PDA

Zobacz pełną wersję : Najdroższy samochód na Świecie

TuningPan
01-06-2005, 18:44
Czy wie moze ktos jaki samochod osiagnaj najwyzsza cene na Swiecie jak dotad????? :mryellow: :razz: :lol: :twisted: :twisted: :grin: ??????????

Gornet
01-06-2005, 18:48
Ja stawiam ,ze takim samochodem jest Maybach Brabusa albo jakiś unikatowy old-timer.

BABELEC
01-06-2005, 18:58
Coś mi się kołacze 14 mln$ za jakąś brykę. Tylko nie pamietam i mogę się mylić.
Na pewno mocno stoją F250GTO, Fordy GT40.

Raffi
01-06-2005, 19:09
Na 9.8 mln dolarów wycenili Ferrari 250GT, a Bugatti Royale w okolicach 8mln. Jak znajdę tą stronkę to zamieszcze linka.

kocie_ruchy
01-06-2005, 19:33
najdrozszy sprzedany jako nowy byl ostatni egzemplarz schuppana 962cr, za cene 2 500 000 dolarow. najwiecej kasy za auto dal peter williamson, ktory w 1995 (mniej wiecej) roku kupil na aukcji nowojorskiej drugi egzemplarz bugatti atlantic za 13 mln dolarow

Ice
01-06-2005, 19:34
Teoretycznie najdroższy jest Maybach - można do niego wsadzić wszystko, wieć może kosztować niezliczone ilości gotówki ;)

A z wycenionych, to najdrozsze jest Ferrari GTO

BABELEC
01-06-2005, 19:38
Niwiele się pomyliłem. Faktycznie Atlantiki są również w ścisłej czołówce cenowej klasyków. A Maybach to w życiu nie osiągni takiej ceny. Bo to tylko rozdmuchana S-Klasse.

Ice
01-06-2005, 19:50
A Maybach to w życiu nie osiągni takiej ceny. Bo to tylko rozdmuchana S-Klasse.

Niewiele wiesz. Do Maybacha możesz sobie wrzucić wszystko, a co z tym idzie w parze, możesz zwiększać jego wartość tyle, dopóki Ci się nie znudzi, więc teoretycznie osiągniecie dużej górki kasy jest jak najbardziej możliwe.

Doktorek
01-06-2005, 19:53
Do maybacha można nawet zamowic lakier z płatkami złota który z tego co pamiętam kosztuje 20 000 euro za litr a na pomalowanie całego samochodu potrzeba 20 litrów :ogh:
I tak jak juz powiedział Ice... Zamówić można wszystko :smile:

BABELEC
01-06-2005, 19:54
Wiem, że Maybacha klient kompletuje sobie od początku do końca. Ale wątpię, by ktoś ładował w tak mało oryginalną fure tyle kasy, żeby choć zbliżyć sie do takiego GTO.

BKX
01-06-2005, 20:25
A ja nie watpie, bo ludzie majacy kase nie zawsze maja dobry gust, wiec jezeli pan X.X chce miec drozszego maybacha niz jego koledzy to bedzie w niego ladowal kase, bo to go bawi... i nic sie nie poradzi na debili, ktorzy maja za duzo kasy :wink:

Ryzykant
01-06-2005, 22:40
Niemożna określić najdroższego samochodu nie podająć szczegółów.
W tym przypadku powinniście ściśle określić czy chodzi o najdroższy samochód świata ze salonu nowiutki,czy unikalny egzemplarz z dawnych lat!!!!
Maybach jest poza konkurencją i mimo licznych opcji nie będzie najdroższym wozem świata bo jego cena zależy od wyposażenia i nawet jeśli się zdarzy że ktoś zamówimy najdroższego maybacha nie oznacza że Maybach jest wozem najdroższym.

Najdroższym Autem seryjnym jest Bugatti Veyron !!!!!
A Maybach to tylko plotka która niesłusznie się utrzymała.
Wyjaśnienie na :
http://polskiejutro.com/art/a.php?m=w&p=115-116spolecz&id=4464

Tytuł artykułu wyjaśniającego "Maybach-Luksus dla najbogatszych"
Wszyscy fani Maybacha jesteście w błędzie buahhaha

HARNAŚ
02-06-2005, 11:07
Wszyscy gadają na Maybacha ze jest nie fajny i takie tam ,a dużo osób napewno by wolało takiego Maybacha od GTO :susp:

Ajronmen
02-06-2005, 12:13
Wszyscy gadają na Maybacha ze jest nie fajny i takie tam ,a dużo osób napewno by wolało takiego Maybacha od GTO :susp:

Ja bym wolał GTO zdecydowanie, poza tym jego cena jest ustalana że tak powiem indywidualnie, a Maybach po prostu tyle kosztuje bo został na tyle wyceniony przez marketingowców firmy Daimler-Chrysler. Maybachów mozna wyprodukować milion a GTO nie zrobi już nikt. I wlasnie na tym polega różnica. A jeżeli ktoś się lubuje w złotych lakierach i masażach pleców łącznie ze złotymi felgami to już jego sprawa

kok
02-06-2005, 13:22
Przebije dydziego ( choc raz mo sie udało :wink: ) najdroższym samochodem w historii sprzedane na aukcji było Bugatti Type 41 Royale
( 1 z 6 zbudowanych ). Ten egzemplarz miał nadwozie typu Coupe de Ville i poszedł za 17 mln $, został sprzedany podczas aukcji odbywającej sie 19 - 26 czerwca 1998r na aukcji w Nowym Yorku. samochód posiada nadwozie stwożone przez paryskiego mistrza Henri Binder'a. Z tego co jeszcze znalazłem to samochód przejechał tylko raz 300 mil ( 483 km ) z stanu Nevada do Pebble ( nie mam pojęcia gdzie to jest ).Daje linki do
fotek 1 (http://www.supercars.net/Pics?viewPic=y&source=car&id=262&p=1932_bugatti_type_41_royale_henri_binder_coupe_d e_ville-1.jpg&y=1931&m=Bugatti&o=Type%2041%20Royale%20Coupe%20de%20Ville)
2 (http://www.supercars.net/Pics?viewPic=y&source=car&id=262&p=1932_bugatti_type_41_royale_henri_binder_coupe_d e_ville-2.jpg&y=1931&m=Bugatti&o=Type%2041%20Royale%20Coupe%20de%20Ville)

Fancars
02-06-2005, 13:54
ogladalem kiedys odcinek Fifth Geara i tam koles mowil ze Ferrari 250GTO kosztuje 5.000.000 GBP...Rekordowa sumka za jaka zostal sprzedany na aukcji to 10.000.000 GBP...Sie chyba troszke przejezyczyl...W tym samym odcinku pokazywali 250 GT California Spyder i tez mowili cos kolo 1mln GBP zdaje sie....

kocie_ruchy
02-06-2005, 13:56
Przebije dydziego ( choc raz mo sie udało :wink: ) najdroższym samochodem w historii sprzedane na aukcji było Bugatti Type 41 Royale
( 1 z 6 zbudowanych ). Ten egzemplarz miał nadwozie typu Coupe de Ville i poszedł za 17 mln $, został sprzedany podczas aukcji odbywającej sie 19 - 26 czerwca 1998r na aukcji w Nowym Yorku. samochód posiada nadwozie stwożone przez paryskiego mistrza Henri Binder'a. Z tego co jeszcze znalazłem to samochód przejechał tylko raz 300 mil ( 483 km ) z stanu Nevada do Pebble ( nie mam pojęcia gdzie to jest ).Daje linki do
fotek

kurde raz ci sie udalo, mam za stare wiadomosci :razz:
fakt jednak ze royale sa rzeczywiscie rzadkie, nie wiem nawet ile jest obecnie egzemplarzy, bo wiele z nich rozebrano i ich czesci mozna znalezc np w statkach i lokomotywach parowych. co ciekawe, to wlasnie ten model przyczynil sie do upadku firmy

kok
02-06-2005, 15:04
ogladalem kiedys odcinek Fifth Geara i tam koles mowil ze Ferrari 250GTO kosztuje 5.000.000 GBP...Rekordowa sumka za jaka zostal sprzedany na aukcji to 10.000.000 GBP...Sie chyba troszke przejezyczyl...W tym samym odcinku pokazywali 250 GT California Spyder i tez mowili cos kolo 1mln GBP zdaje sie....
Też widziałem ten odcinek i żeczywiście śie machną ponieważ najdrośsze 250 GTO zostało wycenione na 6 mln GBP ale podczas aukcji nikt go nie kupił. Właściociel twierdzi że poniżej niezejdzie ponieważ auto jest dokładnie w takim stanie jak po wyjeżdzie z fabryki ( podczas lekkiej restauracji w latach 70 został zatrudniony do spawania spawecz od ... Ferrari który budował ten samochód i technologia była identyczna przez co spawy są tej samej, nienajleprzej jakości )

fakt jednak ze royale sa rzeczywiscie rzadkie, nie wiem nawet ile jest obecnie egzemplarzy, bo wiele z nich rozebrano i ich czesci mozna znalezc np w statkach i lokomotywach parowych. co ciekawe, to wlasnie ten model przyczynil sie do upadku firmy
Co do ilości to wyprodukowano 6 egzemplaży , wrzystko przez cene od
25 000$ w 1927 do 42 000$ w 1931 dla porównania w 1927 Ford Model T
kosztował ok 150 $.Z tego co wiem to 5 zachowało sie do dzisiaj ( niewiem co z 6 ale chyba też sie zachował ).Napewno Spowodował pogorszenie kondycji firmy ale po zakończeniu produkcji w 1933 r. Silnik Z royale'a Trafił do kolejki miejskiej produkowanej projektu Bugatti dla miasta paryża. przez co firma rozkwitła. A jak chodzi o upadek firmy to znikła z rynku przez zaniedbanie i brak zainteresowania nią przez Etore po śmierci Syna ( swoją drogą to pamieta ktoś kiedy miał wypadek syn Etorego :?: w 1936
czy 1938 :?: )

shrek
02-06-2005, 16:56
Najdroższym Autem seryjnym jest Bugatti Veyron !!!!!
A od kiedy Veyron jest seryjny?

dejna
02-06-2005, 17:48
jest seryjny....
mozesz kupic na www.autosalonsingen.de

kocie_ruchy
02-06-2005, 17:59
royale'ow 6 sprzedano, ale wyprodukowano kolo 30. inne jednak nie znalazly nabywcow

Ice
02-06-2005, 18:46
jest seryjny....
mozesz kupic na www.autosalonsingen.de

To, że możesz kupić taki model, to nie znaczy, że to seria. Jak narazie to go dopiero testują i po tym ew. go wrzucą do produkcji. Narazie to nie jest żadna seria :!:

Maserati
02-06-2005, 21:54
cos wam może powiem. Mówicie ze najdrozszy jest maybach bo mzna wlozyc w niego wszytsko drudzy ze ferrari GTO a ja was tylko naprowadze ze najdrozsze pojazdy na 4 kolkach to bolidy F1. :wink:

Gemini
02-06-2005, 22:19
cos wam może powiem. Mówicie ze najdrozszy jest maybach bo mzna wlozyc w niego wszytsko drudzy ze ferrari GTO a ja was tylko naprowadze ze najdrozsze pojazdy na 4 kolkach to bolidy F1. :wink:
no ale nie możesz go sobie kupić i śmigać po ulicy :P

Ryzykant
02-06-2005, 22:35
( 1 z 6 zbudowanych ). Ten egzemplarz miał nadwozie typu Coupe de Ville i poszedł za 17 mln $, został sprzedany podczas aukcji odbywającej sie 19 - 26 czerwca 1998r na aukcji w Nowym Yorku.

Jeżeli blachy ma aktualne Bugatti Type 41 Royal, to jeden z 6 egzemplarzy znajduję się we Francji w okolicach Strasburga. :grin:

Ice
02-06-2005, 22:38

Bolid to ciezko nazwac samochodem, ale fakt - 4 kółka ma ;)

kok
02-06-2005, 23:19
royale'ow 6 sprzedano, ale wyprodukowano kolo 30. inne jednak nie znalazly nabywcow
Myślałem że Etore Budował je na zamuwienie.
Lecz niezmienia to faktu że Firma upadła przez zaniedbanie a nie przez ten model :wink:

kocie_ruchy
03-06-2005, 12:52
Lecz niezmienia to faktu że Firma upadła przez zaniedbanie a nie przez ten model :wink:

po czesci, ale przyczyna dla ktorej sytuacja byla coraz gorsza to wlasnie to ze wykosztowali sie na stworzenie tyle tych aut z ktorymi potem nie mieli co zrobic

kok
03-06-2005, 15:34
awiec poszperałem i chce dać sprostowanie do swojej wypowiedzi.
Type 41 powstało 6 ( auta bez nadwozi ) a sprzedano 3 ( choć do takiej wersji sie dokopałem w 2 żródłach ) a tamto żle przetłumaczyłem :oops: .
i z cześci które zostały z 3 pozostałych aut Bugatti używając ich zrobił kolejki podmiejskie. 3 zprzedane to:
1931 Bugatti Type 41 Royale Coupe de Ville
1930 Bugatti Type 41 Royale Coupe Napoleon
1933 Bugatti Type 41 Royale Park Ward
ostatni został sprzedany dopiero po wojnie.

kocie_ruchy
03-06-2005, 16:02
to chyba znowu sie bede musial odwolac do jakis specow, odpowiedz pewnie bedzie za jakies 2 dni

kok
03-06-2005, 18:30
to czekamy na opinie znawców :smile:

Wielbłąd
03-07-2005, 21:56
tak to prawda Maybach niee jest najdrozszym samochodem na swiecie ( ale i tak mnie nigdy nie bedzie na niego stac ) według mnie najdrozszym autem z salonu to pewnie teraz bedzie Ferrari FXX a z zabytkowych to nie mam pojecia ale cena moze dojsc spokojnie do 15 ml $

Fancars
04-07-2005, 08:02
moze nie najdrozsze ale wczoraj pokazywali ze we Włoszech odbyla sie aukcja Ferrari i Bolid Schumachera F2004 zostal sprzedany "jedynie" za 2.4mln euro...Co ciekawe wlasciciel otrzyma je dopiero w styczniu 2006 ze wzgledu na bardzo zaawansowana konstrukcje...

BABELEC
04-07-2005, 08:51
tak to prawda Maybach niee jest najdrozszym samochodem na swiecie ( ale i tak mnie nigdy nie bedzie na niego stac ) według mnie najdrozszym autem z salonu to pewnie teraz bedzie Ferrari FXX a z zabytkowych to nie mam pojecia ale cena moze dojsc spokojnie do 15 ml $

Jakiego salonu? Te 20 szt. nie trafi do żadnego salonu tylko do garażów wybranych ludzi.

bartixxx
17-07-2005, 17:55
Najdroższym samochodem na rynku jest Maybach

BKX
17-07-2005, 20:44
Najdroższym samochodem na rynku jest Maybach

Ej poczytaj troche wczesniejsze posty, to bedziesz wiedzial dlaczego Maybach nie jest najdrozysz... Bo nic nowego do tematu nie wniosles :damn: sorki za OT

kok
18-07-2005, 12:20
bartixxx ma w pewnym sensie racje Maybach jest najdroższym samochodem seryjnym. Wersja opanceżona 62 (http://www.mobile.de/SIDvd34NMfhmawxPfZ6CeZBaA-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11Iindex_cgiJ1121688991A 1Iindex_cgiD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1B21B20B30%81D-t-vCaMkMoSeSmVb_X_Y_x_y~BSRA6D1100E16700B62CPKWB62Hi nPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&top=30&id=11111111170393393&) kosztuje 1 100 000 Euro. Wiec chwilowo w salonie nic droższego nie dostaniemy.

Ice
18-07-2005, 12:40
bartixxx ma w pewnym sensie racje Maybach jest najdroższym samochodem seryjnym.

Już to napisałem jakiś czas temu i jaka kolwiek polemika nie ma tu sensu. Lista wyposażenia May'a i użytych w nim materiałów nie zna granic - zależy od fantazji przyszłego właściciela, tak więc jego cena końcowa może spokojnie przebić cenę starego Ferrari.

IMO powinniśmy tutaj rozpatrywać przypadek najdrożej sprzedanego auta. Co z tego, że najdroższe na świecie zabytkowe Ferrari zostało wycenione na ileśtam milionów, skoro kupca na niego nie ma, więc cene można uznać za zawyżoną. To tyle z mojej strony ;)

kok
18-07-2005, 14:02
IMO powinniśmy tutaj rozpatrywać przypadek najdrożej sprzedanego auta. Co z tego, że najdroższe na świecie zabytkowe Ferrari zostało wycenione na ileśtam milionów, skoro kupca na niego nie ma, więc cene można uznać za zawyżoną. To tyle z mojej strony ;)

O najdroższym sprzedanym aucie już pisałem na początku tematu. A co do twojego stwierdzenia to pamiętaj że rr może osiągnąć taką samą cene jak Maybach i wątpie by ktoś wymyślił takie wyposażenie by przebić stare Bugatti, Ferrari, Maserati czy Alfe Romeo.

Ice
18-07-2005, 14:33
O najdroższym sprzedanym aucie już pisałem na początku tematu. A co do twojego stwierdzenia to pamiętaj że rr może osiągnąć taką samą cene jak Maybach i wątpie by ktoś wymyślił takie wyposażenie by przebić stare Bugatti, Ferrari, Maserati czy Alfe Romeo.

Z tego co się orientuję, to najdrożej wycenionym oldtimerem(lecz nie sprzedanym za tę kwote puki co) jest 1954 Mercedes W 196 - $24 mln.
Drugie miejsce zajmuje Ferrari 250 GTO - $16.6 mln.

A zrobić takiego May'a, zeby przebijał tę cenę to nie problem. Tylko po co znowu zakładać takie hipotetyczne wyposażenie?

kok
18-07-2005, 15:07
Z tego co się orientuję, to najdrożej wycenionym oldtimerem(lecz nie sprzedanym za tę kwote puki co) jest 1954 Mercedes W 196 - $24 mln.
Drugie miejsce zajmuje Ferrari 250 GTO - $16.6 mln.

A zrobić takiego May'a, zeby przebijał tę cenę to nie problem. Tylko po co znowu zakładać takie hipotetyczne wyposażenie?
To są wycenione Oldtimery lecz najdroższym sprzedanym ( jak już pisałem ) jest Bugatti Type 41 Royale Coupe de Ville który poszedł za 17 mln $. Chyba że znalazłęś droższego to :wink: . A co do ztwierdzenia że maybach może być droższy to nie wiem co byś tam chciał włażyć. Jedyne co mi przychodzi do głowy to wyłożyć go pół toną platyny ( sam matal kosztować bedzie jakiś 10 mln $), plus jakieś świecidełka za kolejne kilka melonów zielonych, lecz takie podejście jest bezsensu ( moim zdaniem ).

bartixxx
18-07-2005, 15:22
Moim zdaniem ICE MA CALKOWITĄ RACJĘ :mryellow:

Ice
18-07-2005, 16:43
To są wycenione Oldtimery lecz najdroższym sprzedanym ( jak już pisałem ) jest Bugatti Type 41 Royale Coupe de Ville który poszedł za 17 mln $.

Tak więc problem rozstrzygnięty. Skoro za tyle został sprzedany. Moi laureaci najprawdopodobniej są tylko wycenieni, ale nikt ich puki co za tę cenę nie kupił.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to wyłożyć go pół toną platyny ( sam matal kosztować bedzie jakiś 10 mln $), plus jakieś świecidełka za kolejne kilka melonów zielonych

Dokładnie to mam na myśli! Skoro można włożyć do niego wszystko, to można na siłe przebić kazdą cenę ;)

takie podejście jest bezsensu ( moim zdaniem ).

Zgadzam się. To tylko nasze hipotezy. Problem jak widać rozwiązany - najdroższe auto to takie, które zostało sprzedane. Tak więc najdroższe jest to Bugatti.

Mateusz_driver
19-07-2005, 20:47
Sorko ze si tak wbijam ale przypomniało mi sie ze kiedys w Auto świecie czytałem o jakims rekordzie aukcyjnem. Po wielu trudach i poszukiwaniach znalazłem- oto cytat : "3.240.000$ zapłacono na aukcji Barret-Jackson za koncept Oldsmobile F-88 z roku 1954 wyposażony w 8-cylindrowy silnik o mocy 250KM. Jest to najwyższa sama, jaką kiedykolwiek wydano na samochód. Poprzednim rekordzistą był Hispano-Suiza J12 Binder z roku 1932 za 2mln$. Jak posiadacie kolekcje Auto Świata to jest to gazeta z 7lutego 2005 - strana 16. Co o tym sądzicie???

Wielbłąd
19-07-2005, 22:01
Sorko ze si tak wbijam ale przypomniało mi sie ze kiedys w Auto świecie czytałem o jakims rekordzie aukcyjnem. Po wielu trudach i poszukiwaniach znalazłem- oto cytat : "3.240.000$ zapłacono na aukcji Barret-Jackson za koncept Oldsmobile F-88 z roku 1954 wyposażony w 8-cylindrowy silnik o mocy 250KM. Jest to najwyższa sama, jaką kiedykolwiek wydano na samochód. Poprzednim rekordzistą był Hispano-Suiza J12 Binder z roku 1932 za 2mln$. Jak posiadacie kolekcje Auto Świata to jest to gazeta z 7lutego 2005 - strana 16. Co o tym sądzicie???
rzeczywiscie prawda Mateusz_driver niee kłamie tak jest napisane w Auto Swiecie z 7 Lutego 2005 roku na stronie 16 jest to Nr 16 a ogólnie 506 Ja tez posiadam kolekcje tej gazetki wiec po dłuzszych poszukiwaniech znalazłem :wink: ale to wszystko kłuci sie z wypowiedziami poprzedników ze najdrozszym sprzedanym samochodem było Bugatti za 17 mil $. Chociaz ogladam Discavery i tam mówili kiedys o Bugatti Atlantic i niee pamientam na ile ja wycenili ale na sproo wiecej niz 3 mil $ wiec w Auto Swiat podał niee prawdziwe dane na ten temat...

BMW M5 E60
27-07-2005, 22:15
najdrozszym samochodem będzie chyba Bugatti Veyron... w Polsce można go nabyć prywatnym importem, za pośrednictwem salonu samochodów luksusowych za bagatela 6 464 000 PLN i ma całe 6km przebiegu... mozna też sobie jeszcze w Polsce kupic Enzo za 4 964 000 PLN co prawda jest żółte no ale to zawsze jest enzo... teraz pewnie pojawi się sporo niedowiarków jak to Bugatti i Enzo w Polsce... heh a wiec uprzedzając zamieszczam link do salonu...

www.daniels.auto.com.pl/

Wck
27-07-2005, 22:19
teraz pewnie pojawi się sporo niedowiarków jak to Bugatti i Enzo w Polsce...

Enzo w Polsce jest już od daaaawna

pyro
28-07-2005, 10:05
teraz pewnie pojawi się sporo niedowiarków jak to Bugatti i Enzo w Polsce... heh a wiec uprzedzając zamieszczam link do salonu...

www.daniels.auto.com.pl/

jeszcze nie w Polsce, ta firma jest "posrednikiem" w sprzedaży, tych aut jeszcze nie ma w naszym kraju, bedą dopiero jak ktoś je kupi (w Bugatti to wątpie) :roll:

BMW M5 E60
28-07-2005, 11:17
teraz pewnie pojawi się sporo niedowiarków jak to Bugatti i Enzo w Polsce...

Enzo w Polsce jest już od daaaawna

nie wiem czy jest już w prywatnych rękach w Polsce jakieś Enzo bo nie mieszkam w Polsce a pozatym chyba dopóki się nie zobaczy to nie ma 100% źródła potwierdzającego czy jest Enzo w Polsce... na ogół sporo jest plotek i przekłamań...

wiem, że ta firma jest pośrednikiem... ale chodzi mi o sam fakt, ze bez większego trudu, jezeli ma się kase to można nabyć takie cacka... heh Bugatti jest obrzydliwe także też wątpie, ze ktoś to kupi...:)))

pyro
28-07-2005, 13:13
[quote="BMW M5 E60"]
nie wiem czy jest już w prywatnych rękach w Polsce jakieś Enzo bo nie mieszkam w Polsce a pozatym chyba dopóki się nie zobaczy to nie ma 100% źródła potwierdzającego czy jest Enzo w Polsce... na ogół sporo jest plotek i przekłamań...[quote]

ja widziałem to Enzo, własciciel ma jeszcze pare inny extra aut tj: SLR McLaren, 911 turbo i pare innych

jak sie ma fatra to można je spotkać w Wa-wie a częsciej w Konstancinie

Wielbłąd
28-07-2005, 13:20
Fotki tego czarnego Enzo były gdzies na forum !!! oraz jeszzce Maclerena SLR tez sa na polskich blachach i jest na nich napisana nazwa firmy kolesia który te autka posiada :twisted:

R34
28-07-2005, 14:14
to był mój post :twisted: :mryellow:

http://img261.imageshack.us/img261/7721/wimalturbo9cm.th.jpg (http://img261.imageshack.us/my.php?image=wimalturbo9cm.jpg)
http://img130.imageshack.us/img130/3265/wimals65amg0zw.th.jpg (http://img130.imageshack.us/my.php?image=wimals65amg0zw.jpg)
http://img282.imageshack.us/img282/1999/slrpl2cd.th.jpg (http://img282.imageshack.us/my.php?image=slrpl2cd.jpg)
http://img282.imageshack.us/img282/5674/plezno0wr.th.jpg (http://img282.imageshack.us/my.php?image=plezno0wr.jpg)

MikI MałS
30-07-2005, 12:31
Najdroższym samochodem jest obecie Ferrari FXX, których jest tylko 20

PS. W Polsce nie ma salonu Ferrari, tak przynajmmniej słyszałem.Choć te fotki Enzo są chyba z jakiegoś salonu, ale jest napisane auto komis

Wielbłąd
30-07-2005, 12:42

PS. W Polsce nie ma salonu Ferrari, tak przynajmmniej słyszałem.Choć te fotki Enzo są chyba z jakiegoś salonu, ale jest napisane auto komis

Co ?"? gdzie masz tan napisane auto komis ??? bo jakos niee moge na tym Enzo zauwazyc takiego napisu !!!!! on nalezy do tego kolesia co ma firme taka o takiej nazwie jak blachy ENZO SLR S chyba 65AMG i Porsche 911 Carrery ! pewnia ma jeszcze jakies inne fajne fury ... ale do tematu gdzie jest napisane auto komis ?? bo nada; nie widze :lol: :lol: :lol:

MikI MałS
30-07-2005, 19:56

Co ?"? gdzie masz tan napisane auto komis ??? bo jakos niee moge na tym Enzo zauwazyc takiego napisu !!!!! on nalezy do tego kolesia co ma firme taka o takiej nazwie jak blachy ENZO SLR S chyba 65AMG i Porsche 911 Carrery ! pewnia ma jeszcze jakies inne fajne fury ... ale do tematu gdzie jest napisane auto komis ?? bo nada; nie widze :lol: :lol: :lol:

Jak wejdziesz na tą stronę to na tym pasku jest napisane "auto komis Daniels Samoch..."

Seth
30-07-2005, 19:57
ten sam koleś jest w trakcie zamawiania Carrery GT.... a to Enzo widziałem Live na puławskiej kiedyś

piotrus
30-07-2005, 20:00
ten sam koleś jest w trakcie zamawiania Carrery GT.... a to Enzo widziałem Live na puławskiej kiedyś
hehe tez je widzialem

pozdr seth :D

Wielbłąd
30-07-2005, 20:05

Jak wejdziesz na tą stronę to na tym pasku jest napisane "auto komis Daniels Samoch..."

jak wejdziesz na www.wimal.pl to jest jakis autokomis ?? bo nadal niee wiem na jaka strone mam wejsc... jak wejdziesz na www.wimal.pl to masz sklep internetowy z oprogramowaniem a nie zaden komis ....

Seth
30-07-2005, 20:45
hehe tez je widzialem

pozdr seth :D

siema piotrus/peterek :twisted:

Ecnelis
17-09-2008, 19:00
Będzie niezły odkop, ale...

Na FerrariChat.com (http://ferrarichat.com/forum/showthread.php?t=203096) (via AutoBlog.com (http://www.autoblog.com/2008/09/17/ferrari-250-gto-rumored-to-have-sold-for-28-5-million/)), które na brak wiarygodności nie cierpi pojawiła się informacja o Ferrari 250 GTO sprzedanym ostatnio za...

28,5 milionów dolarów!

kok
17-09-2008, 20:48
Czy to jest ten egzemplarz, którego właściciel z Anglii próbował kilka razy sprzedać za min 6 mln funtów :?:

Ecnelis
17-09-2008, 22:03
Z tego co tam piszą to jest to model z sn 3851:

http://www.ferrarilife.com/register/view.php?id=3851

Jeśli masz info o sn/właścicielu tego z Anglii to powinno to dać odpowiedź.

kok
02-10-2008, 20:32
Angielski ma sn 4293 i prawdopodobnie jest najlepiej utrzymanym 250GTO ( dane z przed 7 lat więc mogły trochę ulec zmianie:wink:)

altay
02-10-2008, 20:41
Ja w jakiejś książce czytałem o kolekcjonerze m-b, który nabył jakiś prototyp z dawnych lat i zapłacił za niego 25 mln euro ;)

kok
02-10-2008, 20:44
Czytaj dokładniej. Najdroższym mercem jest SLR który jest bezcenny. ale został ubezpieczony na 25mln €:wink:

altay
02-10-2008, 20:53
Czytam dokładnie ;) Widocznie w książce była pomyłka.