywiscie pirata :razz:

hmm, moze mi ktos przeslac zaproszenie na grono? :mryellow:

btw, mi tez sie przycina na samym poczatku, ale zamierzam juz niedlugo rozwiazac wczoraj kupilem 256 ramu i radeona 9600 pro i zaloza mi to w srode, wiec to moze troche poprawi sytuacje :wink:

BABELEC
19-11-2005, 16:48
Nie mogę się zebrać, żeby odpalić demo tej gry. Ciągle malo czasu albo brak ochoty. Jutro spróbuję zapoznać się z nią.

Dydzi - spróbuj sam zamontować te elementy. To prosta sprawa a dodatkowo fajna zabawa i satysfakcja z samodzielnie przeprowadzonego upgrade'u.

fischer777
19-11-2005, 17:10
Mam pełną wersję, ale po odpaleniu... komp mi się wiesza :roll: :lol:

BABELEC
19-11-2005, 17:12
1. Albo przypadłość tej "specjalnej" wersji.
2. Albo zasilacz nie wyrabia.

fischer777
19-11-2005, 17:32
1. Albo przypadłość tej "specjalnej" wersji.

Prędzej to pierwsze...

Rolex aka JoHnSoN
19-11-2005, 18:24

a co ma zasilacz do odpalania aplikacji ?? :roll: :roll:

BABELEC
19-11-2005, 21:47
A to ma, że w czasie odpalenia gry zwiększa się zapotrzebowanie na prąd ze strony procesora, ramu, grafiki, dysku. Tego typu gry są bardzo wymagające, jeśli chodzi o moc obliczeniową. Nie każdy zasilacz sobie radzi z dostarczeniem odpowiedniej mocy prądowej (i nie chodzi tylko o ilość Watów ale również o konstrukcję samego zasilacza).

Rolex aka JoHnSoN
19-11-2005, 22:45
A to ma, że w czasie odpalenia gry zwiększa się zapotrzebowanie na prąd ze strony procesora, ramu, grafiki, dysku. Tego typu gry są bardzo wymagające, jeśli chodzi o moc obliczeniową. Nie każdy zasilacz sobie radzi z dostarczeniem odpowiedniej mocy prądowej (i nie chodzi tylko o ilość Watów ale również o konstrukcję samego zasilacza).

masz racje ale nie sadze zeby przy tej jedynej grze cos takiego sie działo ... pomiedzy U2 a MW jest niewielka roznica ... wiec to jest niemozliwe ze przy ATX i zasilaczu 300W wiesał sie komp z powodu tej akurat gry ... powiem Ci ze w wiekszosci takich objawów zasilacz jest na ostatnim miejscu ... a budowa zasilacza nie ma nic do rzeczy ... no chyba ze jest on naprawde gównianej firmy ...

BABELEC
19-11-2005, 22:51
Jeżeli jest to Codegen, Megabajt czy Feel, to można się obawiać. Nie tylko o to czy gra pójdzie ale o to, czy też komp nie pójdzie...z dymem.

debosy
20-11-2005, 11:21
Ja już mogę się cieszyć , bo mam pełna wersję Most Wanted na DVD , gra się super , jeżeli liczycie w tej grze na tuning to niestety nie liczcie na zbyt wiele bo tuning w grze jest symboliczny...

Są tylko Body Kits , Spoilers , Hoods ,Roof Scops , Malowanie , Vinyle Naklejki , Tuning mechaniczny jest taki jak w U2 , i wiecej opcji nie ma , nie ma nawet neonów...

P.S: A le mi tam tuning zwisa i powiewa więc wy się martwcie... :twisted:

P.S(2):Aha dla tych co się jeszcze łudzą , zderzaków i progów tez raczej nie uświadczycie...

BKX
20-11-2005, 11:50
Ja już mogę się cieszyć , bo mam pełna wersję Most Wanted na DVD , gra się super , jeżeli liczycie w tej grze na tuning to niestety nie liczcie na zbyt wiele bo tuning w grze jest symboliczny...

Są tylko Body Kits , Spoilers , Hoods ,Roof Scops , Malowanie , Vinyle Naklejki , Tuning mechaniczny jest taki jak w U2 , i wiecej opcji nie ma , nie ma nawet neonów...

P.S: A le mi tam tuning zwisa i powiewa więc wy się martwcie... :twisted:

P.S(2):Aha dla tych co się jeszcze łudzą , zderzaków i progów tez raczej nie uświadczycie...

Pograj troche, to odkryjesz nowe czesci, tunigu jest sporo, nie wiem jak z zderzakiami, ale moze beda ;)

Tutaj moj samochod:

Potek
20-11-2005, 12:57
mm ladny golfik :) ale ja bym zmienił na standardową maske i usunął to coś śmiesznego z dachu ... i to malowanie z boku :P .. no i by było lux :P
pograło by sie... hmm .. trzeba bedzie pomyślec nad tym ...

ilovebmw
20-11-2005, 13:58
najlepiej byloby jakby w ogole nie bylo tuningu. szkoda, ze jest.

R34
20-11-2005, 16:19
Ma ktoś cracka ?? Jeśli ma to prosze wysłac na [email protected]
Zgóry THNX :grin:

el_
21-11-2005, 12:52
Oto moja zabaweczka :D

http://www.imagetiger.com/thumb/img2211105360017.jpg (http://www.imagetiger.com/full/2211105360017/)

I przy okazji mam pytaie do tych co mają więcej % na koncie ;)
Czy do przechodzenia odpowiednich poziomów konieczne jest kupowane spoilerów, vilnyli itp? Bo ja bym wolał całą kasę wkładać w mechanikę :D

BKX
21-11-2005, 14:36

http://www.imagetiger.com/thumb/img2211105360017.jpg (http://www.imagetiger.com/full/2211105360017/)

Czy do przechodzenia odpowiednich poziomów konieczne jest kupowane spoilerów, vilnyli itp? Bo ja bym wolał całą kasę wkładać w mechanikę :D

Chyba nie, ja juz "walcze" z 11 przeciwnikiem i przed chwila przemodelowalem mojego Golfa na seryjnego (oczywiscie z wygladu), bo juz mnie znudzily te wszystkie naklejki, zdezaki itd ;)
A czy mi ktos odpowie, bo sie wczeniej pytalem o wygladzanie krawedzi... ma ktos ta opcje? u mnie jest zacieniowana, a to sporo daje w wygladzie gierki... :(

el_
21-11-2005, 16:19
Jeszcze 2 pytania ;)
- jest w mieście może jakaś hamownia czy coś? (w U2 była)
- da się jakoś sprawdzić ile fps wyciąga przy danych ustawieniach? (bardzo by się przydało żeby zoptymalizować stosunek wygląd/szybkość)

PS tak, jestem upierdliwy :D

Michak91
22-11-2005, 15:01
oto moje autko przy 25 % sorry ze tak puzno

Rolex aka JoHnSoN
22-11-2005, 16:11
no wiesz co :shock: :shock: zeby tak zepsuć Prosiaczka wieśniackimi wlotami na masce i dachu :shock: :shock: nie podoba mi sie to ...

el_
22-11-2005, 16:51
zajebista gra.
Nie gadaj tylko pokazuj swoje auto :twisted: ;)

BeeMiX
22-11-2005, 16:52

Świetny 2JZ-GE pod maską :grin: Niestety w tym modelu nie tak wytrzymały jak przed laty... Gra mi się ściągnie za 1,5 godziny... zamierzam grać na PC, Athlon +1700, WinFast GeForce 2 GTS Titanium 64MB, 256+128 MB ram. Jak myślicie na najniższych ustawieniach pójdzie?

AML
22-11-2005, 16:54
Grafika licha, bedziesz miec kłopot.
U mnie kiedys na GF2 szły tylko najmniejsze sety. :damn:

BeeMiX
22-11-2005, 16:56
ALe to jest topowa wersja tej karty, podobna wydajność jak słabe GF 4.

AML
22-11-2005, 16:59
Ja jednak śmię wątpić. :sad:
Wiesz co, sprawdź czy twoja karta obsługuje Pixel/Vertex Shadery, bez tego ani rusz.

BeeMiX
22-11-2005, 17:02
A no fakt ale chyba jest Pixel shader 1,1 wiem że jak instalowałem B&W2 mówił że jest 1,1 a niema wymaganego 2.0

EDIT

U2 chodziło bez problemów na średnich ustawieniach

AML
22-11-2005, 17:11
Ano chyba że tak, w końcu to ten sam engine. :wink:

el_
22-11-2005, 20:42
Ano chyba że tak, w końcu to ten sam engine. :wink:
Mi o dziwno MW chodzi ładniej od U2 na praktycznie identycznych ustawieniach (specjalnie zaintalowałem U2 ;)) :D

AML
22-11-2005, 21:40
To już jest detal, engine można optymalizować, zmieniać, ale ogólnie jest on ten sam.

BeeMiX
22-11-2005, 21:42
fajnie fajnie tylko crack potrzebny :grin: zapewne ktoś z was ma pirata więc musi mieć i crack. Może mi ktoś wyśle??

el_
23-11-2005, 12:20
Zobaczcie jakiego gangstah cadillac'a zrobiłem :lol:

http://img509.imageshack.us/img509/3980/25ts.th.jpg (http://img509.imageshack.us/my.php?image=25ts.jpg)

Czekam na oceny 8)

Wielbłąd
23-11-2005, 12:22
AAAAA Boski :!: :!: :!: :mryellow: :mryellow: zawsze marzyłem o takim, tylko zimny łokiec i szpan na miasto ... ehh marzenia ... :mryellow: :wink:

Yoda
23-11-2005, 14:24
ojojoj.. czyli trzeba odstawiać wieś tjónink ?? :sad: :sad: a myslalem ze poprawili sie od U2 :???:

stanko
23-11-2005, 14:29
Kto powie z kad to mozna sciagnąć. :?:

el_
23-11-2005, 15:11
ojojoj.. czyli trzeba odstawiać wieś tjónink ?? :sad: :sad: a myslalem ze poprawili sie od U2 :???:
Na szczęscie nie ;)
Ja tuninguje praktycznie tylko mechanicznie + jakieś fele, ładny lakier itp.
To auto powyżej zrobiłem dla jaj :P

I jeszcze jedno - wydaje mi się, że mam "Black Edition" bo natrafiłem na ciekawą misję - trzeba zrobyć 500k bounty i uciec przez sforą wścikełych SUV'ów policyjnych które taranują wszystko co mają na drodze. A co najważniejsze pomykamy śliczniutkim Camaro SS :D

http://img494.imageshack.us/img494/3658/16dc2.th.jpg (http://img494.imageshack.us/my.php?image=16dc2.jpg)

BeeMiX
23-11-2005, 15:20
ejj el_payaco zajeb**** :lol: za małe felgi :grin: Niewiem ja jakoś nie trawie takiego tuningu.

EDIT

Sorry nie zauważyłem posta wyżej :grin:

mustangshelby
23-11-2005, 15:57
mam pytanie: czy jest stary mustang??? w zwykłej wersji(nie black edition)

el_
23-11-2005, 16:18
mam pytanie: czy jest stary mustang??? w zwykłej wersji(nie black edition)
Nie, Camaro w BE jest jedynym klasykiem :/

AR 156
23-11-2005, 16:33
A oto moje autko :wink: Mało zmian ponieważ ja nie lubię przesadnego tuningu :razz:
http://img279.imageshack.us/img279/6903/a4nfsmw8mm.th.jpg (http://img279.imageshack.us/my.php?image=a4nfsmw8mm.jpg)
Zapraszam do oceny :twisted:

stanko
23-11-2005, 16:53
No i tak najlepiej.Ja tez nie lubie max.obnizenia,pelno kolorow i vynili.Fajny woz.Ze spoko silniikiem

Dj Brabus
24-11-2005, 09:17
pomykamy śliczniutkim Camaro SS

Tak dokładnie - wersja "Black Edition" to dodatkowe auta, czyli znane już M3 GTR oraz właśnie Camaro SS, Mercedes SL65 AMG, Porsche 911 GT2 i coś jeszcze jakiś sprzęt.

Poza tym do mnie właśnie wczoraj doszła "Black Edition" na PS2 i muszę powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczony! Nie ma takich paskudnych kontrastowych odblasków poza tym prędkość, z jaką "wymiata" ta gra na konsolce normalnie wgniata w fotel!

Na razie grę zacząłem, pokonałem pierwszego przeciwnika i inwestuję w swojego Cobalta SS. Jutro pokażę fotki :cool:

el_
24-11-2005, 12:09
Oto moje autka:

Lexus IS300:

http://img502.imageshack.us/img502/8469/lex14qa.th.jpg (http://img502.imageshack.us/my.php?image=lex14qa.jpg) http://img502.imageshack.us/img502/1953/lex20xn.th.jpg (http://img502.imageshack.us/my.php?image=lex20xn.jpg)

Mazda RX8:

http://img502.imageshack.us/img502/2541/maz11ee.th.jpg (http://img502.imageshack.us/my.php?image=maz11ee.jpg) http://img502.imageshack.us/img502/5979/maz23qp.th.jpg (http://img502.imageshack.us/my.php?image=maz23qp.jpg)

Pratycznie całą kasę ładuję w IS'a w mechanikę, z optyki jedynie gustowny kolorek (który zmieniam od czasu do czasu z wiadomych powodów ;)), fele, przyciemnienie szyb i carbonowa maseczka :P Body kity są dosyć denne, spoilery tylko 2 mi się podobają, reszta jest przesadzona. W RX-8 mam zamontowanego jedynie NOS'a (przydaje się w ucieczkach przed policją) oraz zmodyfikowane zawieszenie. No i ostatnio dokupiłem jej gustowny, malutki carbonowy spoilerek.

ta gra na konsolce normalnie wgniata w fotel!
Ja w weekend planuję podłączenie kompa do telewizorka, to dopiero będzie jazda :mryellow:

Dj Brabus
24-11-2005, 12:39
Oto moje autka

Bardzo mi się podobają - z gustem, bez zbędnych cudów, krzesełek zamiast spoilerów i tysiąca naklejek i winyli - tak trzymać! :grin: Mam jeszcze takie nieskromne pytanko :oops: bo niedoświadczony jestem - do czego się "bounty" przydaje?

el_
24-11-2005, 12:42
Mam jeszcze takie nieskromne pytanko :oops: bo niedoświadczony jestem - do czego się "bounty" przydaje?
Bounty to jest jakby respekt, przy każdym następnym przeciwniku na Black List masz poziom bounty jaki musisz uzbierać, żeby się z nim ścigać.

BKX
24-11-2005, 12:52
Jak nie wiecie pewnych rzeczy, to spolszczenie sobie wgrajcie, ja juz wgralem, spolszczone jest wszystko bez bledow, nawet teksty pod filmikami sa ;) Cala konsola podczas jazdy itd. pelny full zestaw :D

Dj Brabus
24-11-2005, 13:07
Bounty to jest jakby respekt, przy każdym następnym przeciwniku na Black List masz poziom bounty jaki musisz uzbierać, żeby się z nim ścigać.

Dzięki śliczne za informacje! :lover:

BKX18 -> Wiesz, ja na swój angielski nie narzekam! :wink: Poza tym wersja Black Edition na PS2 (nie wiem jak na PC-ta) wyszła tylko i wyłącznie w wersji oryginalnej tj. angielskiej.

... Więc nawet jakbym chciał, to spolszczenia sobie nie wgram! :razz: Pozdro!!

bartixxx
24-11-2005, 13:25
Gra jest znakomita tylko gram na najniszżych wymaganiach bo mam procesor Athlon 1,7 2100+ i karte GeoForce2 a i jeszcze mam (szkoda) bo demo :damn:

BKX
24-11-2005, 14:18

Dzięki śliczne za informacje! :lover:

BKX18 -> Wiesz, ja na swój angielski nie narzekam! :wink: Poza tym wersja Black Edition na PS2 (nie wiem jak na PC-ta) wyszła tylko i wyłącznie w wersji oryginalnej tj. angielskiej.

... Więc nawet jakbym chciał, to spolszczenia sobie nie wgram! :razz: Pozdro!!

Oczywiscie nie twierdze, ze twoj (wasz) ang jest slaby, ale przyjemnie sie gra, gdy wszystko jest w naszym jezyku ;)

Wyobraz sobie, ze to jest zadna roznica czy zwykla czy Black Edition, roznica polega na tym co wczesniej juz wypisales, a dla gra i tak nie zmiania sensu... mam Black Edition PL... ;) Jak narazie nie ma zadnych wad i pomylek, na jednym screennie wszystko widac ;)

A oto moj Golf, ktorym jezdze od samego poczatku i chyba narazie go nie zmienie, z zewnatrz delikatnie, za to pod maska... :D
http://img470.imageshack.us/img470/9913/mojgolf9pm.th.jpg (http://img470.imageshack.us/my.php?image=mojgolf9pm.jpg) http://img470.imageshack.us/img470/2129/mojgolf14zk.th.jpg (http://img470.imageshack.us/my.php?image=mojgolf14zk.jpg) http://img470.imageshack.us/img470/509/mojgolf27ou.th.jpg (http://img470.imageshack.us/my.php?image=mojgolf27ou.jpg) http://img470.imageshack.us/img470/5647/mojgolf34zn.th.jpg (http://img470.imageshack.us/my.php?image=mojgolf34zn.jpg)

el_
24-11-2005, 14:20
To daj linka do tego spolszczenia, albo mi przyślij na mejla :D

Rolex aka JoHnSoN
24-11-2005, 14:22
... mam Black Edition PL... ;)

masz moze plik do zmiany jezyka ?? albo wiesz skad go wziasc ?? bo ja juz sciagnelem prawie 80% gry i szybko idzie ... jutro zapewne juz bede grał ... oczywiscie tez znam angielski ale przyjemniej by bylo jakby bylo po polsku ...
:mryellow:

BKX
24-11-2005, 14:29
Juz wam chlopaki wyslalem, El tak jak prosil, a DJ na PW :)

daniel
24-11-2005, 15:14
A ja sobie na niczym nie pogram, bo plejka sie piepszy, a komp za słaby :(
Tylko pozazdrościć...

307_big_fan
24-11-2005, 15:33
a skąd macie tą gre ?

el_
24-11-2005, 15:43
a skąd macie tą gre ?
Mamy znajomych w EA i załatwili wcześniej :>

Pyjo
24-11-2005, 15:46
BKX18mógłbym również prosić o owe spolszczenie? :susp: z góry thx :smile:

skibae124
24-11-2005, 15:58
Moglby ktos zamiescic screena z jakims Mercem bo jestem ciekawy jak go zrobili.
Ja za instalke MW sie nawet nie zabieram Proc 1Ghz, Grafika Ge Force 2 titanium:/ W buty moge sobie wsadzic tą gre :evil:

AR 156
24-11-2005, 16:32
Spolszczenie można pobrać stąd :wink:
http://www.nfszone.org/downloads.php?cat_id=11&download_id=41

Tutaj jest mod przekształcający Most Wanted w Black Edition :wink:
http://www.nfs-planet.de/nfsmw_files.php?lang=eng

kocie_ruchy
24-11-2005, 19:17

black edition -> tylko 400kb? :damn:

Rolex aka JoHnSoN
24-11-2005, 19:19

black edition -> tylko 400kb? :damn:

to pewnie tylko plik dzieki ktoremu mamy w menu głównym napis Black Edition :mryellow: :mryellow:

el_
24-11-2005, 19:28
A ja sobie zrobiłem z Porsche 911 Carrera S wersję 911 GT3 Cup 8)

http://img176.imageshack.us/img176/750/28ar1.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=28ar1.jpg) http://img176.imageshack.us/img176/1232/10rr.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=10rr.jpg) http://img176.imageshack.us/img176/4585/35xz.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=35xz.jpg)

http://img176.imageshack.us/img176/8129/05014bx.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=05014bx.jpg) http://img176.imageshack.us/img176/7112/05027rs.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=05027rs.jpg)

Co prawda nie w trybie kariery, ale zawsze coś :P I uważam że wygląda całkiem fajnie :D

BeeMiX
24-11-2005, 19:43
Moglby ktos zamiescic screena z jakims Mercem bo jestem ciekawy jak go zrobili.
Ja za instalke MW sie nawet nie zabieram Proc 1Ghz, Grafika Ge Force 2 titanium:/ W buty moge sobie wsadzic tą gre :evil:

u mnie chodziło na troche mocniejszym procku ok. ALE, gdy kończyłem jeden z pierwszych wyścigó miałem błąd krytyczny i auto restart. Jak odinstalowałem gre pokazał sie komunkat ze potrzebuje directx9.0c (który sie zaintalował podczas pierwszej instalacji) a jak instaluje directa z wybija że nie można wierzyć plikowi cab (????). NIewiem co robić, na PC nie mam internetu. A ogólnie gra jest za prosta, nie sprawdzałem ale chyba można ustawić na większą trudność??

Rolex aka JoHnSoN
24-11-2005, 21:19
O W MORDE JEŻA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
sciagnal mi sie juz dodatek na DVD z filmami i ogladalem :shock: :shock: :shock: :shock:
no i ???????????????????????/
KU*** poparzcie na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ta gra coraz mniej mi sie podoba :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

AML
24-11-2005, 21:40
Większej kaszany AM w życiu nie widziałem, ten kompletny idiota który urealnił zamysł swojego chorego mózgu nie ma pojęcia że te samochody w mogą być serwowane tylko i wyłącznie elegancko, wszystko takie jak z fabryki i w jednolitym kolorze.
W ogólne ten nfs to jakieś nie porozumienie, zabawka, moda, która równie szybko zniknie jak się pojawiła.

Rolex aka JoHnSoN
24-11-2005, 21:49
Większej kaszany AM w życiu nie widziałem, ten kompletny idiota który urealnił zamysł swojego chorego mózgu nie ma pojęcia że te samochody w mogą być serwowane tylko i wyłącznie elegancko, wszystko takie jak z fabryki i w jednolitym kolorze.
W ogólne ten nfs to jakieś nie porozumienie, zabawka, moda, która równie szybko zniknie jak się pojawiła.

wiedziałem ze Ty pierwszy tutaj napiszesz :P
jednym slowem zatkało mnie jak to zobaczyłem ... nie wiem czy na tym forum czy a innym ktos pisal ze nie ma rpawie tuningu ..,
to zdjecie jest dowodem na to ze tuning jest i to paskudny ...
juz mam 90% gry i jakos kusi mnie zeby to przerwac po tym co widziałem ...
soundtrack jest wysmienity ... szczegolnie mi przypadla do gustu nutka [nb]Ils - Feed The Addiction[/b] ... o osundtracku powiem ze jest bomba ale calej gdy nie mam zamiaru komentowac ... chociaz nikt nie karze nam robic z AM jakiegos szkaractwa ... no ale jezeli bedzie tak jak w U2 ze do przejscia gry trzeba bedzie obwiesic auto jak choinke to ja nie wiem ... powiem ze zawiodłem sie na tej grze a jeszcze w nia nie gralem :damn: :damn:

AML
24-11-2005, 22:17
Przerwij, nie warto.
To jest w sumie gra dla mas, musi być prosta, kolorowa i trafiać na różne umiejętności graczy, co oczywiście robi ją żyłowatą komerchą w której wymiatać może każdy bubek, a co najgorsze że zrobić takie coś nie jest trudno i już ma się produkt który złapał modę, a producent złapie kasę.
Nie wiem jak Ty DJ, ale ja mam taki gust że zawsze wybieram rzeczy niszowe, rzadkie lub kwalifikujące się pod wąską grupę odbiorców.
Przytoczę tutaj GTR'a, który i merytorycznie i w szczególności technicznie jest jak skok o 500 lat do przodu, tutaj zwykłe ziomki sobie nie poradzą i uznają to za zbyt trudne, no bo po co się męczyć żeby coś zrozumieć, lepiej iść na łatwiznę.
I właśnie dlatego mentalnie czuję się kimś poważniejszym w tym temacie, bardziej zaawansowanym, często cenionym w owym temacie przez otoczenie, uczucie przynależenia do grupy ludzi ambitnych szukających dojżałych rzeczy.

BKX
25-11-2005, 14:42
Moze zaczne tak:
Gra jest jak jest, nie kazdy musi ja lubic (to jest normalne), rowniez nie kazdy musi w nia grac (to sie tyczy AML'a)... jest to zrecznosciowka wiec technika jazdy jest prosta, co nie znaczy, ze przy najtrudniejszym poziomie, rowiez sprawia sporo trudnosci.... Zalozenie gry jest takie, ze mozna sie fajnie pobawic, przy zachowaniu jako takiej rzeczywistosci, wiec nie porownuj tego z innymi symulatorami, bo to nie ma najszmniejszego sensu... GTR jest trudny, to fakt, gram troszke w to jak mam czas i to wlasnie czas jest tutaj najwazniejszy... Przy GTR, Toce czy RB Racing trzeba sporo czasu, spokoju i skupienia, co czesto jest niemozliwe... A w takiego NFS'a mozna pograc w kazdej chwili, bez zbednego stresu, gdy nagle musimy wlaczyc Pause, by odejsc od kompa,bo przykladowo starsza nas wola na moment... W symulatorach wypadamy z rytmu w tym momencie i przewaznie robimy jakas glupote, zaraz po ponownym wlaczeniu wyscigu... A w zrecznosciowce poobijamy sie o barierki i jest po sprawie.

Inna sprawa to te samochody, ktore sa w grze... Wyglada to fatalnie, gdy nagle w wyscigu widzimy AM czy Mercedesa po wiejskim tuningu, czesc modeli mozna przerobic na ich prawdziwe odpowiedniki, chocby to Porsche pokazane kilka postow wczesniej czy AM w wersji DBR 9... Naklejki naklejkami, wszystko zalezy od naszego gustu, mam juz dwa samochody w gierce i zaden nie jest oklejony w jakies wiejskie naklejeczki i uznaje raczej stonowane kolory, spojzcie na mojego Golfa...

Podsumowujac, jesli ktos nie lubi tej gry, a nigdy w nia nie gral, niech sie nie wypowiada, bo zabawa jest swietna i mozna sie wyluzowac po calym dniu pracy... :)

AML
25-11-2005, 15:07
Ja nie porównuję tu GTR'a do MW, jedynie staram się uwypuklić różnicę między nimi, a co do gry to ją widziałem wczoraj u kumpla przy okazji, moje zdanie jest powyżej. :roll:
A konkluzję wysówam taką, gry pokroju GTR są dla ludzi wiedzących gdzie zaprowadzi ich ten typ rozrywki, a to zawęża grupę odbiorców i dla wielu może się okazać za trudne.
Co do MW to powiem tak, NFSU przeszedłem kiedyś raz całą i muszę przyznać że zabawa była często szybka i bezstresowa, nie mniej jednak ogrom wieśniactwa i prostoty tak obrzydził mi ten program że w końcowym efekcie wylądował on w koszu po 2 miesiącach zabawy. :roll:

BKX
25-11-2005, 18:52
Dobra chlopaki przyznac sie, zlapaly kogos juz Paly? Mnie 10 min temu, ale gafa... :( Poddalem sie po 13 min poscigu, a juz prawie ucieklem... A wy jak?

Davis
25-11-2005, 19:00
No, u mnie na monitorze MW zagości juz(albo dopiero) we wtorek :cool: ... Niech no go tylko dorwe :twisted:

Pyjo
25-11-2005, 19:09
Ehmm panowie można prosić o cracka na maila lub PW ? :susp: :mryellow:

el_
25-11-2005, 19:21
Mnie 4x złapali :P Za każdym razem po głupich błędach :/

BKX
25-11-2005, 21:11
Placiles cos? Ja narazie mam jeszcze dwie karty, zobaczymy co bedzie jak strace samochod :)

mustangshelby
25-11-2005, 21:39
Mnie jeszcze nie złapali, ale grę mam od dzisiaj :mryellow: Jest świetna gra, najlepsza w jaką grałem. Świetna grafa, wspaniałe samochody, realistyczne prowadzenie, piękne miasto, policja i ścigamy się w ciągu dnia.

kocie_ruchy
25-11-2005, 22:02
kurdekurdekurde ja przez caly czas nie mam skad ja wziac :damn:
a tak bardzo chce :sad:
dzisiaj kupilem se nowa karte - radeona 9600 pro sapphire i jeszcze ramy - mam demo i w porownaniu do starego sprzetu to jest po prostu zupelnie inna gra :surp:

BeeMiX
25-11-2005, 23:08
Mnie jeszcze nie złapali, ale grę mam od dzisiaj :mryellow: Jest świetna gra, najlepsza w jaką grałem. Świetna grafa, wspaniałe samochody, realistyczne prowadzenie, piękne miasto, policja i ścigamy się w ciągu dnia.

Licze że na trzeżwo tego nie pisałeś...

ilovebmw
25-11-2005, 23:23

Licze że na trzeżwo tego nie pisałeś...
to samo chcialem napisac. chyba w bardzo malo gier gral beemix.

AML
25-11-2005, 23:28
Jest świetna gra, najlepsza w jaką grałem.
To w bardzo mało gier grałeś...

realistyczne prowadzenie
Ukąsiła cię jakaś mucha Tse-Tse i bredzisz od gorączki?, inaczej wytłumaczyć się tego nie da. :ogh:

Michak91
26-11-2005, 06:09
Jest świetna gra, najlepsza w jaką grałem.
To w bardzo mało gier grałeś...

realistyczne prowadzenie
Ukąsiła cię jakaś mucha Tse-Tse i bredzisz od gorączki?, inaczej wytłumaczyć się tego nie da. :ogh:
masz racje AML na początku to prowadzenie mnie wnerwialo ale pozniej sie przyzwyczailem i przymykam na to oko
no i to nie jest najlepsza gra w jaką grałem (taka nie znudzila by mi sie przy 50%tach-no bez jaj-ale serio juz w nia nie gram)

el_
26-11-2005, 10:14
Placiles cos? Ja narazie mam jeszcze dwie karty, zobaczymy co bedzie jak strace samochod :)
2 razy płaciłem a 2 razy miałem dodatkowe karty na wyście.

el_
27-11-2005, 16:51
Bardzo fajny programik:
http://www.nfszone.org/news.php?readmore=276

R34
27-11-2005, 18:15
Znalazłem w Folderze Cars folder o nazwie 350z . Wie ktoś moze co to znaczy?? :roll:
http://img426.imageshack.us/img426/893/542359qa.th.jpg (http://img426.imageshack.us/my.php?image=542359qa.jpg)

Rolex aka JoHnSoN
27-11-2005, 18:24
proste ...
tam sa dane samochodu jaki mozemy spotkac na ulicy ...
czyli chodzi o ruch uliczny ... nie wiem czy widziales ale jest BMW itd wiec nissan tez moze byc :)

TuningPan
27-11-2005, 23:20
wkoncu dorwalem MW ... troche wstyd ze tak pozno ale co tam ... :D:D gierka prezentuje sie super ... jestem juz 7 na Czarnej Liscie itd.. a jesli chodzi o gliny to zlapaly mnie juz 5 razy ... :damn:

Rolex aka JoHnSoN
27-11-2005, 23:40
no to i ja powiem ... wlasnie walcze z przeciwnikiem o miejsce 3 na blacklist ... powiem ze z ciekawosci sciagnalem do konca gre ... wydaje sie ona za krotka ... i jakos malo w niej fabuły ... najlepsze chyba sa filmiki (na Bonus DVD takze) ... reszta lipna ... za duzo spoilerow vinyli kolorw itd ... troszke zwraca sie kolacja gdy widze przejezdzajacy kolo mnie mercedes w kolorze zielonym z czerwonymi felgami ... no po prostu koniec swiata ... myslalem ze nie bedzie takiego tuningu ale da sie tutaj nawet zniszczyc AM ... no nie ... jedyne co przyciaga do tej gry to same poscigi ... fajnie przed policja pouciekac ... szczegolnie ze w tej grze jest ona naprawde myslaca i powiem ze jak nas traci z oczu to potrafi gdzies indziej skrecic ... nie ma juz "sznurka" laczacego moj samochod z policja ... reszta nudnawa ... do tej pory w to gram bo nie moge sie doczekac jak to sie wszystko skonczy ... zaczelo sie jak film ... a ja nie lubie przerywac w polowie ogladania ... no ale zobaczymy co bedzie ... ale juz teraz moge podać wyrok ... EA NIE POPISALO SIE TA GRA ... myslalem ze po takim hicie jak NFS:Porsche o bedzie hit ... no i wtopa :ogh:

AML
28-11-2005, 01:26
ale da sie tutaj nawet zniszczyc AM ... no nie..
I właśnie między inymi dlatego nie znoszę tego badziewia, dziwię się że AMLL w ogóle sprzedał im licencję ma modyfikacje, skandal i tyle, takie samochody jak AM dobrze wyglądają tylko w standardzie, każdy szajs w stylu 2F2F kilkakrotnie niszczy piękno tych wozów.

qoompel
28-11-2005, 07:32
Mam jedno, zajebiscie wazne pytanie:
Dlaczego jak "zwycieze" kolesia nie mam jego samochodu ???!!!
Brat gra-i ma...
Ja tez chce bo na razie jezdze tylko Cobaltem...
Jak co, to pomozcie...

Potek
28-11-2005, 08:51
bo brat jest lepszy od ciebie :P hehe
mi sie kurde jeszcze nie udało w to zagrac.. tak ze nie wiem... ale z tego co slyszalem i sie domyślam to nie z kazdego wyścigu przejmujesz auto przeciwnika tylko z pojedynku z gościem z blacklisty....

Rolex aka JoHnSoN
28-11-2005, 09:39
Mam jedno, zajebiscie wazne pytanie:
Dlaczego jak "zwycieze" kolesia nie mam jego samochodu ???!!!
Brat gra-i ma...

bo brat troche pomyslal i juz wie jak to robic ...
po wygraniu wyscigu z 6 dostepnych bonusow wybierasz te losowe ... i tam jak bedziesz mial szczescie wygrasz pinkslips :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Dj Brabus
28-11-2005, 09:51
bo brat troche pomyslal i juz wie jak to robic ...
po wygraniu wyscigu z 6 dostepnych bonusow wybierasz te losowe ... i tam jak bedziesz mial szczescie wygrasz pinkslips :mryellow: :mryellow: :mryellow:

Dokładnie tak - 3 bonusy to mechanika, wygląd i extrasy (lakierowanie, vinyle itp.) i następne 3 to niespodzianki (dodatkowe pieniądze, samochód przeciwnika czy "karty szczęścia" w wypadku złapania przez Policję). Spośród tych sześciu wybierasz 2 bonusy...

P.S. U mnie w grze 28% i dwa pojazdy w garażu - granatowe Audi A4 oraz chromowany Mitsubishi Eclipse...

el_
28-11-2005, 11:18
Do mojego garażu dołączył CLK500 wygrany dzięki pinkslips. Wyglądał stragicznie, więc przestylizowałem go na CLK DTM AMG:

http://img510.imageshack.us/img510/7396/clk11gd.th.jpg (http://img510.imageshack.us/my.php?image=clk11gd.jpg) http://img510.imageshack.us/img510/5126/clk29ra.th.jpg (http://img510.imageshack.us/my.php?image=clk29ra.jpg)

Dla przypomniania oryginalny CLK DTM AMG:

http://img510.imageshack.us/img510/5603/08042005185007015np.th.jpg (http://img510.imageshack.us/my.php?image=08042005185007015np.jpg) http://img510.imageshack.us/img510/9757/08042005185007445xf.th.jpg (http://img510.imageshack.us/my.php?image=08042005185007445xf.jpg)

Emenems
28-11-2005, 16:49
ja chce tą gre a nie mam. Kurcze

Imperion
29-11-2005, 12:29
A u mnie jest odwrotnie: mam tą grę ale mam za słaby komp. Szukam sponsora na nowego, może babka mi kupi. :grin:

307_big_fan
29-11-2005, 12:51
A u mnie jest odwrotnie: mam tą grę ale mam za słaby komp. Szukam sponsora na nowego, może babka mi kupi. :grin:

Imperior dasz mi swoją gre ( u mnie pójdzie ) i przynajmniej jeden z nas bedzie szczęśliwy

Dj Brabus
29-11-2005, 13:45
A ja mam wielką prośbę (delikatny OT) - nie ma ktoś do oddania w dobre ręce (oczywiście za słuszną zapłatą!) pierwszej części Need For Speed Hot Puruit na PC-ta? BARDZO mi na tym zależy, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć...

Ewentualne propozycje poproszę na [email protected] oraz na PW!

Z góry serdeczne dzięki!! :cool:

Matador
29-11-2005, 14:39
Dj Brabus - jak rozumiem chodzi Ci o NFS III. Akurat mam tą grę - Countach, DB7, CLK GTR i spółka... Super gra, pamiętam że grałem w nią tuż po premierze i w porównaniu z poprzednią częścią czarowała w tym czasie grafiką...

Jak coś to kontakt na GG...

Co do MW to jest problem jak u dużej części osób - sprzęt. Muszę wymienić przynajmniej kartę grafiki...

Dominik999
29-11-2005, 18:37
No więc gra dostała się dzisiaj w moje łapska... teraz musze znaleźć tylko czas i zainstalować. Jednak mam wątpliwości czy mi pójdzie.... Jednak bądźmy dobrej myśli :P ;)

bartixxx
29-11-2005, 19:00
Dominik999 jaki masz procesor i karte?Bo jam ma 1.7 i GeForc2 i mi sie troche na najmniejszych wymaganiach tnie.Ale da sie grać!!!!1

Potek
29-11-2005, 19:06
Ja zagrałem w poniedziałek.. wreszcie mi sie dostało dvd :P ... no i zainstalowałem .. i miałem 5 min na obejzenie tej gry ... z czego wiekszosc czasu zeszło na ustawienia :P ... no i włączyłem.. byłem w szoku ze "gadźardo" bylo dostępne od począku .. i włączyłem tylko tak na szybkiego na draga no i musze przyznac ze bardzo mi sie spodobał głos silnika... uh .. normalnie takiego to mozna sluchac i sluchac .. niestety moja następna stycznosc z tą grą bedzie dopiero w piątek.... i to tez nie za długo ..

Dominik999
29-11-2005, 19:19
Dominik999 jaki masz procesor i karte?Bo jam ma 1.7 i GeForc2 i mi sie troche na najmniejszych wymaganiach tnie.Ale da sie grać!!!!1
Athlon 2.4 i GF 5200 128MB, chyba nie tragedia... ;)

Michak91
29-11-2005, 19:22
Athlon 2.4 i GF 5200 128MB, chyba nie tragedia... ;)
mam ten sam sprzęt tylko że procek 3200+ i karta ta sama tyko ze z dopiskiem Ultra i chodzi mi na najwyzszych ustawieniach 800x600
(nie tragedia bo zestaw sprzed roku i kawałek)

AML
29-11-2005, 19:28
co to za rozdzielczość 800x600, nikt takiej już nawet nie używa do pracy w windowsie 98 :???:

Michak91
29-11-2005, 19:31
co to za rozdzielczość 800x600, nikt takiej już nawet nie używa do pracy w windowsie 98 :???:
wiesz co mówimy o grze :???:
a musze ci powiedzieć że chodzi nawet ładnie bez przycięcia i niezła grafika :mryellow: :cool:

AML
29-11-2005, 19:33
wiesz zdąrzyłem zauważyć
na dzisiejsze czasy, minimalna i najoptymalniejsza rozdzielczość pracy monitora to 1024x768
na prawdę nie wiem co to za przjemność grania na 800x600

:???: :???: :???:

Michak91
29-11-2005, 19:37
wiesz zdąrzyłem zauważyć
na dzisiejsze czasy, minimalna i najoptymalniejsza rozdzielczość pracy monitora to 1024x768

no dobra niech ci bedzie :wink:
powiedzmy ze nie mam na razie floty na nową kartę graficzną a przypuszczalnie kupie GF 6600GT 500/1000MHz za około 600-700 zlotiszy :mad:
ale to chyba nie forum o kartach grafiki :mryellow:

Seth
29-11-2005, 19:49
co to za rozdzielczość 800x600, nikt takiej już nawet nie używa do pracy w windowsie 98 :???: kadzy ma taką na jaką go stać... Ciebie stać na coś lepszego, to się ciesz.. dla niektóych nawet 800x600 w grze to całkiem sporo (vide ja :D )

Rolex aka JoHnSoN
29-11-2005, 19:56
wiesz zdąrzyłem zauważyć

chyba lepiej grac 800x600 niz w ogole nie grac ... nie ??
dla przykladu ja gram 640x480 bo mi system padł a nie moge teraz formata strzelić bo komp potrzebny mi do pracy i nie mam czasu formatować ...

AML
29-11-2005, 20:50
no tak, ale to są wyjątki
ja na przykład wolałbym obniżać jakość działania gry niż robić sobie większe piksele :roll:

Seth
29-11-2005, 20:54
no nie wiem... ja tam wolę płynnie pograć niż oglądać wysokojakościowy pokaz slajdów :D

Rolex aka JoHnSoN
29-11-2005, 20:56
no tak, ale to są wyjątki
ja na przykład wolałbym obniżać jakość działania gry niż robić sobie większe piksele :roll:

no ale jezeli masz strasznie zaniżone fps to jak grać ?? szczegolnie w wyscigi gdzie czasami udaje Ci sie uniknąć kolizji fartem i przejezdzasz kilka cm od ściany ?? ja wole zeby gra mi płynnie chodziła ... i tak wiecej efektow na MX400 nie bede miał ... a pomiedzy 640x480 a 1024x769 nie widze różnicy ... no po za tym ze widoczne są "schodkowe" krawędzie ... ale nie patrze na to tylko na fabułe ... jezeli jakas gra mi sie bardzo podoba to mam w nia nie grac skoro na 1024 mi tak działa ze tragedia ?? wole miec pixele ale cieszyc sie ze w/w gra zjadła mi czesc mojego zycia i warto było pograć ...

AML
29-11-2005, 21:01
a pomiedzy 640x480 a 1024x769 nie widze różnicy
Z całym szacunkiem ale to jest brednia. :roll:

Rolex aka JoHnSoN
29-11-2005, 21:05

no po za tym ze widać brzydkie krawędzie to nie ma rożnicy ...
mozna to porownac do zdjecia ktore zmniejszamy do rozdzielczosci 640x480 a potem rozciagamy do 1280x1024 ... po prostu gorsza jakosc ... nic wiecej ... a po za tym pomiedzy 640 a 1024 duzej roznicy nie ma ... no chyba ze wlaczymy antialiasing - to juz inna bajka ...

el_
30-11-2005, 08:51
To nie jest brednia, tylko taka jest prawda - nie mówimy tu o normalnej grafice tylko o grach, w których najważniejsza jest płynność.
Ja dla próby ustawiłem rozdziałkę na 640x480 i wszystkie ustawnienia na najniższe i najbardziej widoczną róznicą były matowe samochody i ulice podczas deszczu wyglądające jak zaśnieżone. I nic poza tym - a gierka cudownie płynnie śmigała.
Może ciekawszy przykład odnośnie tego, jak ważne są fps. W Call of Duty żeby móc wyskiwać na dachy niektórych budynków, płoty czy drzewa trzeba mieć minimum 125 fps, do najtrudniejszych trików jest potrzebne nawet 333 fps. Ten ostatni to już skrajny przypadek, ale pokazuje, że dla osiągania wyznaczonych sobie celów (w przypadku most wanted - wygrywania wyścigów) ważna jest wysoka płynność gry.
Ja w tym momencie gram w MW na 800x600 z prawie najwyższymi ustawniami i nie przycina mi, tylko na początku trochę skacze ale potem jes płynnie.

Imperion
30-11-2005, 10:04

Imperior dasz mi swoją gre ( u mnie pójdzie ) i przynajmniej jeden z nas bedzie szczęśliwy
Zgadzam się, ale pod jednym warunkiem: Dasz mi w nią pograć!!! :grin: A poza tym to mam kompa: Duron 800 MgH, 128 RAM, GeForce 2 440MX 32, a nowego kompa będe miał dopiero w czerwcu niestety. :sad: :sad: :sad:

Dj Brabus
30-11-2005, 10:47
Duron 800 MgH, 128 RAM, GeForce 2 440MX 32, a nowego kompa będe miał dopiero w czerwcu niestety. :sad: :sad: :sad:

Taniej niż renimacja tego "dziadka" wyjdzie Ci kupno PS2 :cool: POLECAM!

Dominik999
30-11-2005, 16:07
Więc zainstalowałem, odpaliłem, zagrałem... i mam mieszane uczucia :| Grafika jest dobra, lepsza niż U2, wozy są świetne, bardzo dobrze odwzorowane (tylko SL jakis taki dziwny... ), fajny klimacik - w sumie bardzo dobra gra, gdyby nie jedno - okropne prowadzenie, bez porównania do tego z U2, jakies takie gumowe i sztuczne... troszke się zawiodłem....

Ps. Chodzi mi nawet przzzwoicie na średnich ustawieniach ;)

stanko
30-11-2005, 16:14
Ja w gre gralem u kuzyna i tez mam mieszane uczucuia.Prawie tylko na okrąglo ucieka sie przed policja.
Moze sie to podboac ale do pewnego czasu.
Gdy ma sie opanowane bardzo dobrze uciekanie to stanie sie nudne kazdorazowe wygrywanie poscigu.
Ale auta sa ok.
Grafika tez dobra tylko trzeba miec kompa wypasnego.,

Michak91
30-11-2005, 16:21
Ja w gre gralem u kuzyna i tez mam mieszane uczucuia.Prawie tylko na okrąglo ucieka sie przed policja.
Moze sie to podboac ale do pewnego czasu.
Gdy ma sie opanowane bardzo dobrze uciekanie to stanie sie nudne kazdorazowe wygrywanie poscigu.
Ale auta sa ok.
Grafika tez dobra tylko trzeba miec kompa wypasnego.,
i właśnie dlatego już w tą grę nie gram
przy około 50% mi sie znudziło i to wszystko przez gliny i prawie te same wyscigi
EDIT:
nie trzeba miec kompa wypasnego wierz mi
wystarczy dobry model za ~~4 tysiaki z przed dwóch lat albo jak kto woli komp za ~~2 tysiaki i cos z przed roku i gra hula na mediumie

stanko
30-11-2005, 16:30
i w tym ta gra jest nie wypalem,za bardzo jednolita,w U2 tez byly tylko co chwile drifty.dragi itp.dlatego tez jest duz negatywnych ocen na obecne generacje NFS

el_
30-11-2005, 16:52
Widać że nie wiesz o czym piszesz :lol:

M.A.C.K.
30-11-2005, 17:23
Gra ogólnie rzecz ujmując nie jest zła, wyścigi są zróżnicowane tylko brakuje mi driftu :sad: .

I ta policja........
miejscami tak potrafi człowiekowi podnieść ciśnienie ze ma się ochote kompa przez okno wywalić :evil:

I jeszcze 2 poważne wady:
-> brak muscle carów ( tylko Camaro jest i to tylko w B-E )
-> zamało opcji tuningu ( a niektóre rozwiązania stylistyczne są na poziomie 5-letniego dziecka uczącego się rysować )

Emenems
30-11-2005, 18:38
Właśnie w U2 najbardziej nielubiłem Driftu, zwłaszcza Górskiego. Dostawałem białej Gorączki jak zjeżdżałem 100-tny raz i nie udawało mi się zdobyć odpowiedniej ilości punktów. Więc za tą opcją nie będe płakał.

Seth
30-11-2005, 18:46
czy w takim razie, skoro marudzicie, powinniście dotykać ścigalek? przecież w każdej cały czas chodzi o to samo :mryellow: ??

BeeMiX
30-11-2005, 18:53
Właśnie w U2 najbardziej nielubiłem Driftu, zwłaszcza Górskiego. Dostawałem białej Gorączki jak zjeżdżałem 100-tny raz i nie udawało mi się zdobyć odpowiedniej ilości punktów. Więc za tą opcją nie będe płakał.

A ja dokładnie odwrotnie :mryellow: :mryellow:

Rolex aka JoHnSoN
30-11-2005, 18:59

drift trzeba kochac :) najlepszym przykladem jest moja obecnosc w klanie Drift Makers oczywiscie chodzi o drift w U1 bo moim zdaniem byl najlepszy ... zachecam do lookniecia na stronke DRIFT MAKERS (http://www.driftmakers.abc.pl) ...

stanko
30-11-2005, 19:04
Racja DJ,trzeba go kochac,ja go nie kocham i dlatego zawsze w NFS denerwowal mnie i ciezko mi bylo wygrac go.